Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

Να είσαστε καλά βρε κορίτσια που είσαστε πάντα πρόθυμες να βοηθήσετε! Λοιπόν το φόρεμα είναι: http://www.longtallsally.com/tall/dresses/above-the-knee/cap-sleeve-ponte-dress/red?category=f-013_dresses

 

Και εννοείτε πως είμαι ανοιχτή σε ότι πρόταση έχετε να μου δώσετε!

 

ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!Μην το σκέφτεσαι καθόλου!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νομίζω πως δεν θα μπορέσω να υποστηρίξω κάτι άλλο. Δυστυχώς δεν μου ταιριάζουν τα πιο κοριτσίστικα φορέματα. Θα το παρω κορίτσια αφού το λέτε και εσείς! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

Τα κόκκινα παπούτσια ταιριάζουνε?

7uEBp2.png M3GSp2.png
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν θα μπορέσω να υποστηρίξω κάτι άλλο. Δυστυχώς δεν μου ταιριάζουν τα πιο κοριτσίστικα φορέματα. Θα το παρω κορίτσια αφού το λέτε και εσείς! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

Τα κόκκινα παπούτσια ταιριάζουνε?

 

Too much και προβλεψιμα θεωρω τα κοκκινα παππουτσια.

 

Ισως κατι σε nude, μαυρο, ασημι, χρυσαφι, αναλογα και με το προσωπικο σου γουστο...

Link to comment
Share on other sites

Να είσαστε καλά βρε κορίτσια που είσαστε πάντα πρόθυμες να βοηθήσετε! Λοιπόν το φόρεμα είναι: http://www.longtallsally.com/tall/dresses/above-the-knee/cap-sleeve-ponte-dress/red?category=f-013_dresses

Πηγαίνει με αυτά? http://www.longtallsally.com/portal/online/option/LTS+Quicklive+Product+Window?action=e&windowstate=normal&selectedSKUavailability=AVAILABLE&sizeSelected=shoe9&mode=view&optionCode=31A27RED&colourSelected=31A27RED

 

Και εννοείτε πως είμαι ανοιχτή σε ότι πρόταση έχετε να μου δώσετε!

 

 

Το φορεμα ειναι σουπερ-σουπερ!!!!!!! Για τα παπουτσια εχω μια ενσταση, εκτος οτι δεν μου πολυαρεσουνε, αν κ με τετοιο υψος δεν εχεις πολλες εναλλακτικες, πρεπει να ναι πολυ ιδιες οι αποχρωσεις για να συνδυασεις ιδιο χρωμα φορεμα με παπουτσι, αν δεν ειναι μαυρο ή εστω ασπρο. Πρεπει να ταιριαζουν απολυτα αλλιως θα φαινεται παραταιρο.. 1000 φορες να βρεις ενα χρυσαφι παπουτσι ή κατι άλλο παρα κοκκινο. Ασε που απο φωτο δεν καταλαβαινεις αν ταιριαζουν μαζι σαν χρωμα.

Μετα την καταιγίδα, έρχεται πάντα η λιακάδα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Too much και προβλεψιμα θεωρω τα κοκκινα παππουτσια.

 

Ισως κατι σε nude, μαυρο, ασημι, χρυσαφι, αναλογα και με το προσωπικο σου γουστο...

Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι! :)

7uEBp2.png M3GSp2.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα μ αρεσουν πολυ τα παπουτσια.θα φορουσα κατι τετοιο αλλα σιγουρα θελει πολυ πολυ πολυ απλο ρουχο.κ ΟΧΙ τουρτοφορεμα:P:p:p:p:p

 

καταλαβα τι λες:lol::lol::lol:

για να πω την αληθεια ειμαι πιο πολυ του σπορ ντισηματος γι αυτο ρωταω εδω μεσα....

θα ψαξω κατι πιο διακριτικο αν ειναι

αυτο το πολυμορφικο:lol::lol::lol: ειναι ιδιαιτερο και θελει προσοχη....

Link to comment
Share on other sites

Να είσαστε καλά βρε κορίτσια που είσαστε πάντα πρόθυμες να βοηθήσετε! Λοιπόν το φόρεμα είναι: http://www.longtallsally.com/tall/dresses/above-the-knee/cap-sleeve-ponte-dress/red?category=f-013_dresses

Πηγαίνει με αυτά? http://www.longtallsally.com/portal/online/option/LTS+Quicklive+Product+Window?action=e&windowstate=normal&selectedSKUavailability=AVAILABLE&sizeSelected=shoe9&mode=view&optionCode=31A27RED&colourSelected=31A27RED

 

Και εννοείτε πως είμαι ανοιχτή σε ότι πρόταση έχετε να μου δώσετε!

 

μιας και πηρα το μαθημα μου...:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μπορω να σου πω...μηπως δεν πρεπει να ειναι ιδιο χρωμα φορεμα-παπουτσι????

λεω εγω τωρα....ας πουνε τα κοριτσια την γνωμη τους

:-P:-P:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

Για κόκκινο φόρεμα ίσως κάτι σε nude θα ήταν καλύτερο μιας και θα είναι και πρωί η βάπτιση!!! Το χρυσό μου αρέσει πολύ αλλά μήπως είναι too much για πρωί;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τον οκτωβρη θα γινω και εγω νονα-κουμπαρα

τοτε τι ρουχο φορανε σε χρωμα?κατι ζεστο χειμερινο?

βασικα σαββατο γινετε ο γαμος κ ειμαι η κουμπαρα

και την κυριακη βαπτιση ειμαιη νονα

στον γαμο θα ειμαστε 12 ατομα

λογικα πρεπει να βαλω διαφορετικα φορεματα ε?

τα βαφτισια θα γινουν σε ανοιχτο κυκλο

 

για...να ακουσω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα το φόρεμα θεϊκό. Προχώρα άφοβα. Η γόβα δεν μου άρεσε ασχέτως χρώματος, εντάξει σου είπαν τα κορίτσια τι θα ήταν καλύτερο και συμφωνώ. Πάντα άξια!

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

τον οκτωβρη θα γινω και εγω νονα-κουμπαρα

τοτε τι ρουχο φορανε σε χρωμα?κατι ζεστο χειμερινο?

βασικα σαββατο γινετε ο γαμος κ ειμαι η κουμπαρα

και την κυριακη βαπτιση ειμαιη νονα

στον γαμο θα ειμαστε 12 ατομα

λογικα πρεπει να βαλω διαφορετικα φορεματα ε?

τα βαφτισια θα γινουν σε ανοιχτο κυκλο

 

για...να ακουσω!!!!

Κοίτα, εγώ βάφτισα το μεγάλο μου γιό 12 Οκτωβρίου 2008. Φόρεσα ένα μπλε σκούρο φόρεμα raxevsky με παγιέτες στο στήθος και από πάνω μια off-white καπαρντίνα κάπως σατέν, δεν μπορώ να το περιγράψω καλά γιατί δεν ξέρω από υφάσματα. Είναι για καλή πάντως.

Ε ναι, 2 φορέματα αναγκαστικά. Κοκτέιλ φορέματα έτσι, όχι καμιά τουαλέτα...

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τον οκτωβρη θα γινω και εγω νονα-κουμπαρα

τοτε τι ρουχο φορανε σε χρωμα?κατι ζεστο χειμερινο?

βασικα σαββατο γινετε ο γαμος κ ειμαι η κουμπαρα

και την κυριακη βαπτιση ειμαιη νονα

στον γαμο θα ειμαστε 12 ατομα

λογικα πρεπει να βαλω διαφορετικα φορεματα ε?

τα βαφτισια θα γινουν σε ανοιχτο κυκλο

 

για...να ακουσω!!!!

 

Εννοειται πως πρεπει να βαλεις διαφορετικα φορεματα...

 

Κατι σχετικα χειμερινο, εννοω δηλ. κατι με επανοφωρι (μπολερο, καπαρντινακι), ή κατι με μακρυ μανικι, γιατι οπως και να εχει ψυχραινει ο καιρος τοτε. Αλλα απο την αλλη αν ειναι στις αρχες του μηνα και εχει καλη θερμοκρασια μπορεις να φορεσεις κατι πιο... ελαφρυ.

 

Βλεποντας και κανοντας παντα, εχεις μελλον μεχρι τον Οκτωβρη.

 

Οποτε το καλυτερο ρουχο θα πρεπει να φορεθει στην βαφτιση που θα εχει και τον περισσοτερο κοσμο. Στον γαμο μπορεις να φορεσεις κατι πιο απλο, αφου προκειται να γινει σε στενο κυκλο.

Link to comment
Share on other sites

το ειπα επειδι ειναι και οι καιροι δυσκολοι

γινετε στον γαμο να βαλω κατι που εχω στην ντουλαπα μου?

και για τα βαφτισια να ψωνισω?

 

Mια χαρα γινεται φασολακι μου και αυτο, εχεις απολυτο δικιο.

Αρκει να βαλεις 2 διαφορετικα, τι σημασια εχει αν το ενα υπαρχει ηδη. Τοσο το καλυτερο...:D

Link to comment
Share on other sites

το ειπα επειδι ειναι και οι καιροι δυσκολοι

γινετε στον γαμο να βαλω κατι που εχω στην ντουλαπα μου?

και για τα βαφτισια να ψωνισω?

Καλά εννοείται...Ειδικά αν δεν είναι και ο ίδιος κόσμος (αλλά και νά'ναι, σιγά...)

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

μιας και πηρα το μαθημα μου...:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μπορω να σου πω...μηπως δεν πρεπει να ειναι ιδιο χρωμα φορεμα-παπουτσι????

λεω εγω τωρα....ας πουνε τα κοριτσια την γνωμη τους

:-P:-P:-P:-P:-P

 

πολυ ομορφο φορεμα, μπραβο!οντως ενα παπουτσι ειτε σε μαυρο που ειναι κλασικο είτε σε μια nude αποχρωση, πολυ ανοιχτο μπεζ θα ειναι ο,τι πρεπει.

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

Το nude μου αρέσει και μενα πολύ αλλά με το κόκκινο δεν θα το τολμούσα.Δεν ξέρω μπορεί και να πηγαίνει δεν το έχω δει. Μάλλον κάτι σε χρυσό ή ασημί καλύτερα για μενα. Βρε κορίτσια που θα βρώ nude γοβα με φυσιολογικό τακουνι???Που όλα ειναι 12ποντα και 15ποντα??Τιποτα σε 9αρι για παραδειγμα????

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν θα μπορέσω να υποστηρίξω κάτι άλλο. Δυστυχώς δεν μου ταιριάζουν τα πιο κοριτσίστικα φορέματα. Θα το παρω κορίτσια αφού το λέτε και εσείς! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

Τα κόκκινα παπούτσια ταιριάζουνε?

 

Το φόρεμα το βρίσκω ΑΠΛΑ καταπληκτικό... είναι και στο στυλ μου τα κρουαζέ, αλλά δεν θα το έβαζα με κόκκινο παπούτσι. Μάλλον κάτι σε μαύρο θα επέλεγα...

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια που θα βρώ nude γοβα με φυσιολογικό τακουνι???Που όλα ειναι 12ποντα και 15ποντα??Τιποτα σε 9αρι για παραδειγμα????

 

Σιγουρα θα βρεις, εγω σχεδον 2 χρονια πριν, που βαφτισα τον μικρο μου, βρηκα στην αγορα της Θεσ/νικης και μαλιστα με μεγαλη ευκολια και σε μεγαλη ποικιλια nude 9 ποντο.

Γιατι κι εγω τα 12 ποντα δεν τα προτιμω ιδιαιτερως...

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία...πώς περπατάτε με αυτές τις γόβες???Εγώ θα μπορούσα να τις φορέσω μόνο αν με κρατούσε ένας από δεξιά,ένας άλλος από αριστερά και ένας τρίτος με έσπρωχνε από πίσω για να περπατήσω...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...