Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!

ο γαμος αργει λιγο θελω ακριβος το ιδιο χρωμα η το μαξιλαρι που λες το σκεφτικα και εγω ακομα δεν εχω καταληξει ...απλα τωρα που ειναι σε προσφορα να το παρω γιατι μετα πολυ φοβαμαι δεν θα εχει...απλα δεν ξερω αν ισχυει για ελλαδα πολυ λιγα μου φαινονται βρε κοριτσια για τετοιο φορεμα μονο 36 ευρω....τζαμπα ειναι αλλα ξερω κ εγω πρεπει να στειλω εμαιλ να μαθω...

 

 

Aν είναι τόσο φτηνό, πάρτο όπως είναι, δε θα πάει χαμένο, κάπου θα το βάλεις!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

eχετε δικιο ειναι στανταρ νουμερακια βρε κοριτσια καποια που να ξερει λεει ελληνικα νουμερα εχει απο 44 και ανω εγω φοραω λαρτσε τι νουμερο ειναι σε κυριλε φορεμα:oops:

Link to comment
Share on other sites

eχετε δικιο ειναι στανταρ νουμερακια βρε κοριτσια καποια που να ξερει λεει ελληνικα νουμερα εχει απο 44 και ανω εγω φοραω λαρτσε τι νουμερο ειναι σε κυριλε φορεμα:oops:

 

Eξαρτάται από τη γραμμή του ρούχου. Συνήθως το 44-46 είναι small, το 48-50 είναι medium και το 52-54 είναι large.

 

 

Αλλά επειδή είναι πολύ σχετικό, όταν παραγγέλνεις απ' έξω, να προτιμάς κάποιο ρούχο που να έχεις την επιλογή να δώσεις τις διαστάσεις σου, ειδικά όταν πρόκειται για καλό και ''τσιμπημένο'' ρούχο. Αν είναι οικονομικό, δεν πειράζει μεν να το πάρεις στο περίπου το νούμερο, αλλά ίσως χρειαστεί να πληρώσεις εδώ τη μεταποίηση, για να το φέρουν στα μέτρα σου. Εκτός αν ξέρεις μόνη σου π.χ. να στενεύεις ή να κονταίνεις.

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Glitter,όταν αποφασίσω να παντρευτώ,θέλω να μου ράψει η μαμά σου το νυφικό!

 

Αποφάσισε εσύ να παντρευτείς με το καλό κι εδώ είμαστε! Το μόνο πρόβλημα είναι ότι λόγω μεγάλης κούρασης έχει σταματήσει τώρα.. Ράβει πλέον μόνο στην οικογένεια. Αλλά για σένα κάτι θα κάνουμε, ειδικά αν μου δώσεις τη συνταγή της τούρτας που έλεγες (στο θέμα των πάρτυ) με τα βύσσινα και τα 3 διαφορετικά παντεσπάνια.. Είμαι κι εγώ γλυκατζού...

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αποφάσισε εσύ να παντρευτείς με το καλό κι εδώ είμαστε! Το μόνο πρόβλημα είναι ότι λόγω μεγάλης κούρασης έχει σταματήσει τώρα.. Ράβει πλέον μόνο στην οικογένεια. Αλλά για σένα κάτι θα κάνουμε, ειδικά αν μου δώσεις τη συνταγή της τούρτας που έλεγες (στο θέμα των πάρτυ) με τα βύσσινα και τα 3 διαφορετικά παντεσπάνια.. Είμαι κι εγώ γλυκατζού...

 

 

Είσαι ο άνθρωπός μου!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Eξαρτάται από τη γραμμή του ρούχου. Συνήθως το 44-46 είναι small, το 48-50 είναι medium και το 52-54 είναι large.

 

 

Αλλά επειδή είναι πολύ σχετικό, όταν παραγγέλνεις απ' έξω, να προτιμάς κάποιο ρούχο που να έχεις την επιλογή να δώσεις τις διαστάσεις σου, ειδικά όταν πρόκειται για καλό και ''τσιμπημένο'' ρούχο. Αν είναι οικονομικό, δεν πειράζει μεν να το πάρεις στο περίπου το νούμερο, αλλά ίσως χρειαστεί να πληρώσεις εδώ τη μεταποίηση, για να το φέρουν στα μέτρα σου. Εκτός αν ξέρεις μόνη σου π.χ. να στενεύεις ή να κονταίνεις.

 

ευχαριστω πολυ τελικα της εστειλα μηνυμα με το βαρος και υψος μου και τι φοραω σε κασουαλ ρουχα ...θα μου πει αυτη η σαννη τι νουμερο χρειαζομαι ετσι ειχα κανει και αλλη μια φορα παλιοτερα!!!!..το πολυ πολυ ενα στεναμα να κανω...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ τελικα της εστειλα μηνυμα με το βαρος και υψος μου και τι φοραω σε κασουαλ ρουχα ...θα μου πει αυτη η σαννη τι νουμερο χρειαζομαι ετσι ειχα κανει και αλλη μια φορα παλιοτερα!!!!..το πολυ πολυ ενα στεναμα να κανω...

 

Τέλεια τότε! Καλύτερα πιο φαρδύ, παρά πιο στενό!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

εχειπαραγγειλει προσφατα καποια απο κινεζουλα??? εστειλα εμαιλ χθες αλλα ακομα τιποτα:(...ξερω οτι υπαρχει διαφθορα ωρας και παλι μου απανταγε την επομενη μερα παντα αλλα τωρα τιποτα...λετε να εκλεισε;):(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καμια φορα αργουσε !!!!αλλα τοσο πολυ:?...τωρα ξανα εστειλα στο αλλο εμαιλ μπας και το δει.... και εγω θελω ακι αλλα να παραγγειλω απο εκει....:(

 

εστειλα και εγω... για να δουμε!

 

Για δειτε και εδω κοριτσια http://www.tradetang.com/wholesale-Evening-Dresses_c390202.html ειναι κινεζικο market;)

 

Βασω αυτο ειναι δοκιμασμενο σαιτ;εχεις παραγγείλει εσυ η κάποια αλλη κοπέλα;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

εστειλα και εγω... για να δουμε!

 

 

 

Βασω αυτο ειναι δοκιμασμενο σαιτ;εχεις παραγγείλει εσυ η κάποια αλλη κοπέλα;

 

ειχα παραγγειλει εγω περυσι και ηταν μια χαρα το φορεμα αλλα και η κινεζουλα μαλιστα ο κουριερ δεν μπορουσε να με βρει και εστειλε μηνυμα με τηλ να επικοινωνησω στην ελλαδα με τη εταιρεια μεταφ.και γενικα ηταν σε συνεχει επαφη μαζι μου μεχρι να το παραλαβω...

εγω ακομα τιποτα!! δεν απαντα.....

Link to comment
Share on other sites

Έλενα και Χρύσα, μην αγχώνεστε. Κι εμένα έκανε κανα-δυο μέρες να μου απαντήσει μερικές φορές.

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το καλοκαίρι που μας πέρασε, τον Ιούλιο. Μια χαρά συνεννοηθήκαμε με τη Σάννυ και έφτασε και εγκαίρως το δέμα μου:).(Εγώ απ'το φόρεμα δεν έμεινα ευχαριστημένη. :(Τέσπα...)

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαίρι που μας πέρασε, τον Ιούλιο. Μια χαρά συνεννοηθήκαμε με τη Σάννυ και έφτασε και εγκαίρως το δέμα μου:).(Εγώ απ'το φόρεμα δεν έμεινα ευχαριστημένη. :(Τέσπα...)

 

α...γιατι?? τι φορεμα πηρες μπορεις να το βαλεις...

υ.γ ειχε παλι μπολεροκα πεπλα τωρα δεν τα βρησκω εσεις τα βλαπετε?

Link to comment
Share on other sites

showimg.asp?tb=Product&id=1306

Αυτό ήταν. Δεν μου άρεσε που ήταν ταφτάς, κάτι που δε φαίνεται στη φώτο... Θα το φορέσω βέβαια, μην πάει χαμένο, απλά δεν ήταν αυτό που περίμενα, δηλ ελαφρύ και αέρινο.

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

showimg.asp?tb=Product&id=1306

Αυτό ήταν. Δεν μου άρεσε που ήταν ταφτάς, κάτι που δε φαίνεται στη φώτο... Θα το φορέσω βέβαια, μην πάει χαμένο, απλά δεν ήταν αυτό που περίμενα, δηλ ελαφρύ και αέρινο.

 

ναι δεν φαινετε οτι ειναι ταφτας...δεν σε ρωτησε για το υφασμα?? εμενα με ειχε ρωτησει τι υφασμα ποιοτητα ηθελα...

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν φαινετε οτι ειναι ταφτας...δεν σε ρωτησε για το υφασμα?? εμενα με ειχε ρωτησει τι υφασμα ποιοτητα ηθελα...

Όχι μόνο για το χρώμα με είχε ρωτήσει, λευκό ή ιβουάρ και επέλεξα το ιβουάρ. Δε λέω ότι δεν είναι καλό, απλά άλλο περίμενα...:(

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

μαφι εφοσον το φτιαχνεις custom made το κανεις σε ότι χρωμα θες.Το χρωματολόγιο εδω:http://www.jessicabrides.com/Other/COLOR%20CHART.asp τα φορεματα όμως δεν φαινονται...βαλε τα λινκ καλύτερα

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...