Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


gerakina

Recommended Posts

Βρε και εμεις καπνιζουμε απο ενα αλλα οχι μεσα στον παιδοτοπο.

 

Απο εξω :D:D

 

 

Σεφη μου λιγες μερες ειναι αντε σιδερενιος ο κανακαρης σου.

 

Λοιπον αυτος ο παιδοτοπος που λεει η Νταφυ ειναι μοναδικος στην Θεσσαλονικη και το λεω αυτο γιατι ειναι παιδοτοπος μαζι με εστιατοριο. Και εχει και ευκολη προσβαση και μου ειπαν οτι δεν θα επιτρεψουν τσιγαρο μεσα στο χωρο του παιδοτοπου αλλα φανταζομαι πανω στο εστιατοριο θα επιτρεπετε.

 

Εγω ομως ξαναλεω παμε εκει που πηγαμε και στην προηγουμενη συναντηση που ειναι εγγυημενα τα πραγματα :lol::lol: (δεν τα περνω απο τον ιδιοκτητη ειναι το μονο σιγουρο απλα παιδια αυτο το καθε φορα ψαξε να βρεις παιδοτοπο ειναι πολυ κουραστικο) :?:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 650
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • daffy

    daffy 60 δημοσιεύσεις

  • gerakina

    gerakina 57 δημοσιεύσεις

  • Nantia

    Nantia 52 δημοσιεύσεις

  • SEFI

    SEFI 42 δημοσιεύσεις

Σεφη μου λιγες μερες ειναι αντε σιδερενιος ο κανακαρης σου.

 

Σ'ευχαριστώ φιλενάδα και εύχομαι άλλο κακό να μη μας βρει,είμαστε αρκετά μικρούληδες για τέτοιου είδους ταλαιπωρίες :(

 

 

Εγω ομως ξαναλεω παμε εκει που πηγαμε και στην προηγουμενη συναντηση που ειναι εγγυημενα τα πραγματα :lol::lol: (δεν τα περνω απο τον ιδιοκτητη ειναι το μονο σιγουρο απλα παιδια αυτο το καθε φορα ψαξε να βρεις παιδοτοπο ειναι πολυ κουραστικο) :?:?[/quote]

 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου....ας έχουμε κάποιους παιδότοπους 1-2 στάνταρ για να μη μπαίνουμε συνέχεια στην διαδικασία του "ψαξε βρες,μ'αρέσει δεν μ'αρέσει κτλ" και να ασχολούμαστε μόνο με τα διαδικαστικά (ημερομηνία κ ώρα) και για το πώς θα περάσουμε όσο το δυνατό πιο όμορφα :D

line_m121_beg_micky_time_1190001600_text_d4ef20e1f3f4ddf1e920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε Ναντια ειπα κι εγω μα καμμια δεν καπνιζει.Ωραια θα'χω παρεα λοιπον εξω :D δυστυχως παρολο που επιμενω δυτικα δεν εχω προς το παρον καμια καλη προταση.Αν βρω κατι καλο θα σας πω.

z1QBp3.png UKB8p3.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδοτοπος δυτικα: τα "παιδια παιζει" περιοχη ευκαρπια.

MARGIO και γω καπνιζω.

:lol:

Ρε κοριτσια ομως στις 20/12 λιγες μερες πριν τις γιορτες μηπως εχουμε ολες τρεχαματα με βαφτισιμια δωρα κτλ?

Αν το καναμε στις 13/12?

Εγω εχω να προτεινω η gerakina μας που ανοιξε το ποστ να βαλει ενα δημοψιφισμα ανατολικα ή δυτικα να δουμε πως παει και Παρασκευη αποφασιζουμε για το μερος.

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια συμφωνω με την Dalia οτι εκεινες τις μερες ειναι λιγο τρεξιμο για ολους. Εγω οπως ξανα εγραψα 12-13-14 θα ειμαι Αθηνα, αν κανονισετε τελικα για εκεινες τις μερες οκ, αλλα μηπως να βλεπαμε και το ενδεχομενο καποιας Παρασκευης ή μεσοβδομαδα???

Τελως παντων οτι και να αποφασισετε εμαι οκ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συνάντηση στις 20-12-08???, στον παιδότοπο "ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ"???

1.Serba, Ερμιόνη,Βαγγέλης

2. Daffy και daffakia

3.gerakina και gerakinaki

4.DALIA KAI DALIAKI :lol:

5.

6.

7.

 

Πρωινες ωρες να υποθεσω τελικα???

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Συνάντηση στις 20-12-08???, στον παιδότοπο "ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ"???

 

1.Serba και serbakia

2. Daffy και daffakia

3.gerakina και gerakinaki

4.DALIA KAI DALIAKI

5. Ναντια και Ναντιακι

 

6.

7.

 

Διόρθωσα γιατί ζήλεψα

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν αφήστε τα βαφτισίμια και τα ανήψια και τρέξτε στα δικά μας τα παιδιά... χα,χα,χα \

Πρόταση : να κλείσουμε για 20-12-2008 και στο παιδία παίζει...καπνίζουν εκεί??? και στον ΦΑΝΤΑΣΙΑ και αποφασίζουμε μέχρι τέλος της εβδομάδας και οι υπόλοιπες δηλώνουν συμμετοχή ή όχι...

Πάντως το δίκαιο είναι δυτικά...... :lol::lol:

 

 

sefi μας περαστικά και σιδερένιος....

καλά εσύ παπί που θα πάς πάλι...... α!!!!! δεν μας τα λες καλά!!!!!

gerakina θα έρθεις ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συνάντηση στις 20-12-08???, στον παιδότοπο "ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ"???

 

1.Serba και serbakia

2. Daffy και daffakia

3.gerakina και gerakinaki

4.DALIA KAI DALIAKI

5. Ναντια και Ναντιακι

6. asteraki & asterakia

7.

 

τα αστέρια μου .....

Link to comment
Share on other sites

asteraki θέλω πολύ πολύ πολύ να έρθω!

Μια μέρα πριν τη βάπτιση όμως μόνο στο ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ θα προλάβω να σας δω.. αν γίνει ανατολικά θα είναι λίγο δύσκολο για μένα. :cry:

 

Υπάρχει καμιά που ΔΕΝ την βολέυει στις 20/12?

Αν είναι να κλείσουμε ημερομηνία και παιδότοπο σήμερα κι όλας.

Πρωί ή απόγευμα?

 

Η dalia είπε οτι δεν επιτρέπεται το κάπνισμα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είναι και ένας παιδότοπος ανεβαίνοντας για Ρετζίκι απέναντι περίπου από την κορυφή (εστιατόριο).

Έχω πάει δυο φορές σε πάρτυ και ήταν ωραία. Ως τότε δεν είχε τσιγαρίλα αλλά ίσως μπορέσουμε να το επιβεβαιώσουμε.

Το καλό είναι ότι τα μωρά τα έχουνε στο πατάρι με τζαμαρία δηλαδή δεν μπορούν να βγαίνουν έξω η πόρτα είναι συρόμενη και έτσι δεν έχουν κίνδυνο για τις σκάλες.

Επίσης έχει μέσα κοπέλα και οι μαμάδες κάθονται ακριβώς από έξω πίνουν καφέ και τα βλέπουν από την τζαμαρία.

Τα μεγαλύτερα παιδιά παίζουν στον κάτω παιδότοπο.

Εγώ δεν ξέρω από τώρα αν θα μπορέσω εξαρτάται από την ημέρα.

Αν είναι Παρασκευή ίσως έρθω με την μικρή αν μπορέσει ο σύζυγος να πάρει τον μεσαίο από το ωδείο γιατί σχολάει στις 8.

Αν θέλετε μπορώ να μάθω το τηλ. του παιδοτόπου ή αν κάποια άλλη κοπέλα τον ξέρει ας μας πει εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μάλιστα τα καταφέρατε τέλεια :lol::lol::lol::lol:

 

Από ότι κατάλαβα θα πρέπει να πω στον Μηνά να με φέρει 20 του μηνός

σε ένα παιδότοπο :lol::lol:

 

Θα με πάρει και θα με σηκώσει 5 μέρες πριν από τα Χριστούγεννα :lol::lol:

 

Όπως πάντα αφήνω ανοιχτή τη συμμετοχή μου (άσχετο αν στο τέλος όλο έρχομαι) :lol::lol:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν βάζω ακόμη τα ονοματάκια μας στη λίστα γιατί αν είναι για πρωινές ώρες δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε (έχω αναφερθεί πιο πάνω στους λόγους π.χ. φρουτόκρεμα,μεταφορά)

line_m121_beg_micky_time_1190001600_text_d4ef20e1f3f4ddf1e920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...