Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

default-med.jpg

Καλημέρα! Τελικά δεν του αρέσει του άντρα μου αυτό:cry::mad:, οπότε άκυρο... Του άρεσε η ιδεά μου για μπλε ηλεκτρικ φόρεμα αλλά όχι στραπλες. Απ'ότι έχω καταλάβει δεν του αρέσει το ρομαντικό στυλ όπως εμένα, προτιμά τα εφαρμοστά... (μα που τον βρήκα;!).

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

default-med.jpg

Καλημέρα! Τελικά δεν του αρέσει του άντρα μου αυτό:cry::mad:, οπότε άκυρο... Του άρεσε η ιδεά μου για μπλε ηλεκτρικ φόρεμα αλλά όχι στραπλες. Απ'ότι έχω καταλάβει δεν του αρέσει το ρομαντικό στυλ όπως εμένα, προτιμά τα εφαρμοστά... (μα που τον βρήκα;!).

Κανε του το μισο χατηρι!!Εφαρμοστο εως τη μεση και ανετο κατω:lol:.Αρκει να νιωθεις κι εσυ ανετα!!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κανε του το μισο χατηρι!!Εφαρμοστο εως τη μεση και ανετο κατω:lol:.Αρκει να νιωθεις κι εσυ ανετα!!

Καλά εννοείται, άσε που θα το δει τελευταίος ούτως ή άλλως....:lol::wink: Τώρα ψάχνω στο dessy.com για σχέδιο, γιατί σκέφτομαι να το ράψω και δεν μένει πολύς χρόνος...

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σκέφτομαι να ράψω αυτό το σχέδιο από το εξώφυλλο του κόσμο αλλά μονόχρωμο σε μπλε ηλεκτρικ και θα βάλω και 2 τιράντες, αν είναι, σβαρόφσκι να κάνω και το χατήρι του άντρα μου (καθαρά διακοσμητικές θα είναι!)

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτο http://www.forel.gr/el-gr/Default.aspx πως σας φαίνεται?

ξερετε που θα βρω τα ρουχα φορελ κ τι τιμές παίζουν?

 

Καλησπέρα. Ξέρω ότι το Forel έχει stock στην Αργυρουπόλεως στην Αργυρούπολη. Εκεί δίπλα έχει stock και το Yazz. Εχω και εγώ σκοπό να πάω άμεσα.Μόλις πάω , θα τα ξαναπούμε!

Link to comment
Share on other sites

Eλεγα για το ροζ με την δαντελα στο μπουστο και στους ώμους, αλλά τελικα πήρα φορεμα μπλε ελεκτρικ στενο κοντο με ενα ώμο!78 ευρώ μόνο:lol::lol:

Και παπούτσια http://www.bozikis.gr/index.php?option=com_products&Itemid=6&idCategory=6&filter= κωδ 1000Λ στη φωτο φαινεται λευκο αλλά ειναι στο μπεζ του δέρματος!39,90 μόνο!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!!

Δυστυχως την πατησα......:evil::evil:........εχω πραγγειλει ενα καταπληκτικο φορεμα στο www.tidebuy.com και μου εστειλαν με email φωτογραφιες και δεν εχει καμια σχεση αυτο που εραψαν με αυτο που δειχνουν στην φωτογραφια στο σαιτ!!!:evil: Τους απαντησα οτι δεν ειναι το ιδιο και μου ειπαν οτι ειναι ενα πολυ ωραιο φορεμα που οταν το φορεσω με τακουνια θα δειχνει το ιδιο με της φωτογραφιας!!!Ειμαι εξαλλη.......γιατι και το υφασμα και το σχεδιο ειναι διαφορετικα!!!Εχω πληρωσει με paypal....ξερει καμια τι γινετε σε αυτη την περιπτωση;;;τους εστειλα παλι ενα email λεγοντας οτι θελω να μου στειλουν αυτο που βλεπω στην φωτο και περιμενω........:evil::evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

 

Μπορεί να φορέθηκε σε βασιλικό γάμο,τρομάρα τους,αλλά σιγά το νυφικό...Έχουμε δει και πολύ καλύτερα!:cool:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!!

Δυστυχως την πατησα......:evil::evil:........εχω πραγγειλει ενα καταπληκτικο φορεμα στο www.tidebuy.com και μου εστειλαν με email φωτογραφιες και δεν εχει καμια σχεση αυτο που εραψαν με αυτο που δειχνουν στην φωτογραφια στο σαιτ!!!:evil: Τους απαντησα οτι δεν ειναι το ιδιο και μου ειπαν οτι ειναι ενα πολυ ωραιο φορεμα που οταν το φορεσω με τακουνια θα δειχνει το ιδιο με της φωτογραφιας!!!Ειμαι εξαλλη.......γιατι και το υφασμα και το σχεδιο ειναι διαφορετικα!!!Εχω πληρωσει με paypal....ξερει καμια τι γινετε σε αυτη την περιπτωση;;;τους εστειλα παλι ενα email λεγοντας οτι θελω να μου στειλουν αυτο που βλεπω στην φωτο και περιμενω........:evil::evil::evil::evil:

ρωτα καλυτερα και στις ιντερνετικες αγορες!Εκει θα ξερουν σιγουρα να σου πουν πως να κινηθεις!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να φορέθηκε σε βασιλικό γάμο,τρομάρα τους,αλλά σιγά το νυφικό...Έχουμε δει και πολύ καλύτερα!:cool:

Συμφωνω christina!!!!!! Εξαλλου #ΕΛΕΝΑ#,το εδειξαν και στις ειδησεις οτι ηδη φορεθηκε η πρωτη αντιγραφη του βασιλικου νυφικου, μια μερα μετα τον γαμο, απο...κινεζα!!!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μα καλα ποτε προλαβαν.... παντως ουτε κ εμενα μου αρεσε καθολου!!!!! καλα και η κινεζα αυτη που το φορεσε τι σκεφτοταν??..............., κ η τιμη που το εχουν μαλλον ειναι το πιο ακριβος κομματι τους αυτη την περιοδο...δεν θα εδινα με τιποτα 400 ευρω γιατετοιο νυφικο...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!!

Δυστυχως την πατησα......:evil::evil:........εχω πραγγειλει ενα καταπληκτικο φορεμα στο www.tidebuy.com και μου εστειλαν με email φωτογραφιες και δεν εχει καμια σχεση αυτο που εραψαν με αυτο που δειχνουν στην φωτογραφια στο σαιτ!!!:evil: Τους απαντησα οτι δεν ειναι το ιδιο και μου ειπαν οτι ειναι ενα πολυ ωραιο φορεμα που οταν το φορεσω με τακουνια θα δειχνει το ιδιο με της φωτογραφιας!!!Ειμαι εξαλλη.......γιατι και το υφασμα και το σχεδιο ειναι διαφορετικα!!!Εχω πληρωσει με paypal....ξερει καμια τι γινετε σε αυτη την περιπτωση;;;τους εστειλα παλι ενα email λεγοντας οτι θελω να μου στειλουν αυτο που βλεπω στην φωτο και περιμενω........:evil::evil::evil::evil:

 

κριμα, πολυ ασχημο ειναι?? \

κοριτσια απο το http://www.dhgate.com/2011-new-arrivals-sexy-long-sleeves-v-neck/p-ff8080812f9f560d012fa0f4ccb27d24.html εχει παραλλαβει καποια κοπελα να μας πει εντυπωσεις, θυμαμαι πως καποια ειχε παραγγειλει απο εκει, εγω ακομα σκεφτομαι, μια λεω θα παρω κ μετα λεω αν δεν μου παει:?...ακομα ειμαι σε σκεψη αν παρελαβε καμια ας μας πει εντυπωσεις...

Link to comment
Share on other sites

κριμα, πολυ ασχημο ειναι?? \

QUOTE]

 

δεν ξερω επανω μου πως θα ειναι ,αλλα τουλαχιστων αυτο που ειδα στην φωτο που μου εστειλαν ειναι κατι παρομοιο να το πω.....μια κακη απομιμηση της φωτο του site να το πω;;;Αυτο που με εξοργιζει ειναι οτι δεν παραδεχονται οτι δεν ειναι το ιδιο!!!!Και ειναι αστειο γιατι σε οποιον εχω δειξει τις δυο φωτογραφιες ειναι οφθαλμοφανες οι διαφορες τους!!!!!Περιμενω μια ακομη απαντηση τους στο τελευταιο εμαιλ που εστειλα να δω τι αλλο θα μου πουν!!!

 

Και καποια αλλη κοπελα ειχε παραγγειλει απο αυτο το site www.tidebuy.com την οποια δεν θυμαμαι ομως!Ας μου πει παρακαλω τι εγινε με την δικη της παραγγελια!!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πριν 2 μέρες παρέλαβα από το dhgate.com το φόρεμα για την βάπτιση τις ζουζούνας μου. Και έμεινα έκπληκτη:o:o:o:o:o!!!!!

Είναι όπως στην φωτό, το σχέδιο και το χρώμα!!!

Είναι πολύ εξυπηρετικοί, ευγενικοί, σωστοί επαγγελματίες.

 

Θα ξαναπαραγγείλω σίγουρα!!!!!!

3OQKp2.png

Tyj9p2.png

Link to comment
Share on other sites

αυτο http://www.forel.gr/el-gr/Default.aspx πως σας φαίνεται?

ξερετε που θα βρω τα ρουχα φορελ κ τι τιμές παίζουν?

εγω περυσι για την βαφτιση της κορης μου ειχα παρει απο forel φορεμα και μου ειχε κοστισει 124 ευρω..γενικα δεν εχει ακριβες τιμες..εχει λογικες τιμες

Link to comment
Share on other sites

καλα και η κινεζα αυτη που το φορεσε τι σκεφτοταν...

Και φαντασου οτι ο κινεζο-γαμπρος φορουσε την στολη του πριγκηπα :shock: οσο η κινεζο-νυφη φορουσε το νυφικο!!Χαχα!!

 

δεν ξερω επανω μου πως θα ειναι ,αλλα τουλαχιστων αυτο που ειδα στην φωτο που μου εστειλαν ειναι κατι παρομοιο να το πω.....μια κακη απομιμηση της φωτο του site να το πω;;;Αυτο που με εξοργιζει ειναι οτι δεν παραδεχονται οτι δεν ειναι το ιδιο!!!!Και ειναι αστειο γιατι σε οποιον εχω δειξει τις δυο φωτογραφιες ειναι οφθαλμοφανες οι διαφορες τους!!!!!Περιμενω μια ακομη απαντηση τους στο τελευταιο εμαιλ που εστειλα να δω τι αλλο θα μου πουν!!!

 

Και καποια αλλη κοπελα ειχε παραγγειλει απο αυτο το site www.tidebuy.com την οποια δεν θυμαμαι ομως!Ας μου πει παρακαλω τι εγινε με την δικη της παραγγελια!!!

Βρε Κατια μου...πολυ στεναχωρηθηκα με την περιπτωση σου...Λιγο μπηκα απο περιεργεια στο σαιτ και τα σχολια και οι αξιολογησεις των πελατων του, δεν ηταν ενθαρρυντικα για να παραγγειλω! Μπορει να ετυχες στην περιπτωση! Ζητησε τους να σου επιστρεψουν τα χρηματα γιατι αν οι ιδιοι δεν το κανουν, δυσκολα βρισκεις ακρη!Καλα ξεμπερδεματα!

 

Μόλις πριν 2 μέρες παρέλαβα από το dhgate.com το φόρεμα για την βάπτιση τις ζουζούνας μου. Και έμεινα έκπληκτη:o:o:o:o:o!!!!!

Είναι όπως στην φωτό, το σχέδιο και το χρώμα!!!

Είναι πολύ εξυπηρετικοί, ευγενικοί, σωστοί επαγγελματίες.

 

Θα ξαναπαραγγείλω σίγουρα!!!!!!

Μου δινεις κουραγιο!!Εχω παραγγειλει 2 φορεματα γιατι γινομαι κουμπαρα και τα περιμενω ως τελος Μαη!!!

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πριν 2 μέρες παρέλαβα από το dhgate.com το φόρεμα για την βάπτιση τις ζουζούνας μου. Και έμεινα έκπληκτη:o:o:o:o:o!!!!!

Είναι όπως στην φωτό, το σχέδιο και το χρώμα!!!

Είναι πολύ εξυπηρετικοί, ευγενικοί, σωστοί επαγγελματίες.

 

Θα ξαναπαραγγείλω σίγουρα!!!!!!

 

 

μπραβο!!!!!και εγω στην αρχη σε αυτο το site ειχα δει φορεμα για την βαπτιση της μικρης μου και μετα στραβωθηκα με το αλλο.......:(

Με το καλο η βαπτιση και καλοφορετο το φορεμα!!!:D

 

 

Βρε Κατια μου...πολυ στεναχωρηθηκα με την περιπτωση σου...Λιγο μπηκα απο περιεργεια στο σαιτ και τα σχολια και οι αξιολογησεις των πελατων του, δεν ηταν ενθαρρυντικα για να παραγγειλω! Μπορει να ετυχες στην περιπτωση! Ζητησε τους να σου επιστρεψουν τα χρηματα γιατι αν οι ιδιοι δεν το κανουν, δυσκολα βρισκεις ακρη!Καλα ξεμπερδεματα!

 

 

Ευχαριστω Βασω......περιμενω ακομα απαντηση .....οταν μου ερχονται αναποδιες στην ζωη μου λεω καθε εμποδιο για καλο!!!Ευχομαι να μου βγει και τωρα!!!!:?

Link to comment
Share on other sites

Και φαντασου οτι ο κινεζο-γαμπρος φορουσε την στολη του πριγκηπα :shock: οσο η κινεζο-νυφη φορουσε το νυφικο!!Χαχα!!

 

 

!

καλα.....:lol::lol::lol::lol::lol:

Μόλις πριν 2 μέρες παρέλαβα από το dhgate.com το φόρεμα για την βάπτιση τις ζουζούνας μου. Και έμεινα έκπληκτη:o:o:o:o:o!!!!!

Είναι όπως στην φωτό, το σχέδιο και το χρώμα!!!

Είναι πολύ εξυπηρετικοί, ευγενικοί, σωστοί επαγγελματίες.

 

Θα ξαναπαραγγείλω σίγουρα!!!!!!

 

αχ ωραια τοτε γιατι δεν ημουν κ πολυ σιγουρη αν το αποτελασμα θα ειναι καλο.....για να δουμε..;).

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια βρηκα ακριβως το ιδιο φορεμα με αυτο που εχω παραγγειλει στο dhgate.com και εχω τελικα την εντυπωση οτι αυτοι απο το tidebuy.com εχουν προσπαθησει να κανουν αντιγραφη!!Δεν εξηγητε διαφορετικα οτι δεν μου εφτιαξαν το ιδιο φορεμα!!!

Λεω να ζητησω τα λεφτα μου πισω.....απ την στιγμη που δεν μου εχουν φτιαξει αυτο που παρουσιαζουν δικιο δεν εχω;;;

Εστειλα και ενα μυνημα στον seller tou dhgate και περιμενω απαντηση!!

Πολυ εχω στεναχωρηθει!!!:(

Link to comment
Share on other sites

κριμα, πολυ ασχημο ειναι?? \

QUOTE]

 

δεν ξερω επανω μου πως θα ειναι ,αλλα τουλαχιστων αυτο που ειδα στην φωτο που μου εστειλαν ειναι κατι παρομοιο να το πω.....μια κακη απομιμηση της φωτο του site να το πω;;;Αυτο που με εξοργιζει ειναι οτι δεν παραδεχονται οτι δεν ειναι το ιδιο!!!!Και ειναι αστειο γιατι σε οποιον εχω δειξει τις δυο φωτογραφιες ειναι οφθαλμοφανες οι διαφορες τους!!!!!Περιμενω μια ακομη απαντηση τους στο τελευταιο εμαιλ που εστειλα να δω τι αλλο θα μου πουν!!!

 

Και καποια αλλη κοπελα ειχε παραγγειλει απο αυτο το site www.tidebuy.com την οποια δεν θυμαμαι ομως!Ας μου πει παρακαλω τι εγινε με την δικη της παραγγελια!!!

 

Eγω σημερα παρελαβα φορεμα απο το tidebuy και ειμαι παραπανω απο ευχαριστημενη(πρωτη φορα ειναι που κανω τετοια αγορα).

Το εκανα custom made δλδ ραμμενο στα μετρα μου και ηρθε σε 15 μερες ακριβως.Πιο πολυ ηταν ο χρονος μεταφορας ,παρα το ραψιμο.

Ειναι ολοιδιο με της φωτογραφιας ακομα και στα σημεια που εχει πετρουλες και κεντηματακια και πιστευα οτι αποκλειεται να ειναι ιδιο.

Το πηγα πριν λιγο στη μοδιστρα να μου το κοντυνει λιγο και ενω νομιζα οτι απο μεσα ειναι απλη φοδρα μου λεει ''οχι ειναι satin''.To βρηκε πολυ καλοραμμενο ρουχο και δεν ειπα απο που το πηρα...:lol:

Δεν το κρατησαν τελωνειο για εκτελωνισμο ,δασμους κτλ και πληρωσα εξτρα μονο 3,70 ευρω για εκτελωνιστικα εξοδα.

Λυπαμαι ....δε ξερω τι μπορει να πηγε στραβα στην περιπτωση σου.

HKTLp3.pngNQ8bp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...