Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

να ρωτησω κ το εξης...

εχει καμια σας αυτο το καρεκλακι φαγητου?http://www.amazon.co.uk/Concord-Spin-Highchair-Brown-Night/dp/B00461ZTYG/ref=sr_1_2?s=baby&ie=UTF8&qid=1314187237&sr=1-2

μου φαινεται πολυ στυλατο, γινεται κ κοντο καρεκλακι κ μαζευει σαν πακετακι. θελω να αλλαξω το ενα ικεα που εχω γιατι η μικρη σηκωνεται ορθια πανω στο καθισμα!

στο αμαζον ειναι οut of stock εντωμεταξυ κ περιμενω..(εδω εχει 220ευρω...)

 

Kαι γιατί δεν παίρνεις κάτι τέτοιο http://www.amazon.co.uk/Hauck-Alpha-Wooden-Highchair-Natural/dp/B000K7BELW/ref=sr_1_6?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=baby&ie=UTF8&qid=1314301956&sr=1-6 που διαμορφώνεται καθώς μεγαλώνει το παιδί?

Και ποιο φτηνό είναι! Αγοράζεις κ το μαξιλάρι του αξεσουάρ

 

http://www.amazon.co.uk/BabyDan-Danchair-Medium-Highchair-Natural/dp/B000NUR3U2/ref=sr_1_13?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=baby&ie=UTF8&qid=1314302070&sr=1-13

 

http://www.amazon.co.uk/Alpha-Highchair-Pad-Winnie-Pooh/dp/B000YW8DQW/ref=sr_1_14?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=baby&ie=UTF8&qid=1314302096&sr=1-14

 

http://www.amazon.co.uk/667972-Alpha-Highchair-Pad-Tigger/dp/B000YW8HB8/ref=sr_1_9?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=baby&ie=UTF8&qid=1314302132&sr=1-9

 

Ακομα κ το καρεκλάκι στα 54 συν τα 25 πες του μαξιλαριου παλι ποιο φτηνό σου βγαινει στα 90ευρώ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλαμαρακι, αυτο που λες κλεινει;

ΑΝ δεν κλεινει ειναι ενα θεμα αν εχεις περιορισμο στο χωρο σου ή αν θες να το μεταφερεις σε εξοχικο, διακοπες κλπ.

Και τα αλλα που ειναι στο στυλ που ειπε η κοπελα παντως εχουν την ιδια δυνατοτητα και αυξομειωνεις το υψος (κι'εγω το βρισκω ακριβο)

Link to comment
Share on other sites

Χατζικακι και Καλαμαριδιον, ευχαριστω για οτι μου ειπατε για το Cheapsmells.

Τελικα ηρθε σημερα το 2ο πακετο και περιμενω να δω τι θα μου πουν για το αρωμα με το στραπατσαρισμενο κουτι (το ηθελα για δωρο).

Παντως παιδια τα αρωματα ειναι αυθεντικα και ρωτησα στα Hondos και η διαφορα ηταν απο 100% μεχρι και 200% πανω!!!

Το Premier Jour της Ricci, 100 ml Εau de parfum, εκει το πηρα για συναδελφο 33 ευρω και στα χοντος εχει 92!!! :shock::shock::shock::evil::evil::evil:

 

Άντε με γειά και καλοδώρητα !!! Τζάμπα το άγχος ....

 

Ενημέρωσε τι θα γίνει με την στραπατσαρισμένη συσκευασία, π.χ. θα σου στείλουν άλλο, θα γίνει partial refund, έτσι προς γνώση :wink::wink:

 

να ρωτησω κ το εξης...

εχει καμια σας αυτο το καρεκλακι φαγητου?http://www.amazon.co.uk/Concord-Spin-Highchair-Brown-Night/dp/B00461ZTYG/ref=sr_1_2?s=baby&ie=UTF8&qid=1314187237&sr=1-2

μου φαινεται πολυ στυλατο, γινεται κ κοντο καρεκλακι κ μαζευει σαν πακετακι. θελω να αλλαξω το ενα ικεα που εχω γιατι η μικρη σηκωνεται ορθια πανω στο καθισμα!

στο αμαζον ειναι οut of stock εντωμεταξυ κ περιμενω..(εδω εχει 220ευρω...)

Ωραίο είναι αυτό που λές, ωραίο και οικονομικότερο του γαστερόποδου.

 

Ενημερωτικά να σου πώ, ότι το καρεκλάκι αυτό είναι η πιό άχρηστη αγορά μου. Είχα ένα της ΚΙΚΟ, σαν αυτό αλλά με άλλα χρώματα, στο οποίο η μικρή σηκωνόταν από 8 μηνών και ο πιτσιρίκος δεν κάθισε καθόλου !!!!

 

Αν έχει αρχίσει να σηκώνεται, μήπως δεν το χρειάζεται ????????

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την απορία θα μας τη λύσει η χατζίθο!

Που εχει αγοράσει και από ελλάδα αγκάθα και απο τον κάρολο και απο την κοπέλλα εκεινη με το εκπτωτικό για το παρεντς!

 

αγαθοφανς παρακολουθω τη συζητηση περι τιμων αλλα δεν εχω ιδεα πως καθοριζει τη τιμη που θα πουλησει καθενας... καλα για τα μαγαζια στο ελλαντα δεν εχω αμφιβολια απλα θελουν να εχουν 100% κερδος και πανω μπουχαχαχα

παντως η κοπελια η λισα που μας εκανε την εκπτωση, μας ειχε πει οτι παιρνει τα παπουτσια κατευθειαν απο το εργοστασιο στην ισπανια σε μεγαλουτσικες ποσοτητες στην αρχη της σεζον και ετσι μπορει κ κανει τις τιμες αυτες...

επισης δε πιστευω οτι υπαρχουν μαιμουδες γκαρβαλιν αγκαθα κλπ. σε μια τσαντα πραντα πχ που κανει 700 ευρω να το καταλαβω, αλλα σε ενα παπουτσι που αλλος το πουλαει 70 αλλος 30 δε βλεπω το λογο να ναι μαιμου....... εξαλλου οοοοολα τα παπουτσια που εχουμε αγορασει απο οοοολες τις μαρκες, ποτε δ βρεθηκε καμια να πει οτι πχ η σολα ηταν κενη χωρις λογοτυπο ή κατι δε πηγαινε καλα.......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αν έχει αρχίσει να σηκώνεται, μήπως δεν το χρειάζεται ????????

 

χατζικουλι μη το λες αυτο.... ειναι στο παιδι... αν θελει να καθεται ή οχι.... εμεις ακομα σε αυτο τρωμε! μου χει λυσει τα χερια! μονο ετσι τη περιοριζω κ τη καταφερνω να φαει... ενα παρομοιο της κικο εχω, απο τα οικονομικα, δεν ηταν πολυ ακριβο το πολυ 50 ευρω που διπλωνει το βαζεις σε μια ακρη, και η ζουζουνα χοροπηδαει κανει οοοτι θες και αντεχει!

και ενα που ειχα παρει απο ακατανομαστο παρομοιο ομοιως με βολεψε!

 

εντιτ!!!!!!! τωρα ειδα ειναι μεγαλα τα διδυμακια της κοπελας....! αλλα αφου θελει να αγορασει καρεκλακι.....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ρωτησω κ το εξης...

εχει καμια σας αυτο το καρεκλακι φαγητου?http://www.amazon.co.uk/Concord-Spin-Highchair-Brown-Night/dp/B00461ZTYG/ref=sr_1_2?s=baby&ie=UTF8&qid=1314187237&sr=1-2

μου φαινεται πολυ στυλατο, γινεται κ κοντο καρεκλακι κ μαζευει σαν πακετακι. θελω να αλλαξω το ενα ικεα που εχω γιατι η μικρη σηκωνεται ορθια πανω στο καθισμα!

στο αμαζον ειναι οut of stock εντωμεταξυ κ περιμενω..(εδω εχει 220ευρω...)

 

το χει η αδερφη μου. Προσωπικα, πιστευω οτι μονο στυλ αγοραζεις. Δεν "κανει" τιποτα!Ουτε ξαπλωνει η θεση, ουτε πεφτουν τα ποδια. Και το καθισμα (το σημειο που παει ο πωπος) εμενα μου φαινεται μικρο.

H αδερφη μου το ειχε παρει απο Γερμανια. Μια χαρα το eshop παντως....

 

 

Link to comment
Share on other sites

αγαθοφανς παρακολουθω τη συζητηση περι τιμων αλλα δεν εχω ιδεα πως καθοριζει τη τιμη που θα πουλησει καθενας... καλα για τα μαγαζια στο ελλαντα δεν εχω αμφιβολια απλα θελουν να εχουν 100% κερδος και πανω μπουχαχαχα

 

Ιριδάκι, δεν είναι πάντα έτσι. Στην Ελλάδα τα πράγματα διαφέρουν για διάφορους λόγους. Όταν ο καταστηματάρχης πάρει το παπούτσι από τον προμηθευτή/αντιπρόσωπο/εισαγωγέα σε τιμή λίγο μικρότερη από αυτή που πουλιέται στα eshops, δεν έχει άλλη λύση για να επιβιώσει παρά να το βάλει σε διπλάσια τιμή. Δεν είναι ΠΑΝΤΑ θέμα καταστηματάρχη. Σκεφτείτε τις πάνες τον ακατανόμαστο και θα καταλάβετε .....

 

παντως η κοπελια η λισα που μας εκανε την εκπτωση, μας ειχε πει οτι παιρνει τα παπουτσια κατευθειαν απο το εργοστασιο στην ισπανια σε μεγαλουτσικες ποσοτητες στην αρχη της σεζον και ετσι μπορει κ κανει τις τιμες αυτες...

 

Η Λίσα είναι έξυπνη !!!! Πάει στην πηγή, που έχει σίγουρα καλό και οργανωμένο logistics και αγοράζει μεγάλη ποσότητα εμπορεύματος, στο οποίο μετά λογικό είναι να έχει κέρδος ακόμα και αν πουλήσει φθηνά.

 

επισης δε πιστευω οτι υπαρχουν μαιμουδες γκαρβαλιν αγκαθα κλπ. σε μια τσαντα πραντα πχ που κανει 700 ευρω να το καταλαβω, αλλα σε ενα παπουτσι που αλλος το πουλαει 70 αλλος 30 δε βλεπω το λογο να ναι μαιμου....... εξαλλου οοοοολα τα παπουτσια που εχουμε αγορασει απο οοοολες τις μαρκες, ποτε δ βρεθηκε καμια να πει οτι πχ η σολα ηταν κενη χωρις λογοτυπο ή κατι δε πηγαινε καλα.......

 

Δεν θέλω να διαβάλλω τα άγκαθα/γκαρβαλίν/μπιομεκάνικς αλλά όταν υπάρχει περιθώριο κέρδους, όλα γίνονται. Μαιμού φάρμακα π.χ. Το ήξερες αυτό ? Είναι από τα μεγάλα προβλήματα της Ε.Ε. τα τελευταία 10 χρόνια. Θα μου πεις μπορεί να είναι μεν φθηνά αλλά κάνουν τζίρο. ΟΚ, γιατί να μην παίζει κάτι ανάλογο και εδώ ? Δεν λεώ ότι συμβαίνει το ίδιο με τα παιδικά παπούτσια, και ειδικά με τα συγκεκριμένα. Δεν ξέρω κάτι και για να είμαι ειλικρινής, από όπου έχω πάρει, βλέπω τις ίδιες προδιαγραφές (ίδιου τύπου σόλα, ίδιος πάτος, προσεγμένες ραφές, έξυπνα σχέδια, ανατομικότητα κλπ). Αλλά, όλα τα θεωρώ πιθανά !!! Μην εντάσσεις μόνο τα πολύ ακριβά πράγματα στην σφαίρα του παραποιημένου.

 

χατζικουλι μη το λες αυτο.... ειναι στο παιδι... αν θελει να καθεται ή οχι.... εμεις ακομα σε αυτο τρωμε! μου χει λυσει τα χερια! μονο ετσι τη περιοριζω κ τη καταφερνω να φαει... ενα παρομοιο της κικο εχω, απο τα οικονομικα, δεν ηταν πολυ ακριβο το πολυ 50 ευρω που διπλωνει το βαζεις σε μια ακρη, και η ζουζουνα χοροπηδαει κανει οοοτι θες και αντεχει!

και ενα που ειχα παρει απο ακατανομαστο παρομοιο ομοιως με βολεψε!

 

εντιτ!!!!!!! τωρα ειδα ειναι μεγαλα τα διδυμακια της κοπελας....! αλλα αφου θελει να αγορασει καρεκλακι.....

 

Βρε άμα θέλει, καλά κάνει και ψάχνει για να πάρει:wink: Απλά, αν το παιδί έχει αρχίσει και σηκώνεται, θα το κάνει σε οποιοδήποτε καρεκλάκι.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια κ ευχαριστω κ παλι για τις απαντησεις! ειστε και ενημερωμενες και αμεσες..!

 

λοιπον προφανως θεωρειτε βλακεια ν αγορασω σ αυτη τη φαση καρεκλακι..

δεν εχετε κ αδικο..αλλα εχω δυο ικεα τα οποια μεχρι στιγμης με βολεψαν πολυ (πλενονται ωραιοτατα κ στο μπαλκονι με το λαστιχο! μαζι με τα παιδια..!!:rolleyes:) , αλλα το γεγονος οτι η μικρη σηκωνεται με ανησυχει..

διοτι εγω εχω δυο παιδια σε καρεκλακια..κ για να σηκωσω κ να πλυνω το ενα, πρεπει ν αφησω το αλλο εκει, κ αν πεσει????

 

αλλα μου λετε οτι εχουν βγει τα δικα σας απο πολυ πιο ασφαλη καρεκλακια, οποτε να υποθεσω οτι θα τη βρουν την εξοδο κ σ αυτο.

απο ποια ηλικια περιπου δε χρειαζονται καρεκλακι?

wxbup3.png
Link to comment
Share on other sites

NUFI, τζάμπα που έδωσα τόσα λεφτά για καρεκλάκι, να κλείνει, να ψηλώνει, να κονταίνει, να κάνει διάφορες κλίσεις το κάθισμα για να κοιμάται, να έχει 2 δίσκους, να έχει θήκη για παιχνίδια κλπ. Η μικρή κανένα 3μηνο, μέχρι 8 μηνών, ο πιτσιρίκος καθόλου.

 

Νομίζω είναι θέμα παιδιού, άλλα κάθονται άλλα όχι.

 

Άμα θες σώνει και καλά, σου πουλάω το δικό μου. 60 ευρώ, το θές ? :lol::lol:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

NUFI κι εμενα μου χαρισαν 140 ευρω καρεκλακι πολυ ωραιο

ο μεγαλος εκατσε 2 φορες και ο μικρος ποτε

και δε μπορω και να το πουλησω τωρα γιστι ξεφτιλιστηκαν οι τιμες

μην παιρνεις αδικα απο παντου σηκωνονται τα παιδια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμεις πηραμε αυτο http://www.ebaby.gr/fisher-price-1/fisher-price-rainforest-healthy-care-booster-eaeeoiaouee.html για τις εξοδους μας, αλλα τελικα εγινε μονιμο και στο σπιτι. μακαρι να μου ειχε κοψει να το παρω απο την αρχη. θα ειχα γλιτωσει ολο αυτον τον ογκο του μεγαλου. ασε που της αρεσει περισσοτερο και της μικρης που καθετε μαζι μας στο τραπεζι.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια κ ευχαριστω κ παλι για τις απαντησεις! ειστε και ενημερωμενες και αμεσες..!

 

λοιπον προφανως θεωρειτε βλακεια ν αγορασω σ αυτη τη φαση καρεκλακι..

δεν εχετε κ αδικο..αλλα εχω δυο ικεα τα οποια μεχρι στιγμης με βολεψαν πολυ (πλενονται ωραιοτατα κ στο μπαλκονι με το λαστιχο! μαζι με τα παιδια..!!:rolleyes:) , αλλα το γεγονος οτι η μικρη σηκωνεται με ανησυχει..

διοτι εγω εχω δυο παιδια σε καρεκλακια..κ για να σηκωσω κ να πλυνω το ενα, πρεπει ν αφησω το αλλο εκει, κ αν πεσει????

 

αλλα μου λετε οτι εχουν βγει τα δικα σας απο πολυ πιο ασφαλη καρεκλακια, οποτε να υποθεσω οτι θα τη βρουν την εξοδο κ σ αυτο.

απο ποια ηλικια περιπου δε χρειαζονται καρεκλακι?

 

 

Nufi ειχα άυτό http://www.mothercare.com/Mothercare-Picnic-Highchair-Teddys-Wash/dp/B0010YSODA?ie=UTF8&ref=sr_1_2&nodeId=42862041&sr=1-2&qid=1314340458&pf_rd_r=1RC3Y2GM47R4E96Y5K4W&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=101&pf_rd_i=42862041&pf_rd_p=231490867&pf_rd_s=related-tab-3-5 το πήρα 90ευρώ απο ελλάδα....

 

η χειρότερη ποιο άχρηστη αγορά που έκανα ποτε! ογκώδες και που έκλεινε παλι πολύ χωρο μου έπιανε. Οταν μεγάλωσε λιγο η μικρή αρχισα να χρειάζομαι ενα καθισματακι να μπορώ να το παιρνω μαζι μας

 

και πήρα αυτό μεσω ιντερνετ στις καλές εποχές οταν εστελνε το μοδερκερ ελλάδα

52a548d0.jpg

6aa9abec.jpg

 

Δεν το αλλάζω με τιποτα, παλιά δεν μπορούσε να σηκωθει με τιποτα αφου το δένεις το παιδί, τωρρα εννοειτε δενεται μονη της και κάθεται αλλά επειδή ειναι ψηλά ενώ ξεδένεται....ειναι λιγο κότα στο να κατέβει χε χε και ακόμα το χρησιμοποιούμε ειναι εως 15μιση κιλά.

 

εντιτ

 

α και εχει μαξιλαρακι ολο επενδυση για ποιο μαλακά, και βγαινει και πλένεται στο πλυντήριο, ειναι σιγουρα κάτι που δεν θα πουλήσω και θα κρατήσω για το επομενο μπεμπέ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Καλαμαράκι να σε ρωτήσω κάτι βρε κορίτσι...βάζω στο λινκ που μας έδωσες το τρακινγκ από τα κικερς και μου βγάζει no information found....αυτό σημαίνει ότι δεν έχουν μπει ακόμα Ελλάδα ή μου έστειλα λάθος νούμερο λες οι Άγγλοι;;;;

 

Όσο για το καθισματάκι, και εμείς ένα της κίκο έχουμε που έκανε 100 ευρώ και μπορώ να πω ότι το αξιοποιήσαμε αρκετά γιατί εκεί έτρωγε μόνη της από νωρίς οποτε καθάριζε και πιο εύκολα...δε φοβόσουν μη σου έρθει κάτι στο κεφάλι!!Χαχα

Στο επόμενο παιδί θα το χρησιμοποιήσω σίγουρα και ως ριλάξ!

Χτες το πήγαμε στην αποθήκη μιας και η μικρή θέλει το ψηλό σκαμπώ μας για να τρώει πλέον!

Είναι κρίμα να δώσεις τώρα πολλά λεφτά στην ηλικια που είναι τα μικρά σου...βέβαια με δίδυμα μπερδευονται τα πράγματα έχεις δίκιο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Καλαμαράκι να σε ρωτήσω κάτι βρε κορίτσι...βάζω στο λινκ που μας έδωσες το τρακινγκ από τα κικερς και μου βγάζει no information found....αυτό σημαίνει ότι δεν έχουν μπει ακόμα Ελλάδα ή μου έστειλα λάθος νούμερο λες οι Άγγλοι;;;

 

Ναι Μαριτάκι μου θα φανουν πληροφοριες μολις μπει στη χωρα το πακετάκι σου!

Εδώ έτσι ? http://212.205.82.71/trackandtrace/

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο GODDIVA βάλαν πάλι διάφορα - όχι πάρα πολλά - με 5 λίρες.

 

Στην προηγούμενη 5λιροπροσφορά, τσίμπησα 2 φορεματάκια.......

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που ψωνίσατε από το gymboree το βρίσκετε οικονομικό μαγαζί;Από ποιότητα τι λέει;

Βρήκα κάτι να πάρω αλλά μου φαίνεται ακριβό αρκετά...Α και τα χαρτάκια αξίας 50 δολάρια που βγάζει στο καλάθι τι είναι;

Σ 08/07/2007

Α 07/08/2011

Θ 06/06/2013

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερωτησουλα;

 

Όπως σας ξαναγραψα περιμένω απο μια αγγλιδα απο eBay που μου πε ότι τα στείλε με royal mail κ περιμένω κ απο feelunique που ανάθεμα κ αν ξέρω αν φυγαν κ με τι φυγαν.

με τι ακριβως θα μου ρθουν δηλαδη;κ θα ρθουν στην πόρτα μου ή θα πρέπει να πάω κανά ταχυδρομείο με ειδοποιητηριο κλπ;

Ααααααααχ Έχω αγωνία για τα πραγματάκια μου!:D

Link to comment
Share on other sites

Από το feelunique εμένα μου έρχονται με απλό ταχυδρομείο στο σπίτι...όχι συστημένο απλό...αλλά δεν είχα ποτέ πρόβλημα στις παραδόσεις....

 

Από εμπέι συνήθως με απλό ταχυδρομείο μου έρχονται...

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που ψωνίσατε από το gymboree το βρίσκετε οικονομικό μαγαζί;Από ποιότητα τι λέει;

Βρήκα κάτι να πάρω αλλά μου φαίνεται ακριβό αρκετά...Α και τα χαρτάκια αξίας 50 δολάρια που βγάζει στο καλάθι τι είναι;

 

ΧΑΝΠ εξαρτάται τι εννοείς όταν λές οικονομικό. Πήρα γύρω στα 70 κομμάτια ρούχα των παιδιών στις καλοκαιρινές εκπτώσεις για την επόμενη χρονιά με περίπου 400 ευρώ όλα. Ανάμεσά τους και καμμιά 10αριά χειμωνιάτικα.

 

Εγώ θεωρώ ότι είναι πάρα πολύ καλά ρούχα, άψογη αναλογία τιμής και ποιότητας.

 

Δεν ξέρω τι έχεις βάλει στο καλάθι σου αλλά στην προηγούμενη σελίδα κάποιο μέλος έχει βάλει και τα διαστήματα με τις προσφορές, ρίξε μια ματιά. Επίσης στο ebay, μπορείς να αγοράσεις και εκπτωτικά κουπόνια, τα οποία επίσης συμφέρουν πολύ !!!

 

Σε κάθε αγορά σου, σου δίνουν δώρο gymbucks (εκπτωτικοί κωδικοί) για συγκεκριμένες περιόδους. Για κάθε 50 δολλάρια που εισπράττουν σου δίνουν ένα κουπόνι των 25 δολλαρίων. Επίσης ένα καλό κίνητρο :wink:;-)

 

Να κάνω μια ερωτησουλα;

 

Όπως σας ξαναγραψα περιμένω απο μια αγγλιδα απο eBay που μου πε ότι τα στείλε με royal mail κ περιμένω κ απο feelunique που ανάθεμα κ αν ξέρω αν φυγαν κ με τι φυγαν.

με τι ακριβως θα μου ρθουν δηλαδη;κ θα ρθουν στην πόρτα μου ή θα πρέπει να πάω κανά ταχυδρομείο με ειδοποιητηριο κλπ;

Ααααααααχ Έχω αγωνία για τα πραγματάκια μου!:D

 

Λοιπόν, τι αγόρασες από την Αγγλίδα ? Σου έδωσε τράκινγκ νάμπερ ? Πριν πόσο καιρό αγόρασες ? Σου έστειλε μύνημα ότι απέστειλε την παραγγελία σου ? Αν είναι royal mail απλό, θα παραλάβεις με ΕΛΤΑ, πιθανότατα ΑΤ ΗΟΜΕ:wink:;-)

 

Το αυτό νομίζω για το feelunique, νομίζω σε 10 μέρες. Ας πει η ANNAGRIG που παράγγειλε πολύ πρόσφατα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, τι αγόρασες από την Αγγλίδα ? Σου έδωσε τράκινγκ νάμπερ ? Πριν πόσο καιρό αγόρασες ? Σου έστειλε μύνημα ότι απέστειλε την παραγγελία σου ? Αν είναι royal mail απλό, θα παραλάβεις με ΕΛΤΑ, πιθανότατα ΑΤ ΗΟΜΕ:wink:;-)

 

Το αυτό νομίζω για το feelunique, νομίζω σε 10 μέρες. Ας πει η ANNAGRIG που παράγγειλε πολύ πρόσφατα.

 

Θενκς κοριτσακια για τις απαντήσεις...μωρε δεν ανησυχώ μη δεν παραλάβω(αν και...Μήπως θα πρεπε να ανησυχώ κ γι αυτο;:?)...πιο πολυ Έχω αγωνία για το πως θα παραλάβω -θα ρθει ταχυδρομος,θα χτυπήσει κουδούνι,θα το παρατήσει στην είσοδο,θα αφήσει ειδοποιητηριο,θα το βρω ή θα παραπεσει; Για τέτοιες μεγάλες αγωνίες Μιλάμε!:-)

 

Πήρα κάτι μαλακτικα σπρευ απ το feelunique,που δε βρίσκω εύκολα Τουλάχιστον στα πέριξ της περιοχής μου,κ για να το δοκιμάσω κ ως σάιτ.

Κ απο eBay πήρα απο μια αγγλιδα κάτι καπελακια.Εν τω μεταξύ είχε χιλιάδες feedback με 100%...κ όντως ρε σεις,η τυπισσα,12 το βράδυ προχτές(ή παραπροχτες;δε θυμαμαι:?) τις έστειλα μήνυμα με ερωτήσεις για μεταφορικά κλπ,ΕΠΙΤΟΠΟΥ απαντησε,κ ξανα μετα που ξαναρωτησα κατι(την επρηξα:oops:),κ με το που έβαλα την παραγγελία(2 το βράδυ ήταν ) το πρωι πήρα μήνυμα ότι ειναι dispatched :shock:

 

Tracking number δε θυμάμαι να μου στείλε ,θα το δω,Αλλα δε νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...