Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ότι και να πούμε είναι λίγο...


Recommended Posts

Ξεχασα.....

μια υπια , διακρητηκη παρουσια ηταν αναμεσα μας....ο συζηγος της daffy....

ο οποιος σαστησμενος σε μια γωνια εβλεπε μια όρκα, ενα ψαρι (κλοουν ψαρι) ενα ουφο μια Ναντια μια παπια ...(καλα οκ με την παπια την ξερει την παντρευτηκε κι ολας ) και ενα μυθολογικο προσωπο να ανταλασουν αστεια...δωρα, και ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΕΝΑ ΧΑΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΤΩΝ 20 Ε....(μα 20 ε ...ελεος!!!)

ο ανθρωπος αυτος,

στοικος, ηρεμος ....

και με απορεία ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΡΕΙΑ ...κοιταζε ολουθε (και κατεμε εψαχνε για βοηθεια ...χαχαχχαχαχαχαχαχαχα)

ΗΡΩΑΣ

ΗΡΩΑΑΑΑΑΑΑΑΣ!!!!

ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΕΧΩ Ν Α ΤΟΥ ΠΩ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • dimt

    dimt 20 δημοσιεύσεις

  • Nantia

    Nantia 11 δημοσιεύσεις

  • mamyb

    mamyb 10 δημοσιεύσεις

  • daffy

    daffy 6 δημοσιεύσεις

Κορίτσια χαίρομαι που περάσατε τοσο υπέροχα και ζηλεύω που εγω δεν κατάφερα να έρθω (αχ με φαγανε τα φροντιστηρια) :lol::lol: , όμως ελπίζω την επόμενη φορά να γνωριστουμε!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

και ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΕΝΑ ΧΑΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΤΩΝ 20 Ε....(μα 20 ε ...ελεος!!!)

 

Εμ ήξερε οτι θα τα πληρώσει αυτή και έπερνε,έπερνε, ξεκινησε με καφέ, μετά μπύρα και στο τέλος ήθελε και χαμουγκερ ΕΛΕΟΣ και το καλύτερο (αυτο εγινέ οταν έφυγες) παρείγγειλε ένα τόστ για ενα μικρό που τριγυρνουσε ανάμεσα μας και όλα αυτα σε 5 άστερο ξενοδοχείο..... Και όταν τα πλήρωσε η όρκα δεν ήξερε που να κρυφτεί ε άκουσε και ένα εξάψαλμο από μένα. :D:D:D:D:D:D:D:D:D Φιλενάδα όρκα δεν σε συμφέρει οικονομικά να κανεις παρέα μαζί της ξανα σκέψου το. :D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ααααααααααααααααααα και το καλύτερο δεν σας το είπα, κάθομαι αμέριμνη στο τραπεζάκι μαζί με την nemo και τις περιμένoουμε ξαφνικά πανικός στο ξενοδοχείο, βλέπω προς την πόρτα και τι να δω, μια εξωγιηνη και ενά πλάσμα της μυθολογιάς να έχουν φρακάρει στην περιστρεφόμενη πόρτα, ε λέω ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.

Σας λατρεύω....

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΥ ΝΑ ΧΩΡΕΣΕΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΕΝΑΣ ΥΠΤΑΜΕΝΟς ΔΙΣΚΟΣ ΣΕ ΕΙΣΟΔΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ?

δε πανανε και δεκα αστερων.....

χαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχχα

αν και δεν φταιω εγω αλλα λεω να παρω κι απο εκει την φημη....χαχχαχαχαχαχ

edit

αν παρατηρησεις dimt kai πΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΑΛΛΑ ΕΙΔΗΚΑ Η DIMT οπου κυκλοφορουν ειναι με βαλιστα......για ενα μπανιο στην θαλσσα πχ η νιμτ για να καταλαβετε κουβλαει 3 σακ βουαγιαζ.... οχι ενα ..οχι δυο...3....ενα για αυτην ενα για το παιδι ...κι ενα με περιοχομενα για παν ενδεχομενο......)

παντου ομως ετσι ....!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ζηλεύωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοριτσάρες που περάσατε όμορφα...

 

Αισθάνομαι κι εγώ περήφανη για τις φιλίες που έχω κάνει μέσα από αυτό εδώ το forum...

1555785dxrs5ojqyw.gif

 

Και θα συμφωνήσω με την angela... Μαράκι μου όντως το όνειρό σου πέτυχε... υπάρχει πολύ αγάπη σε αυτό εδώ το forum :D

 

1809895fpwcfn8kd2.gif

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

και ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΕΝΑ ΧΑΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΤΩΝ 20 Ε....(μα 20 ε ...ελεος!!!)

 

άκουσε και ένα εξάψαλμο από μένα. :D:D:D:D:D:D:D:D:D Φιλενάδα όρκα δεν σε συμφέρει οικονομικά να κανεις παρέα μαζί της ξανα σκέψου το. :D:D:D:D:D:D:D

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

δλδ είχατε την εντύπωση ότι θα ερχόσασταν πρώτη φορά στην Αθήνα (μετά την γνωριμίας μας εννοώ) και θα σας άφηνα να πληρώσετε κιόλας!!!!!! ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΛΔ!!!!!!!!! ΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΕ??????? ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΙΑΝΕΣ!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

και οκ θα πω κι εγω ΣΥΖΥΓΕ ΤΗΣ ΠΑΠΙΑΣ!!!! ΗΡΩΑΣ!!! ΗΡΩΑΣ!!!!!! ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ Ο ΜΗΤΣΟΣ!!!! :wink::wink::wink::wink::wink::wink::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Και δεν φτάνει το γεγονός οτι κόλλησε ο ιπτάμενος δίσκος στην πόρτα, αυτό να το δικαιολογήσω γιατί έχει και ένα μέγεθος βρε παιδί μου, το γεγονός οτι κόλλησα κι εγω που ήμουν μόνη μου μαζί βέβαια με το σαμιαμιδάκι μου και τις σακούλες παραμάσχαλα αυτο που το πάτε!!!?????? ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΚΟΝΑ.......ΜΙΑ ΟΡΚΑ ΦΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΕΝΟΣ 5 ΑΣΤΕΡΩΝ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ, ο πορτιέρης να γελάει, το παιδί να με κοιτά με απορία και με ύφος :? (αμάν βρε μάνα, μαζέψου λίγο), κι εγω να ψάχνω να βρω παπιά, ιπταμένους δίσκους, μυθικά πρόσωπα, ψάρια, ξανθιές Θεότητες και τον μπούσουλα που έχασα.......!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Στο τέλος φυσικά, τα κάναμε "μούσκεμα" (άρια), η πάπια με την Νάντια να βλέπουν το αριανόπαιδο και το ορκαλιομητσοπαίδο να τρώνε αμέριμνα ξηροκάρπια και να έχουν πάθει 5 εγκεφαλικά και 8 εμφράγματα απο τον φόβο τους και να ρωτάνε συνέχεια "μα καλά δεν φοβάστε μην πνιγούν"??? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: (αυτό σε επανάληψη κάθε 3 λεπτά)!! Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ με μαλλί κομμωτηρίου και δαχτυλίδι που έβγαζε μάτι (οχι γιατί νόμιζες ότι θα το περνούσα στο ντούκου) να σκέφτεται τον γαμπρό μου (τον γιό της δλδ) τι να κάνει άραγε τώρα, έφαγε, έβηξε (όπως λέει και το άσμα "εδω υπάρχει ένας έρωτας μεγααααααααααλος)και να πετάει ατάκες του στυλ "χωριό η Θεσσαλονίκη" και τέλος................. ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΑΠΙΟΣ να σκέφτεται ο άνθρωπος "να ζει κανείς ή να μην ζει μ'αυτές που γνώρισα"???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

ή σας έμεινε κουσουρι!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΟ ΚΟΥΣΟΥΡΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΠΟΤΕ!!!! ΞΑΝΘΙΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕ.....ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΗΔΗ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΑΨΙ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα φιλεναδα εισαι ΑΠΑΙΧΤΗ.............

 

 

Κλαιω απο τα γελια...........

 

 

Αλλα το αλλο που το πας που εκανες το καημενο τα ψαρακι να αναρωτιεται "ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ?"

χαχαχαχαχααχα

 

 

Αχ κοριτσια μου λειψατε.............................................

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χαίρομαι που περάσατε τοσο υπέροχα και ζηλεύω που εγω δεν κατάφερα να έρθω (αχ με φαγανε τα φροντιστηρια) :lol::lol: , όμως ελπίζω την επόμενη φορά να γνωριστουμε!!!!!!!!!!

 

Οσο για εσάς τι να πω............σαλατοψητοκατάσταση σας έκοψα....!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Ρουλάκι το ξέρω πως μπλέξατε αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι αν τα καταφέρνατε τελικά θα γελάγαμε πολύ.........κυρίως με τον κύριο ΦΩΚ (που του έχω και αδυναμία) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΚΟΥΣΟΥΡΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΠΟΤΕ!!!! ΞΑΝΘΙΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕ.....ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΗΔΗ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΑΨΙ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ!!!!!!! [/b] :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

Το ταψι τι θα περιεχει ??????

 

 

Για να ξερω αν θα κανω και εγω κανενα ντου... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αλλα το αλλο που το πας που εκανες το καημενο τα ψαρακι να αναρωτιεται "ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ?"

χαχαχαχαχααχα

 

και τέλος..........(εδώ πάει το τέλος) δεν φτάνει όλα τα υπόλοιπα, φτάνω μπροστά στο τραπέζι με όλες της γήινες και εξωγήινες υπάρξεις και ...... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ΚΑΓΚΕΛΟ (αμάν, πάει......το σίδερο σε συνδυασμό με τον αλσχάιμερ συνεργάστηκαν για άλλη μια φορά)!!!! Βλέπω όλες τις γνώριμες παρουσίες και μια καλλονή κοκκινομάλλα να κάθετε δίπλα στην πάπια....!! Λέω δεν μπορεί με γελάει η μνήμη μου τόσο πολύ? Εμένα? Που εκτός απο Ορκα ειμαι ΚΑΙ ΕΛΕΦΑΝΤΑΣ???? Πως άλλαξε τόσο η Νάντια........!!! Τελικά με τα πολλά και με τα λίγα.....και αφού την είχα "καρφώσει" στον τοίχο την κοπέλα και της είχα ρίξει και τον προβολέα επάνω της (σαν ιερά εξέταση ένα πράγμα).....έμαθα ότι είναι το ψαράκι μας η nemo!!! ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ???Ε?Ε? Ε? ΚΑΡΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

NEMAKI μου δεν έχω τίποτα μαζί σου παιδί μου!! Αν είναι ποτέ δυνατόν! Δεν ήξερα ότι θα ήσουν εκεί!!!! Δεν με ειδοποίησαν......ειδοπεια βρε Πάπια......ειδοπεία.......!!!!! Ετσι είμαι στην αρχή εγω.......ψαρωτική και μετά..........αλοιφή για ψωμάκι!!!! :wink::wink::wink::wink::wink::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΚΟΥΣΟΥΡΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΠΟΤΕ!!!! ΞΑΝΘΙΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕ.....ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΗΔΗ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΑΨΙ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ!!!!!!! [/b] :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

Το ταψι τι θα περιεχει ??????

 

 

Για να ξερω αν θα κανω και εγω κανενα ντου... :lol::lol::lol:

 

πάντως σίγουρα όχι καλαμάκι απ'αυτά που ρουφάν!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και τέλος..........(εδώ πάει το τέλος) δεν φτάνει όλα τα υπόλοιπα, φτάνω μπροστά στο τραπέζι με όλες της γήινες και εξωγήινες υπάρξεις και ...... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ΚΑΓΚΕΛΟ (αμάν, πάει......το σίδερο σε συνδυασμό με τον αλσχάιμερ συνεργάστηκαν για άλλη μια φορά)!!!! Βλέπω όλες τις γνώριμες παρουσίες και μια καλλονή κοκκινομάλλα να κάθετε δίπλα στην πάπια....!! Λέω δεν μπορεί με γελάει η μνήμη μου τόσο πολύ? Εμένα? Που εκτός απο Ορκα ειμαι ΚΑΙ ΕΛΕΦΑΝΤΑΣ???? Πως άλλαξε τόσο η Νάντια........!!! Τελικά με τα πολλά και με τα λίγα.....και αφού την είχα "καρφώσει" στον τοίχο την κοπέλα και της είχα ρίξει και τον προβολέα επάνω της (σαν ιερά εξέταση ένα πράγμα).....έμαθα ότι είναι το ψαράκι μας η nemo!!! ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ???Ε?Ε? Ε? ΚΑΡΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

NEMAKI μου δεν έχω τίποτα μαζί σου παιδί μου!! Αν είναι ποτέ δυνατόν! Δεν ήξερα ότι θα ήσουν εκεί!!!! Δεν με ειδοποίησαν......ειδοπεια βρε Πάπια......ειδοπεία.......!!!!! Ετσι είμαι στην αρχή εγω.......ψαρωτική και μετά..........αλοιφή για ψωμάκι!!!! :wink::wink::wink::wink::wink::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D πολυ γέλιο!!!!!!!!!!!!!στην αρχη να σου πω την αληθεια ψαρωσα....(σαν ψαρι κλοουν) αλλα μετα .....λεω μπα .......μητσος ειναι αυτος....χαχαχαχαχαχαχ

an1cEY00g410010MDAwMDkyZHwwMDAwNTU0ZGF8dG8gbG91a291bWFraSBtb3UgZWluYWk.gif
Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D πολυ γέλιο!!!!!!!!!!!!!στην αρχη να σου πω την αληθεια ψαρωσα....(σαν ψαρι κλοουν) αλλα μετα .....λεω μπα .......μητσος ειναι αυτος....χαχαχαχαχαχαχ

 

ΟΡΙΣΤΕ ΒΡΕ!!!! ΟΡΙΣΤΕ ΠΑΙΔΙ!!!! ΑΜΕΣΩΣ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΣΕ!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΝΕΜΟ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!! ΕΣΤΙ ΕΤΣΙ!!! ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΣΤΟΜΑΤΑ....!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

το ότι ΖΗΛΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ είναι ένα το κρατούμενο!!!!!

Αλλά το πιο σημαντικό είναι κατά την ταπεινή μου γνώμη αυτό που είπε η Nantia...Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πραγματικά νομίζω ότι έχουμε καταφέρει ένα τόσο ψυχρό και "απόμακρο" μέσο όπως αυτό του Διαδικτύου να το κάνουμε ένα τόσο ζεστό και φιλικό κανάλι μετάδοσης όμορφων συναισθημάτων και χαμόγελων

Δυστυχώς δεν έχω την ευκαιρία να συνομιλώ με πολλές από εσάς που θα ήθελα (δεν έχω πρόσβαση από τον χώρο εργασίας μου) αλλά θα ήθελα να εκφράσω ένα μεγάλο ευχαριστώ που με κάνετε να χαμογελώ και να νιώθω τόσο όμορφα όταν σας διαβάζω και σίγουρα όταν σας βλέπω (το τελευταίο το αναφέρω κυρίως για τις τρελές Θεσσαλονικιές που έχω γνωρίσει και τις πολυαγαπώ!!!!!!)

Γλυκές μου αθηναίες πραγματικά ευελπιστώ σε μία επόμενη κάθοδο δική μου ή άνοδο δική σας στο μεγάλο χωριό μας να συναντηθούμε.... προς το παρόν σας εύχομαι όλες ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΓΑΠΗ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

dimt, ΠΗΝΕΛΟΠΗ, aria146 εγω και ο Θεοφιλος σας ευχαριστουμε παρα πολυ :oops::oops::oops::wink::wink::wink:

 

εεεεεε τ'αλλο σας το'πα, ειμαι πολυ κοντα στο να πεισω τον συζηγο να μας κατεβασει Αθηνα....!!!!!!

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...