Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχω ερωτευτει αυτο το φορεμα http://www.promgirl.com/shop/dresses/viewitem-PD564670

 

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

είναι πολύ ωραίο, αλλά μου φαίνεται too much για μαμά σε βάφτιση!!!!

αλλά ναι, είναι super!!!

Link to comment
Share on other sites

Α ρε κοριτσια φωτιες μου αναψατε με αυτό το σαιτ το κινεζικο...βαφτιζω εναν μπεμπη τον Μαιο βαφτιζω καποια στιγμη το καλοκαίρι και την μπέμπα μου και παντρευεται και η κολλητη μου τον Ιούλιο οπότε θελω πολλά φορέματα!!Λάτρεψα αυτό: http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=3742 και λέω να το τολμήσω και αναλογα το αποτελεσμα να κοιταξω και για τις αλλες περιπτωσεις.πως σας φαινεται;

Οσες παραγγείλατε φορεμα σε σατεν πως ηταν;φαινόταν φθηνο;

 

είνια κ αυτό πολύ όμορφο, αλλά προσωπικά θα το προτιμούσα σε κοντό!

σε τι χρώμα σκέφτεσαι να το πάρεις???

Link to comment
Share on other sites

λεω για καποιο γκρί η σκουρο μπλε.Μου αρεσει και αυτό http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=2841 για την μερα που θα γινω νονα σε καποιο αλλο χρωμα όμως

 

θα μου άρεσε πολύ σε ασημί, έχεις δίκιο!!!

και το δεύτερο φόρεμα είναι πολύ ωραίο.

 

αν είναι καλοκαίρι, θα ήταν πολύ εντυπωσιακό και σε φούξια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αγορακι θα βαφτισω αλλα το φουξια αν και μου αρεσει είναι πολύ εντονο για μενα..δεν ξερω τι χρωμα θα του ταιριαζει...αλλα μαλλον θελει κατι εντονο..ωστοσο επειδη η βαφτιση θα γινει σε μοναστηρι με βολευει γιατι είναι κλειστουτσικο μπροστα!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον θα ηθελα να ρωτησω τα εξης

 

1) ειδα ωραια φορεματα στα σαιτς του Δημητριου και του Προνοβια.

α) εχετε ψωνισει απο εκει?

β) εχουν τωρα εκπτωσεις?

γ) αξιζουν τα φορεματα τους και απο τι τιμες ξεκινανε?

δ) πρεπει να κατεβω Ερμου? Υπαρχουν αλλα καταστηματα..?Γενικα εχουν ποικιλια

 

2) αν αποφασησω να ραψω εχετε καμια καλη μοδιστρα σε περιοχες Γαλατσι και τριγυρω ...αν ναι ποσο παιρνει (στειλτε μου πμ)....

 

3) Αξιζει να ραψεις ή να αγορασεις τελικα και ποιο συμφερει?

Link to comment
Share on other sites

αγορακι θα βαφτισω αλλα το φουξια αν και μου αρεσει είναι πολύ εντονο για μενα..δεν ξερω τι χρωμα θα του ταιριαζει...αλλα μαλλον θελει κατι εντονο..ωστοσο επειδη η βαφτιση θα γινει σε μοναστηρι με βολευει γιατι είναι κλειστουτσικο μπροστα!

 

 

Θα πρέπει να ρίξεις κάτι στους ώμους σου,γιατί οι καλόγριες δεν θα εκτιμήσουν ιδιαίτερα το ωραίο σου γούστο!!Και αν πάλι όντως ρίξεις κάτι,θα δυσκολευτείς στις κινήσεις σου.Κατά τα άλλα το φόρεμα είναι πολύ όμορφο.:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φανταστικό το φόρεμα!!!!! Αλλά δεν έιναι λίγο ρίσκο τόσα χρήματα για κάτι που ούτε το έχεις δεν απο κοντά ούτε το έχεις δοκιμάσει?

 

να σας πω την αληθεια θα το ραψω μαλλον.μπορει να μην ειναι πουα να το κανω μονοχρωμο αλλα η ζωνη θα μεινει σιγουρα. το βρηκα τυχαι κ νομιζω οτι ταιριαζει με το φορεμα που πηρα στην μπουμπου μου για νατην παμε στην εκκλησια

για δειτε το

http://boutiqueforchildren.com/Tag/Girl/MONNALISA-5884/311968-6554.html

Link to comment
Share on other sites

να σας πω την αληθεια θα το ραψω μαλλον.μπορει να μην ειναι πουα να το κανω μονοχρωμο αλλα η ζωνη θα μεινει σιγουρα. το βρηκα τυχαι κ νομιζω οτι ταιριαζει με το φορεμα που πηρα στην μπουμπου μου για νατην παμε στην εκκλησια

για δειτε το

http://boutiqueforchildren.com/Tag/Girl/MONNALISA-5884/311968-6554.html

 

ωχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

κοριτσια λαθος φορεμα σας ανεβασα για μενα..........μ,αρεσει κ αυτο αλλα δεν θα ραψω αυτο ενα πουα μπλε με ασπρες βουλες κ μια κοκκινη ζωνη

Link to comment
Share on other sites

ωχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

κοριτσια λαθος φορεμα σας ανεβασα για μενα..........μ,αρεσει κ αυτο αλλα δεν θα ραψω αυτο ενα πουα μπλε με ασπρες βουλες κ μια κοκκινη ζωνη

 

ε βαλε ντε το σωστο να το δούμε!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να ρίξεις κάτι στους ώμους σου,γιατί οι καλόγριες δεν θα εκτιμήσουν ιδιαίτερα το ωραίο σου γούστο!!Και αν πάλι όντως ρίξεις κάτι,θα δυσκολευτείς στις κινήσεις σου.Κατά τα άλλα το φόρεμα είναι πολύ όμορφο.:)

 

 

Εννοείς οτι είναι τολμηρο;επειδη είναι αμανικο;σημερα μιλούσα με την μαμα και θα βαλει λέει στραπλες!αμα είναι να την πουν σε καποια να την πουνε σε αυτην!!!χαχαχαχα!!!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς οτι είναι τολμηρο;επειδη είναι αμανικο;σημερα μιλούσα με την μαμα και θα βαλει λέει στραπλες!αμα είναι να την πουν σε καποια να την πουνε σε αυτην!!!χαχαχαχα!!!

 

 

Όχι,δεν το θεωρώ τολμηρό...κι εγώ τέτοια φοράω.Απλά στο λέω επειδή θα γίνει σε μοναστήρι και οι καλόγριες πιστεύω πως είναι πιο σκληροπυρηνικές από κάποιους παπάδες που φωνάζουν.Και μη νομίζεις πως θα την πούνε στην μαμά μόνο...την συγκεκριμένη μέρα θα είσαι πιο σημαντικό πρόσωπο από εκείνη(καταλαβαίνεις τί εννοώ)και θα πρέπει να είσαι σχετικά σεμνή.Για τα δικά τους τα δεδομένα μιλάω πάντα.:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδιά ,έχω παραγγείλει από essica και δεν το ξανακάνω το λάθος. Καμία σχέση αυτό που παρέλαβα με αυτό που έδειχνε στη φώτο. Για να ράψετε πάντως θα σας πρότεινα και αυτό το site: www.net-a-porter.com Επειδή θα παντρέψω και θα βαφτίσω το καλοκαίρι, σκέφτομαι να ράψω αυτό:94286_fr_l.jpg

Μιλάμε έχω πάθει με αυτό το χρώμα. Μου αρέσει τρελά!Ποια είναι η γνώμη σας;

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Να το ράψω να το ράψω, αλλά θα μου το βγάλει η μοδίστρα όπως το βλέπω...;Είναι λίγο ρίσκο κι αυτό...

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Όχι,δεν το θεωρώ τολμηρό...κι εγώ τέτοια φοράω.Απλά στο λέω επειδή θα γίνει σε μοναστήρι και οι καλόγριες πιστεύω πως είναι πιο σκληροπυρηνικές από κάποιους παπάδες που φωνάζουν.Και μη νομίζεις πως θα την πούνε στην μαμά μόνο...την συγκεκριμένη μέρα θα είσαι πιο σημαντικό πρόσωπο από εκείνη(καταλαβαίνεις τί εννοώ)και θα πρέπει να είσαι σχετικά σεμνή.Για τα δικά τους τα δεδομένα μιλάω πάντα.:)

 

 

Τι να βαλω δηλαδη η γυναικα;για μενα είναι πολύ σεμνο...μηπως να παω καμμια βδομαδα νωριτερα στο μοναστηρι να μου δωσουν κανενα δικό τους ρουχαλακι;

 

αυτο ειναι το σωστο http://www.edressme.com/dots-mini-28.html

 

Αυτό μαλιστα, είναι πολύ ωραιο!!

 

Παιδιά ,έχω παραγγείλει από essica και δεν το ξανακάνω το λάθος. Καμία σχέση αυτό που παρέλαβα με αυτό που έδειχνε στη φώτο. Για να ράψετε πάντως θα σας πρότεινα και αυτό το site: www.net-a-porter.com Επειδή θα παντρέψω και θα βαφτίσω το καλοκαίρι, σκέφτομαι να ράψω αυτό:94286_fr_l.jpg

Μιλάμε έχω πάθει με αυτό το χρώμα. Μου αρέσει τρελά!Ποια είναι η γνώμη σας;

 

το φορεμα είναι τελειο, αλλα φανταζομαι οτι θελει διαστασεις ...οδοντογλυφιδας, τις εχεις;

Για πες τις εντυπωσεις σου απο το jessica;εχεις φωτογραφια απο αυτό που παρελαβες;δεν ηταν καλά ραμμενο η η ποιοτητα του υφασματος δεν ηταν καλη;

 

 

Ειρηνη κλεισε το παραθυρο, μπάζει!!!!!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...