Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πρόβλημα με προλακτίνη!


Recommended Posts

Τι ωραία νέα Γκρέτα μου είναι αυτά;

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοπέλα μου!

 

Άντε να παίρνουμε σειρά κι εμείς τώρα!

Ευχαριστώωωω!!!!:D

Και στα δικά σου κοριτσάκι μου μέσα από την καρδιά μου!!!:D

363122t20zgo6mme.gif you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ε...ψιτ ψιτ!!!Katespsάκιιιιι!!!

Οι ευχές σου πιάσανε!!!Ήρθε το μωράκι γρήγορα....είμαι έγκυος!!!:DΤη τσάκισα τη προλακτίνη και τώρα θα με τσακίσει αυτή για καλό λόγο!;)Φιλάκια κοριτσάκι μου!Κι έυχομαι σ όλα τα κορίτσια γρήγορα να έχουν ό,τι επιθυμούν!!!:D

Άντε τώρα η προλακτίνη στα ύψη για να έχουμε μπόλικο γάλα για το νινί:wink:Οι ευχές μου στάλθηκαν πριν λίγο με pm αλλά δεν μπορούσα να μην γράψω κάτι και στο θεματάκι μας!Άντε να έρχεται και η επόμενη λέμεεεεεεεεε...........

katespsάκι και ΧΕΛΙΔΟΝΙ δεν σας ξεχνάω , να το ξέρετε. Θα τα ξαναπούμε κοριτσάρες μου......

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Άντε τώρα η προλακτίνη στα ύψη για να έχουμε μπόλικο γάλα για το νινί:wink:Οι ευχές μου στάλθηκαν πριν λίγο με pm αλλά δεν μπορούσα να μην γράψω κάτι και στο θεματάκι μας!Άντε να έρχεται και η επόμενη λέμεεεεεεεεε...........

katespsάκι και ΧΕΛΙΔΟΝΙ δεν σας ξεχνάω , να το ξέρετε. Θα τα ξαναπούμε κοριτσάρες μου......

έτσι...έτσι...οι επόμενες να 'ναι σ έτοιμότητα!:D

Σόφη....

katespsάκι....

XEΛΙΔΟΝΑΚΙ....

ΑΚΟΥΣΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?:cool:

363122t20zgo6mme.gif you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif
Link to comment
Share on other sites

Γκρεταααααααααα!!!!!!!!!!!Συγχαρητηριαααααααα!!!!!!!!!!!

Ζηλευω παρα πολυ(με την καλη την εννοια)!Λοιπον το 2010 θα ειναι μια χρονια με πολλα μωρα!!!!!!Ζητωωωω ζητωωωωω!!!!!

katespes καλα ειναι το ΧΕΛΙΔΟΝΙ ακριβως οπως και η δικια σου,μεγαλωνει και θηριευει!Ακομα δεν προλαβα να τον στειλω στον παιδικο και αρρωστησε παλι;););););););)

ΣΟΦΗ μου τι γινεται;;; ξερεις κατι...εχω το προαισθημα οτι η επομενη που θα μας αναγγειλει την εγκυμοσυνη της θα εισαι εσυ!Ναι ναι ακουσε μου που σου λεω...ή μαλλον διαβασε με που σου λεω:-):smile::-):smile:

Ααααααααααχχχχχχχ! Πολυ θα ηθελα να διαβαζω μονο τετοια:D

Οσο για τις καινουριες του club ειναι γουρλιδικο το θεμα αυτο να ξερετε!:lol::lol::lol::lol::lol:Φιλια πολλα!

Link to comment
Share on other sites

Γκρεταααααααααα!!!!!!!!!!!Συγχαρητηριαααααααα!!!!!!!!!!!

Ζηλευω παρα πολυ(με την καλη την εννοια)!Λοιπον το 2010 θα ειναι μια χρονια με πολλα μωρα!!!!!!Ζητωωωω ζητωωωωω!!!!!

katespes καλα ειναι το ΧΕΛΙΔΟΝΙ ακριβως οπως και η δικια σου,μεγαλωνει και θηριευει!Ακομα δεν προλαβα να τον στειλω στον παιδικο και αρρωστησε παλι;););););););)

ΣΟΦΗ μου τι γινεται;;; ξερεις κατι...εχω το προαισθημα οτι η επομενη που θα μας αναγγειλει την εγκυμοσυνη της θα εισαι εσυ!Ναι ναι ακουσε μου που σου λεω...ή μαλλον διαβασε με που σου λεω:-):smile::-):smile:

Ααααααααααχχχχχχχ! Πολυ θα ηθελα να διαβαζω μονο τετοια:D

Οσο για τις καινουριες του club ειναι γουρλιδικο το θεμα αυτο να ξερετε!:lol::lol::lol::lol::lol:Φιλια πολλα!

Ευχαριστώωωω ΧΕΛΙΔΟΝΑΚΙΙΙΙΙ μου!!!:D

Έρχεται κι η σειρά σας κοριτσάκια μου!Έτσι νοιώθω κι έτσι θα γίνειιιιιιιιι!!!!:D:D

Φιλιά και θα περιμένω να μάθω τα νέα σας!:D

363122t20zgo6mme.gif you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalispera! ematha oti to site einai gourlidiko kai eipa na graftw kai egw.

to diko mou provlimataki einai to eksis: oureoplasama-mukoplasma. kaname therapia kai oi 2. egw eimai arnitiki kai perimenoume tin pempti na pame na doume an kai o antras mou einai arnitikos....

ena allo theamataki einai i prolaktini mou...prwti eksetasi prin ena mina kai timi 41. prin liges meres timi 32.11. o giatros mou mou edwse dostinex kai tha parw kathe 4 meres apo miso xapi kai tha mporw parallila na prospathw......tha ksekinisw therapia molis mou erthei i periodos dld autes tis meres....simera perimenw:). i alitheia einai oti me exei kourasei oli i katastasi re gmt.... emeis pou theloume paidi de mporoume eukola k alloi pou de theloun ta rixnoun....

apo tin alli thelw poli didima. mipws kserete an me spermategxusi megalwnoun oi elpides gia didima???filia kai kali tyxi se oles mas....

thelw apla thetiki energeia apo oles sas kai na exw ton epomeno mina na sas pw thetika nea:)

Link to comment
Share on other sites

Γκρετούλα, τι νέα είναι αυτά;;; ΘΑΥΜΑΣΙΑ, ΘΕΣΠΕΣΙΑ, ΥΠΕΡΟΧΑ. Κοριτσάκι, σου εύχομαι τα καλύτερα!!! Να έχεις την καλύτερη εγκυμοσύνη. Μπράβο, χίλια μπράβο.

Αυτό για τις καινούργιες, όταν γράφω ότι η προλακτίνη δεν είναι αθεράπευτη. Εντάξει, κορίτσια;

Link to comment
Share on other sites

Γκρέτααα, συγχαρητήρια!!!:-D Τα κατάφερες, τελικά!!!

Πολύ χαίρομαι για τα ευχάριστα νέα σου:lol::-D:-D:lol:. Ολόψυχα, λοιπόν, σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη. . . χωρίς άγχος πια!

Ελπίζω, βεβαια, να μας σκέφτεσαι λιγάκι και να μας επισκέπτεσαι πού και πού σε αυτό το site.;)

Link to comment
Share on other sites

Γκρετούλα, τι νέα είναι αυτά;;; ΘΑΥΜΑΣΙΑ, ΘΕΣΠΕΣΙΑ, ΥΠΕΡΟΧΑ. Κοριτσάκι, σου εύχομαι τα καλύτερα!!! Να έχεις την καλύτερη εγκυμοσύνη. Μπράβο, χίλια μπράβο.

Αυτό για τις καινούργιες, όταν γράφω ότι η προλακτίνη δεν είναι αθεράπευτη. Εντάξει, κορίτσια;

 

Γκρέτααα, συγχαρητήρια!!!:-D Τα κατάφερες, τελικά!!!

Πολύ χαίρομαι για τα ευχάριστα νέα σου:lol::-D:-D:lol:. Ολόψυχα, λοιπόν, σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη. . . χωρίς άγχος πια!

Ελπίζω, βεβαια, να μας σκέφτεσαι λιγάκι και να μας επισκέπτεσαι πού και πού σε αυτό το site.;)

Κοριτσάρες μου!:DΣας ευχαριστώ πολύυυυυυυυυυυ!!!:DΚαι στα δικά σας σύντομα κορίτσια!Και gwrgia εννοείται πως δεν θα σας ξεχάσω.... αφού τώρα η προλακτίνη θα χτυπήσει κόκκινο!:lol::lol:άντε...και γιατί σας αγαπάω!:wink::D:D

Καλό βράδυ!

363122t20zgo6mme.gif you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif
Link to comment
Share on other sites

Ε...ψιτ ψιτ!!!Katespsάκιιιιι!!!

Οι ευχές σου πιάσανε!!!Ήρθε το μωράκι γρήγορα....είμαι έγκυος!!!:DΤη τσάκισα τη προλακτίνη και τώρα θα με τσακίσει αυτή για καλό λόγο!;)Φιλάκια κοριτσάκι μου!Κι έυχομαι σ όλα τα κορίτσια γρήγορα να έχουν ό,τι επιθυμούν!!!:D

 

 

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ...............ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ!!!!! ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ?????????? ΘΑ ΠΕΤΑΣ Ε? ΤΕΛΕΙΑ!!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ....!!

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ......ΤΕΛΙΚΑ Η ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΕΙΝΑΙ ΦΡΑΓΜΕΝΗ.....!!! ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΠΗΡΑ ΜΕΓΑΛΗ ΗΤΤΑ!!!

ΑΝ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ!!!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!

ΓΚΡΕΤΑΚΙ ΜΟΥ , ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.............!!!!! ΦΙΛΙΑ!

Πόπη

:P !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πόπη, καλημέρα!!!

Για το πρόβλημα με τη σάλπιγγα, δεν έχω κάτι να σου πω. Εκείνο που θέλω να σου πω είναι ότι δεν έπαθες καμία ήττα. Θα αντιμετωπίσεις την κατάσταση με ψηλά το κεφάλι και σύντομα όλα θα εξελιχθούν κατ' ευχή.

Για ό,τι χρειαστείς, είμαστε δίπλα σου και σου ευχόμαστε πάντα τα καλύτερα.

Μην ξεχνάς να μας γράφεις τα νέα σου.

Link to comment
Share on other sites

Ε...ψιτ ψιτ!!!Katespsάκιιιιι!!!

Οι ευχές σου πιάσανε!!!Ήρθε το μωράκι γρήγορα....είμαι έγκυος!!!:DΤη τσάκισα τη προλακτίνη και τώρα θα με τσακίσει αυτή για καλό λόγο!;)Φιλάκια κοριτσάκι μου!Κι έυχομαι σ όλα τα κορίτσια γρήγορα να έχουν ό,τι επιθυμούν!!!:D

 

 

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ...............ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ!!!!! ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ?????????? ΘΑ ΠΕΤΑΣ Ε? ΤΕΛΕΙΑ!!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ....!!

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ......ΤΕΛΙΚΑ Η ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΕΙΝΑΙ ΦΡΑΓΜΕΝΗ.....!!! ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΠΗΡΑ ΜΕΓΑΛΗ ΗΤΤΑ!!!

ΑΝ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ!!!

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!

ΓΚΡΕΤΑΚΙ ΜΟΥ , ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.............!!!!! ΦΙΛΙΑ!

Ποπάκιιιιι!!!!:DΣ ευχαριστώ πολύ!!!Ναι είμαι πολύ χαρούμενη!Και στα δικά σου και σύντομααααα!!!Και θα ναι....αν ψάξεις θα διαπιστώσεις πως πολλές γυναίκες έχουν μία σάλπιγγα φραγμένη αλλά τα κατάφεραν μια χαρά;) .

Δες κι αυτό το θέμα...

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=24434&highlight=%F3%DC%EB%F0%E9%E3%E3%E1

 

Φιλιάαααα!!!:D

363122t20zgo6mme.gif you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif
Link to comment
Share on other sites

1481204[/font]]Πόπη' date=' καλημέρα!!!

Για το πρόβλημα με τη σάλπιγγα, δεν έχω κάτι να σου πω. Εκείνο που θέλω να σου πω είναι ότι δεν έπαθες καμία ήττα. Θα αντιμετωπίσεις την κατάσταση με ψηλά το κεφάλι και σύντομα όλα θα εξελιχθούν κατ' ευχή.

Για ό,τι χρειαστείς, είμαστε δίπλα σου και σου ευχόμαστε πάντα τα καλύτερα.

Μην ξεχνάς να μας γράφεις τα νέα σου.[/quote']

 

 

Ευχαριστώ πολύ Katesps.... απλά όλο εμπόδια βλέπω μπροστά μου.....αλλά όχι δε θα τα παρατήσω.........!!!! θα τα καταφέρουμε όλες....Σίγουρα!!!! Σύντομα θα νιώσουμε τη μεγαλήτερη χαρά της γυναίκας, που όσο και να το φανταζόμαστε δε φτάνει για να περιγράψει τη στιγμή που θα κρατάμε στην αγκαλιά μας το δικό μας ζουζούνι!:D

Φιλιά...........!!!!!!!!!!!!! και πάλι ευχαριστώ!

Πόπη

:P !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ποπάκιιιιι!!!!:DΣ ευχαριστώ πολύ!!!Ναι είμαι πολύ χαρούμενη!Και στα δικά σου και σύντομααααα!!!Και θα ναι....αν ψάξεις θα διαπιστώσεις πως πολλές γυναίκες έχουν μία σάλπιγγα φραγμένη αλλά τα κατάφεραν μια χαρά;) .

Δες κι αυτό το θέμα...

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=24434&highlight=%F3%DC%EB%F0%E9%E3%E3%E1

 

Φιλιάαααα!!!:D

 

 

Ευχαριστώ πολύ!!!! Πιστεύω να τα καταφέρω!!! Όντως αλλα δε ξέρω αν θα έχω ωορηξία και απο τη καλή σάλπιγγα...δε ξέρω δε ξέρω, θα πηγαίνω κάθε μήνα να βλέπω απο που θα χω ωορηξία.....!!!! αστα!!!! Σήμερα θα ρωτήσω και εναν άλλο γιατρό να δω τι θα μου πεί. Αυτός που έχω δε μου δίνει σημασία.icon4.gif

:arrow:Λοιπόν τώρα θα μπω στο θέμα που μπου προτείνεις...πολλά φιλιά εγκυμονούσα μας!!! :P:p:p

Πόπη

:P !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γκρέτα μου είδα το θέμα που μου πρότεινες, ευχαριστώ πραγματικά πήρα πολλές απαντήσεις....! πηρα θάρρος......τι 1 σάλπιγγα...., τι 2? Έχα πολλές ερωτήσεις να κάνω σήμερα στο καινούριο γιατρό..... χαχαχα!

Καλα να περνάτε........όλες!

Πόπη

:P !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πόπη, καλημέρα!!!

Να ξέρεις ότι στον πόλεμο εσύ θα νικήσεις και σύντομα θα κρατάς μωράκι στην αγκαλιά σου.

Άποψή μου είναι να ρωτήσεις όσο περισσότερους γιατρούς μπορείς. Να συγκεντρώσεις απόψεις, γνώμες και να καταλήξεις σε αυτόν το γιατρό που σου ταιριάζει. Για σένα αυτός θα είναι κι ο καλύτερος.

Link to comment
Share on other sites

Πόπη, καλημέρα!!!

Να ξέρεις ότι στον πόλεμο εσύ θα νικήσεις και σύντομα θα κρατάς μωράκι στην αγκαλιά σου.

Άποψή μου είναι να ρωτήσεις όσο περισσότερους γιατρούς μπορείς. Να συγκεντρώσεις απόψεις, γνώμες και να καταλήξεις σε αυτόν το γιατρό που σου ταιριάζει. Για σένα αυτός θα είναι κι ο καλύτερος.

 

 

Αχ! Katespsακι να ξέρες πόσο πολύ μπερδεμένη είμαι......μου είπε ο γιατρός χθες ότι η σάλπιγγα δε διορθώνεται πια:cry:.....αλλα πως το ξέρει? δε μου είπε πως έγινε αυτό το πρόβλημα....αλλα μου πε βέβαια ότι μπορώ να κάνω παιδί και με τη μια τη καλή σάλπιγγα.

αλλα που ξέρω αν πάθει ζημια και η άλλη :confused:! θα ρωτησω και άλλο...έχεις δικιο!!!

εσυ τι κανεις πως πας???

πολλά φιλια σε όλες σας....!

Πόπη

:P !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πόπη, καλημέρα.

Θα σε παρακαλούσα να μην στεναχωριέσαι. Είναι ό,τι χειρότερο. Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις.

Όσο για μένα, υγιαίνω. Αυτό και μόνο, γιατί όλα τα άλλα είναι άστα να πάνε. Όμως, δεν απελπίζομαι, τον άλλο μήνα θα πάω πάλι στο γιατρό για προλακτίνη και γυναικολογικά, να δούμε κι ελπίζω... Πιστεύω κι εγώ ότι θα τα καταφέρω.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας όμορφα κορτσούδια!!!:D

 

Πόπη :D:Dκαταρχάς χαίρομαι που σου φάνηκε χρήσιμο το θέμα που πρότεινα.Κατά δεύτερον αν πιστεύεις πως ο γιατρός σου δεν σου δίνει την απαιτούμενη σημασία,να τον αλλάξεις!Στην προσπαθειά μας για παιδί είμαστε αρκετά ευαίσθητες και πέρα από έναν καλό επαγγελματία γιατρό θέλουμε και κατανόηση...Τέλος θα συμφωνήσω με την katesps....δεν υπάρχει λόγος να στενοχωριέσαι!!!Θα τα καταφέρεις πάραυτα!!Θα πηγαίνεις για τον έλεγχο ωορρηξίας και μπορεί τις περισσότερες φορές να πέφτει το ωάριο από την ανοιχτή σου σάλπιγγα!Θετική σκέψη πάνω απ 'όλα!!;)Σ αυτό το παιχνίδι οι μόνοι νικητές είμαστε εμείς!!!:D:cool::cool:

 

katespsακιιιι!!!:D:DΤι έχεις βρε κοριτσάκι μου?Σ άκουσα λίγο πεσμένη ή ιδέα μου είναι?:-(Δεν θέλω τέτοια...εσύ είσαι η δύναμή μας!Έτσι...να μην απελπίζεσαι!Κάνε τις εξετασεις σου και μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις!Εγώ είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρεις!!!:PΚαι σύντομα!;)

 

Καλό βράδυ σε όλες!!

363122t20zgo6mme.gif you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif
Link to comment
Share on other sites

Αχ, βρε Γκρετούλα!!!

Ναι, είμαι λίγο πεσμένη εώς πολύ θα έλεγα. Και δεν μιλάω για τις εξετάσεις, εκεί πιστεύω ότι τα πράγματα θα είναι καλύτερα από την τελευταία φορά. Άλλωστε, το στήθος έχει σταματήσει σχεδόν να τρέχει υγρό. Είναι μάλιστα φορές που πιστεύω ότι το bebe δεν βρίσκεται πολύ μακριά. Άσε, που η μικρή έχει αρχίσει να ρωτάει πότε θα έρθει το αδερφάκι.

Αλλά όταν στη δουλειά συναλλάσεσαι επί 8 ώρες με ξινούς, μίζερους, υστερικούς και κακούς ανθρώπους, πώς να μην είμαι πεσμένη; Και πεσμένη είμαι, και στεναχωρημένη που δεν μπορώ να βρω κάτι άλλο και θυμωμένη που έχω μπλέξει έτσι.:confused:::(

Και δεν είναι καθόλου υπερβολή ό,τι γράφω. Τέλος πάντων, κι εδώ ελπίζω ότι στο τέλος θα τα καταφέρω. Κάνω υπομονή μέχρι το καλοκαίρι, που μάλλον θα πάρω το πτυχίο μου, θα τα βροντήξω όλα κι ό,τι γίνει. Τώρα τι θα γίνει μέχρι τότε...:rolleyes:

Και πάλι σε ευχαριστώ για ό,τι έγραψες. Εσύ με το μωράκι σου, όλα καλά;;; Να μας γράφεις τα νέα σου.

Φιλιά.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια....τι κανετε??????????? μπήκα να δω πως είστε.....εγω καλά αρχίζω πια να ξεχνιέμαι με το πρ΄΄οβλημα μου και πιστεύω πως θα ρθει εκει που δε θα το περιμένω......!!!!

μη στεναχωριέσαι και μη χαλιέσαι για τίποτα katespaki, δουλειά είναι, μη νομίζεις όλες λίγο πολύ έχουμε πρόβλημα με τις δουλειές....δε μπορούμε να κανουμε και αλλιώς!!!!!!!!!!!! υπομονή...το καλύτερο φάρμακο!!! ότι και να σου λένε εσύ να γελάς....έτσι θα τους κουφάνεις και λίγο!!!!!!

Εσύ Γκρετούλα μου, πως είσαι? θα πετάς ακόμα απο τη χαρά σου...ε??? πως πάει η εγκυμοσύνη, πως αισθάνεσαι???

σας φιλώ!!!!!!!!!!!!!!!! γεια !!!!!!!!!!!!!!!:P

Πόπη

:P !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ, μωρέ Πόπη. Το ξέρω ότι έτσι είναι σε όλες τις δουλειές. Κι ο άνδρας μου τα ίδια λέει. Κάνε υπομονή, μην δίνεις σημασία κι όλα αυτά. Αλλά, εάν ήξερες τι βλέπω και τι ακούω; Δέκα χρόνια τώρα σε αυτή τη δουλειά και πλέον έχω "πήξει". Το τελευταίο που άκουσα και συγγνώμη :oops:από όλα τα κορίτσια που προσπαθούν να γίνουν μανούλες κι από όσα είναι ήδη ήταν ότι η κατάστασή μου είναι τραγική επειδή έχω παιδάκι και δεν μπορώ να αγοράσω ό,τι θέλω, γιατί στενεύομαι οικονομικά ή πρέπει να μένω μέσα στο σπίτι, καθώς το παιδί είναι μικρό.:evil::evil:

Άσε, δεν γράφω κάτι άλλο, ούτε θέλω απάντηση γιατί ο admin, δικαίως, θα στείλει το θέμα στο αρχείο. Απλώς, μία λιτή περιγράφη για να δείτε σε τι κατάσταση βρίσκομαι.

Κορίτσια, ευχαριστώ για τη συμπαράσταση.

Link to comment
Share on other sites

Ποπάκιιιιι!!!!:DΣ ευχαριστώ πολύ!!!Ναι είμαι πολύ χαρούμενη!Και στα δικά σου και σύντομααααα!!!Και θα ναι....αν ψάξεις θα διαπιστώσεις πως πολλές γυναίκες έχουν μία σάλπιγγα φραγμένη αλλά τα κατάφεραν μια χαρά;) .

Δες κι αυτό το θέμα...

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=24434&highlight=%F3%DC%EB%F0%E9%E3%E3%E1

 

Φιλιάαααα!!!:D

 

 

Ευχαριστώ πολύ!!!! Πιστεύω να τα καταφέρω!!! Όντως αλλα δε ξέρω αν θα έχω ωορηξία και απο τη καλή σάλπιγγα...δε ξέρω δε ξέρω, θα πηγαίνω κάθε μήνα να βλέπω απο που θα χω ωορηξία.....!!!! αστα!!!! Σήμερα θα ρωτήσω και εναν άλλο γιατρό να δω τι θα μου πεί. Αυτός που έχω δε μου δίνει σημασία.icon4.gif

 

:arrow:Λοιπόν τώρα θα μπω στο θέμα που μπου προτείνεις...πολλά φιλιά εγκυμονούσα μας!!! :P:p:p

 

Γεια σας!!!

Νέα στο club αλλά με πολύ διάθεση να βοηθήσω μέσα απο τις εμπειρίες μου.

Πόπη μην το βάζεις κάτω... έγω τώρα έχω δίδυμα αγοράκια 8 μηνών αλλα πριν είχα, πολυποδα στην μήτρα που τον έβγαλα...υψηλή προλακτύνη που την έφτιαξα και κλειστή σάλπιγγα ( που δεν ανοίγει φυσικά). Πρέπει να είμαι ειλικρινής όμως και να σου πω οτι τελικα έμεινα έγκυος με ενδομήτρια σπερματένχυση δεν ξέρω όμως εάν τελικα το πρόβλημα ήταν η σάλπιγγα γιατί όπως ανακαλύψαμε είχε πρόβλημα και άντρας μου ( σχεδόν το 60% του σπερματός τους δεν ήταν καλό). Αρα δεν νομίζω ότι η μία σάλπιγγα είναι πρόβλημα, μπόρει να πάρει χρόνο αλλα θα μείνεις ( έτσι μου είχε πεί ο γιατρός). Εμείς μπήκαμε στην διαδικασία που σου είπα λόγο του άντρα μου και όχι λόγο σάλπιγγας.

ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗ και βρες έναν καλό γιατρο ... εγώ άλλαξα 4 έως να μείνω έγκυος!!

Link to comment
Share on other sites

 

Γεια σας!!!

Νέα στο club αλλά με πολύ διάθεση να βοηθήσω μέσα απο τις εμπειρίες μου.

Πόπη μην το βάζεις κάτω... έγω τώρα έχω δίδυμα αγοράκια 8 μηνών αλλα πριν είχα, πολυποδα στην μήτρα που τον έβγαλα...υψηλή προλακτύνη που την έφτιαξα και κλειστή σάλπιγγα ( που δεν ανοίγει φυσικά). Πρέπει να είμαι ειλικρινής όμως και να σου πω οτι τελικα έμεινα έγκυος με ενδομήτρια σπερματένχηση δεν ξέρω όμως εάν τελικα το πρόβλημα ήταν η σάλπιγγα γιατί όπως ανακαλύψαμε είχε πρόβλημα και άντρας μου ( σχεδόν το 60% του σπερματός τους δεν ήταν καλό). Αρα δεν νομίζω ότι η μία σάλπιγγα είναι πρόβλημα, μπόρει να πάρει χρόνο αλλα θα μείνεις ( έτσι μου είχε πεί ο γιατρός). Εμείς μπήκαμε στην διαδικασία που σου είπα λόγο του άντρα μου και όχι λόγο σάλπιγγας.

ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗ και βρες έναν καλό γιατρο ... εγώ άλλαξα 4 έως να μείνω έγκυος!! Το παν είναι να νιώθεις άνετα!

:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p[

Link to comment
Share on other sites

Αχ, μωρέ Πόπη. Το ξέρω ότι έτσι είναι σε όλες τις δουλειές. Κι ο άνδρας μου τα ίδια λέει. Κάνε υπομονή, μην δίνεις σημασία κι όλα αυτά. Αλλά, εάν ήξερες τι βλέπω και τι ακούω; Δέκα χρόνια τώρα σε αυτή τη δουλειά και πλέον έχω "πήξει". Το τελευταίο που άκουσα και συγγνώμη :oops:από όλα τα κορίτσια που προσπαθούν να γίνουν μανούλες κι από όσα είναι ήδη ήταν ότι η κατάστασή μου είναι τραγική επειδή έχω παιδάκι και δεν μπορώ να αγοράσω ό,τι θέλω, γιατί στενεύομαι οικονομικά ή πρέπει να μένω μέσα στο σπίτι, καθώς το παιδί είναι μικρό.:evil::evil:

Άσε, δεν γράφω κάτι άλλο, ούτε θέλω απάντηση γιατί ο admin, δικαίως, θα στείλει το θέμα στο αρχείο. Απλώς, μία λιτή περιγράφη για να δείτε σε τι κατάσταση βρίσκομαι.

Κορίτσια, ευχαριστώ για τη συμπαράσταση.

Και εσύ να τους απαντήσεις ότι τουλάχιστον έχεις την οικογένειά σου και είσαι ευτυχισμένη και όποια προσωρινή δυσκολία και αν υπάρχει θα ξεπεραστεί με την πάροδο του χρόνου. ΕΝΩ η μ@@@@ία και ο κάλος που έχουν αυτές στον εγκέφαλο ,για να μην πω για το δηλητήριο που έχουν μέσα στην ψυχή τους , όσα χρόνια και να περάσουν θα υπάρχουν.Η κατάστασή τους δυστυχώς είναι μη αναστρέψιμη.........

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...