Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Κραξτε με μωρε κοριτσια αλλα κατι μεχει πιασει τωρα τελευταια και ολο βλακειες κανω κ κοιταω!!!!Θα μαζευτω και θα κοιταξω κατι πιο normal!

 

:lol::lol::lol::lol: και πολυ καλα θα κανεις.... εχει τοσο ομορφα φορεματακια το συγκεκριμενο, σιγουρα θα βρεις κατι που θα σου αρεσει πολυ και θα το ευχαριστηθεις..., αλλωστε γι΄αυτο ειμαστε ολες εδω, για να αποφευγουμε τυχον... ατυχηματα που θα μετανιωνουμε γι΄αυτα μετα.

Link to comment
Share on other sites

Κραξτε με μωρε κοριτσια αλλα κατι μεχει πιασει τωρα τελευταια και ολο βλακειες κανω κ κοιταω!!!!Θα μαζευτω και θα κοιταξω κατι πιο normal!

αυτα είναι για μετα απο γάμο νομίζω περισσότερο :-P

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω, είναι υπερβολικά.. Και να φανταστείς ότι εμένα μου αρέσουν τα στολισμένα φορέματα, αλλά αυτά παραείναι.. Το πρώτο είναι σαν νυφικό, το δεύτερο μου θυμίζει τριαντάφυλλα από ζαχαρόπαστα..

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κραξτε με μωρε κοριτσια αλλα κατι μεχει πιασει τωρα τελευταια και ολο βλακειες κανω κ κοιταω!!!!Θα μαζευτω και θα κοιταξω κατι πιο normal!

Μην ανησυχείς βρε Δήμητρα,θα δεις πολλά όμως στο τέλος θα πάρεις κάτι που ταιριάζει και σε σενα αλλά και στην περίσταση.Λίγο ψάξιμο θέλει μονο...;);):D

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις συμβουλες σας και που με αποτρεψατε γιατι ημουνα ετοιμη να την κανω τη βλακεια και να σκασω μυτη στην εκκλησια ως κατι αναμεσα απο Ζωζω Σαπουντζακη και Ισμηνη Καλεση (καλα ναναι οι γυναικες εκει που ειναι)!!!!!

Μαριρενα μου σευχαριστω για την προταση σου αλλα προτιμω κατι σε κοντο, εχω baby-face και δε μου πανε τα maxi......

mhGFp2.png?foRENFW2
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα αυτο Δημητρα μου αρεσει πολυ, φινο, αερινο, μοντερνο.

Αφου εχεις και baby - face, θελεις κατι εξισου νεανικο, που να αναδυκνυει και το νεαρο της ηλικιας σου.

 

Δεν υπαρχει καλυτερο, αποι μια νεα, ομορφη, καλοντυμενη μανουλα.... (σε τετοιες περιπτωσεις)

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι αλλο????εχει σκεφτει καποια να μην παει στην βαφτιση μεφορεμα αλλα με σακακι παντελονι και χαμηλα παπουτσια???????

Η οικογενοια μου ειναι ολη μου η ζωη

 

328e.jpg328ep3.png

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι αλλο????εχει σκεφτει καποια να μην παει στην βαφτιση μεφορεμα αλλα με σακακι παντελονι και χαμηλα παπουτσια???????

 

Εγω δεν θα το επιχειρουσα ποτε, μου φαινεται πολυ απλοϊκο, καθημερινο για βαφτιση. ;)

οκ δεν ειπαμε να φορεσουμε την Αρτα και τα Γιαννενα, ουτε και αυτης της φιλοσοφιας ειμαι, αλλα σε τετοιες περιστασεις που θα ειναι ελαχιστες στην ζωη μας, νομιζω οτι αξιζει να ειμαστε ομορφες και περιποιημενες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ρωτησω κατι αλλο????εχει σκεφτει καποια να μην παει στην βαφτιση μεφορεμα αλλα με σακακι παντελονι και χαμηλα παπουτσια???????

 

 

Έχω δει νύφη σε γαμοβάφτιση με τέτοιο σύνολο!!!Εκτός από το παπούτσι, που ήταν ψηλοτάκουνο.Φορούσε άσπρο σακάκι και άσπρο παντελόνι.Δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε.Αν ήταν μόνο η βάφτιση,ναι,αλλά για τον γάμο το βρήκα κάπως περίεργο.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Πολυ φινο και αερατο! Απλα σχετικα συνηθισμενο σχεδιο...Παντως εμενα και το "τριανταφυλλο απο ζαχαροπαστα":grin: οπως χαρακτηριστικε , μ αρεσε πολυ.:oops: Ειδικα αν εχεις και baby face που λες, θα σου ταιριαζει πολυ.Ειναι πρωτοτυπο χωρις να ναι κιτς (για μενα τουλαχιστον)

Μετα την καταιγίδα, έρχεται πάντα η λιακάδα.

Link to comment
Share on other sites

Μωρε πασουμακι μενω σε μικρη επαρχιακη πολη και θα τους φανει καπως, σας αρειανο θα με κοιταζουν.

Και μενα μου αρεσε πολυ η "ζαχαροπαστα" αλλα φοβαμαι οτι θα μου τα κρεμασουν τα κουδουνια!

mhGFp2.png?foRENFW2
Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα το φόρεμα μου αρέσει πάρα πολύ(μοιάζει με αυτό που θα φορέσω κι εγώ!;))Είναι και ευκολοφόρετο οποτε θα το χαρείς και μετά.Σε τι χρωματάκι σκέφτεσαι να το πάρεις?

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ για τις αποψεις σας..

ολα οσα μου διχνετε ειναι πανηψηλα οπως και αυτο που ειχα επιλεξει

γι αυτο σας ρωτησα ποσους ποντους ειναι ,δεν φοραω και τοσο ψιλα

ισως για εκεινη την μερα κανω μια εξαιρεση και τα αντεξω

καλα ψωνια σε οσες ετοιμαζονται για τα βαφτισια τους ....!!!!:lol::lol::lol::lol:

 

http://www.unitednude.com/products/the-classics/lo-res/un/lo-res-un-pink-403;jsessionid=6AB94271E7E8F83DFDB105A4FB81FF4A

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...