Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

Σοβαρά Κούλα; Εγώ από τα laredoute ευτυχώς είμαι ευχαριστημένη. Από τη στιγμή που ήξερα ποιο είναι το νούμερο μου, ότι πήρα ήταν όπως φαινόταν στον κατάλογο. Τώρα έκανα μια παραγγελία και από madeleine, αλλά πρώτη φορά. Θα δείξει. Να βάλω να δείτε το φόρεμα;καθημερινό είναι.

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια!!!!!

Λοιπον βλεπω οτι ειστε σαινια σε αυτο το θεμα και θελω την βοηθεια σας!!

Βρηκα αυτο το site http://www.tidebuy.com/ στο οποιο βρηκα φορεμα για την βαπτιση της νεραιδουλας μου!!!

Τους εχω στειλει μειλ εδω και 10 μερες να μου διευκρινησουν κατι και δεν μου εχουν απαντησει!!!!

Εχετε παραγγειλει απο αυτο;;;ειναι αξιοπιστο;;

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά Κούλα; Εγώ από τα laredoute ευτυχώς είμαι ευχαριστημένη. Από τη στιγμή που ήξερα ποιο είναι το νούμερο μου, ότι πήρα ήταν όπως φαινόταν στον κατάλογο. Τώρα έκανα μια παραγγελία και από madeleine, αλλά πρώτη φορά. Θα δείξει. Να βάλω να δείτε το φόρεμα;καθημερινό είναι.

 

 

Α απ τα laredout ψωνιζει και η μαμα μου καθε σεζον. Ερχονται οι καταλογοι συνεχεια και ειναι κ αυτη πολυ ευχαριστημενη. Εχει τυχει να επιστρεψει κατι λογω εφαρμογης αλλα γενικα το δουλευει πολυ.Και μου εχει παρει κ του μικρου διαφορα ρουχαλακια. Γι αυτο που δεν ειμαι σιγουρη εγω ειναι για τις τιμες. Δεν μου φαινονται τοσο πολυ πιο οικονομικες απ το να βρεις κατι παρομοιο σε μαγαζι. Δηλ μαγιω που κοιτουσα και ειχαν 45€ ε τετοια βρισκεις και εξω. Απ την αλλη στα παιδικα εχει νομιζω καλες τιμες.

Μετα την καταιγίδα, έρχεται πάντα η λιακάδα.

Link to comment
Share on other sites

Α απ τα laredout ψωνιζει και η μαμα μου καθε σεζον. Ερχονται οι καταλογοι συνεχεια και ειναι κ αυτη πολυ ευχαριστημενη. Εχει τυχει να επιστρεψει κατι λογω εφαρμογης αλλα γενικα το δουλευει πολυ.Και μου εχει παρει κ του μικρου διαφορα ρουχαλακια. Γι αυτο που δεν ειμαι σιγουρη εγω ειναι για τις τιμες. Δεν μου φαινονται τοσο πολυ πιο οικονομικες απ το να βρεις κατι παρομοιο σε μαγαζι. Δηλ μαγιω που κοιτουσα και ειχαν 45€ ε τετοια βρισκεις και εξω. Απ την αλλη στα παιδικα εχει νομιζω καλες τιμες.

Α έχεις δίκιο σε αυτό! Οι τιμές είναι τιμές καταστημάτων...

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά Κούλα; Εγώ από τα laredoute ευτυχώς είμαι ευχαριστημένη. Από τη στιγμή που ήξερα ποιο είναι το νούμερο μου, ότι πήρα ήταν όπως φαινόταν στον κατάλογο. Τώρα έκανα μια παραγγελία και από madeleine, αλλά πρώτη φορά. Θα δείξει. Να βάλω να δείτε το φόρεμα;καθημερινό είναι.

 

σοβαρά και δεν ξαναψώνισα ρούχα από τότε. Size ήταν οκ αλλά τα χρώματα αλλιώς φαινονταν.

 

Ναι και το ρωτάς για βάλε να το δούμε

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!!!!

Λοιπον βλεπω οτι ειστε σαινια σε αυτο το θεμα και θελω την βοηθεια σας!!

Βρηκα αυτο το site http://www.tidebuy.com/ στο οποιο βρηκα φορεμα για την βαπτιση της νεραιδουλας μου!!!

Τους εχω στειλει μειλ εδω και 10 μερες να μου διευκρινησουν κατι και δεν μου εχουν απαντησει!!!!

Εχετε παραγγειλει απο αυτο;;;ειναι αξιοπιστο;;

 

Εχω ξαναδεί αυτό το σαιτ έχει πανέμορφα κομμάτια αλλά δυστυχώς δεν ξέρω να σου απαντήσω

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!

Λοιπον βλεπω οτι ειστε σαινια σε αυτο το θεμα και θελω την βοηθεια σας!!

Βρηκα αυτο το site http://www.tidebuy.com/ στο οποιο βρηκα φορεμα για την βαπτιση της νεραιδουλας μου!!!

Τους εχω στειλει μειλ εδω και 10 μερες να μου διευκρινησουν κατι και δεν μου εχουν απαντησει!!!!

Εχετε παραγγειλει απο αυτο;;;ειναι αξιοπιστο;;

 

Δοκίμασε να ξαναστείλεις.μπορει να πήγε στο junk mail και να σβηστηκε

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να ξαναστείλεις.μπορει να πήγε στο junk mail και να σβηστηκε

 

 

το εχω ξαναστειλει στο μεσοδιαστημα αλλες δυο φορες αλλα τιποτα ρε γμτ!!!:(Παω να το ξαναστειλω!!

Σας ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

DSC_0415.jpg

DSC_0404.jpg

 

Κορίτσια, θα ήθελα την γνώμη σας για αυτό το φόρεμα. Θα βαφτίσω τα μικρά μου και σκεφτόμουν να βάλω αυτό, αλλά πάλι δεν ξέρω. Ο άντρας μου μου λέει ότι είναι όμορφο αλλά εγώ πάλι είμαι αναποφάσιστη. Εσείς τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

bellisima το φορεμα ειναι πολυ ωραιο και το χρωμα αυτο ειναι πολυ στην μοδα. Σου παει πολυ. Εχεις και καλο σωματακι οτι πρεπει. Το μπολερο δεν μου αρεσει πολυ το χρωμα του καλυτερα να διαλεξεις κατι σε ουδετερο χρωμα και οχι παλι τοσο εντονο οσο το φορεμα.

Link to comment
Share on other sites

Bellissima φοβερό το φόρεμα!! Το χρωματάκι σουπερ!!Το αγαπημένο μου!!!Το ζακετάκι ούτε εμενα με τρελαινει.Νομίζω ότι θέλει ένα μπολερό να είναι ανοιχτο για να μην καλύπτει το σχέδιοκαι σε χρώμα ουδέτερο ή ακριβώς το ίδιο με το φόρεμα και το ίδιο υφασμα.

Link to comment
Share on other sites

bellisima το φορεμα ειναι πολυ ωραιο και το χρωμα αυτο ειναι πολυ στην μοδα. Σου παει πολυ. Εχεις και καλο σωματακι οτι πρεπει. Το μπολερο δεν μου αρεσει πολυ το χρωμα του καλυτερα να διαλεξεις κατι σε ουδετερο χρωμα και οχι παλι τοσο εντονο οσο το φορεμα.

Nantia, σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Το μπολερό χάνει λίγο στην φώτο, έρχεται πιο κοντά στο χρώμα του φορέματος... Όμως τι ουδέτερο χρώμα θα μπορούσα να πάρω? Δεν θα φαίνεται χάλια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Bellissima φοβερό το φόρεμα!! Το χρωματάκι σουπερ!!Το αγαπημένο μου!!!Το ζακετάκι ούτε εμενα με τρελαινει.Νομίζω ότι θέλει ένα μπολερό να είναι ανοιχτο για να μην καλύπτει το σχέδιοκαι σε χρώμα ουδέτερο ή ακριβώς το ίδιο με το φόρεμα και το ίδιο υφασμα.

Πένυ, δεν ξέρω εαν μπορώ να βρω το ίδιο ύφασμα και χρώμα για το μπολερό. Απλά η βάπτιση ξέρεις είναι 1η Μαίου και θέλω να έχω κάτι σε περίπτωση κρύου. Πρέπει να το κοιτάξω. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ακούσω και εγω μια γνώμη.

 

Λεω να αγοράσω αυτό το φόρεμα για το γάμο ενός φίλου μου το καλοκαίρι. Πώς σας φαίνεται?

 

http://jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=2833

Link to comment
Share on other sites

Bellissima,θα συμφωνήσω κι εγώ με τα κορίτσια.Το φόρεμα είναι πολύ όμορφο,αλλά το συγκεκριμένο μπολερό του αφαιρεί πόντους.

 

Loukomamy,το φόρεμα είναι υπέροχο και λατρεύω το χρώμα!!:D

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ακούσω και εγω μια γνώμη.

 

Λεω να αγοράσω αυτό το φόρεμα για το γάμο ενός φίλου μου το καλοκαίρι. Πώς σας φαίνεται?

 

http://jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=2833

Ωραίο το φόρεμα και το χρώμα!!!!

Link to comment
Share on other sites

τι χρωμα το σκεφτεσαι; πολυ ωραιο σχεδιο αλλα το χρωμα που ειναι δεν τρελαινομαι...ειναι λιγο μουντο

 

Εμένα μου άρεσε και το χρώμα, τώρα βέβαια αν είναι αυτό το χρώμα που βλέπω το χρώμα που θα παραλάβω... είναι και αυτό ένα ρίσκο..

Link to comment
Share on other sites

Bellissima το φόρεμα σου παει πολύ!Για μπολερο-ζακετάκι εμένα θα μου άρεσε κάτι στο χρώμα της άμμου...

loukomamy πολύ όμορφο φόρεμα αλλά συμφωνώ και εγω οτι το χρώμα είναι ρίσκο.Αν το παραγγείλεις τελικά,ζήτησε πιο πριν να σου στείλουν κ άλλες φωτο,πιο κοντινές ίσως..

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Bellissima To Φόρεμα σου είναι πολύ πολύ ωραίο αυτό να βάλεις είναι από τα αγαπημένα μου χρώματα και ότι πρέπει για από δω και πέρα που ανοίγει ο καιρός. Το ζακετάκι δεν μου άρεσε ούτε εμένα μπορείς να πάρεις σε ουδέτερο χρώμα για παράδειγμα ασημί ή σε χρυσό !

Εγώ θα βάλω ένα πορτοκαλί φόρεμα με χρυσό παπούτσι και χρυσοπρονζέ μανικάκια. Τα μανικάκια μόνο για εκκλησία φαντάζομαι και εσύ το ζακετάκι μόνο για την εκκλησία θα το έχεις ? Εννοειτε ότι μετά θα το βγάλεις για να φαίνεται και η μόδα του φορέματος !!!

 

loukomamy εμένα δεν μου πολυάρεσε αυτό το φόρεμα αλλά ούτε και το χρώμα :? Ρίξε ακόμα καμιά ματιά ίσως βρεις κάτι αλλο καλύτερο αν θες χωρίς παρεξήγηση το λέω

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bellissima To Φόρεμα σου είναι πολύ πολύ ωραίο αυτό να βάλεις είναι από τα αγαπημένα μου χρώματα και ότι πρέπει για από δω και πέρα που ανοίγει ο καιρός. Το ζακετάκι δεν μου άρεσε ούτε εμένα μπορείς να πάρεις σε ουδέτερο χρώμα για παράδειγμα ασημί ή σε χρυσό !

Εγώ θα βάλω ένα πορτοκαλί φόρεμα με χρυσό παπούτσι και χρυσοπρονζέ μανικάκια. Τα μανικάκια μόνο για εκκλησία φαντάζομαι και εσύ το ζακετάκι μόνο για την εκκλησία θα το έχεις ? Εννοειτε ότι μετά θα το βγάλεις για να φαίνεται και η μόδα του φορέματος !!!

 

loukomamy εμένα δεν μου πολυάρεσε αυτό το φόρεμα αλλά ούτε και το χρώμα :? Ρίξε ακόμα καμιά ματιά ίσως βρεις κάτι αλλο καλύτερο αν θες χωρίς παρεξήγηση το λέω

Ναι μόνο για την εκκλησία ήθελα κάποιο ζακετάκι.

Η βάπτιση είναι 1η Μαίου, θα κοιτάζω να δω μήπως βρω κάτι άλλο, έχετε δίκιο βλέποντάς το τώρα και εμένα δεν μου αρέσει. Παπούτσια σκέφτομαι στο χρώμα του δέρματος... Για να δούμε τι θα βγει!

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...