Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

ευτυχώς που βρήκες mpampouska γιατι το σαιτ που κοιταζες πριν λεει ότι δεν αναλαμβάνει παραγγελίες online ;)

 

εγώ παρήγγειλα αυτό για τη βάπτιση της μπεμπας:

http://www.tidebuy.com/product/Sweatheart-Tea-Length-Wedding-Dresses-Strapless-Broad-Belt-212204.html

εχετε κάνει αγορές από αυτο το site?

 

 

Είναι υπέροχο!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

.

Ααααχ, τελικά μόνο εγώ είμαι κοντή,χοντρούλα και καστανή (μάτια+μαλλιά) σε αυτό το forum;;;:lol::lol::lol:

 

 

Μην ανησυχείς,είμαστε αρκετές οι χοντρούλες εδώ!!

(Χοντρούλες είπα,όχι χοντρές!;))

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

μαλλον εδω θα με βοηθησετε γιατι καπου αλλου που εγραψα απαντηση δεν πηρα...:shock:

θελω να φορεσω στην βαπτιση κατι τετοιο

http://toi-moi.com/store/?render=product&show=358&c=cl

 

με κατι τετοιο

http://www.shoes.com/en-US/Product/EC1245543-5139869/NAUGHTY+MONKEY/Pink/Women%27s+Dolled+Up.aspx

 

το θεμα ειναι πως θα παραγγειλω αυτο το παπουτσι?

με τα αγγλικα δεν τα παω και πολυ καλα (ετσι και ετσι)

με το νουμερο εχω αμφιβολιες για το αν δεν μου κανει(αλλα επιδι εχει λουρακι καπως το σωνω)

λεει καπου ποσο τακουνι εχει?

θελει πιστωτικη?αντικαταβολη δεν γινετε ε?

και τελευταιο ποσο στοιχιζουν σε ευρω περιπου?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

μαλλον εδω θα με βοηθησετε γιατι καπου αλλου που εγραψα απαντηση δεν πηρα...:shock:

θελω να φορεσω στην βαπτιση κατι τετοιο

http://toi-moi.com/store/?render=product&show=358&c=cl

 

με κατι τετοιο

http://www.shoes.com/en-US/Product/EC1245543-5139869/NAUGHTY+MONKEY/Pink/Women%27s+Dolled+Up.aspx

 

το θεμα ειναι πως θα παραγγειλω αυτο το παπουτσι?

με τα αγγλικα δεν τα παω και πολυ καλα (ετσι και ετσι)

με το νουμερο εχω αμφιβολιες για το αν δεν μου κανει(αλλα επιδι εχει λουρακι καπως το σωνω)

λεει καπου ποσο τακουνι εχει?

θελει πιστωτικη?αντικαταβολη δεν γινετε ε?

και τελευταιο ποσο στοιχιζουν σε ευρω περιπου?

 

Δεκάποντο είναι το τακούνι. Για το νούμερο δες εδώ π.χ. το 38 είναι το 7,5. Για την αντικαταβολή δεν ξέρω να σου πω, αλλά συνήθως στα περισσότερα sites πληρώνεις με πιστωτική ή prepaid κάρτα, αλλά δεν έχω παραγγείλει ποτέ απ' έξω, οπότε δεν ξέρω λεπτομέρειες.

 

Ωστόσο, αν θέλεις τη γνώμη μου, αισθητικά δεν είναι πολύ ωραίο να βάλεις πουά φόρεμα με πουά παπούτσι και στο λέω καλοπροαίρετα, δε θέλω να παρεξηγηθείς!:) Συνήθως το πουά μπαίνει μόνο του, αλλιώς γίνεται κιτς, είναι υπερβολικό.. Μπορείς να βάλεις πουά φόρεμα με μονόχρωμο παπούτσι. Ή μονόχρωμο φόρεμα και πουά παπούτσι και ίσως κάποιο πουά αξεσουάρ πχ ζώνη, κάτι μικρό όμως. Από κει και πέρα η επιλογή είναι δική σου!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Glitter από το στόμα μου το πήρες.

Φασολάκι, πολύ ωραία και τα δύο, φόρεμα και γόβες, αλλά μήπως είναι too much μαζί;

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

λετε ε?

ισως παραπαει τωρα που το ξανασκεφτομαι

να παρω ενα μονοχρωμο παπουτσι καλυτερα

(ειχα ρε γμτ τελιες γοβες αλλα μετα την εγκυμοσυνη δεν μπαινουν.2 φορες φορεμενες)

θα ειναι πολυ χτυπητο να επερνα ενα φουξ ε?και αξεσουαρ φουξ!

απλα ηθελα και μια πινελια πιο χαρουμενη

γενικα δεν ρισκαρω σε τετοια χρωματα προτιμω τα κλασικα..καιρος να κανω μια αλλαγη ομως....

δεν με ενοχλει που σας φαινετε κιτς...εξαλου γι αυτο ρωταω μην παω και σαν αγγουρο :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

λετε ε?

ισως παραπαει τωρα που το ξανασκεφτομαι

να παρω ενα μονοχρωμο παπουτσι καλυτερα

(ειχα ρε γμτ τελιες γοβες αλλα μετα την εγκυμοσυνη δεν μπαινουν.2 φορες φορεμενες)

θα ειναι πολυ χτυπητο να επερνα ενα φουξ ε?και αξεσουαρ φουξ!

απλα ηθελα και μια πινελια πιο χαρουμενη

γενικα δεν ρισκαρω σε τετοια χρωματα προτιμω τα κλασικα..καιρος να κανω μια αλλαγη ομως....

δεν με ενοχλει που σας φαινετε κιτς...εξαλου γι αυτο ρωταω μην παω και σαν αγγουρο :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Και πολυ καλα θα κανεις να επιχειρησεις μια αλλαγη.

Σιγουρα ενα μονοχρωμο θα ηταν πολυ καλυτερο και ειδικα το φουξ, θα το απογειωνε σαν συνολο. Φιλη μου εβαλε στην βαφτιση της κορης της παρομοιο φορεμα, με κοκκινη γοβα. Πολυ ομορφο σαν εικονα, αν και λιγακι προβλεψιμο το κοκκινο.

Εγω στην θεση σου, φουξ παντως θα φορουσα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα ειναι πολυ χτυπητο να επερνα ενα φουξ ε?και αξεσουαρ φουξ!

απλα ηθελα και μια πινελια πιο χαρουμενη

γενικα δεν ρισκαρω σε τετοια χρωματα προτιμω τα κλασικα..καιρος να κανω μια αλλαγη ομως...

 

Θα είναι πολύ όμορφο!!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ για τις αποψεις σας..

ολα οσα μου διχνετε ειναι πανηψηλα οπως και αυτο που ειχα επιλεξει

γι αυτο σας ρωτησα ποσους ποντους ειναι ,δεν φοραω και τοσο ψιλα

ισως για εκεινη την μερα κανω μια εξαιρεση και τα αντεξω

καλα ψωνια σε οσες ετοιμαζονται για τα βαφτισια τους ....!!!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ για τις αποψεις σας..

ολα οσα μου διχνετε ειναι πανηψηλα οπως και αυτο που ειχα επιλεξει

γι αυτο σας ρωτησα ποσους ποντους ειναι ,δεν φοραω και τοσο ψιλα

ισως για εκεινη την μερα κανω μια εξαιρεση και τα αντεξω

καλα ψωνια σε οσες ετοιμαζονται για τα βαφτισια τους ....!!!!:lol::lol::lol::lol:

 

Noμιζω πως σε μια τετοια περισταση οπως η βαφτιση, "επιβαλλεται" να εισαι εξαιρετικα κομψη. Καλο θα ηταν να το τολμησεις και να φορεσεις μια ωραια, ψηλοτακουνη γοβα. αλλωστε που ξερεις μπορει να σου αρεσει και φορας πιο συχνα πλεον.;):D

Link to comment
Share on other sites

http://www.celebrityfashion.gr/Pages/User/Collections/Item.aspx?&itemid=352

 

Κοριτσια πως σας φαινεται;;;;;; Ειναι απο τουλι και ψηνομαι να το παρω για τη βαφτιση της κορης μου. Ειναι απο τουλι. και η βαφτιση ειναι βραδυνη .Ειναι too much πιστευετε;;;;

mhGFp2.png?foRENFW2
Link to comment
Share on other sites

http://www.celebrityfashion.gr/Pages/User/Collections/Item.aspx?&itemid=352

 

Κοριτσια πως σας φαινεται;;;;;; Ειναι απο τουλι και ψηνομαι να το παρω για τη βαφτιση της κορης μου. Ειναι απο τουλι. και η βαφτιση ειναι βραδυνη .Ειναι too much πιστευετε;;;;

 

:(:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...