Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πρωτα απο ολα σας ευχαριστω για την βοηθεια..Πρωτη φορα θα κανω αγορα και εχω πελαγωσει..δεν ξερω και την τυφλα μου!!!Λοιπον κοιταζα απο το ebay και πατησα Buy now. Το προιον θελω να το αγορασω. Πηγα εκανα λογαριασμο στο paypal συμφωνα με τις οδηγιες του φορουμ και εβαλα τα στοιχεια της καρτας μου. Μετα πηγα και πατησα στο μηνυμα που μου εστειλαν να το πληρωσω μεσω paypal αλλα δεν μπορω να κανω confirm την καρτα μου. δηλ δεν μπορει να μου χρεωσει το 1,5 ευρω. Τι να κανω?Να παρω τηλ την τραπεζα?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κατι αυτοκολλητα. Πως μπορω να σας βαλω το link?Nα το δειτε και να μου πειτε αν στελνει Ελλαδα κ ποσο κοστιζει...(Μην με κοροιδεψετε, ειμαι παντελως ασχετη)Αλλα με την βοηθεια σας ευχομαι να μαθω!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κατι αυτοκολλητα. Πως μπορω να σας βαλω το link?Nα το δειτε και να μου πειτε αν στελνει Ελλαδα κ ποσο κοστιζει...(Μην με κοροιδεψετε, ειμαι παντελως ασχετη)Αλλα με την βοηθεια σας ευχομαι να μαθω!!!:P

 

Εκει που ειναι η διευθυνση κανεις αντιγραφη και μετα επικολληση εκει που γραφεις... στο π[οστ

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια θα ξαναρωτησω γιατι απαντηση δεεν πηρα ακομη:( κροκσακια για 32 και 28 ευρωπαικο τι νουμερο να παρω(απο amazon)? Η κορη μου δοκιμασε αυτο που αντιστοιχει σε 32αρι και ηταν τεραστιο.Εχω καταμπερδευτει με τα size guides που βρηκα και με τα μεγεθη που ειδα σε φυσικο καταστημα(στην διπλη τιμη βεβαιως βεβαιως

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τυχη του πρωταρη ε?χα...χα..Σας ευχαριστω!!!

Γιατι δεν μου κανει confirm?

 

η σελίδα που βρήκες είναι από Αυστραλία και γράφει ότι στελνει Ελλάδα με δωρεάν αλλά ίσως σε μπερδέψει με τελωνείο αν κάνεις μεγάλο πακέτο και αργήσει πολύ, αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος, τα μεταφορικά είναι εκεί που γράφει postage see details

ασε που με δολάριο Αυστραλίας σου βγαίνει 14.83 ευρω

http://coinmill.com/AUD_EUR.html#AUD=19.99

 

δοκίμασε απο εδώ κάαποιες που έβαλα στην advanced αναζήτηση Ελλάδα:

http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=wall+stickers&_in_kw=1&_ex_kw=&_sacat=See-All-Categories&_okw=wall+stickers&_oexkw=&_adv=1&_udlo=&_udhi=&LH_PayPal=1&_ftrt=901&_ftrv=1&_sabdlo=&_sabdhi=&_samilow=&_samihi=&_sadis=200&_fpos=Postcode&LH_SubLocation=1&_fsradio2=%26LH_PrefLoc%3D1&_sargn=-1%26saslc%3D0&_salic=3&_saact=80&LH_SALE_CURRENCY=0&_sop=12&_dmd=1&_ipg=50

 

αυτή εδώ είναι καλή με το Winnie:

http://cgi.ebay.co.uk/Winnie-Pooh-Wall-Stickers-Decal-Nursery-Kids-Room-/300516965318?pt=UK_Wallpaper&hash=item45f834fbc6

και εδώ το κατάστημα να διαλέξεις:

http://shop.ebay.co.uk/pandapocket06/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

Link to comment
Share on other sites

ίσως τελικά γι αυτό και δε σου κάνει confirm

πηγαινε στο ιστορικό του pay pal να δεις αν σου εμφανίζει την κίνηση

 

Πηγα στον λογαριασμο μου και δεν μου εμφανιζει την κινηση. Δηλ τωρα τι πρεπει να κανω?Να το ακυρωσω?Αν το παρω θα χρειαστει να πληρωσω και στο τελωνειο?

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στον λογαριασμο μου και δεν μου εμφανιζει την κινηση. Δηλ τωρα τι πρεπει να κανω?Να το ακυρωσω?Αν το παρω θα χρειαστει να πληρωσω και στο τελωνειο?

άρα δεν έχεις πληρώσει ακόμη

εγώ πάντως πήρα απο Κίνα και Σινγκαπούρη κάποια πραγματάκι που ενφανιζόταν σε δολάριο και όλα οκ σε μικρά δέματα δεν υπάρχει θέμα, αλλά δεν ξέρω αν αξίζει μ αυτή την τιμή που το βρήκες τσιμπημένο, αν το θέλεις όμως πολύ δεν πάς να κάνεις total request στον πωλητή και εμένα κάποιες φορές με κολλόύσε και μετά απ αυτό προχωράει, θα σου απαντήσει εκείνος το συνολικό ποσό μαζί και τα μεταφορικά, μπορείς να στείλεις και μηνυμα στον seller σου δίνει τη δυνατότητα.

καλύτερα να μην αγοράσεις σήμερα κι από αλλού γιατί με την αγορά εδω στο ebay στη ουσία δεσμεύεσαι, κάνε τοταλ ρικουεστ και βλέπεις.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εσείς που αγοράσατε πέρυσι από vicroria's secret σε πόσο καιρό λάβατε τα πράγματα?

Έχει εκπτώσεις και σκέφτομαι να αγοράσω κάποια μαγιώ;)

 

μακριά κοπελια... το στέλνουν με courier και με κάτι logos νααα... δεν τον γλυτώνεις τον τελώνη με τίποτα... 120 ευρουδάκια πληρωσα για 3 πυζάμες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

άρα δεν έχεις πληρώσει ακόμη

εγώ πάντως πήρα απο Κίνα και Σινγκαπούρη κάποια πραγματάκι που ενφανιζόταν σε δολάριο και όλα οκ σε μικρά δέματα δεν υπάρχει θέμα, αλλά δεν ξέρω αν αξίζει μ αυτή την τιμή που το βρήκες τσιμπημένο, αν το θέλεις όμως πολύ δεν πάς να κάνεις total request στον πωλητή και εμένα κάποιες φορές με κολλόύσε και μετά απ αυτό προχωράει, θα σου απαντήσει εκείνος το συνολικό ποσό μαζί και τα μεταφορικά, μπορείς να στείλεις και μηνυμα στον seller σου δίνει τη δυνατότητα.

καλύτερα να μην αγοράσεις σήμερα κι από αλλού γιατί με την αγορά εδω στο ebay στη ουσία δεσμεύεσαι, κάνε τοταλ ρικουεστ και βλέπεις.

 

 

 

Πως μπορω να του στειλω μηνυμα?Κ τι να του γραψω για να το ακυρωσω?Αυτα μου αρεσαν κ δεν τα βρηκα να τα εχει αλλος...Αμα ειναι ομως να τα πληρωσω ο κουκος αηδονι...δεν πειραζει..

Link to comment
Share on other sites

μακριά κοπελια... το στέλνουν με courier και με κάτι logos νααα... δεν τον γλυτώνεις τον τελώνη με τίποτα... 120 ευρουδάκια πληρωσα για 3 πυζάμες...

 

Πλήρωσες 120 ευρώ για το τελωνείο? η αξία αγοράς πόσο ήταν?

Σε ρωτάω γιατί είδα κάτι μαγιώ και έπαθα πλάκα:rolleyes:

Και οι τιμές εξαιρετικές 3 μαγιώ 60 ευρώ συν τα μεταφορικά;)

Link to comment
Share on other sites

 

bounitsa δε γίνεται να μη το είδες. Είναι απ τα πρώτα. Μια χαρά, αγόρασε άφοβα...

 

 

κι όμως!!!

κοίταξα μόνο τη λίστα με τα παπούτσια της chatzico... έχεις δίκιο....

θυα πάρω λοιπόν ένα ζευγάρι για τον μικρούλη μου!!!

σε ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα! Σκεφτομαι να αγορασω καλλυντικα weleda απο ιντερνετ. Γνωριζετε κανενα site που να τα εχει φτηνα?

 

http://www.iherb.com/search?kw=weleda%20baby%20products

μπορεις απο εδω εαν θελεις , μεχρι 22 ιουνιου εχει 10% εκπτωση στα σαμπουαν και αφρολουτρα και με αυτον τον κωδικο ASI380 εχεις 5 δολ μειον εαν κανεις πρωτη φορα παραγγελια. Απο τελωνειο δεν εχεις προβλημα γιατι μπορεις να παραγγειλεις συγκεκριμενα γραμμαρια και μεχρι τωρα δε ειχαμε προβλημα ποτεΑναλογως τα γραμμαρια ξεκινανε τα μεταφορικα απο 2 δολλαρια

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θα ξαναρωτησω γιατι απαντηση δεεν πηρα ακομη:( κροκσακια για 32 και 28 ευρωπαικο τι νουμερο να παρω(απο amazon)? Η κορη μου δοκιμασε αυτο που αντιστοιχει σε 32αρι και ηταν τεραστιο.Εχω καταμπερδευτει με τα size guides που βρηκα και με τα μεγεθη που ειδα σε φυσικο καταστημα(στην διπλη τιμη βεβαιως βεβαιως

 

Στο επισημο σαιτ της crocs θα βρεις πληροφοριες για τα νουμερακια γιατι ειναι λιγο μπερδεμα . Καλυτερα θα ηταν να δοκιμασουν και μετα να παραγγειλεις .

Link to comment
Share on other sites

http://www.iherb.com/search?kw=weleda%20baby%20products

μπορεις απο εδω εαν θελεις , μεχρι 22 ιουνιου εχει 10% εκπτωση στα σαμπουαν και αφρολουτρα και με αυτον τον κωδικο ASI380 εχεις 5 δολ μειον εαν κανεις πρωτη φορα παραγγελια. Απο τελωνειο δεν εχεις προβλημα γιατι μπορεις να παραγγειλεις συγκεκριμενα γραμμαρια και μεχρι τωρα δε ειχαμε προβλημα ποτεΑναλογως τα γραμμαρια ξεκινανε τα μεταφορικα απο 2 δολλαρια

 

Πως θα δω τα μεταφορικα αναλογα με τα γραμμαρια που μου λες?

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

 

ακουτε τι λενε για εμας!!!!

ρωταω εναν για κοστος αποστολης ελλαδας για μαδεροβρακια

 

ΑΠΑΝΤΗΣΗ

 

Hi !! P&P,Greece £1.91,is it safe to post to you in Greece? the info. we get here is of a country torn by riots, no problem for me if you think o'k,thanks, terry

 

 

 

ΟΛΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

 

ΕΛΕΟς ΔΗΛΑΔΗ

τι του λες αυτουνου αχαχαχαχχα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...