Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ !!!


Marilena

Recommended Posts

Οκ, αν νομιζετε οτι θα μπορειτε περισσοτερα ατομα να το αφησουμε για πιο μετα, αλλα το θεμα ειναι να γινει...

 

Εμεις παντως, οικογενειακος, αν καταφερουμε θα ανεβουμε... Θα ενημερωσω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε παιδιά? Για Αθήνα δεν παίζει κάτι για την πρώτη εβδομάδα του Δεκέμβρη? Αν όλα πάνε καλά θα είμαστε Αθήνα 2-9 Δεκεμβρίου και θα θελα να πετύχω συνάντηση!!

 

Ήρθες και έγινες το νόημα της ζωής μου...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν το κανονίσετε μπορεί να μπορέσω να έρθω έστω αυθυμερόν. Κανονίστε ημερομηνία και αν βολέψει...θα προσπαθήσω πάντως. Προηγείστε εσεις οι μακρινές.......... :D:D

 

Καλέ κανόνισε να βρεθούμε πρώτα οι κοντινές! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Μαριλένα σου δίνω την Κατερίνα και εγώ θα κάτσω σπίτι, είσαι??? :lol::lol::lol:

 

Ρούλα δεν παίζεσαι!!! :D:D

Εγώ βλέπετε κάνω τον κινέζο, γιατί αν πω στον άντρα μου για τέτοιο ταξίδι Χριστουγεννιάτικα, από καρέ που τα έκοψα θα βρεθώ με την κουρούπα γλόμπο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως βρε mata για να το συνδέσω και με το άλλο θέμα που μας καίει (κυριολεκτικά και μεταφορικά :) ) είναι δυνατόν να συναντιόμασταν Θεσσαλονίκη και να πίναμε καφέ χωρίς να κάνουμε ένα τσιγαράκι;

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως βρε mata για να το συνδέσω και με το άλλο θέμα που μας καίει (κυριολεκτικά και μεταφορικά :) ) είναι δυνατόν να συναντιόμασταν Θεσσαλονίκη και να πίναμε καφέ χωρίς να κάνουμε ένα τσιγαράκι;

 

Χχαχα!!Η συνάντηση ενδέχεται να γίνει Δεκέμβριο οπότε θα καπνίζω τότε. Τώρα όταν το κόψω και μετά αν συναντηθούμε πάλι θα περάσουμε καλά!!!Είμαι σίγουερη!Σιγά μη μας τη χαλάσει το παλιοτσίγαρο!!!Μήπως κάποια κορίτσια στην προηγούμενη συνάντηση μας, που δεν κάπνιζαν δεν πέρασαν το ίδιο καλά με εμάς; :D:D:D

Άσε που άμα το κόψουμε θα κανονίσω και συνάντηση απεξαρτημένων! Σκέψου ότι τα 100 € που δίνουμε μηνιαίως στο τσιγάρο (εγώ τουλάχιστον) θα δώσω και κάτι παραπάνω και θα πάω κάπου!Καλύτερο δεν ακούγεται;;; :D:D:D:D:D:D:D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.... να σας το θυμισω και να σας ξεσηκωσω λιγακιιιιιιιιιι

 

ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ???

ΘΑ ΠΑΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ???

Ειμαστε εδω μεσα ποοοοοοοοοοοοσα ατομα και μονο δυο - τρεις ειμαστε μεσα ?

 

Λοιπον, παμε ως εξης :

 

1) Μαριλένα - Γιάννης και τα 2 τέκνα, μπορούμε οποιοδήποτε ΣΚ αρκεί να το ξέρουμε καποιες μερες νωρίτερα γιατι ο σύζυγος έχει θέμα με την δουλειά !!!

2)....

ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΟΣΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον.... να σας το θυμισω και να σας ξεσηκωσω λιγακιιιιιιιιιι

 

ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ???

ΘΑ ΠΑΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ???

Ειμαστε εδω μεσα ποοοοοοοοοοοοσα ατομα και μονο δυο - τρεις ειμαστε μεσα ?

 

Λοιπον, παμε ως εξης :

 

1) Μαριλένα - Γιάννης και τα 2 τέκνα, μπορούμε οποιοδήποτε ΣΚ αρκεί να το ξέρουμε καποιες μερες νωρίτερα γιατι ο σύζυγος έχει θέμα με την δουλειά !!!

2)....

ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΟΣΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

 

 

2) ΕΜΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΝΤΙΝΑ-ΠΕΤΡΟΣ+2 ΤΕΚΝΑ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Να σας ενημερωσω απο εδω λοιπόν, ότι ... αφου δεν βλεπω φως, εμείς αποφασίσαμε να πάμε οικογενειακώς anyway... Οπότε να σας ενημερώσω ότι 23/12 θα φύγουμε για Θεσσαλονίκη - Πρώτα ο Θεος - και λέμε να γυρίσουμε ή 29/12 ή 2/1... του χρόνου.... χαχα !!!

 

ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ !!!

 

ΝΤΙΝΑ ????????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ενημερωσω απο εδω λοιπόν, ότι ... αφου δεν βλεπω φως, εμείς αποφασίσαμε να πάμε οικογενειακώς anyway... Οπότε να σας ενημερώσω ότι 23/12 θα φύγουμε για Θεσσαλονίκη - Πρώτα ο Θεος - και λέμε να γυρίσουμε ή 29/12 ή 2/1... του χρόνου.... χαχα !!!

 

ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ !!!

 

ΝΤΙΝΑ ????????????

 

Εγώ Μαριλένα ξέρεις!Και Καβάλα και Ξάνθη και μη σου πω και Θεσσαλονίκη θα έρθω! :D:D:D

Να πάμε και στο καραμελοχωριό στη Δράμα!Είναι τέλεια! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Στελλάκι ετσι κι αλλιως εμεις θα ερθουμε να σας δούμε... Αλλά αυτό για την Δράμα το έχω κι εγω υπόψην μου και θα πάμε οπωσδήποτε !!!

 

Με την ευκαιρια αν ξέρεις κι αλλα πραγματα που αξιζει να παμε να δουμε, ενημέρωσε....

Φιλακιαααααααααα

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: είμαι σιγουρη οτι θα ειναι μια πολυ ωραια συναντηση αν τελικα τα καταφερετε να ερθετε(ειμαι απο θεσσαλονικη)εγω δυστυχως δε θα μπορεσω να σας γνωρισω κι απο κοντα διοτι εκεινο το σ/κ κατα πασα πιθανοτητα θα ειμαι στην κλινικη με το μωρακι μου!! :):):) ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΕΣ ΧΑΡΑ ΥΓΕΙΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ευχομαι σε ολες-ολους σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα απο οτι βλεπω συναντηση δεν θα γινει γενικα.... Εμεις ομως θα ανεβουμε για το διαστημα 23/12 με 29/12 σιγουρα και ισως παραυαθει μεχρι 2/1... Θα κανονισουμε τιποτα να σας δω τις βορειες ή μπα ?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα απο οτι βλεπω συναντηση δεν θα γινει γενικα.... Εμεις ομως θα ανεβουμε για το διαστημα 23/12 με 29/12 σιγουρα και ισως παραυαθει μεχρι 2/1... Θα κανονισουμε τιποτα να σας δω τις βορειες ή μπα ?

 

Εμάς πάντως σίγουραααααααα! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Εσενα ρε κομπαρα εννοειται, οπως μεμονομενα και καποια αλλα κοριτσια... Απλα λεω γενικοτερα να θα κανουμε κατι συγκεντρωτικο, αν και δεν βλεπω διαθεση !!!

Link to comment
Share on other sites

Εσενα ρε κομπαρα εννοειται, οπως μεμονομενα και καποια αλλα κοριτσια... Απλα λεω γενικοτερα να θα κανουμε κατι συγκεντρωτικο, αν και δεν βλεπω διαθεση !!!

 

Μετά τις 21/12 για κάποιο απόγευμα είπαμε με τη mata και τη rena.Μπορεί και η jodido.Αν είναι να συνεννοηθούμε να το κάνουμε μετά τις 23!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Γεια σας κοριτσια! Αυτη η ιδεα για Βολο ηταν πολυ καλη καλη, μην την αφηνετε να παει χαμενη!!!!!! Για σκεφτειτε το λιγο. Αν οχι για τια Χριστουγεννα μπορουμε κι αργοτερα. Πειτε μου και θα τα κανονισω εγω ολα. Στο καλυτερο τσιπουραδικο θα σας παω. Κι απο μπουζουκια; Mχρι Σταθη Αγγελοπουλο εχουμε και μονο 100 το μπουκαλι. Τι λετε λοιπον;

Σκέφτεσαι τίποτα καλύτερο,

από το να ακολουθείς τα ονειρα σου;

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...