Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

mata ευχαριστω!!!!


Recommended Posts

Ηθελα να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στην mata για τις υπεροχες συμβουλες που μας δινει :D:D ξερει τι να πει πως να το πει χωρις να ριχνει λαδι στην φωτια , χωρις υπερβολες και το πιο θετικο μας λεει αυτο που πρεπει και ΟΧΙ αυτο που θελουμε να ακουσουμε!!!!!

Και ναι μιλαω απο προσωπικη πειρα !!!

mata μου ξανα ευχαριστω :D:D

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ !

ΓΙΑΝΝΗΣ 28/08/2004

ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16/09/2006

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ζαχαρένια μου............................με συγκινείς κορίτσι μου!

Σ'ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα και συγκινητικά σου λόγια. Και περισσότερο σ'ευχαριστώ που έχεις αυτά τα όμορφα αισθήματα για μένα και τρέφεις αυτή την εκτίμηση!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D

Να είσαι καλά!!!!!!!!!! :D:D:D:D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Zαχαρένια ξέρεις πόσο πολύ σε αγαπώ και τι εκτίμηση σου έχω αλλα εδώ θα διαφωνήσω μαζί σου...

 

Αυτή καλέ είναι μια κακίστρο. Εγώ κάποτε κόντεψα να χωρίσω απο τον αντρα μου για χάρη της.... Τον έβλεπε στον δρόμο και ορμούσε πάνω του και τον φιλούσε.... Επέστρεφε στο σπίτι ο καλός μου και ήταν γεμάτος πιπιλιές στο λαιμό και κοκκινα σημάδια.Έκανε τα πάντα για να μας χωρίσει. Αληθεια σου λέω είναι μια αντροχωρίστρα.

 

 

Πλάκα κάνω φυσικά :lol::lol::lol::lol::lol: Δεν θα μπορούσα άλλωστε να διαφωνήσω μαζί σου. Η mata είναι μια πολύ καλή μου φίλη που με έχει συγκινήσει πάρα πολλές φορές. Είναι ένας άνθρωπος με περιεχόμενο και την ευχαριστώ και εγώ με την σειρά μου.

 

Όσο για το περιστατικό που σας περιέγραψα δεν είναι ψέμμα... Απλά είναι μια πλάκα που συνηθίζαμε να κάνουμε με την mata. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Αυτή ξέρει :lol::lol::lol::lol:

 

dev277pr___.png

Link to comment
Share on other sites

Jodidoooooooooooooooooooooooooooooooooooo είσαι απίστευτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Και πού είσαι;;;;;Φύγε από το φόρουμ γρήγορα....και πάνε στα μέιλ να τελειώσεις εκείνη τη δουλειά που σου έχω βάλει!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για το περιεχόμενο......δείξε μου τον φίλο σου..... :wink::D:D

 

Αν δεν είχα και σενανε τί θα ήμουν στη γηηηηηηηηηηηηηηηηηη;;;; :wink: ΄

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Matoula μουουουουου!!!!!!!!!

 

Κι εγώ σ' ευχαριστώ που είσαι φίλη μου :):):)

Και να συμπληρώσω ότι εκτός από το πρόθυμο αυτί που μου προσφέρεις και τις συμβουλές σου μ' αρέσει τρελά που με κάνεις και γελάω :D:D:D

 

(Αν μου έλεγε κανείς ότι θα μιλάω στο τηλ. με κάποια που γνώρισα μέσω φόρουμ πιο πολύ απ' ότι μιλάω με τις επί χρόνια φίλες μου θα τον κορόϊδευα :wink: )

6qjVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mata ουδέν σχόλιο μου φτάνει ότι γνωρίζεις εσύ τα αισθήματα μου προς το άτομο σου :cool:

 

για να μην παρεξηγηθώ απλώς δεν μου είναι εύκολο να γράφω τα συναισθήματα μου στο φόρουμ

το βρίσκω λίγο ψυχρό (προσωπική άποψη πάντα)...

 

Ζαχαρένια μπράβο ένα από τα καλύτερα τόπικ του φόρουμ καλό είναι

να ανοίγουν τέτοια θέματα για να δείξουμε σε κάποια άτομα ότι τα εκτιμάμε

και λαμβάνουμε υπόψην μας την βοήθεια τους την καλή τους διάθεση !!!

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Ζαχαρένια μπράβο ένα από τα καλύτερα τόπικ του φόρουμ καλό είναι

να ανοίγουν τέτοια θέματα για να δείξουμε σε κάποια άτομα ότι τα εκτιμάμε

και λαμβάνουμε υπόψην μας την βοήθεια τους την καλή τους διάθεση !!!

 

Ax κι εγώ στο club!!!Βρε mata άσε παιδί τη jodido ήσυχη,άντε πιά με την αυστηρότητά σου!!! Και πιάσε μολύβι και χαρτί και γράφε....

Και να γράφεις και δώ ,πιό πολύ Κι εσύ Ζαχαρένια το ίδιο για να σας βλέπουμε και να ανοιγει η καρδιά μας όπως τώρα :D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Matoula μουουουουου!!!!!!!!!

 

Κι εγώ σ' ευχαριστώ που είσαι φίλη μου :):):)

Και να συμπληρώσω ότι εκτός από το πρόθυμο αυτί που μου προσφέρεις και τις συμβουλές σου μ' αρέσει τρελά που με κάνεις και γελάω :D:D:D

 

(Αν μου έλεγε κανείς ότι θα μιλάω στο τηλ. με κάποια που γνώρισα μέσω φόρουμ πιο πολύ απ' ότι μιλάω με τις επί χρόνια φίλες μου θα τον κορόϊδευα :wink: )

 

Αμ.....εμένα;;;;;;;;;;;;Ποιός θα μου το έλεγε και θα τον πίστευα;;;;;;Και καλά που σε είδα!!!!!!!!!!!Τουλάχιστον ξέρω ποιά αγαπώ τόοοοοοοοοσο πολύ!!!!!!!!!!!!!!! :wink::D:D:D:D

Κι όταν περάσει και η κόρη σου τα terrible two να δείς εσύ!!!!!Εχουν να ανάψουν καλώδιααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Αντιγόνη μου...................thank youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D :D :D

 

Χρυσαλίδα μου......thank you too!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

 

Gavrias γλυκό μου κορίτσι!!! :D:D:D:D:D:D Κι εγώ σ'ευχαριστώ για όλα!!!! :wink: Όσο για την αυστηρότητα προς την Jodido.....α....δεν ξέρεις εκείνη πόσο αυστηρά με διορθώνει!!!Γιαγκούλας παιδί μου!!!! :lol::lol:

 

Milver κόμμα εγώ και η μαμά ε;;;; :wink::lol::lol::lol: Να είσαι καλά! :wink::D

 

Όοοοοοοοοοοοοοοοοχι Σαμ μου!!!!Να τα γράφεις!!!Να τα γράφεις!!!!Να μου λές κάθε μέρα πόοοοοοοοσο μ'αγαπάς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και θα σου λέω κι εγώ!!!!!!!!!!!!!!! :wink::lol::lol::lol::lol:

 

Αφού μέχρι και η μαμά μου τη συμπαθεί......

 

και ο άντρας μου επίσης ...

 

kαι ο δικός μου

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Είστε απίστευτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πέρα από τη συγκίνηση που με κάνατε να νοιώσω, ένοιωσα και απίστευτη χαρά!!!!!!!!!!!

 

Για όλες σας αφιερωμένο το παρακάτω!!!!!!!!!!!!!Λέξη προς λέξη!!!!!!!!!

:wink:

504521ps55tmm8l2.jpg

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φωτεινή μου σου στέλνω πολλά γλυκά φιλιά!!!!!!!!!!Να ΄σαι καλα!!!! :D:D

 

Αρχηγέ μου...............τώρα που δεν "σε παίζω" λόγω του ότι είσαι ακαταμάχητα τέλεια......κάνεις πως δεν με ξέρεις ε;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλιάαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

και γω στο φαν κλαμπ της Ματας!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

ΜΑΤΑ ΘΕΑ ...ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ :D:D:D

Το πιο γλυκο παιδι του φορουμ...μακραν :D

μου αρεσουν οι θετικοι και καλοι ανθρωποι,και η Ματα ειναι τετοια....

Ματα σε φιλω και σ'αγαπω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι: mata! Υπάρχεις παιδί μου στ' αλήθεια??????? Ή είσαι καμιά νεράιδα που με βοηθά να γίνομαι καλύτερη??????

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι: mata! Υπάρχεις παιδί μου στ' αλήθεια??????? Ή είσαι καμιά νεράιδα που με βοηθά να γίνομαι καλύτερη??????

 

τον σταυρο σου να κανεις που υπαρχει και σου μιλαει παντα τοσο γλυκα,γιατι απο αλλον μην περιμενεις :D:D

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ψηνομαι μ' αυτα!!

 

Ξυπνατε βρε! Η Ματα:

Ειναι σπαστικα καλη, ανυποφορα χαρουμενη και μου τη δινει που καλημεριζει τους παντες καθε πρωι και εχει μια καλη κουβεντα για ολους! Ελεος! Στ' αληθεια πιστευετε οτι υπαρχει; Μουφα! Ειναι διαφημιστικο κόλπο των admin του φορουμ για να προσελκυουν μελη! Οποιος την εχει γνωρισει την πατησε. Προκειται περι ολογραμματος που μονο ενα εκπαιδευμενο ματι θα διεκρινε! Ακομη και τα αρχικα της σημαινουν Μεγιστη Απατη Των Αντμιν! Α ρε Ζαχαρενια, την πατησες!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...