Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μωρε κι εγώ φορεματακι θα προτιμούσα αλλά μετά τις δυο απανωτές εγκυμοσύνες η κοιλούμπα δε λέει να φύγει... και επιπλέον με τον θηλασμό, αλλο θεμα κι αυτό... γι αυτο σκεφτομαι ταγεράκι, να κοβει καπως τις επιμαχες περιοχές...

Το ίδιο πρόβλημα είχα κι εγώ (κοιλούμπα και στήθος τύφλα να' χει η Πάμελα) και νόμιζα ότι δεν πρόκειται να βρω τίποτα και τελικά... βρήκα!!! Με όλα αυτά τα ριχτά φορεματάκια που κυκλοφορούν, η μόδα συνηγορεί υπέρ των "μπαμπάτσικων" μαμάδων. Γι' αυτό μην αγχώνεσαι, κάνε μια βόλτα στα μαγαζιά και σίγουρα θα βρεις κάτι. Το ταγέρ σε κρεμ θα ήταν πολύ ωραίο, αλλά αυστηρό νομίζω...

k3NGp3.pnga>

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγω στο club με εσας που δεν καταλαβαινουν τα ...παραπανω μηνυματα αλλα τωρα εχω αλλη χαρα και θελω να την μοιραστω μαζι σας! Ηρθαν τα φορεματακια μου απο dhgate και ειναι ΤΕΛΕΙΑ, μου κανουν ακριβως, ειναι καλοραμμενα και ευτυχως ηρθαν 2 μερες νωριτερα απο ο,τι μου ειχαν υποσχεθει!!! Γιουπι!!!!Θα βαλω φωτο οταν προλαβω!!!:D:D:D

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω στο club με εσας που δεν καταλαβαινουν τα ...παραπανω μηνυματα αλλα τωρα εχω αλλη χαρα και θελω να την μοιραστω μαζι σας! Ηρθαν τα φορεματακια μου απο dhgate και ειναι ΤΕΛΕΙΑ, μου κανουν ακριβως, ειναι καλοραμμενα και ευτυχως ηρθαν 2 μερες νωριτερα απο ο,τι μου ειχαν υποσχεθει!!! Γιουπι!!!!Θα βαλω φωτο οταν προλαβω!!!:D:D:D

 

Μπράβο vassost,

 

άντε με το καλό να τα φορέσεις !!! Βάλε και καμία φώτο να τα δούμε .... :-P

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν αυτό ειναι το φόρεμα και τα παπούτσια που πήρα για την βαπτιση!Να ειστε ευγενικες, αν δεν σας αρεσει, το εχω ηδη αγορασει!!!

p1010076ip.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

p1010078zi.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1010079qn.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Πως σας φαίνονται;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ειλικρινά μου αρέσει πάρα πολύ,μια και είναι ακριβώς το στυλ που προτιμώ.Και το παπούτσι τέλειο!!Με το καλό να τα φορέσεις και θα είσαι μια κούκλα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειναι ραμμενο στις ακρες Χριστινα.το μονο που μπορω να κανω ειναι να το γυρισω μια φορα ακόμα και να γινει διπλό και πιο κοντο...θα δω τι θα κανω....Και το παπουτσι σανδάλι, μια και θα ειμαστε σε νησι!σωστη;

Α και το καλύτερο, το φόρεμα εχει πολύ χαμηλή πλάτη!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μην γυρνάς πολύ την πλάτη στον παπά και τον κολάσεις!!!:lol::lol::lol:

Το σανδάλι υπέροχο,μου δίνεις ελπίδες,γιατί εγώ με τίποτα δεν μπορώ να κυκλοφορήσω με τις 12ποντες γόβες που φοράνε τα άλλα κορίτσια εδώ μέσα.Θα πάω αμέσως για τοποθέτηση γύψου και στα δύο πόδια!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Χριστινα ευχαριστω!Το μακρυ κολιέ που εχει μπροστα το φόρεμα λέω να το βγαλω αν και ο συζυγος επιμένει οτι ειναι ωραίο.

 

xrysa,

 

ειλικρινά είναι πολύ πολύ όμορφο το φόρεμα... τρομερό χρώμα με ωραίο εμπριμέ, αέρινο, το κολιέ το κάνει λίγο πιο παιχνιδιάρικο... εγώ θα το φόραγα έτσι όπως το βλέπω και το σανδάλι σούπεεεεερ !!!!!

Δεν ξέρω πως είναι τα μαλλάκια σου αν είναι λίγο μακριά μπορείς να τα σηκώσεις σε έναν ανάλαφρο μπουκλέ κότσο ή αν έχεις και κοντά θα σου κάνουν τύπο...

πω πω κούκλα !!!!

Καλοφόρετο κούκλα μου ! Μπράβο !:lol:

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites

Mamaxrysa,υπεροχα τα ψωνια σου! Συμφωνω με τα κοριτσια (και τον αντρα σου) να μην αφαιρεσεις το κολιε!! Ωραιες συμβουλες κι απο την love4four! Τα παπουτσια απο που τα πηρες? Ειναι καποιας γνωστης εταιριας? Εμενα τελικα δεν θα ταιριαζει σανδαλι-σαγιοναρα που σκεφτομουν...:(Ειναι πολυ μακρυ-τουαλετε' και το ενα και το αλλο φορεμα και ο αντρας μου φωναζει να φορεσω τακουνι:(. Εχω χρονια να σταθω πολυ ωρα σε τακουνια συν του οτι ο γαμος ειναι σε ξωκκλησι...Παντως μου αρεσαν πολυ τα ψωνια σου!!Καλοφορετα:D

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Mamaxrysa,υπεροχα τα ψωνια σου! Συμφωνω με τα κοριτσια (και τον αντρα σου) να μην αφαιρεσεις το κολιε!! Ωραιες συμβουλες κι απο την love4four! Τα παπουτσια απο που τα πηρες? Ειναι καποιας γνωστης εταιριας? Εμενα τελικα δεν θα ταιριαζει σανδαλι-σαγιοναρα που σκεφτομουν...:(Ειναι πολυ μακρυ-τουαλετε' και το ενα και το αλλο φορεμα και ο αντρας μου φωναζει να φορεσω τακουνι:(. Εχω χρονια να σταθω πολυ ωρα σε τακουνια συν του οτι ο γαμος ειναι σε ξωκκλησι...Παντως μου αρεσαν πολυ τα ψωνια σου!!Καλοφορετα:D

 

 

Βασω τωρα το ειδα το μυνημα!Τα παπουτσια ειναι απο το μαγαζι classico στην Πατρα και προφανως ειναι καποιας τοπικης βιοτεχνιας που συνεργαζεται το μαγαζι γιατι εχουν την φιρμα του μαγαζιου επάνω.Τωρα γιατι κανουν 110 ευρω...αστο, και καλά κυριλομαγαζο, μη χεσω!

Το φορεμα και εμενα ηταν πολύ μακρυ και μου το κοντυνε με το παπουτσι που θα φορουσα.Εφόσον θα ειστε και σε ξωκλησι το ισιο επιβάλεται!Εμενα γενικα μου αρεσει το μακρυ φορεμα με σανδαλι.Βαλε φωτο απο τα φορεματα αν θες,να σου πουμε γνωμες.

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...