Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Θετική fustiko-ενέργεια!


Recommended Posts

Οι Fustiko-fun σε ανακηρύσσουν βασίλισσα των ευχών....

 

scale.th.jpg

 

68798545.th.jpg

 

 

(Το καλάμι για καβάλημα θα το φέρω μετά..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

(ρίξε μου μια ευχη!)

 

 

 

σου ευχομαι να πιασω το τζοκερ!!! :lol::lol::lol:

 

επισης , σου ευχομαι να ναι στρωμενος ο δρομος σου, παντα, με λουλουδια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

και τελος... σου ευχομαι να βρεις καμια φιλη της προκοπης, γιατι αυτες που εχεις... :roll::roll::roll::roll: ελεος δηλαδη!!! μην ανοιξω το στομα μου!!!! :mad:

 

-κι εγω μου ευχομαι να πιάσεις το τζόκερ

-πάντα ρε συ Φυστικ?τι είμαι λιβάδι?

-τις φίλες μου δεν τις αλλάζω με τιποτα

if you want to make the world a better place, take a look at yourself and make that change!!!570057guwilak9ki.gif

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε και εμένα στο κλαμπ. φιστικάκι είσαι φοβερη!!!!!

Είσαι από τους ανθρώπους που θα ήθελε ο καθένας να έχει για παρέα, και δεν εννοώ μόνο για την πλάκα αλλά για την πραγματική φιλία.

Να είσαι πάντα καλά και εσύ και η οικογένεια σου, όλη ακόμα και αυτή που δεν έχει σκάσει ακόμα μύτη. :D :

as1cCDk0g410010NDdqfDk4MTE1N2R2fG1hcmlhIGlzIGFscmVhZHk.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω μαζι!

 

αλλα μηπως πρεπει να παρει ενα βραβειο και η πεθερα??? :roll::lol: γιατι τι θα ηταν το φυστικι χωρις αυτην? που θα εβρισκε τοσο υλικο να μας διασκεδαζει? θα ειχαμε να μιλαμε για πεθεροιστοριες χωρις αυτην? οχι πειτε μου!

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΖΩ,ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ?????????

 

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ.....

Η FISTIKOMAMMY ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ.......

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΤΗΣ,ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΧΡΥΣΗ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ....

ΟΠΩΣ ΝΟΙΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ....

 

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ....

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Αν κι έχω κάνει εγγραφή στο φόρουμ εδώ και λίγους μήνες, οι δημοσιεύσεις μου είναι ελάχιστες γιατί είμαι λιγομίλητη (καλέ πλάκα κάνω, γλώσσα δε βάζω μέσα)

Όμως προσπαθώ να διαβάσω όσο περισσότερα θέματα μπορώ και οφείλω να ομολογήσω ότι το fistikaki πάντα έχει την ατάκα στο στόμα έτοιμη να τη φτύσει!

Μπράβο κορίτσι μου, να΄σαι καλά, πάντα χαμογελαστή να σκορπάς το γέλιο και τη χαρά γύρω σου!

:lol::lol::lol::lol::lol::o:o:o:o:o:o

Να σε ξυπνάει ότι ονειρεύεσαι...

8pvzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φυστικάκιιιιιιιιιιιιιιιι που είσαιιιιιιιιιιιιι;;;;

Με το δεύτερο μπεμπε, με την πρώτη τη μπουμπού και με τη βάφτιση, φυστικάκι χάσαμε την πεθερά! Ο κόσμος ζητάει φυστικο-πεθερά επειγόντως!!!!!!! Αν δεν έχεις άλλο επεισόδιο, να την πάρουμε τηλ, να σου έρθει καμια βόλτα από το σπίτι να σε φουντώσει λίγο.... να βρούμε κι εμείς φυστικο-πεθερο-ιστορίες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Φυστικάκι, θα σου πρότεινα ανταλλαγή με τη δικιά μου, αλλά πολύ φοβάμαι πως... έχουμε ψωνίσει πεθερά από το ίδιο κατάστημα και μάλιστα το ίδιο μοντέλο.

 

Μας πιάσανε κορόιδα λες; :lol::lol::lol:

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααααααααααα!

 

ΑΧ ΒΡΕ ΦΙΣΤΙΚΆΚΙ, πάλι καλά να λές που έχεις και την πεθερά και γελάς και λίγο!

Για ρώτα και εμένα, που κάθε φορά που μιλάω μαζί της πρέπει να κάνω μια ώρα υπομονή μέχρι να μου απαντήσει, ακόμα και στην πιο απλή ερώτηση του τύπου :"καλησπέρα, πως είσαι σήμερα?"

- Ε,ε,ε,ε καλύτερα είμαι. Εχθές ζαλιζόμουν, πονούσα...................................................................Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα!

Και μετά απο μια σύντομη συνομιλία μισής ώρας, δεν έχουμε πει και κανένα φοβερό νέο! Με τον γιο όμως................. Ροδάνι πάει το άτιμο!

Και να οι συμβουλές, και να οι οδηγίεες, και να και οι προβληματισμοί!

 

Αχ αυτές οι πεθερές!!!!

Άραγε πώς θα είμαστε εμείς?

Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΑΣ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα απόσπασμα απο τις 7 θανάσιμες πεθερές και γελάω ακόμη!

Έχω χάσει επεισόδια. Και μιλάω και γω. Παίρνω πίσω την προηγούμενη δημοσίευση, κάνε πως δεν την είδες καν.

Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΑΣ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ!!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μισο, να εκτυπωσω αυτα που γραφετε εδω, να ταδειξω στις φιλες μου, εκτος (και εντος :wink: ) φορουμ..

 

να καταλαβουν τι θησαυρο εχουν στα χερια τους οι αχαριστες... που δε με εκτιμουν... (και που λενε μολις μαθανε γι αυτο το τοπικ "ωωωωωωχχχχ τι παθαμε!! ηταν που ηταν... τωρα θα το καβαλησει το καλαμι!!!!")

 

 

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

ναι............ -------------------------> για σενα το λεω!!! και σενα!!! και σενα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Αντε φυστικακι, σε λιγο θ'ακουσουμε και το νταπα-ντουπα.....

 

.....και τοτε θα λιωσετε κι εσυ και ο φιστικομπαμπας!!! :D:D:D

 

 

170008x6mz33cilb.jpg

 Παιδιά μας είναι τα παιδιά όλου του κόσμου.

Link to comment
Share on other sites

Πού είσαι φυστικάκι; Φορτίζεις μπαταρίες για περισσότερη φυστικο-ενέργεια;;;; :wink::wink::wink:

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Πήγανε στο αρχείο :? γιατί μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά. :? Στο "ιστορίες για γέλια και για κλάματα".

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

ηθελα να το γραψω στο ποστ ειμαι.... αλλα θα το γραψω εδω!εμαι...φαν του χιουμορ του φυστικιου!!!δεν με ξερεις αλλα εχω γελασει πολλες φορες με τις απαντησεις σου,τοσο πολλες που μου γεννηθηκε η επιθυμια να σου το πω,ετσι στα καλα καθουμενα κ βρηκα την ευκαιρια εδω!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...