Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


gerakina

Recommended Posts

συμφωνώ με gerakina, είναι κουραστικό,

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ;

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 650
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • daffy

    daffy 60 δημοσιεύσεις

  • gerakina

    gerakina 57 δημοσιεύσεις

  • Nantia

    Nantia 52 δημοσιεύσεις

  • SEFI

    SEFI 42 δημοσιεύσεις

Εννοώ τις υπόλοιπες daffaki μου :roll:

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν είναι εύκολο να οριστεί μια συνάντηση όταν υπάρχουν πρακτικά θέματα όπως δουλειάς ή απόστασης...

Νομίζω ότι και σταθερά να βάλουμε μια Κυριακή το Μήνα πάλι δεν θα μπορούμε όλες να βρισκόμαστε....

εγώ έτσι πως έχει τεθεί η ψηφοφορία ούτε η μια με βολεύει ούτε η άλλη (έχω γράψει τους λόγους παραπάνω)

.png.png
Link to comment
Share on other sites

10/12--τα παιδία παίζει

1.DALIA+DALIAKI

2.asteraki+asterakia-για να είμαι δίκαιη!!!!

3.gerakina με το gerakinaki

4.danae με την danae(?) ίσως και μπαμπάς....

5. ditop + 3ditopakia (και μπαμπας εαν θέλετε)

6.margio και margiakia

 

20/12--κωνσταντινοπολίτικα

1.serba και serbakia

2. daffy kai daffakia (εχω βαρεθει να βαζω το ονομα μου σε λιστα)-

3.asteraki+asterakia

4.

5.

z1QBp3.png UKB8p3.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑ

ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ?

ΕΚΑΝΑ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΧΩΡΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΚΑΤΙ ΜΕ ΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ, ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΣΑ,ΑΠΛΩΣ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΠΝΟΣ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΒΓΟΥΝ ΕΞΩ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΠΝΙΛΑ....ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΡΟΔΙ, ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..

ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ..

 

ΕΓΩ ΨΗΦΙΖΩ 20/12 KANGOO+ROO

 

TA ΛΕΜΕ

69Dzp3.png

06pBp2.png

Link to comment
Share on other sites

τι κρίμα που άλλαξαν τα σχέδια ... :(

το κακό είναι πως εμένα Τετάρτη δεν με βολεύει καθόλου :(:(:(

θέλω όμως τόοοοσο πολύ να φορέσω σκούφο που ... θα το σκεφτώ σοβαρά

δεν δηλώνω στην ψηφοφορία γιατί αφού θα έρθω με αυτοκίνητο μου είναι σχεδόν το ίδιο το που θα είναι

αυτά όμως που λέει η Kangoo για "τα παιδία παίζει" είναι πολύ σοβαρά

δε θέλω να πάω την Κάτια σε παιδότοπο με τσιγάρο

... εδώ έχω κάνει έξωση στον Κώστα στο μπαλκόνι για υτό τον λόγο :?

age.png
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο, κορίτσια, η ΜΑΡΥ.Τ πού είναι εξαφανισμένη,

έχω πολύ καιρό να την ακούσω, τι έγινε;

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites

 

αργησα λίγο να το αποφασίσω άλλα βολεύει περισότερο δυτικα και καθημερινη. Ο παιδότοπος είναι στο τέρμα του αστικού 38 ψιλά δεξια ;;

 

Ψηλα δεξια ναι ειναι,αλλα δεν ξερω αν εχει τερμα καποιο αστικο εκει.

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑ

ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ?

ΕΚΑΝΑ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΧΩΡΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΚΑΤΙ ΜΕ ΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ, ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΣΑ,ΑΠΛΩΣ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΠΝΟΣ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΒΓΟΥΝ ΕΞΩ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΠΝΙΛΑ....ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΡΟΔΙ, ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..

 

Καταρχην αν ηταν καπως ετσι δεν υπηρχε περιπτωση να το προτεινα με τιποτα.Κατω σε σκαλες καταβαινουν τα παιδακια των παρτυ για να να φανε.Τα παιδια τα βλεπουμε κανονικοτατα.Οσο αναφορα το καπνισμα ηταν απο τους πρωτους που απαγορευσαν το καπνισμα μεσα.Και ρε παιδια αφου το ειπαμε 1.000.0000.0000. κλεινουμε ΜΟΝΟ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ.Οταν πηρα τηλ για να ρωτησω το ξαναεπιβεβαιωσα.Πλεον ομως μας εκαναν και σταντ στον υπαιθριο χωρο για τους καπνιζοντες.

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

good morning σε όλες!!!! εγώ σήμερα είμαι με ανεβασμένη διάθεση και θα συμφωνήσω σε όλες τις επιλογές μας!!! αλλά ποιές είναι αυτές γιατί έχω μπερδευτεί τόσο πολύ με την ημερομηνία και τον χώρο και το άν κλείσαμε τελικά που δεν βγάζω άκρη...

dalia έχεις κλείσει τελικά στον παιδότοπο παιδία παίζει για τις 10-12?????

 

Επίσης αυτό που θα ήθελα να πω είναι ότι επειδή προσπαθούμε να οργανώσουμε το χριστουγεννιάτικο μας ραντεβού ίσως να προσπαθήσουμε όλες λίγο περισσότερο... (φυσικά καταλαβαίνω τις μανούλες που έχουν την βάφτιση!!!! ) και να βρεθούμε με εορταστική διάθεση έστω και μία ημέρα που δεν μας βολεύει και πάρα πολύ!!!! serba γι΄αυτό ψήφισα και δύο φορές ......

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσιαααα/

 

Και εγω εχω καλη διαθεση :D:D:D

 

Λοιπον εγω οπου κανονισετε θα προσπαθησω να ερθω.......

Αν και καθημερινη ειναι λιγο δυσκολο ρε κοριτσια γιατι την αλλη μερα πως θα ξυπνησουε να παμε σχολειο?

Γιατι δεν το κανουμε Παρασκευη αντι για Σαββατο στο παιδια παιζει ????Λεω εγω τωρα :lol::lol::lol::lol:

 

Οσο για τα Χριστουγεννιατικα

Πρεπει να κατασταλαξουμε για τα παιχνιδια

Λοιπον προτινω.

 

1. Μικρα βιβλιαρακια για τον Αγιο βασιλη ή με θεμα τελοσπαντων κατι χριστουγεννιατικο φθηνα και καλα και ειναι και για ολα τα παιδακια.....

Η καθε μαμα να αγορασει τοσα παραμυθακια ισα με τον αριθμο των παιδιων που εχει τα οποια θα τα εχει τυλιξει ωραια και θα γραψει μια ωραια καρτουλα ειτε χειροποιητη ειτε αγοραστη με ευχες και το ονομα της των παιδιων της και το nick name της.

Μετα θα τα βαλουμε ολα αυτα σε ενα μεγαλο σακο του Αγιου βασιλη. ΑΝ ερθει και κανενας μπαμπας μπορει να ντυθει Αγιος Βασιλης για να το κανουμε πιο παραστατικο........ :lol::lol::lol::lol: Και ενα ενα τα παιδακια θα τραβανε ενα δωρακι...

 

Και τελος .................

 

Ολα μια χαρα

 

Κοριτσια του σκουφους σας και τα κερατα ταρανδου ......................... :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατι δεν το κανουμε Παρασκευη αντι για Σαββατο στο παιδια παιζει ????Λεω εγω τωρα :lol::lol::lol::lol:

 

Πολυ καλό!!!!!![/quote

 

Dalia δεν τους περνεις ενα τηλεφωνο να δουμε αν εχουν παρτυ την Παρασκευη για να συζητησουμε μετα και αυτην την εναλλακτικη??

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ

 

 

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ.ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ.ΑΠΟ ΕΞΩ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΠΥΡΓΟ.ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΟΦΟΡΟΥΣ.ΣΤΟ ΙΣΟΓΕΙΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ, ΣΕ ΧΡΩΜΑ ΑΠΑΛΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΙΚΟ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ.Ο ΚΥΡΙΟΣ ΧΩΡΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΤΡΙΑ ΘΕΜΑΤΑ Α)ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΒΡΕΦΑΚΙΑ ΜΕ ΜΠΑΛΙΤΣΕ ΚΑΙ ΤΣΟΥΛΙΘΡΥΤΣΕΣ, ΜΑΛΑΚΑ ΣΚΑΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΣΤΡΩΜΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ, ΦΡΑΓΜΕΝΟΣ ΜΕ ΔΙΧΤΥ ΧΑΜΗΛΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΕΥΚΟΛΗ ΑΠΟ ΠΑΝΩ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΟΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΛΟΥΒΑΚΙ.Β)ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΣΕ ΤΡΙΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΜΕ ΔΙΚΤΙΑ ΚΑΙ ΓΕΦΥΡΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ Γ)ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΥΣΚΩΤΗ ΤΣΟΥΛΥΘΡΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΟΠΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΟΥΝ Ή ΜΑΛΛΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΟΥΛΥΘΡΑ.ΟΛΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΔΙΑΚΡΙΤΟΣ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΤΖΑΜΑΡΙΕΣ.ΣΤΟΝ ΠΑΝΩ ΟΡΟΦΟ ΤΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟΥΣ (ΟΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ) ΚΑΙ ΑΠΟ ΝΤΙΣΚΟ (ΝΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ) ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Ή ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ (ΕΙΧΕ ΠΑΡΤΥ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟ ΜΕ ΦΩΤΟΡΥΘΜΙΚΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΑ ΧΩΡΟΥ....ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!). ΟΙ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΕΣ (ΕΙΧΕ ΤΡΙΑ ΠΑΡΤΥ!!!)ΑΨΟΓΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ.ΥΠΑΡΧΟΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ ΜΕΓΑΛΕς ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ...(ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΗΧΟ ΧΑΧΑΧ). ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ

ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ

 

ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΑΣΑΚΙ ΕΞΩ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΝΕΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΠΤΕΥΕΙ ΤΟΝ ΧΩΡΟ. ΕΧΕΙ ΠΑΡΚΙΝΓ ΑΠΕΝΑΝΤΙ, ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.

ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ , ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ, ΣΤΗΝ ΣΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΛΙΤΙΚΑ, ΚΑΤΩ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ, ΣΕ ΛΙΓΑ ΜΕΤΡΑ ΕΝΑ ΕΝΑ ΛΙΝΤΛ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ, ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ.ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΥΡΓΑΚΙ ΜΕ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΩΤΙΣΜΟ.ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ..... ΡΑΠΟΥΝΤΖΕΛ...

 

ΤΟΝ ΣΥΝΙΣΤΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ,ΘΑ ΓΙΝΩ ΘΑΜΜΩΝΑΣ ΜΟΝΙΜΟΣ

ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ..

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/12 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΤΥ..

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΜΕΡΟΣ ΧΩΡΟΣ ΜΕ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΗΣΥΧΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ HAPPENINGS ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ..

ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΤΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΑΝΙΚΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...

ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΦΙΛΑΚΙΑ

69Dzp3.png

06pBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειμασταν χτες σε αυτον το παιδοτοπο που λεει η KANGOO οντως ειναι τελειος, ο καλυτερος παιδοτοπος που εχω παει. Λεπτομερειες δεν σας γραφω με καλυψε απολυτα η φιλεναδα μου. Τουλαχιστον για τις ανατολικες συναντησεις εχουμε βρει χωρο αλλα και παλι καλλιστα μπορει να γινει ο μονιμος χωρος συναντησης σας μας αφου και απο τις ανατολικες κοπελες (πχ Καλαμαρια) ειναι μακρια και απο τις δυτικες. Θεωρω οτι ειναι στη μεση απο ολες τις πλευρες. Η προσβαση του απο τον περιφερειακο ειναι πανευκολη. Και απο τις δυτικες περιεοχες δεν ειναι πανω απο 10 λεπτα δρομος.

 

Λοιπον για να καταληγουμε ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?????????????????????????????

20/12 και αυτος εχει παρτυ, αρα και για τους 2 παιδοτοπους οι επιλογες μας ειναι Τεταρτη 10/12 ή Παρασκευη 19/12. Άρα η ψηφοφορια πρεπει να αλλαξει για αλλη μια φορα :D:D:D:D:D:D:D

 

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ 1.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ -ΕΥΚΑΡΠΙΑ

1)

2)

3)

4)

5)

 

ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ - ΚΩΝ/ΤΙΚΑ

1)daffy

2)

3)

4)

5)

 

 

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ 2Η

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 10/12

1)

2)

3)

4)

5)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/12

1) daffy

3)

4)

5)

 

 

Αλλα και στον αλλον παιδοτοπο να παμε θα ερθω :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

 

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ 1.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ -ΕΥΚΑΡΠΙΑ

1)

2)

3)

4)

5)

 

ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ - ΚΩΝ/ΤΙΚΑ1)daffy

2)

3)

4)

5)

 

 

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ 2Η

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 10/12

1)dalia

2)

3)

4)

5)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/12

1) daffy

3)dalia

4)

5)

 

Συμφωνώ να γινοντε μονιμα εκει οι συναντησεις γιατι η Κρηνη ειναι παρα πολυ μακρυα.Σωστό και δικαιο για ολους!!Ειναι ακριβως στη μεση και με πανευκολη προσβαση και ανατολικα και δυτικα χωρις να ψαχνομαστε.

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ 1.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ -ΕΥΚΑΡΠΙΑ

1)

2)

3)

4)

5)

 

ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ - ΚΩΝ/ΤΙΚΑ

1)daffy

2) ναντια

3)

4)

5)

 

 

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ 2Η

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 10/12

1)dalia

2)

3)

4)

5)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/12

1) daffy

2)dalia

3) ναντια

4)

5)

6)

Link to comment
Share on other sites

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ 1.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ -ΕΥΚΑΡΠΙΑ

1) ditop

2)

3)

4)

5)

 

ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ - ΚΩΝ/ΤΙΚΑ

1)daffy

2) ναντια

3) ditop

4)

5)

 

 

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ 2Η

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 10/12

1)dalia

2) ditop

3)

4)

5)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/12

1) daffy

2)dalia

3) ναντια

4) ditop

5)

6)

 

Προσωπικα δεν έχω πρόβλημα όπου και αν γίνει γιατι και στις δυο περιπτώσεις θα χρειαστεί αυτοκίνητο οποτε το ίδιο είναι. Οσο για την ώρα τα παιδακια μου προσαρμόζονται πολύ εύκολα εαν είναι για παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ 1.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΖΕΙ -ΕΥΚΑΡΠΙΑ

1) ditop

2)

3)

4)

5)

 

ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ - ΚΩΝ/ΤΙΚΑ

1)daffy

2) ναντια

3) ditop

4) evi_mik

5)

 

 

ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ 2Η

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 10/12

1)dalia

2) ditop

3)

4)

5)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/12

1) daffy

2)dalia

3) ναντια

4) ditop

5) evi_mik

6)

Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε σήμερα το απόγευμα Ραπουνζέλ και μας άρεσε πάρα πολύ.

Μας βάλανε στον πάνω όροφο γιατί κάτω είχε γενέθλια.

 

Αν βολέψει να έρθω, αν και μένω δυτικά θα έρθω σε όποιον και από τους δύο αποφασίσετε.

Από ημερομηνίες δεν ψηφίζω γιατί έχουμε καιρό, και με τα τρία παιδιά δεν μπορώ να κάνω ακόμη πρόγραμμα.

Πάντως θα χαρώ πολύ να τα πούμε.

Φιλάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...