Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πολύ ωραία και τα δύο !!! :wink:

εμένα μαρέσει και αυτό http://www.dakmoda.gr/gallery/index.php/2011/sel_12

και αυτό

http://www.dakmoda.gr/gallery/index.php/2011/sel_2

Κούλα ωραία κι αυτά αλλά επειδη η βαπτιση θα γινει σε μοναστήρι το θέλω λίγο πιο ''σεμνό'' γιατι δε μου αρέσει καθόλου η ιδεα της εσαρπας ή του μπολερό

 

Άντα, πολύ ωραίο το Κάρεν Μίλεν το ασημί-γκρί. Τέλειο. Το 12 UK είναι το medium. Το άλλο όχι και απ'όσο είδα ακριβό.

θα τα δοκιμασω και τα δυο, αν φυσικά το βρω το 1ο εδω Αθήνα και οποιο μου πηγαινει καλύτερα:-P

Μάλλον το σμολ θέλω...

Τωρα για τη τιμή και το ΚΜ κάπου εκει θα βγαινει αν το πάρω από Ελλάδα με τη μετατροπή σε ευρώ, μεταφορικά, κερδος καταστήματος κλπ...

Βεβαια μπορει εκει να βρω κατι αλλο που θα μου αρεσει περισσότερο...πάντως κόλλησα με τα δυο αυτά....

Link to comment
Share on other sites

πηγα εχθες στο καταστημα κ απογοητευτηκα.

1ον γτ τα φορεματα τους ειναι τελικα υπερτιμημενα κ ετσι κανουν το μειον 60%

2ον υποτιθετε οτι γινοταν στην νεα κολεξιον αλλα δεν ειχε ουτε ενα καινουργιο καλοκαιρινο μονο κατι μαυρα.

3ον τελικα εχω βρει πιο ωραια φορεματα εδω την τοπικη αγορα.:P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πηγα εχθες στο καταστημα κ απογοητευτηκα.

1ον γτ τα φορεματα τους ειναι τελικα υπερτιμημενα κ ετσι κανουν το μειον 60%

2ον υποτιθετε οτι γινοταν στην νεα κολεξιον αλλα δεν ειχε ουτε ενα καινουργιο καλοκαιρινο μονο κατι μαυρα.

3ον τελικα εχω βρει πιο ωραια φορεματα εδω την τοπικη αγορα.:P:p:p

 

Γι αυτο τα ειχα γραψει, για να μην ταλαιπωρειστε αδικα...εχουν πολυ λιγα σχεδια και ακομα και με την εκπτωση ειναι ακριβοτερα απο το εξωτερικο. ΠΟΛΥ καλυτερα να παρεις απο αλλο καταστημα. Εγω που βαφτιζω πηρα ενα καταπληκτικο απο τον προνοβια στο Κολωνακι στις εκπτωσεις που περασαν.

 

Τωρα για την karen millen που εγραψα πιο πανω οτι παρηγγειλα απο ebay...

 

ΗΡΘΕ κιολας το φορεματακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Παρηγγειλα το πρωτο σχεδιο τελικα αλλα απο αλλο πωλητη απο αυτον που ελεγα. Μου ηρθε 80 λιρες και 8 τα μεταφορικα-πιο ακριβα απο ο,τι το ειχα αρχικα βρει αλλα ηταν καταστημα με 100% ositive feedback και επισης η τιμη εδω ειναι 160 με την εκπτωση!! Πηγα στο ταχυδρομειο σημερα, ειναι πααααααααρα πολυ ωραιο! Ειναι σιγουρα αυθεντικο, με ταμπελες, ετικετες, το υφασμα ιδιο, τελειο.

Δευτερο τελικα δεν παρηγγειλα, δεν ημουν σιγουρη οτι ηταν σωστα. θα περιμενω να ειμαι σιγουρη οτι ειναι καλος πωλητης ή θα παρω απο μαγαζι εδω.

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτο τα ειχα γραψει, για να μην ταλαιπωρειστε αδικα...εχουν πολυ λιγα σχεδια και ακομα και με την εκπτωση ειναι ακριβοτερα απο το εξωτερικο. ΠΟΛΥ καλυτερα να παρεις απο αλλο καταστημα. Εγω που βαφτιζω πηρα ενα καταπληκτικο απο τον προνοβια στο Κολωνακι στις εκπτωσεις που περασαν.

 

Τωρα για την karen millen που εγραψα πιο πανω οτι παρηγγειλα απο ebay...

 

ΗΡΘΕ κιολας το φορεματακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Παρηγγειλα το πρωτο σχεδιο τελικα αλλα απο αλλο πωλητη απο αυτον που ελεγα. Μου ηρθε 80 λιρες και 8 τα μεταφορικα-πιο ακριβα απο ο,τι το ειχα αρχικα βρει αλλα ηταν καταστημα με 100% ositive feedback και επισης η τιμη εδω ειναι 160 με την εκπτωση!! Πηγα στο ταχυδρομειο σημερα, ειναι πααααααααρα πολυ ωραιο! Ειναι σιγουρα αυθεντικο, με ταμπελες, ετικετες, το υφασμα ιδιο, τελειο.

Δευτερο τελικα δεν παρηγγειλα, δεν ημουν σιγουρη οτι ηταν σωστα. θα περιμενω να ειμαι σιγουρη οτι ειναι καλος πωλητης ή θα παρω απο μαγαζι εδω.

 

Καλοφόρετο Χαίρομαι πολύ που σου άρεσε και είναι και αυθεντικό :wink::lol:

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η ξαδέρφη μου πήρε αυτό για την βάφτιση μας :lol: από το ΖΑRA http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11704/en/zara-S2011/61137/342527/FLORAL%2BDRESS

 

Μαρεσε είναι καλό αλλά το θέμα είναι μην το φοράει και καμιά άλλη :oops: Καλή και η τιμή του

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κούλά πολύυυυ ωραίο! Μπράβο το ΖΑΡΑ!!!

 

Η ξαδερφη μου το πηρε οχι εγω. Αλλά και μένα μου άρεσε πολύ και η τιμή του πολύ καλή απλά είναι να μην βρεθεί και άλλη να το φορά την ίδια μερα

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

 

Κάπου μέσα σε αυτό το θέμα (δεν μπορώ να ψάξω τόοοσες σελίδες) είχε αναφερθεί ένα μαγαζί στους αγίους αναργύρους και στον Πειραιά με ωραία και οικονομικά ρούχα;;; Το θυμάται καμιά κοπέλα;

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια είπα και εγώ να σας δείξω τι αγόρασα μόλις σήμερα και πιο πολύ για να σας πώ για τα παπούτσια που τα πήρα ( κανει να πώ μαγαζί???) μόλις 47 ευρώ και είναι πολύ κομψά και ωραία ( για μένα τουλάχιστον!!) για τη τιμή τους! το φουστάνι επίσης έκανε 99 ευρώ και έχει πολύ ωραία εκεί και πιο φτηνα απο ένα γνωστό που ήθελα να πάω εξαρχής. και στα τρία βαφτίσια μας απο εκεί ψωνίστηκα:lol:. επίσης στη φωτό χάνουν και τα δύο , αυτάάά!!! καλά ψώνια στις υπόλοιπες!!:P φιλιάhttp://s1128.photobucket.com/albums/m484/elenakinthia/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυ ωραιο!μπραβο σου

ρε παιδια στην αθηνα βρισκεις απειρα πραγματα...εμεις εδω επαρχια σκατα...τιποτα και πανακριβα οτι ωραιο εχει...σνιφ

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια είπα και εγώ να σας δείξω τι αγόρασα μόλις σήμερα και πιο πολύ για να σας πώ για τα παπούτσια που τα πήρα ( κανει να πώ μαγαζί???) μόλις 47 ευρώ και είναι πολύ κομψά και ωραία ( για μένα τουλάχιστον!!) για τη τιμή τους! το φουστάνι επίσης έκανε 99 ευρώ και έχει πολύ ωραία εκεί και πιο φτηνα απο ένα γνωστό που ήθελα να πάω εξαρχής. και στα τρία βαφτίσια μας απο εκεί ψωνίστηκα:lol:. επίσης στη φωτό χάνουν και τα δύο , αυτάάά!!! καλά ψώνια στις υπόλοιπες!!:P φιλιάhttp://s1128.photobucket.com/albums/m484/elenakinthia/

Πάρα πολύ ωραίο το φόρεμα και τα παπούτσια άπαιχτα. Οικονομικές τιμές! Τέλεια!!!

Επεξεργάστηκαν by bellissima
Διόρθωση
Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο!!Και το χρώμα και το σχέδιο!!Κρίμα...Υπάρχει περίπτωση να έχει να κάνει με το γεγονός ότι δεν έχει ψωνίσει πολύς κόσμος ακόμα και γι'αυτό έχει τέτοια αξιολόγηση?

Πραγματικά καλό

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια είπα και εγώ να σας δείξω τι αγόρασα μόλις σήμερα και πιο πολύ για να σας πώ για τα παπούτσια που τα πήρα ( κανει να πώ μαγαζί???) μόλις 47 ευρώ και είναι πολύ κομψά και ωραία ( για μένα τουλάχιστον!!) για τη τιμή τους! το φουστάνι επίσης έκανε 99 ευρώ και έχει πολύ ωραία εκεί και πιο φτηνα απο ένα γνωστό που ήθελα να πάω εξαρχής. και στα τρία βαφτίσια μας απο εκεί ψωνίστηκα:lol:. επίσης στη φωτό χάνουν και τα δύο , αυτάάά!!! καλά ψώνια στις υπόλοιπες!!:P φιλιάhttp://s1128.photobucket.com/albums/m484/elenakinthia/

 

Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία !

 

elen@,

τα παπούτσια είναι τρομερά -υπέροχο το χρώμα τους- αλλά και το φόρεμα για την τιμή του είναι εξαιρετικό ! Καλοφόρετα !:-P

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites

θελω να βρω φουξ γοβες αλλα η αγορα απο οτι βλεπω εχει γυρισει στο μπλε

το θεμα ειναι οτι ολα αυτα τα χρωματα ειναι πολυ δεσμευτικα ωστε αργοτερα να τα ξαναφορεσεις...

εχω παρει ασπρομαυρο φορεμα να παρω μια μαυρη η μια φουξ γοβα?οσο περνει ο καιρος και βλεπω τις βιτρινες μου φαινετε θα δυσκολευτω στο παπουτσι...μεσω ιντερνετ εχει καποια σελιδα?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ααα κορίτσια σας ευχαριστώ! χαίρομαι που σας αρέσουν!!

ngeo23 έχεις δίκιο αλλά αν πάς σε κοντινή πόλη σίγουρα θα βρείς και ποικιλία και τιμές!! απλά θα το σκεφτείς λίγο παραπάνω μέχρι να ξεκινήσεις...!!

iwannafθα σου στείλω πμ , σε προετοιμάζω λέγοντάς σου οτι πήγα Ν.Ιωνία.. άν δε σε βολεύει έχει και στο Χαλάνδρι ωραία πραγματάκια με παρόμοιες τιμές και πάνω βεβαίως βεβαίως.. επίσης και στον Αγ.Δημήτριο και

Γλυφάδα ωραίες αγορές δε ξέρω απο τιμές όμως , και φυσικά κέντρο Αθήνα!

φασολάκι γι'αυτό έγραψα οτι τα πήρα 47 ευρώ , επειδή θα τα ξαναβάλω το πολυ μία δύο φορές :wink: μμμμμ και το μπλέ είναι όντως δεσμευτικό σα χρώμα αλλά με το άσπρο που πήρα πάει μια χαρά!!!!!!

για τα παπούτσια σου, σου προτείνω να ξεφύγεις απο το κλασσικό μαύρο και να πάρεις χρωματιστά ( κίτρινα - φούξια - κόκκινα) με το ανάλογο χρώμα αξεσουάρ θα είναι τέλεια και εσύ μια trendy μαμά!! α γοβάκια εννοείται!:P

Link to comment
Share on other sites

φασολάκι

laredoute.gr έχει κάποια ωραία , και myshoe.gr , migato-zara

νομίζω δεν θα βρείς τη ποικιλία που θα έχουν στα μαγαζιά όμως , και για το ζαρα που είναι ξένο σάιτ ισχύει το αντιστρόφως ανάλογο!!!

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω πολυ elen@

απλα επειδι εχω ενα θεμα με τα ψηλα δεν μπορω να τα περπατησω πονανε τα ποδια μου ελεγα να ειναι και λιγο ανατομικο η να εχουν υψος και μπροστα ωστε να ειναι πιο ξεκουραστα

θα ψαξω σε αυτα που ειπες μηπως βρω κατι

να σαι καλα

Link to comment
Share on other sites

θελω να βρω φουξ γοβες αλλα η αγορα απο οτι βλεπω εχει γυρισει στο μπλε

το θεμα ειναι οτι ολα αυτα τα χρωματα ειναι πολυ δεσμευτικα ωστε αργοτερα να τα ξαναφορεσεις...

εχω παρει ασπρομαυρο φορεμα να παρω μια μαυρη η μια φουξ γοβα?οσο περνει ο καιρος και βλεπω τις βιτρινες μου φαινετε θα δυσκολευτω στο παπουτσι...μεσω ιντερνετ εχει καποια σελιδα?

ευχαριστω

 

Φασολάκι,

Με το ασπρόμαυρο φόρεμα οι φούξια γόβες θα έκαναν πολύ όμορφη αντίθεση με μια "παιχνιδιάρικη" διάθεση !!!:-P

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...