Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

οντως ειναι πανακριβο αλλα αν δειτε την πλατη δεν κανει για βαφτιση.αν καμια ξερει καταστημα online με τετοια φορεματακια ας μας βοηθησει.

 

 

ποια πλάτη;δεν εχει πλάτη!!!χαχαχαχα!!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μου αρεσει παρα πολυ. κριμα που δεν εχω χασει τα κιλα μου να το παρω και εγω. και η τιμη παρα πολυ καλη.

lRR9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παω να το παρω απτο Βαρδα για να το φορεσω για τη βαφτιση της κορης μου. Εψαχνα κατι ξεχωριστο και νομιζω πως ειναι καλη σαν επιλογη

mhGFp2.png?foRENFW2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μωρε φοβαμαι μονο μην ειναι πολυ απλο για τη βαφτιση του παιδιου μου.....

λαθος κανεις. δεν ειναι απλο. ειναι κομψο και καθολου κραυγαλεο. εξαλλου συμφωνω με την kateriank οτι δεν χρειαζεται να εισαι σαν την Παναγια της Τηνου (μεγαλη η χαρης της) για να καταλαβουν οτι βαπτιζεις το παιδι σου. να το παρεις χωρις δευτερη κουβεντα.

lRR9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δημητρα μου αρεσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!βεβαιωσου ομως οτι ο παπας δεν είναι πολύ κολλημενος και στην πει!κατα τα αλλα γκρινω, ειναι τελειο!

 

Συμφωνώ γιατί πρεπει να είναι και ελαφρώς κοντούλι!!! χιχιιι :))

Απλό μια φορά δεν είναι....;)

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειναι σουπερ κ πολυ κομψο! και δεν ειναι καθολου απλο, ισα ισα.

Καλη επιλογη και το μαγαζι. Εμενα τα ωραιοτερα φορεματα μου ειναι απ το Βαρδα και τα εχω καταευχαριστηθει!

Μετα την καταιγίδα, έρχεται πάντα η λιακάδα.

Link to comment
Share on other sites

Thanks pasoumaki!!!! Παντως κοριτσόπουλά μου πολυ σας ευχαριστω που μου λετε την αποψη σας. Γιατι ναι μεν εμενα μου αρεσει, αλλα και μια δυο τρεις επιπλεον γνωμες παντα μετρανε. ειμαι και ανασφαλης παναθεμα με. Σκεφτομαι: Καλα, εμενα μου αρεσει. Αν ομως το εχω δει στραβα το θεμα, και το φορεματακι απλα μου φαινεται ωραιο ενω στην ουσια ειναι κιτς ή ακυρο για βαπτιση;;;; Τι κανουμε τοτε οεο;;;; Γιαυτο ας απευθυνθω στις parentoμαμαδες για να εχω και το κεφαλι μου ησυχο!

mhGFp2.png?foRENFW2
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω Arnikol μου! Θα παω να το δοκιμασω και ο Θεος Βοηθος! Αν ειναι πολυ κοντο εννοειται και δε θα το παρω, σα σκυλου θαμαι! Διαφορετικα θα το χτυπησω, δε μου γλιτωνει!

mhGFp2.png?foRENFW2
Link to comment
Share on other sites

Λες μωρε Κατερινουλα;;;;; Σευχαριστω, θελω λιγο σπρωξιμο και δυο ενθαρρυντικα σχολια μεχρι να παρω την αποφαση και να παω να το παρω!

 

κομψο νεανικο αξιοπρεπες!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!

κοριτσια να ρωτησω εχει παραγγειλει καμια σας φορεμα απο κινα;

ειναι καλα;στρωνουν οπως στις φωτο που δειχνουν;

και ποσο κοστιζει το τελωνιο;

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!

κοριτσια να ρωτησω εχει παραγγειλει καμια σας φορεμα απο κινα;

ειναι καλα;στρωνουν οπως στις φωτο που δειχνουν;

και ποσο κοστιζει το τελωνιο;

 

Αv εννοείς απο το jessicabrides παρηγγειλα για γαμοβαφτιση αυτο http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=3618 στελνοντας μετρα μου και ηταν τέλειο.Οσοι ξερανε δεν το πιστέυανε μου έστρωνε τέλεια ακόμα και στο μηκος ηταν οσο επρεπε γιατι στη φορμα παραγγελιας αναφερεις και το υψος του παπουτσιου που θα φορεσεις. Αλλες κοπελες απο εδω εγραψαν οτι τους καθυστερησε την παράδοση γιαυτό και εγώ έιχα δωσει ημερομηνια πιο νωρις απο οτι το χρειαζομουνα.Μου ηρθε με courier στο σπιτι και πληρωσα 5 ευρω εξοδα εκτελωνισμου

Ελπιζω να βοηθησα!

UeNTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...