Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

mata ευχαριστω!!!!


Recommended Posts

Jean εντυπωσιαστηκα παλι.....τα χαπια κανουν δουλεια :D

 

Το θεμα ειναι να μην τα παιρνεις ενα ενα και στην ωρα τους. Οταν μπερδεψεις το μπλε με το πορτοκαλι και τα παρεις μαζι δυο ωρες πριν το κιτρινο με μισο μπουκαλι ουισκυ βλιεπειιιιις τα προυαγματα πλιιοοοοο κουααθαρα!!!! χικ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

mata καταρχήν μπράβο σου που καταφέρνεις με το χαμόγελο σου (ναι σου λέω, το βλέπω εγώ) την ζωντάνια σου, το χιούμορ σου, την συμπαράσταση και την απίστευτη θετικότητα σου να είσαι απο τα πιο αγαπητά μέλη του φόρουμ.

Σε ευχαριστώ για όσα μου έχεις γράψει και σε ευχαριστώ και για όσα γράφεις και στους άλλους γιατι και εκείνα με έχουν βοηθήσει.

keep up the good work :D:D

Link to comment
Share on other sites

Ισπανίδα μου, είσαι υπέροχη!!!!!!!!!Η εκτίμηση σου και η αγάπη που μου δείχνεις.....ξεπερνάει............τα σύνορα!!!!!!!! :wink::D:D:D:D

 

Ρούλα μου, κι εγώ χαίρομαι που είστε εδώ!Και ομολογώ ότι η παρουσία σου εδώ μέσα είναι από τις πιο αξιόλογες!!!!!!!!! :wink::D:D

 

Μαιρούλα..........Υπάρχω!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Θα το διαπιστώσεις, όταν θα έρθω και θα σε βάλω να μου ικανοποιήσεις τη λίστα με όσα έχω να επισκεφθώ στην Αθήνα......θέατρα, βόλτες, νυχτερινές εξορμήσεις!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Και όταν θα έχεις απηυδήσει και θα έχεις λιώσει τα παπούτσια σου, θα εύχεσαι ...............να μην υπήρχα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Όσο για το αν σε βοηθάω να γίνεσαι καλύτερη;;;χμμ.....μα είσαι παιδί μου....και απλά με κάποιες αφορμές....σου βγαίνει!!!!!!!!!!!!!!!

Sei bravissima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

 

Jean.................. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Είσαι η ψυχή της παρέας!!!!!!!!Η άποψη μου για σένα......είναι ίδια όπως την πρώτη στιγμή...που διάβασα γραπτά σου.Και ακόμα καλύτερη!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D Κι εγώ θέλω να σ'ευχαριστήσω για τα ωραία που έχουμε μοιραστεί μαζί σου. Και είναι πολλάαααααααααααα!!!!!!! :wink:

 

Φυσαλίδα μου.....με συγκινείς!!!Δεν το περίμενα να νοιώθει κάποιος έτσι.Κι εγώ νοιώθω υπέροχα από την δική σας παρουσία εδώ μέσα!!!!Σ'ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου. :D:D

 

Νικάκι..........γλυκό μου, την αγάπη μου, δεν σου τη δείχνω συχνά, αλλά υπάρχει και είναι μεγάληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!Είσαι το πιο γλυκό και ευαίσθητο παιδί!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

 

 

Χαμογελώ ακόμα κι όταν δεν μου πάνε όλα καλά. Ίσως όχι και 15 ώρες τις ημέρα, όταν έχω κάτι να με απασχολεί, αλλά ειδικά όταν είμαι με άλλους άνθρώπους, δίνω το χαμόγελο μου, με κάθε ευκαιρία. Είναι το ελάχιστο που μπορώ να δώσω. Και το δίνω. Λέω σε όλους καλημέρα. Ακόμα και στο περίπτερο. Όχι γιατί είμαι ο πιο καλός άνθρωπος του κόσμου, γιατί σίγουρα δεν είμαι, αλλά γιατί πιστεύω ότι αν χαμογελούσαμε όλοι λίγο παραπάνω στους συνανθρώπους μας, θα είχαμε μια πιο όμορφη καθημερινότητα.

Πρίν αρκετά χρόνια, είχα πάει για δουλειά σε ξενοδοχείο. Δεν είχαν πόστο στη ρεσεψιόν που ήθελα και μέχρι να αδειάσει θέση, με έβαλαν να καλημερίζω τον κόσμο στο πρωινό και μετά στο εστιατόριο το βράδυ. Και να τους μιλάω στο ενδιάμεσο. Είναι απίστευτα όμορφο να βλέπεις την ανταπόκριση σε ένα ζεστό χαμόγελο, ακόμα κι αν οι άνθρωποι είναι διαφορετικών εθνικοτήτων. Υπήρχαν κάποιοι που χαμογελούσαν κάπως από υποχρέωση, την πρώτη μέρα της διαμονής τους. Μέρα με τη μέρα, ήταν σαν να είχαν επηρεαστεί και μου χαμογελούσαν περισσότερο.

Μ'αρέσει οι άνθρωποι που συναναστρέφομαι, να είναι καλά. Αν μπορώ να κάνω το ελάχιστο γι'αυτούς, θα το κάνω. Μπορεί να μην το κάνω πάντα(η πεθερά μου, θα ήθελε να της πηγαίνω συχνότερα τον μικρό και νοιώθω τύψεις που δεν το κάνω:roll::lol: ), αλλά όταν μπορώ το κάνω. Κάτι νοιώθω μέσα μου, σαν να γεμίζω, σαν να αλλάζει κάτι.

Αισιοδοξώ τις περισσότερες φορές.Τα μηνύματα αισιοδοξίας που σας περνώ, έχουν περάσει πρώτα σ'εμένα. Είμαι ανυπόφορα αισιόδοξη. :lol: Τίποτα δεν πιστεύω ότι δεν υπάρχει ελπίδα να αλλάξει. Ακόμα κι αυτά που δεν αλλάζουν, μπορούμε απλά να τα περάσουμε ή να φύγουμε από αυτά και να αλλάξουμε τη δική μας ζωή, αν όχι τις καταστάσεις ή τους άλλους.Πολλές φορές ακόμα και στις στραβές, λέω "κάθε εμπόδιο για καλό" και προσπαθώ να προχωρήσω. Δεν είναι πάντα εύκολο, αλλά αξίζει να προσπαθήσει κανείς, και μπορεί να νοιώσει έκπληξη βλέποντας το ρητό να επιβεβαιώνεται.

Όσο κι αν δεν το πιστεύετε, έχω παντρευτεί έναν άνθρωπο απαισιόδοξο. Τα πράγματα στη ζωή του, τα βλέπει κυρίως μαύρα. Ειδικά ότι αφορά στο μέλλον. Αλλά μάλλον η μοίρα μας ένωσε γιατί αν έπαιρνε καμία γυναίκα που να είχε το ίδιο σκεπτικό, θα μάλωναν ποιός να πρωτοπηδήξει από το μπαλκόνι!!! :lol::lol: Όταν του λέω ότι όλα θα πάνε καλά, νομίζει ότι είναι λόγια του αέρα. Καμία φορά πιστεύει ότι λέγοντας του, δεν τον καταλαβαίνω. Εγώ ξέρω όμως, ότι βαθιά μέσα του, του κάνουν καλό οι κουβέντες μου, κι ας μην το καταλαβαίνει εκείνη την ώρα.

Σε κάποιες δύσκολες στιγμές μου, με έντονους προβληματισμούς, με έχουν ρωτήσει οι δικοί μου άνθρωποι αν πιστεύω ότι κάτι θα αλλάξει. Ναι, απάντησα, μπορεί να έρχονται στιγμές που στιγμιαία απογοητεύομαι, αλλά η αισιοδοξία επανέρχεται δριμύτερη και μου ψιθυρίζει να μην την εγκαταλείψω!

Συγγνώμη για την πολυλογία...αλλά μου ήρθε η ανάγκη να βγάλω τα σώψυχα....πρωινιάτικα!!! :lol::lol::D:D Να είστε όλες καλά!!!!!!!!!Είστε μεγάλο μέρος της θετικής μου ενέργειας!!!!!!!!!!!! :wink:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ψηνομαι μ' αυτα!!

 

Ξυπνατε βρε! Η Ματα:

Ειναι σπαστικα καλη, ανυποφορα χαρουμενη και μου τη δινει που καλημεριζει τους παντες καθε πρωι και εχει μια καλη κουβεντα για ολους! Ελεος! Στ' αληθεια πιστευετε οτι υπαρχει; Μουφα! Ειναι διαφημιστικο κόλπο των admin του φορουμ για να προσελκυουν μελη! Οποιος την εχει γνωρισει την πατησε. Προκειται περι ολογραμματος που μονο ενα εκπαιδευμενο ματι θα διεκρινε! Ακομη και τα αρχικα της σημαινουν Μεγιστη Απατη Των Αντμιν! Α ρε Ζαχαρενια, την πατησες!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ετσι ετσι!!!

παντως και εγω νοιωθω οτι η ματα ειναι απλα ενας ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΑΝΑΠΑΡΑΧΘΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕ ΚΑΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρεεεεεεεεεεεεε

καναμε ματοφανκλαμπ και δνε με ενημερωνετε????

το διαστημα μου εντος!!!!!!!!

ματα

ματα

ματα ντοματα!

εισαι ροδαλια και κοκκινη οχι σαν την ντοματα αλλα σαν την αγαπη!

(τα δικαιωματα για το βιβλιο που θα σου γραψω δεν εχεις υπογραψει ακομα και με ανυσηχεις ...πες μου οτι δεν το σκευτεσε να τα δωσεις στο ρουσοπουλο ..πες το μου....) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

και ξεχασα

καλε μου θεουλι

εσυ που ολα τα βλεπεις

ολα τα σφαζεις ολα τα μαχαιρωνεις

ΚΑΝΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

χαααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχχχαχαχαχα

η εστω απομιμηση αυτης!!!!

δεν με πειραζει! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σοφία μου......κάτι σαν τη μονάχους - μονάχους;;;; :lol::lol::lol::lol:

Είσαι ένα απίστευτα γλυκοκόριτσο!!!!!!!!!!!!!!!!Μα και πολύ ευαίσθητη!!!!Χαίρομαι όταν διαβάζω γραπτά σου....και τελευταία χαίρομαι που γράφεις!!!Ξέρεις εσύ!!! :wink::D:D

 

Αρειανήηηηηηηηηηη μου, εγώ παιδί μου δεν θα μπορούσα να είμαι ποτέ αφεντικό!!!!!!!!!!!!!!!Θα φαλίριζε η εταιρία!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Μια φορά τον μήνα εκδρομή για το προσωπικό, αύξηση για όποιον έχει ανάγκη, μουσική χαμηλά στο γραφείο για χαλάρωση, ψυχολόγος δωρεάν για ψυχολογική υποστήριξη, δώρα για τα παιδιά των εργαζομένων Πάσχα Χριστούγεννα, γενέθλια και ονομαστικές εορτές, αλλά και για τους ίδιους!!!!! :lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol: Μάλλον δεν υπάρχει ούτε κάν απομίμηση αυτών των σχεδίων!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σου εύχομαι όμως να τύχεις σε καλό αφεντικό γιατί δεν αξίζεις πίεση παιδί μου στη ζωή σου. Εχεις περάσει αρκετή.....και η δουλειά για σένα πρέπει να είναι ευχάριστη για να παίρνεις δύναμη να "παλεύεις"!!!

Ερχομαι να υπογράψω το βιβλίοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!Και πού είσαι;Εμείς οι δύο πρέπει να συνεργαστούμε κάποια στιγμή στη συγγραφή!!!! :wink::lol::lol: Η gavrias είναι υπεύθυνη γι'αυτά τα θέματα!!!!(gavrias που είσαι παιδί μου, σ'εχασα)Μεταβίβασε της την πρόταση να το αναλάβει!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:lol::lol:

Ευχαριστώ και για το ποιηματάκι!!!!!!!!!!!Super!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Και πού είσαι;;;Μην αλλάξεις ποτέ!!!!!!!!!!!!!We need you!!!!

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να καταγγείλω την mata επειδή απο τότε που της είπα οτι παίζω Λόττο ...δεν έχω κερδίσει ούτε 5 cents.... :lol:

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

[το διαστημα μου εντος!!!!!!!!
:lol::lol::lol::lol::lol: souper ατακα!!!!!! Άρια.... :D

 

sorry για το άσχετο!! παρακαλώ συνεχίστε!!

 

mata πως τα λες... πως τα λες!!

γι' αυτό σ' αγαπάω! μακάρι να σου μοιάσω :wink: όπως και να το κάνεις.... βοηθά το χαμογελο και η αισιοδοξία! :D

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να καταγγείλω την mata επειδή απο τότε που της είπα οτι παίζω Λόττο ...δεν έχω κερδίσει ούτε 5 cents.... :lol:

 

Μήπως είναι ΜΑΥΡΗ ΓΑΤΑ???!!! Νιάαααανουυυυυ :lol::lol:

 

Υ.Γ. Μάκια-μάκια! :P

Link to comment
Share on other sites

Μάτα σ΄ευχαριστώ κι εγώ γιατί μου έδειξες το ενδιαφέρον σου όταν είχα κάποιο πρόβλημα.

Δεν σε ξέρω πρωσοπικά αλλά πρέπει να είσαι σπάνιος άνθρωπος..αυτό το είδος που έχει εξαφανιστεί στις μέρες μας.

Δεν είναι τυχαίο που έχεις ξεχωρίσει ανάμεσα σε τόσα άτομα.

Να σαι πάντα καλά και να μην αλλάξεις ποτέ!

716217ybmeeuyfgz.gif

Μανόλης:9/9/95_Νίκος:8/12/06

Link to comment
Share on other sites

Κυριακήηηηηηηηηηηηηηηηη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!

Βρε μην τα γράφεις αυτά εδώ!!!!Θα ανοιξουμε άλλο τόπικ με τις καταγγελίες εις βάρος μου!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ξέρεις παιδί μου, γιατί δεν πιάνεις το Λόττο;;;Γιατί αν το πιάσεις....και γίνεις πλούσια...δεν θα γράφεις στο πάρεντς και δεν θα βάζεις τα ωραία σου λίνκ και τις πετυχημένες σου ατάκες.....καθότι θα τη βγαζεις σε ξενοδοχεία - spa και σε ταξίδια και θα χάσουμε τις απολαύσεις μας!!!Γιάυτό η μοιρα δεν σου φέρνει ακόμα κέρδη!!! :wink::lol::lol::lol::lol: Αλλά κάποια στιγμή..........που δεν θα σε βλέπουμε....τριγύρω....θα ξέρουμε!! :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Ειρήνη Αρχηγέ μου..............νιάου!!!!!!!!!! :lol::lol:

 

Ελεν μου, σ'ευχαριστώ για όλα τα καλά που έγραψες!!!! :D:D Πολύ όμορφα τα λόγια σου. Αν βέβαια σε είχα κοντά μου τον τελευταίο καιρό...δεν θα σε βοηθούσα και πολύ με εκείνο το πρόγραμμα που θέλεις να μπείς. Εχω φάει του κόσμου τα ποπ κόρν τις τελευταίες μέρες :oops::oops::oops::oops: ...........και κάτι σοκολάτες!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατί αν το πιάσεις....και γίνεις πλούσια...δεν θα γράφεις στο πάρεντς και δεν θα βάζεις τα ωραία σου λίνκ

Όχι βρέ θα βρίσκω χρόνο....αλλα θα κάνω αυτό που είπες εάν το κερδίσεις εσύ...αν παίξεις ποτέ...θα σας γράφω απο την Χαβάη με λατινικούς χαρακτήρες... :lol::lol::lol:

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελεν μου, σ'ευχαριστώ για όλα τα καλά που έγραψες!!!! :D:D Πολύ όμορφα τα λόγια σου. Αν βέβαια σε είχα κοντά μου τον τελευταίο καιρό...δεν θα σε βοηθούσα και πολύ με εκείνο το πρόγραμμα που θέλεις να μπείς. Εχω φάει του κόσμου τα ποπ κόρν τις τελευταίες μέρες :oops::oops::oops::oops: ...........και κάτι σοκολάτες!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

 

Θα τρώγαμε μαζί βρε!!!! Θα αναστέναζαν τα πατατάκια και οι αμυγδάλου.

:lol::lol::lol::lol:

716217ybmeeuyfgz.gif

Μανόλης:9/9/95_Νίκος:8/12/06

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώντας με όλα τα παραπάνω και μην έχοντας τίποτα να προσθέσω....

μπορώ απλά να δηλώσω συμμετοχή στο fan club???

Και προτείνω να βγάλουμε και κάρτες μέλους και να τυπώσουμε και μπλουζάκια.

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...