Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τι επαγγελονται οι αντρες σας?


kgial

Recommended Posts

ο δικος μας μπαμπάς εργαζεται στο εμπορικο τμημα μια επιχειρησης ηλεκτρικων ειδων ως αγοραστης!!

 

 

 

ειναι κ δικη μου απορια.τι εννοεις εργαζεται σαν αγοραστης??????? μηπως σαν πωλητης?????

 

Ακριβως αυτη την απορια εχω κι εγω.

Οταν λες σαν αγοραστης, τον πληρωνουν για να αγοραζει, και αυτα που αγοραζει τι τα κανει????

 

Τι να πω μπορει να φταιει που εκανα ξανθες ανταυγειες τωρα κοντα...... :oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 804
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οχι κοριτσια αγοραστης ειναι - μιλαει απευθειας με τις εταιρειες ηλεκτρικων ειδων όπως philips, lg, samsung και αγοραζει απο αυτες τα προιοντα...κλεινει συμφωνιες τιμες προσφορες δωρα κλπ....βαζει παραγγελιες και φυσικα αυτα που αγοραζει μπαινουν στα καταστηματα της επιχειρησης!! Αγοραστης είναι ο τιτλος εργασιας.....σας μπερδεψα εεε???

rrNh.jpg.png
Link to comment
Share on other sites

οχι κοριτσια αγοραστης ειναι - μιλαει απευθειας με τις εταιρειες ηλεκτρικων ειδων όπως philips, lg, samsung και αγοραζει απο αυτες τα προιοντα...κλεινει συμφωνιες τιμες προσφορες δωρα κλπ....βαζει παραγγελιες και φυσικα αυτα που αγοραζει μπαινουν στα καταστηματα της επιχειρησης!! Αγοραστης είναι ο τιτλος εργασιας.....σας μπερδεψα εεε???

 

Μήπως εννοείς Υπεύθυνος Παραγγελιών?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οπως ειπε και η sunsun στα αγγλικα λεγεται buyer....θα μπορουσες να το πεις υπεύθυνο παραγγελιών αλλα δεν κανει μονο αυτο...τελοσπαντων αρκετα σας μπερδεψα...παντως εδω αγοραστη τον εχουν ονομασει....μαλλον απο το αγγλικο μεταφραστηκε ίσως ατυχως.... ή μαλλον ανεπιτυχως

rrNh.jpg.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ο μπαμπάς μας είναι υπεύθυνος πωλήσεων στην εταιρία ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού του παππού μας . http://www.mec-electric.gr

Τρέχει όλη μέρα και τον βλέπουμε ελάχιστα… :(

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο αντρουλης μου ειναι Πολιτικος Μηχανικος, δηλαδη πρεπει να προσεχει που βαζει την υπογραφη του... :lol::lol::lol: γιατι αλλιως θα τραγουδαει ''της φυλακης τα σιδερα ειναι για τους λεβεντες'' :lol::lol::lol:

ikfUp2.png WTMrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ο αντρουλης μου ειναι ο προστατης των θαλασσων ειναι ο φιλος των ταξιδιωτων ειναι ο εχθροσ των ψαραδων................ δηλαδη ............

ΛΙΜΕΝΙΚΟΣ!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΖΩΗ

 

bozu.jpg.png

Link to comment
Share on other sites

Ο δικός μου είναι εργοθεραπευτής εργάζεται στη σχολή κωφών και με παιδάκια με ειδικές ανάγκες στο σπίτι

Ο Μανώλης είναι 10,5 χρονών

Η Μαλβίνα είναι 8,5 χρονών

Ο Γιάννης είναι 6 χρονών

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαρίστως, να του πώ να βοηθήσει. Πράγματι είναι δουλειά για ανθρώπους με τεράστια υπομονή. Ενας φίλος κάνει πλάκα και τον φωνάζει Valium :lol:

Ο Μανώλης είναι 10,5 χρονών

Η Μαλβίνα είναι 8,5 χρονών

Ο Γιάννης είναι 6 χρονών

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
×
×
  • Δημιουργία νέου...