Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το τέταρτο μου αρέσει πιο πολύ απ'όλα...αλλά να έχεις πάρει και λίγο χρωματάκι!

Επίσης θα σου πρότεινα να μην βάλεις μαύρο χρώμα,σε περίπτωση που διαλέξεις το πρώτο.Έτυχε σε βάφτιση να δω την μαμά του μωρού και τη νονά ντυμένες στα μαύρα και δεν μου άρεσε.Αλλά αυτό είναι καθαρά η δική μου γνώμη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μ'αρέσει πολύ το μαύρο με τον ένα ώμο και το μπλε. Να ράψεις, μπράβο, κι εγώ το ίδιο κάνω-άσε που τα συγκερκιμένα είναι απλησίαστα. Αρκεί να είναι η μοδίστρα καλή και να στο βγάλει ακριβώς όπως το βλέπουμε ή τουλάχιστον να καμουφλάρει τις ατέλειες...

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Βαπτίζω τη μικρούλα μου τέλη Απρίλη και μου αρέσουν πολύ τα φορέματα με ενα ώμο.Προβληματίζομαι όμως γιατι δεν ξέρω τι να συνδιάσω απο πάνω γιατί θα έχει ψύχρα ακόμη...καμία πρόταση?

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Βαπτίζω τη μικρούλα μου τέλη Απρίλη και μου αρέσουν πολύ τα φορέματα με ενα ώμο.Προβληματίζομαι όμως γιατι δεν ξέρω τι να συνδιάσω απο πάνω γιατί θα έχει ψύχρα ακόμη...καμία πρόταση?

Χμ κι εγώ προβληματίζομαι γι'αυτό, μια και θα παντρέψω ένα ζευγάρι την Πρωτομαγιά. Έχω μια καλή καπαρντίνα, ελαφριά, χρώματος off white, κάπως σατέν, δεν μπορώ να το περιγράψω επακριβώς. Η άλλη λύση είναι μπολερό.

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Και μενα σε μπολερο πηγε ο νους μου αλλα νομιζω θα χαλαει ολο το σχεδιο του φορεματος...καπαρντινακι σε καλο δεν το ειχα σκεφτει,καλυτερο ακουγεται!Μηπως να μην βαλω τιποτα?Θα ξυλιασω αλλα τουλαχιστον θα ειμαι πιο ανετη με το μωρο...

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και μενα σε μπολερο πηγε ο νους μου αλλα νομιζω θα χαλαει ολο το σχεδιο του φορεματος...καπαρντινακι σε καλο δεν το ειχα σκεφτει,καλυτερο ακουγεται!Μηπως να μην βαλω τιποτα?Θα ξυλιασω αλλα τουλαχιστον θα ειμαι πιο ανετη με το μωρο...

όχι να βάλεις! Πιστεύω ότι θα κάνει κρύο ακόμα αι το πρωί. Και ο γάμος ο δικός μας μεσημέρι θα γίνει. Να ρωτήσω εγώ κάτι άλλο τώρα; Τι παπούτσι θα βάλεις; Θα φορέσεις καλσόν;

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω είσαι στην Καρδίτσα,ε?Εμεις βαπτίζουμε στην Αλεξ/πολη!Εκει φαντάσου κρύο!!!Οπότε σκέφτομαι να βάλω στο χρώμα του ποδιού.Ρούχα-παπουτσια δεν πήρα ακόμη(ουφ αγχώθηκα τώρα!)αλλά θα μου άρεσε κάτι σε χρωματάκι ταμπα-καφεδί ή μπεζ και peep toe.Eννοείται το καλσονάκι χωρίς ραφή μπροστά!Φόρεμα βρήκες?

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια σκεφτόμαστε! Ράβω ένα φόρεμα στο χρώμα του δέρματος. Έχω βάλει και φώτο στο θέμα αυτό. Θα τη βρώ και θα στο δείξω. Καλσόν το ίδιο με σένα και για γόβα σκέφτομαι peep-toe.

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

94286_fr_l.jpg

Αυτό είναι ρεβυθάκι. Ελπίζω να μου το βγάλει καλό η μοδίστρα...

 

Φοβερό το φόρεμα!! Αν έχεις προλάβει να μαυρίσεις κιόλας θα ναι σουπερ!!

Τετοιο χρώμα θέλω πολύ να παρω ένα ζευγαρι γόβες λουστρίνι φέτος !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι τελειο!!!!!Ξανθια εισαι ή μελαχρινη?Εγω ξανθια(χαχα)και εχω κ λευκο δερμα φοβαμαι μην μοιαζω με κοτοπουλο με αυτο το χρωμα χωρις μαυρισμα!Σκεφτομαι το φορεμα σε καπνοροζ(ροζ που καφεδιζει!)

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε, αυτός ο γάμος δεν ήταν προγραμματισμένος. Θα πάντρευα και θα βάφτιζα τον Ιούλιο -που ισχύει ακόμα- και για τότε είχα σκοπό να το ράψω. Μας ζήτησε όμως ένας φίλος μας να τον παντρέψουμε την Πρωτομαγιά και δεν μπορούσαμε φυσικά να αρνηθούμε (αχ θα ξεπουληθούμε...!). Άρα έπρεπε να επισπέυσω το ράψιμο. Δεν θα έχω προλάβει να μαυρίσω αλλά είμαι ψιλομελαχρινή. Θα δείξει... τι να πω...

Ρεβυθάκι εννοείς το σάπιο μήλο ή δεν κατάλαβα καλά; Γόβες έχω πάρει, αλλά δνε είμαι σίγουρη 100% ότι ταιριάζουν. Είναι στο χρώμα του φορέματος με μάυρη δαντέλα από πάνω. Τι λέτε; Να μην είμαι μέσα στα μπεζ, έτσι το σκέφτηκα. Επίσης, στο σάιτ που βρήκα το φόρεμα, το συνδυάζει με βελουτέ μαύρες γόβες. Ε παραείναι χειμωνιάτικες για την περίσταση...

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλά φοβερό! Είσαι τόσο ψηλή όσο η μοντέλα; Αν όχι τότε μην ανησυχείς...

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό το φόρεμα!! Αν έχεις προλάβει να μαυρίσεις κιόλας θα ναι σουπερ!!

Τετοιο χρώμα θέλω πολύ να παρω ένα ζευγαρι γόβες λουστρίνι φέτος !!

Να πάρεις, θα είναι διαχρονικές....

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι μελαχρινουλα,θα εισαι κουκλα με το φορεμα!Και οι γοβες ακουγονται ωραιες,βαλε φωτο να δουμε.

Πωπω παντως,μες την κριση να γινεσαι 2φορες κουμπαρα σε 3μηνες μεγαλη υποθεση!

Οσο για το υψος μου,χαχαα αυτο δεν το ειχα σκεφτει.1,68 ειμαι αρα θα μου ερχεται πιο μακρυ λογικα...αλλα κ παλι αυτο το φορεμα ειναι κριμα να το κρυψω κατω απο πανωφορι...αχ τι να βαλωωωωω???

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

αλλα κ παλι αυτο το φορεμα ειναι κριμα να το κρυψω κατω απο πανωφορι...αχ τι να βαλωωωωω???

 

Ρεβυθάκι όντως είναι κρίμα να κρύψεις ένα ωραίο φόρεμα κάτω από πανωφόρι.Ο γάμος είναι αρκετά νωρίς και οι προθέσεις του καιρού είναι περίεργες.Διάλεξε ένα φορεματάκι με μανικάκι ή στραπλες.Κάτι που να ταιριάζει με πανωφόρι.Το στυλ φορέματος που σου αρέσει άφησε το για τον Ιούλιο που θα ευνοεί ο καιρός.Εγώ που θα γίνω νονά τον Αύγουστο όταν κοίταζα για σχέδιο φορέματος έβρισκα όλο σχέδια με τα οποία θα σκάσω στον καύσωνα :lol: Μυστήριες που είμαστε οι γυναίκες!Χα χα!

byhrp3.png

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...