Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Για τις αγορομάνες που τα μικρά τους έχουν μανία με τον μακουίν:

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200607738075&var=500018288437&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

 

 

εχεις αγοράσει απο αυτον τον πωλητη???? Ηταν ΟΛΑ καλά????

 

Εγω αν τον εβλεπα στο ψαξιμο μου θα τον προσπερνούσα ΔΕΝ έχει καθόλου καλό FEEDBACK, αντιθετως πολυ φτωχο (396)........

 

εγω ψωνίσω από άτομα που εχουν FEEDBACK πάνω από τουλάχιστον πεντοχιλιαρο μην σου πω 8-10 χιλιαρικα και πάνω, για να είμαι σιγουρη οτι θα πάρω αυτα που παρηγγειλα :wink::wink::wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια, πείτε μου αν μπορείτε τι τιμή βλέπετε στο παρακάτω (τιμη, postage και additional item) γιατί θα μουρλαθώ. Στο ίδιο Link άλλα βλέπω εγώ και άλλα η φίλη μου:

http://cgi.ebay.co.uk/12-Puzzle-Face-Watches-Pinata-Party-Bag-Fillers-Toys-/250676563298?pt=UK_Home_Garden_Celebrations_Occasions_ET&hash=item3a5d7ccd62

 

τιμή postage 1,80 additional item 0,80

Link to comment
Share on other sites

εχεις αγοράσει απο αυτον τον πωλητη???? Ηταν ΟΛΑ καλά????

 

Εγω αν τον εβλεπα στο ψαξιμο μου θα τον προσπερνούσα ΔΕΝ έχει καθόλου καλό FEEDBACK, αντιθετως πολυ φτωχο (396)........

 

εγω ψωνίσω από άτομα που εχουν FEEDBACK πάνω από τουλάχιστον πεντοχιλιαρο μην σου πω 8-10 χιλιαρικα και πάνω, για να είμαι σιγουρη οτι θα πάρω αυτα που παρηγγειλα :wink::wink::wink:

 

Στελλινουλινα

για την Κλαιρ ΥΠΟΓΡΑΦΩ εγω χαχαχχαχαχα

ειπαμε το καλαμαρι εχει το πυζαμα της και εγω την Κλαιρ μου

 

Επισης εχει 396 αστρα αλλα 100% φιντμπακ

 

πχ κυνηγαω μπαραγκιν και μπρι-κλοθινκ για rare editions ρουχα

τις ξεκινησα απο το 0 φιντμπακ και ειναι πολυ καλες

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

εχεις αγοράσει απο αυτον τον πωλητη???? Ηταν ΟΛΑ καλά????

 

Εγω αν τον εβλεπα στο ψαξιμο μου θα τον προσπερνούσα ΔΕΝ έχει καθόλου καλό FEEDBACK, αντιθετως πολυ φτωχο (396)........

 

εγω ψωνίσω από άτομα που εχουν FEEDBACK πάνω από τουλάχιστον πεντοχιλιαρο μην σου πω 8-10 χιλιαρικα και πάνω, για να είμαι σιγουρη οτι θα πάρω αυτα που παρηγγειλα :wink::wink::wink:

 

κακώς προσπερνάς τους πωλητές με μικρό feedback κατά την γνώμη μου, το ότι δεν έχουν πολλές πωλήσεις δεν σημαίνει ότι έχουν και πρόβλημα.

Κάποιοι είναι επαγγελματίες γι αυτό και τα 20000 φιντμπακ και κάποιοι ιδιώτες που πουλάνε είτε used πράγματα είτε καινούργια που τους έχουν μείνει με τις ταμπέλες τους (έχω εγώ τέτοια :lol::lol: όπως όλες μας υποθέτω). Για την ακρίβεια έχω πετύχει τρελές ευκαιρίες σε τέτοιες περιπτώσεις :wink:

όπως λέει και η Γάτουλα σημασία έχει το ποσοστό στο positive feedback

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα στις έμπειρες. Θέλω να παραγγείλω από www.babyandco.co.uk Maclaren που το έχει προσφορά. Αν και δεν στέλνει Ελλάδα, δεχτήκαν να στείλω κούριερ και να παραλάβει, θα μου βγει περίπου 30 Ευρώ με parcel2go. Το κακό είναι πως το σύστημα τους δεν δέχεται ελληνική πιστωτική ούτε θέλουν παυπαλ. Δέχτηκαν όμως να τους κάνω κατάθεση στο λογαριασμό. Οκ μέχρι εδώ ότι πρόβλημα έβρισκα το έλυνα. Το πρόβλημα όμως παρουσιάστηκε εκεί που δεν το περίμενα. Η Eurobank ζήτάει για έξοδα εμβάσματος 24 Ευρώ και έπαθα σοκ. Γνωρίζετε κανέναν άλλο τρόπο να τους καταθέσω τα χρήματα, πιο οικονομικό; Ευχαριστωωωωωω

 

Γιατί δεν κοιτάς πέρσοναλ σόπερ να ξεμπερδεύεις ? Το καλαμαράκι έχει μια στην λίστα που την έχουν δοκιμάσει και είναι καλή. Αλλιώς, αν θές έμβασμα, με περσοναλ μπανκινγκ, είναι οικονομικό.

 

κορίτσια, πείτε μου αν μπορείτε τι τιμή βλέπετε στο παρακάτω (τιμη, postage και additional item) γιατί θα μουρλαθώ. Στο ίδιο Link άλλα βλέπω εγώ και άλλα η φίλη μου:

http://cgi.ebay.co.uk/12-Puzzle-Face-Watches-Pinata-Party-Bag-Fillers-Toys-/250676563298?pt=UK_Home_Garden_Celebrations_Occasions_ET&hash=item3a5d7ccd62

 

Τιμή 1,99, αποστολή 1,80, επιπλέον αντικείμενο 0,80

 

πχ κυνηγαω μπαραγκιν και μπρι-κλοθινκ για rare editions ρουχα

τις ξεκινησα απο το 0 φιντμπακ και ειναι πολυ καλες

 

Χμμ, τι σημαίνει μπαραγκιν και μπρι κλοθινκ ?:shock::shock::shock:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

. Η Eurobank ζήτάει για έξοδα εμβάσματος 24 Ευρώ και έπαθα σοκ. Γνωρίζετε κανέναν άλλο τρόπο να τους καταθέσω τα χρήματα, πιο οικονομικό; Ευχαριστωωωωωω

Στην πρώτη μου παραγγελία από ebaby, είχα πληρώσει με τραπεζικο έμβασμα και επειδή έτυχε να περνάω από Αγροτική Τράπεζα μου είπαν για 25περίπου ευρώ παραπάνω.Ετσι, πήγα στην Εθνική και πλήρωσα 8ευρώ παραπάνω.Από e-banking δεν ξέρω να σου πω, οι έμπειρές:-D!!!

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

εχεις αγοράσει απο αυτον τον πωλητη???? Ηταν ΟΛΑ καλά????

 

Εγω αν τον εβλεπα στο ψαξιμο μου θα τον προσπερνούσα ΔΕΝ έχει καθόλου καλό FEEDBACK, αντιθετως πολυ φτωχο (396)........

 

εγω ψωνίσω από άτομα που εχουν FEEDBACK πάνω από τουλάχιστον πεντοχιλιαρο μην σου πω 8-10 χιλιαρικα και πάνω, για να είμαι σιγουρη οτι θα πάρω αυτα που παρηγγειλα :wink::wink::wink:

 

Πάντως αυτο δεν ειναι κανονας...!

 

κορίτσια, πείτε μου αν μπορείτε τι τιμή βλέπετε στο παρακάτω (τιμη, postage και additional item) γιατί θα μουρλαθώ. Στο ίδιο Link άλλα βλέπω εγώ και άλλα η φίλη μου:

http://cgi.ebay.co.uk/12-Puzzle-Face-Watches-Pinata-Party-Bag-Fillers-Toys-/250676563298?pt=UK_Home_Garden_Celebrations_Occasions_ET&hash=item3a5d7ccd62

 

Quantity:Change country:

 

Postage and packaging £1.80

Each additional item £0.80

To Greece

Royal Mail Airmail (Small Packets)

 

 

κακώς προσπερνάς τους πωλητές με μικρό feedback κατά την γνώμη μου, το ότι δεν έχουν πολλές πωλήσεις δεν σημαίνει ότι έχουν και πρόβλημα.

Κάποιοι είναι επαγγελματίες γι αυτό και τα 20000 φιντμπακ και κάποιοι ιδιώτες που πουλάνε είτε used πράγματα είτε καινούργια που τους έχουν μείνει με τις ταμπέλες τους (έχω εγώ τέτοια :lol::lol: όπως όλες μας υποθέτω). Για την ακρίβεια έχω πετύχει τρελές ευκαιρίες σε τέτοιες περιπτώσεις :wink:

όπως λέει και η Γάτουλα σημασία έχει το ποσοστό στο positive feedback

 

Συμφωνώ και επαυξάνω! :cool::cool:

 

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια, πείτε μου αν μπορείτε τι τιμή βλέπετε στο παρακάτω (τιμη, postage και additional item) γιατί θα μουρλαθώ. Στο ίδιο Link άλλα βλέπω εγώ και άλλα η φίλη μου:

http://cgi.ebay.co.uk/12-Puzzle-Face-Watches-Pinata-Party-Bag-Fillers-Toys-/250676563298?pt=UK_Home_Garden_Celebrations_Occasions_ET&hash=item3a5d7ccd62

1.99 τιμή 1.80 μεταφορικά & 0.80 κάθε επιλέον κομμάτι

 

Επί τη ευκαιρία, να πω την καλημέρα μου σε όλες και να ευχηθώ να είναι πολυγραφότατο το νέο τόπικ μας :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1.99 τιμή 1.80 μεταφορικά & 0.80 κάθε επιλέον κομμάτι

 

Επί τη ευκαιρία, να πω την καλημέρα μου σε όλες και να ευχηθώ να είναι πολυγραφότατο το νέο τόπικ μας :)

 

Καλημέρα. ΕΥχαριστώ. Βγάλαμε άκρη αφού έβλεπε τα μεταφορικά για UK. Πρέπει να της κάνω μαθήματα.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

 

Χθες πηρα κατι πραγματακια απο το childrensalon το ενα ηταν για δωρο αλλα μεχρι που πληρωσα δεν βρηκα την επιλογη για δωρο γιατι εχουν αλλαξει το σαιτ τους, ενω εχω ψωνησει παρα πολλες φορες ετσι τους εστειλα μειλ και μετα απο λιγο με πηρε μια ευγενεστατη κοπελα μιλωντας ελληνικα και μου ειπε οτι για οτι χρειαζετε στην Ελλαδα και στην Κυπρο επικοινωνει εκεινη με τους πελατες απο την Αγγλια:shock: πραγματικα επαθα πλακα με τον επαγγελματισμο τους γι αυτο το αναφερω.....

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα στις έμπειρες. Θέλω να παραγγείλω από www.babyandco.co.uk Maclaren που το έχει προσφορά. Αν και δεν στέλνει Ελλάδα, δεχτήκαν να στείλω κούριερ και να παραλάβει, θα μου βγει περίπου 30 Ευρώ με parcel2go. Το κακό είναι πως το σύστημα τους δεν δέχεται ελληνική πιστωτική ούτε θέλουν παυπαλ. Δέχτηκαν όμως να τους κάνω κατάθεση στο λογαριασμό. Οκ μέχρι εδώ ότι πρόβλημα έβρισκα το έλυνα. Το πρόβλημα όμως παρουσιάστηκε εκεί που δεν το περίμενα. Η Eurobank ζήτάει για έξοδα εμβάσματος 24 Ευρώ και έπαθα σοκ. Γνωρίζετε κανέναν άλλο τρόπο να τους καταθέσω τα χρήματα, πιο οικονομικό; Ευχαριστωωωωωω

Καλημέρα!Τα έξοδα είναι πολλά κυρίως γιατί το ποσό του εμβάσματος θα φύγει σε ξένο νόμισμα και όχι σε ευρώ.Διαφορετικά με βεβαιότητα σου λέω πως σε ευρώ στην Εθνική θα πλήρωνες 8€ έξοδα.Νομίζω πως οι υπόλοιπες κοπέλες σωστά σε συμβούλεψαν πως ο συμφερότερος τρόπος είναι μέσω internet banking είτε το ποσό είναι σε ευρώ είτε σε συνάλλαγμα!

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

για να εχει το δεμα σου tracking number, θα πρεπει να πληρωσεις παραπανω εξοδα αποστολης.

 

2-3 φορες που εχω αγορασει πραγματα απο κινεζουλη χονγκ κονγκ και λοιπα μου στειλανε τρακινγκ ναμπερ με φρι μεταφορικα μαλιστα! τα νουμερα που ξεκινανε απο RA....HK πχ ειναι συστημενο απο χονγκ κονγκ

και γενικα οτι ξεκιναει με RA.... RN.... ειναι συστημενο και στο τελος ειναι η χωρα αποστολης.............

μερικοι το κανουν αυτο και μαλιστα τη μια φορα δε με ενημερωσαν καν και απλα οταν ηρθε το χαρτακι απο ελτα ειδα οτι ελεγε συστημενο.....

 

 

Καλησπέρα και από εμένα στις έμπειρες. Θέλω να παραγγείλω από www.babyandco.co.uk Maclaren που το έχει προσφορά. Αν και δεν στέλνει Ελλάδα, δεχτήκαν να στείλω κούριερ και να παραλάβει, θα μου βγει περίπου 30 Ευρώ με parcel2go. Το κακό είναι πως το σύστημα τους δεν δέχεται ελληνική πιστωτική ούτε θέλουν παυπαλ. Δέχτηκαν όμως να τους κάνω κατάθεση στο λογαριασμό. Οκ μέχρι εδώ ότι πρόβλημα έβρισκα το έλυνα. Το πρόβλημα όμως παρουσιάστηκε εκεί που δεν το περίμενα. Η Eurobank ζήτάει για έξοδα εμβάσματος 24 Ευρώ και έπαθα σοκ. Γνωρίζετε κανέναν άλλο τρόπο να τους καταθέσω τα χρήματα, πιο οικονομικό; Ευχαριστωωωωωω

 

λοιπον μεσω εβανκινγκ στανταρ!!!!!! κανεις και μια εκτυπωση του εμβασματος και σκαναρισμα και το περνας με εμαιλ κατευθειαν να το δουν! ομως εχει διαφορα απο τραπεζα σε τραπεζα..... η οικονομικοτερη με βαση την εμπειρια μου ειναι η αλφα, μεσω e-banking... αν πας ταμειο ειναι πιο ακριβα... πχ διες εντολες απο αλφα 0.80 λεπτα εξοδα και τα υπολοιπα τα πληρωνει ο διικαιουχος και 14 ευρω στη μαρφιν

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια και πάλι τα φώτα σας..

Θέλω να αγοράσω αυτό http://cgi.ebay.com/Potette-Plus-30-Pack-Value-Pack-Liners-NEW-/150623102730?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2311d6270a

πόσο είναι τα μεταφορικά?θα με πιάσει τελωνείο?μπορώ να πληρώσω με πιστωτική?δεν ξερω τι είναι πευπαλ.στέλνει ελλάδα? εδώ΄έχουν 6 ευρώ οι 10 σακουλίτσες με συμφέρει να τα πάρω από εκεί?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και πάλι τα φώτα σας..

Θέλω να αγοράσω αυτό http://cgi.ebay.com/Potette-Plus-30-Pack-Value-Pack-Liners-NEW-/150623102730?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2311d6270a

πόσο είναι τα μεταφορικά?θα με πιάσει τελωνείο?μπορώ να πληρώσω με πιστωτική?δεν ξερω τι είναι πευπαλ.στέλνει ελλάδα? εδώ΄έχουν 6 ευρώ οι 10 σακουλίτσες με συμφέρει να τα πάρω από εκεί?

 

Δυστυχώς δεν στέλνει Ελλάδα. Γιατί δεν κοιτάς στο www.ebay.co.uk ?

Με πιστωτική και μάλιστα προπληρωμένη, έχει το κεφάλι σου ήσυχο. Έχεις ? Αν όχι, δες τις τράπεζες στην περιοχή σου, σχεδόν όλες έχουν, δες ποια σε βολεύει (έχω της Πειραιώς και είναι ΟΚ). Αφού βγάλεις κάρτα, θα κάνεις εγγραφή στο πειπαλ. Για οδηγίες και λεπτομέρειες, δες στην υπογραφή του καλαμαρακίου, στο οδηγίες για όλα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και αυτό?ποιο με συμφέρει?http://cgi.ebay.co.uk/30-Potette-Liners-Potette-and-Potette-Plus-NEW-/320713962452?pt=UK_Baby_Potty_Training&hash=item4aac0ab3d4

 

Από εδώ στέλνει ελλάδα, αλλά στείλε μέιλ να σου πει το κόστος της αποστολής. Τώρα 7,9 λίρες είναι 8,80 ευρώ συν τα μεταφορικά. Από τιμή αξίζει, είναι η τιμή για 30 τεμάχια.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και αυτό?ποιο με συμφέρει?http://cgi.ebay.co.uk/30-Potette-Liners-Potette-and-Potette-Plus-NEW-/320713962452?pt=UK_Baby_Potty_Training&hash=item4aac0ab3d4

 

Τα μεταφορικά για Ελλάδα είναι

 

Hi, the postage and packing for 1 pack of 30 liners would be £4.

Regards, Sue

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και αυτό?ποιο με συμφέρει?http://cgi.ebay.co.uk/30-Potette-Liners-Potette-and-Potette-Plus-NEW-/320713962452?pt=UK_Baby_Potty_Training&hash=item4aac0ab3d4

Συγγνώμη που θα το πω αλλά επειδή έχω χρησιμοποιήσει πολύ το συγκεκριμένο γιογιό, είχα πάρει σακούλες από το Λίντλ, τις διάφανες νομίζω ήταν 50άδα και μια χαρά βολευόμαστε.

Και από τιμή κάτω των 2 ευρώ περίπου.

Και με όποια άλλη σακούλα κάνει βέβαια.

Γιατί θέλεις να ξοδευτείς?:wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κόρες !!!

πρίν λίγο καιρό αγόρασα κάποια πράγματα από το iherb μέσα σε αυτά πήρα και ένα μυρμηγκο κάτι που υποτίθεται ότι είναι λιγότερο επιβλαβές από τα συμβατικά.

Όλα καλα η παραγγελία έφτασε όπως πάντα, όταν άνοιξα το κουτί όμως είδα ότι το μπουκάλι με το σπρει (σαν αυτά που καθαρίζουμε τα τζάμια) ήταν σπασμένο έτσι ώστε να χωράει στο κουτί που ήταν μικρότερο από το σπρέι :shock::shock: κάποιο αμερικανάκι είχε την ιδέα να το σπάσει για να χωράει στο κουτί ...........φυσικά δεν βρήκα σταγόνα από το υγρό μέσα:evil:

Επικοινωνώ μαζί τους και άμεσα με φώτο και μου στέλνουν μειλ ότι θα μου κάνουν ρεφαντ την αξία του προϊόντος

Τους απαντώ με ξ@χ@## ότι εμένα δεν με ενδιαφέρει να πάρω την αξία του προϊόντος πίσω γιατί το θέλω (γι αυτό άλλωστε το αγόρασα) και ότι θα μου κοστίσει + 4 δολάρια για να το ξανα αγοράσω οπότε μια και το λάθος είναι δικό τους θέλω ξανα αποστολή του προϊόντος και όχι ρεφαντ

Από τότε όσο τους ακούσατε εσείς άλλο τόσο μου απάντησαν και εμένα.

 

Είπα να το μοιραστώ μαζί σας μπας και έχετε ανάλογη εμπειρία και τελικά σας στείλανε το προϊόν και για να το έχετε υπόψη σας (όχι ότι δεν θα ξανα αγοράσω από αυτούς έτσι, δυστυχώς οι τιμές τους είναι πολύ καλές :cry:αλλά το γμτ)

 

 

stella7778 μήπως έβλεπες το θέμα στο αρχείο ??? που έχουν μεταφερθεί πολλά οφ τοπικ ποστ και μπερδεύτηκες;)

Link to comment
Share on other sites

Τους απαντώ με ξ@χ@## ότι εμένα δεν με ενδιαφέρει να πάρω την αξία του προϊόντος πίσω γιατί το θέλω (γι αυτό άλλωστε το αγόρασα) και ότι θα μου κοστίσει + 4 δολάρια για να το ξανα αγοράσω οπότε μια και το λάθος είναι δικό τους θέλω ξανα αποστολή του προϊόντος και όχι ρεφαντ

Από τότε όσο τους ακούσατε εσείς άλλο τόσο μου απάντησαν και εμένα.

 

Είπα να το μοιραστώ μαζί σας μπας και έχετε ανάλογη εμπειρία και τελικά σας στείλανε το προϊόν και για να το έχετε υπόψη σας (όχι ότι δεν θα ξανα αγοράσω από αυτούς έτσι, δυστυχώς οι τιμές τους είναι πολύ καλές :cry:αλλά το γμτ)

 

μου εχει τυχει να μου στειλουν ενα αφρολουτρο οχι καλα συσκευασμενο, εσπασε το dispenser και χυθηκε ολο εξω-μου καναν αμεσως ριφαντ και ειχα χαρει - δεν ειχα σκεφτει αυτο που λες οτι ξαναχρεωνεσαι για να τα παρεις :(

(παντως για μεχρι 500γρ ειναι 2δολ η αποστολη τωρα...)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...