Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

Καλημέρα.Βαπτίζω τη μικρούλα μου τέλη Απρίλη και μου αρέσουν πολύ τα φορέματα με ενα ώμο.Προβληματίζομαι όμως γιατι δεν ξέρω τι να συνδιάσω απο πάνω γιατί θα έχει ψύχρα ακόμη...καμία πρόταση?

 

 

Αν και πιστεύω ότι ο καιρός θα είναι καλός,γιατί θα είναι σχεδόν Μάιος,θα σου πρότεινα να πάρεις ένα μπολερό ή μια εσάρπα,που ούτως ή άλλως θα βγάλεις μέσα στην εκκλησία.Ίσα ίσα για όση ώρα θα είσαι στο προαύλιο,για να μην κρυώσεις.Οπότε δεν θα "εξαφανιστεί" το φόρεμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 

Ρεβυθάκι πολύ ωραίο το φόρεμα! Αλλά όντως δεν πάει καθόλου με πανωφόρι, θα χάνει το σχέδιο και θα ''φουσκώνει'' περίεργα, δε θα δείχνει ωραίο μέχρι να το βγάλεις. Μόνο με εσάρπα κι αυτή για λίγο..

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Tο 1ο ειναι εξαιρετικο.... οχι οτι και το 2ο παει πισω, αλλα ειναι περισσοτερο του γουστου μου.

Για τι περισταση προκειται, αν επιτρεπεται?

Το ένα είναι για τη βάφτιση της κόρης μου(το 1ο) και το άλλο γιά ένα γάμο...Τι λες?

Link to comment
Share on other sites

Το ένα είναι για τη βάφτιση της κόρης μου(το 1ο) και το άλλο γιά ένα γάμο...Τι λες?

 

Nα φανταστω οτι το 1ο ειναι για την βαφτιση σας? Οπως σου ειπα και προηγουμενως το θεωρω απλα εξαιρετικο και απολυτως του γουστου μου!!!

 

Και το 2ο, φυσικα, ευκολοφορετο, νομιζω οτι θα το φορεσεις σε αρκετες κοινωνικες εκδηλωσεις, αφου δεν ειναι καθουλου... βαρυ.

 

Οπως και να εχει με το καλο να βαφτισεις την κορουλα σου. :D

Link to comment
Share on other sites

Nα φανταστω οτι το 1ο ειναι για την βαφτιση σας? Οπως σου ειπα και προηγουμενως το θεωρω απλα εξαιρετικο και απολυτως του γουστου μου!!!

 

Και το 2ο, φυσικα, ευκολοφορετο, νομιζω οτι θα το φορεσεις σε αρκετες κοινωνικες εκδηλωσεις, αφου δεν ειναι καθουλου... βαρυ.

 

Οπως και να εχει με το καλο να βαφτισεις την κορουλα σου. :D

Ναι το πρώτο είνια για τη βάφτιση (Είναι ρομαντικούλι!)!Ευχαριστώ ΑΖΙΑ κι εσύ να χαίρεσαι το μπουμπουκάκι σου και με το καλό το επόμενο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι το πρώτο είνια για τη βάφτιση (Είναι ρομαντικούλι!)!Ευχαριστώ ΑΖΙΑ κι εσύ να χαίρεσαι το μπουμπουκάκι σου και με το καλό το επόμενο!!!

 

Σε ευχαριστω κι εγω με την σειρα μου για τις ευχες σου....:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα εγώ σήμερα...Ελπίζω να μην την πατήσω...:rolleyes:Πώς σας φαίνονται?

Απο ποιον πωλητη παρηγγειλες? Εχω δει και εγω καποια και ακομα δεν εχω αξιωθει να παραγγειλω:-(...Εννοειται κοιταζω παντα ο πωλητης να εχει υψηλο feedback:wink:

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απο ποιον πωλητη παρηγγειλες? Εχω δει και εγω καποια και ακομα δεν εχω αξιωθει να παραγγειλω:-(...Εννοειται κοιταζω παντα ο πωλητης να εχει υψηλο feedback:wink:

Κι εγώ κοιτάζω το feedback. Ο ένας είναι ο Hongze Jia He Clothing Co., Ltd και ο άλλος ο Βridal7 νομίζω...Αχ μακάρι να βγουν καλά...Θα σου πω όταν έρθουν με το καλό1;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με απασχολεί είναι κυρίως αν πέτυχα το μέγεθος.Όταν έρθουν, θα βγάλω φωτό να δείτε αν ανταποκρίνονται στη διαφημιστική φωτό...Θα κάνουν κανένα μήνα όμως..:mad:

Link to comment
Share on other sites

Πωπω, Δουλτσινέα, φανταστικό το πρώτο, είναι κάτι που δεν το βλέπεις συχνά. Και το 2ο πολύ καλό επίσης. Τι τιμές παίζουν σε αυτό το σάιτ;

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια,εδώ και καιρό έχω μια απορία...

Βλέπω όλα τα υπέροχα φορέματα που διαλέγετε για την βάφτισή σας και

δεν μπορώ να μην σκεφτώ κάτι...

ΟΛΕΣ ΜΟΝΤΕΛΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ????:lol::lol::lol:

Γιατί το 99% των φορεμάτων που ποστάρετε,απαιτούν να διαθέτεις κορμάρα.Και μια και είναι σχεδόν όλα κοντά,απαιτούν και καλλίγραμμα,αδύνατα πόδια.

Όχι τίποτα άλλο,αλλά αν ισχύει αυτό,να μην κανονίσω να συναντηθώ με καμία από εσάς για καφέ...!!!!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσουν πάρα πολύ και τα δύο και είναι "εξυπνα φορέματα" αφού ούτε κοιλίτσα υπάρχει περίπτωση να πετάξει ούτε μπουτάκι να φανεί το κόψιμο επάνω χαρίζει πάντα ειδικά αν φαίνονται τα ¨κοκκάλα¨του λαιμού τέλειο μπράβο με το καλό πες μας εντυπώσεις οταν το φορέσεις με το καλό.:wink:

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα εγώ σήμερα...Ελπίζω να μην την πατήσω...:rolleyes:Πώς σας φαίνονται?productimg1264842504332.jpg

productimg1283531812548.jpg

ευχομαι με το καλο να τα παραλαβεις ειναι τελεια...... με ποια μεταφορικη θα παραλαβεις??? ρωταω γιατι κ εγω εκανα παραγγελια αλλα δεν πληρωσα ακομα δεν ειχαμε χρονο να ασχοληθουμε με το pay pal επειδη αδερφουλα μου ηρθε μονο για δυο μερες αθηνα κ ξανα εφυγε:-( οποτε θα παραγγειλω κ εγω αλλα να δω μονο ποτε:(..μαλλον θα περιμενω να παραλαβεις πρωτα να μας πεις γνωμες:P:p

cristina112 εγω δεν ειμαι μοντελο με καμια εννοια ουτε στα κιλα αλλα κ να μπορουσα στα κιλα δεν μπορω με τιποτα στο υψος.....:lol::lol::lol::lol: ειμαι 1.68 υψος κ 69 κιλα....

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΝΑ,μια χαρά γυναικάρα είσαι!Εγώ είμαι λίγο πιο ψηλή από σένα(1.70) και περνάω σε ύψος όλες μου τις φίλες.Επομένως,δεν μας λες και κοντές.

Για τα κιλά,δεν θα σχολιάσω τίποτα,ειδικά μετά την χτεσινή μεταμεσονύχτια γουρουνιά που έκανα...:oops:

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΝΑ,μια χαρά γυναικάρα είσαι!Εγώ είμαι λίγο πιο ψηλή από σένα(1.70) και περνάω σε ύψος όλες μου τις φίλες.Επομένως,δεν μας λες και κοντές.

Για τα κιλά,δεν θα σχολιάσω τίποτα,ειδικά μετά την χτεσινή μεταμεσονύχτια γουρουνιά που έκανα...:oops:

 

καλα νομιζω πως ξερω τι εκανες.....:lol: αυτα που κανουμε ολοι πανω κατω ειδικα αν εχεις συζυγο σαν το δικο μου που θελει στις 23.00 η να φαει καμια πιτσα η κανενα σουβλακι κ μετα καμια σοκολατε xxl....αστα οχι οτι δεν θελω αλλα που να κανεις διαιτα με αυτων εδω:mad::lol:.... αφου θυμαμαι ενα διαστημα ξεκινησα κρατηθικα 2 εβδομαδες ηθελα 2 μηνες τρομαρα μου, κ το αποτελασμα οσα κιλα ειχα χασει τοτε τα παιρνω τωρα παλι σιγα σιγα:evil:....αχ αχ αχ...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έκανα χτες,ντρέπομαι να το ξαναγράψω(γιατί υπάρχει δίπλα,στο καφέ).Απλά δεν συγκρίνεται!;)

Καλέ πες, μας εξάπτεις την περιέργεια!

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...