Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

Επισης πήγα και πήρα σουτιέν που δεν έχει πλάτη και κολλάει απάνω σου ξέρετε κατά πόσο είναι σταθερό ??? Ελπίζω να μην μου φύγει :(

 

Exω κι εγω αναλογο... εμενα δεν μου εφυγε ποτε, αλλα δεν ειχα και την απολυτη στηριξη... και μην φανταστεις οτι εχω και πολυ μεγαλο στηθος...;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Επισης πήγα και πήρα σουτιέν που δεν έχει πλάτη και κολλάει απάνω σου ξέρετε κατά πόσο είναι σταθερό ??? Ελπίζω να μην μου φύγει :(

 

 

Δεν ξέρω πώς ακριβώς είναι το φόρεμά σου,αλλά εγώ έχω ένα σουτιέν για ρούχα που δεν καλύπτουν καθόλου την πλάτη,το οποίο δένει ψηλά στον λαιμό και πίσω στην μέση.Βασικά το προσαρμόζεις όπως θέλεις εσύ, αναλόγως το ρούχο που φοράς.Είναι σίγουρα σταθερό,ενώ αυτό που κολλάει μου φαίνεται λίγο επίφοβο.

Link to comment
Share on other sites

δες το μηνυμα μου 985 στη σελίδα 20

εκανα παραγγελία πριν λίγες μερες, δεν εχω παραλάβει ακόμα, παντως στο μεηλ ειναι πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί, ήθελα να κανω μια αλλαγή στο φόρεμα και με εξυπηρετησαν πολύ. με ενημέρωσαν ότι θα καθυστερήσει λίγο (42 μερες μου ειπαν αλλα οκ, το ειχα υπολογίσει, 30 μερες παραδοση λεει το σαιτ), μου ζητησαν συγνώμη και να μην μακρυγορώ μου εκαναν πολυ καλή εντύπωση.

τωρα περιμένω να παραλάβω και θα σας πω εντυπωσεις.

 

 

τέλειο ρούχο!!!!!!!!!!!!!!!

 

να μας πείς όταν παραλάβεις οκ?;)

9Onsp3.png

Link to comment
Share on other sites

και γενικά ναι έχει και πρόβλημα ο παπας με τα ρούχα δυστυχώς

 

εχεις θεμα τοτε.... αλλα και παο την αλλη δεν θα εχει και ελευθερια κινησεων με την καπαρντινα, τουλαχιστον κατα την διαρκεια του μυστηριου.

 

τολμησε εσυ να την βγαλεις και αν δεις κανενα περιεργο βλεμμα, ε! τοτε... απεφυγε το διακριτικα :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξέρω πώς ακριβώς είναι το φόρεμά σου,αλλά εγώ έχω ένα σουτιέν για ρούχα που δεν καλύπτουν καθόλου την πλάτη,το οποίο δένει ψηλά στον λαιμό και πίσω στην μέση.Βασικά το προσαρμόζεις όπως θέλεις εσύ, αναλόγως το ρούχο που φοράς.Είναι σίγουρα σταθερό,ενώ αυτό που κολλάει μου φαίνεται λίγο επίφοβο.

 

 

Εχω και εγώ το συγκεκριμένο που λες το μόνο που δεν το δοκίμασα να δω πόσο χαμηλά πάει πίσω στην πλάτη αν θες αυτό δεν το δένει γύρω από το λαιμό εξαρτάται πως είναι το φόρεμα θα το δοκιμάσω αυτό πρώτα και αν δεν κάνει τότε λέω να βάλω το άλλο που κολλάει :?

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγώ το συγκεκριμένο που λες το μόνο που δεν το δοκίμασα να δω πόσο χαμηλά πάει πίσω στην πλάτη αν θες αυτό δεν το δένει γύρω από το λαιμό εξαρτάται πως είναι το φόρεμα θα το δοκιμάσω αυτό πρώτα και αν δεν κάνει τότε λέω να βάλω το άλλο που κολλάει :?

 

 

Το δικό μου δένει ακριβώς στην μέση,ώστε να μην υπάρχει καμιά περίπτωση να φανεί.Της triumph είναι,αν θυμάμαι καλά.

Να ξέρεις ότι αυτά που κολλάνε είναι για πολύ λίγες χρήσεις,σταδιακά χάνουν την ικανότητα να μένουν στην θέση τους και μπορεί να βρεθείς να μαζεύεις κάτι που δεν θα ήθελες να πέσει!:P

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου δένει ακριβώς στην μέση,ώστε να μην υπάρχει καμιά περίπτωση να φανεί.Της triumph είναι,αν θυμάμαι καλά.

Να ξέρεις ότι αυτά που κολλάνε είναι για πολύ λίγες χρήσεις,σταδιακά χάνουν την ικανότητα να μένουν στην θέση τους και μπορεί να βρεθείς να μαζεύεις κάτι που δεν θα ήθελες να πέσει!:P

 

Ναι για αυτό το φοβαμαι αυτό που κολλάει εγώ αυτό που έχω δεν ειναι της triumph αλλά τώρα που μου είπες θα πάω να κοιτάξω και της triumph σε ευχαριστώ μόλις έχω έτοιμο το φόρεμα από βδομάδας θα το πάρω μαζί μου σίγουρα πράματα για να μην κάνω συλλογή από αυτα :oops:

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι για αυτό το φοβαμαι αυτό που κολλάει εγώ αυτό που έχω δεν ειναι της triumph αλλά τώρα που μου είπες θα πάω να κοιτάξω και της triumph σε ευχαριστώ μόλις έχω έτοιμο το φόρεμα από βδομάδας θα το πάρω μαζί μου σίγουρα πράματα για να μην κάνω συλλογή από αυτα :oops:

 

 

Καλά θα κάνεις,έτσι είναι το σωστό,να παίρνουμε μαζί και το ρούχο όταν δοκιμάζουμε,για να μην κάνουμε άσκοπες αγορές.Πάντως,το συγκεκριμένο δένει ψηλά στον λαιμό όπως το μπικίνι,για να καταλάβεις στο περίπου και ύστερα προσαρμόζεις τις κάτω τιράντες.Οι πάνω έχω την εντύπωση ότι δεν αλλάζουν,αλλά μπορεί να κάνω και λάθος.Πάντως προσφέρει την στήριξη ενός κανονικού σουτιέν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια προσανατολιζομαι σε αυτα τα 2 φορεματα ποια η γνωμη σας πειραζει που θελω κατι σε μαυρο????

http://www.schatzi.gr/product_info.php?products_id=96

http://www.starbagsfashion.gr/displayITM2.asp?ITMID=1779&LANG=GR

Η οικογενοια μου ειναι ολη μου η ζωη

 

328e.jpg328ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριρένα, το μαύρο προσωπικά μου αρέσει πολύ για όλες τις εποχές και για όλες τις περιστάσεις. Το δερμάτινο δεν... χωρίς παρεξήγηση έτσι; Το άλλο κάααπως καλύτερο, αλλά δεν τρελαίνομαι. Το θες για μια συγκεκριμένη περίσταση ή έτσι γενικώς;

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για την βαφτιση της μικρης!!!!!!

για αυτο ρωτησα και για το χρωμα δυσκολευομαι!!!!!!

 

Βρε κουκλιτσα μου τοοοοσα χρώματα υπάρχουν!!!! Γιατί να βάλεις μαύρο και μάλιστα καλοκαιριατικα...

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites

Αν βαπτίζεις το παιδάκι σου και μένα δεν θα μου άρεσε να φορέσεις μαύρο...παρ'ολα αυτά το δερμάτινο το βρίσκω υπερβολικό,το άλλο ειναι πολυ κομψο.Δεν υπάρχει σε άλλο χρωματάκι?

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Είχε στις 22/3! Ευχαριστώ πολύ!Να χαίρεσαι κι εσύ το ρεβυθάκι σου! (Μάλλον δε φαίνεται καλά στο τίκερ)

Ωχ!Δεν πειράζει οι ευχές ισχύουν;););)σε ευχαριστώ κ εγώ!

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριρένα,

 

....:oops: Το πρώτο το απορρίπτω γενικώς (μου φαίνεται λίγο "μπουζούκι" φόρεμα -- όχι για βάφτιση), το δεύτερο δε πιο όμορφο αλλά και σε αυτό κάτι δεν μου αρέσει... ίσως το κόψιμό του ή μου φαίνεται πολύ κοντό ?

Είμαι από λίγο έως πολύ κλασικούρα, που λένε.

Για το μαύρο γενικά δεν με βρίσκεις αντίθετη, αρκεί όμως με κάτι να "σπάει" να μην είναι δλδ κατάμαυρο. :?

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας πηρα επιτελους φορεμα για τη βαφτιση του γιου μου. Πρωτον θελω εντυπωσεις κ δευτερον να μου πειτε τι χρωμα παπουτσι ταιριαζει. Πηρα απο πανω κ το μπολερο του αλλα δε το εβαλα στη φωτο.Αν θελετε να το ανεβασω κι αυτο.

 

http://img39.imageshack.us/i/dsc02510k.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...