Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΡΟΤΣΑΚΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πηγαμε μια βολτα στα ΛΗΤΩ και ειδα το liteway απο κοντά και μας άρεσε....η πλάτη ξαπλώνει τελειως....λεμε να το πάρουμε, εχει και εκπτωσεις το bimbomarket αυτη την εβδομαδα οποτε....αν καποια κοπελα δεν ειναι ευχαριστημένη ας μας το πει μπας και προλάβουμε :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.bimbomarket.it/gr/en/lite-way-stroller-virtual-P15354.htm

 

Αυτό δεν εννοείς yogini? Κι εγω το κοιτούσα προχθές και λέω: γιατί να το πάρω από bimbomarket αφού έχει 107,10 +39,90 = 146,90 ενώ το λητώ το έχει 134,99? Κανω κάτι λάθος? Δεν τα χρεώνουν τα 39,90? Αν μπορείς βοήθησε με.

Link to comment
Share on other sites

http://www.bimbomarket.it/gr/en/lite-way-stroller-virtual-P15354.htm

 

Αυτό δεν εννοείς yogini? Κι εγω το κοιτούσα προχθές και λέω: γιατί να το πάρω από bimbomarket αφού έχει 107,10 +39,90 = 146,90 ενώ το λητώ το έχει 134,99? Κανω κάτι λάθος? Δεν τα χρεώνουν τα 39,90? Αν μπορείς βοήθησε με.

 

ναι αυτό εμενα με συμφέρει γιατι θα πάρω και καθισμα αυτοκινήτου μαζί...αλλιως ναι απο εδω.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια το lite way αν θυμαμαι καλα το πηραμε πιο φτηνα πριν απο 1μιση μηνα περιπου απο μαγαζι στου Ζωγραφου...ειχα ψαξει κι εγω το bimbomarket και μου εκανε αντυπωση που ηταν πιο ακριβο...

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
ειναι καποια κοπελα που εχει το ct 05 και εχει αποψη...

στο lite way με προβληματιζουν οι μικρες μπροστινες ροδες...

kinder εχετε βαλει και ψωνια στο καροτσι??? ποσο καιρο το εχετε???

 

ευχαριστωωωωω

 

 

Έχω το ct 05 από τον Ιούλιο του 2006, το οποίο το χρησιμοποιώ από τότε σε καθημερινή βάση. Το έχω φορτώσει ελεεινά πολύ, το έχω στριμώξει, κάποια στιγμή είχε στραβώσει και δεν πάταγε η μια ρόδα και το ισιώσαμε, το έχω καταευχαριστηθεί.

...προχθές όμως - και ενώ είμαστε διακοπές μας- άρχισε να μαζεύει υπογραφές.... κοινώς τα 'παιξε!!!

 

Δεν υπάρχει καλύτερο, εξυπηρετικότατο και πιο βολικό καρότσι από αυτό, εγώ το λατρεύω.

Όσο για το ύφασμα του, το έχω πλύνει αμέτρητες φορές και δείχνει καινουργιο.

 

Αύριο θα βάλω τον άντρα μου να κάνει μια πατέντα που σκέφτηκα και όσο αντέξει, φυσικά μετά θα πάω να αγοράσω το ίδιο ακριβώς - ελπίζω να υπάρχει δηλαδή, δεν πρόλαβα να κοιτάξω

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Πήρα για 2ο καρότσι το cybex onyx. ειναι έυκολο στην οδήγηση, ελαφρύ, εχει ρυμιζόμενη θεση για τα ποδια που ειναι πολυ σημαντικό και θεσεις ανακλησης, μεγάλη κουκουλα ωστε να καλυπτει , είναι σταθερό αλλά ! Δέν εχει μπαρα , οι αναρτησεις του δεν μ αρεσουν, και το κάθισμα δεν σκεκεται πως να το πω εντελως ορθη γωνία στην καθιστή θεση με αποτελεσμα η μικρή μου να ..χυνεται . Ακόμη ο σκελετός είναι ελαφρα τετραγωνισμενος και ετσι δυσκολευομαι να του βρω καλοκαιρινή ομπρελα.

μηπως εχει κανεις το inglesina trip να μου πει τα χαρακτηριστικά του?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...