Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Τα τζίμπακς έχουν συγκεκριμένες περιόδους στον χρόνο που εξαργυρώνονται. Για την επόμενη περίοδο, μαζεύεις τζίμπακς μέχρι τις 15 Ιανουαρίου και τα εξαργυρώνεις 19-29 Ιανουαρίου.

 

Για την BLACK FRIDAY, μπορείς να αγοράσεις εκπτωτικό κουπόνι από το ΕΒΑΥ και να ψωνίσεις. Αν το κάνεις, θα πάρεις και άλλα τζίμπακς.

Ευχαριστώ πολύ!Σε είδα μέσα και ήμουν σχεδόν σίγουρη πως θα απαντήσεις εσύ!:PΝα είσαι καλά!

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια τι κανετε? Θελω συμβουλη. Ειχα παρει κατι παπουτσια απο το γερμανικο εβαυ και με αποστολη στη γερμανια (σε μια ξαδερφη μου) η πληρωμη εγινε με εμβασμα. Τα παπουτσια δεν εφτασαν ποτε και τωρα μου λεει πως επιστραφησαν πισω και με ρωταει τι να κανει? Πρεπει να ξαναπληρωσω τα μεταφορικα ? Τι να κανω? Τι ειναι σωστο?

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά δε σου φταίει εκείνη βρε ποντικάκι επειδή εσύ δεν έγραψες ποιο νούμερο θες! Αν και εγώ σαν πωλητής θα ρωτούσα, δεν θα το άφηνα 2 μήνες έτσι...

 

:wink::lol: να εξηγήσω λίγο, απ την αρχή είπε ότι το συγκεκριμένο παπουτσάκι επειδή διαθέτει λάστιχο προσαρμόζεται στα νούμερα 36 έως 40, κατόπιν μου γράφει το στέλνει την επομένη μέρα χωρίς να ρωτήσει κάτι επιπλέον και αφού στο μήνα σχεδόν δεν είδα παπούτσι στέλνω δύο μείλ μέσω ebay που δεν απάντησε καθόλου. Στο τρίτο μέιλ μου σκάει αυτό με το νούμερο χωρίς να με ρωτά στην πραγματικότητα κάτι και χωρίς να έχει καμία λεπτότητα. Τέλος πάντων δε φαίνεται να έχει και καλό feedback ειδικά για τη ποιότητα να δούμε αν φτάσει.... :lol: Απλά πρώτη μου αγορά από Ιταλία τζίφος... και είχα όνειρα.... ειδικά για τα δερμάτινα είδη.

Link to comment
Share on other sites

ελενακι οταν ποσταρες το μπουφαν δελεαστηκα επειδη το χε με εκπτωση αλλα τωρα το βαλε παλι κανονικη τιμη και ειναι πολλα...........

 

εγω το εχω ερωτευει γαια τα καλα,,,, ομως θελω να κανω μια βολτα στα κινεζικα εδω τησ γειτωνιας να δω μπασ κ το εχουν γιατι ενα σχεδιο που το ειδα παλι στο εβαυ το εχει κ το κινεζικο βεβαια με πολυ διαφορα στην τιμη το εχει το κινεζικο στα 40 ευρω κ στο εβαυ το εχει στα 25 ευρω αν δεν κανω λαθος με δωρεαν εξοδα,,, απλα να δω εστω νουμερο να ξερω πιο να παρω εννοειται αν το εχει το κινεζικο με 35 ευρω οπως εδω θα το παρω απο εδω αλλα αν εχει κανενα 20 ευρω διαφορα στην τιμη κοροιδο ειμαι να το παρω απο το κινεζικο οταν εχουμε κ το εβαυ....:D αυρι ο βγαζω καρταααα τελικα θα βγαλω στην ευρομπανκ εχει καμια εχει προκηψει κανενα προβλημα???

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!Σε είδα μέσα και ήμουν σχεδόν σίγουρη πως θα απαντήσεις εσύ!:PΝα είσαι καλά!

 

Τίποτα και με γειά σας !!!

 

Έτσι ψώνισα και εγώ και έτσι λέω, για το Black Friday.......

 

Κοριτσια τι κανετε? Θελω συμβουλη. Ειχα παρει κατι παπουτσια απο το γερμανικο εβαυ και με αποστολη στη γερμανια (σε μια ξαδερφη μου) η πληρωμη εγινε με εμβασμα. Τα παπουτσια δεν εφτασαν ποτε και τωρα μου λεει πως επιστραφησαν πισω και με ρωταει τι να κανει? Πρεπει να ξαναπληρωσω τα μεταφορικα ? Τι να κανω? Τι ειναι σωστο?

 

Κάτι θυμάμαι, τελικά τα πλήρωσες εσύ ή η ξαδέρφη σου ?

 

Θα πρέπει να δεις γιατί επιστράφησαν τα παπούτσια. Υπήρχε λάθος στην διεύθυνση ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να ρωτήσω και κάτι ακόμη: θέλουμε καρεκλάκι αυτοκινήτου για την μικρή.Ποιο μου προτείνετε;Και από ποιό site;Thanks!!:-D

 

Εμείς μετά από πολύ ψάξιμο καταλήξαμε εδώ http://www.pramworld.co.uk/page/54/Britax. Πήραμε βέβαια αυτό που ειναι στην κατηγορία 0+.

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

Αχ, πολύ μου αρέσει και προσπαθώ μέρες να το κερδίσω σε δημοπρασία (το βάζουν αρκετοί) αλλά πάντα με κάνουν outbid.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Ladys-Womens-Thicken-Fleece-Fur-Winter-Warmth-Long-Coat-Jacket-Hooded-Beige-XL-/110768894591?pt=UK_Women_s_Coats_Jackets&hash=item19ca57327f#ht_10060wt_1177

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Black-XL-Ladys-Womens-Thicken-Fleece-Fur-Winter-Warmth-Long-Coat-Jacket-Hooded-/110768323077?pt=UK_Women_s_Coats_Jackets&hash=item19ca4e7a05#ht_10060wt_1177

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Black-XL-Ladys-Womens-Thicken-Fleece-Fur-Winter-Warmth-Long-Coat-Jacket-Hooded-/110768323077?pt=UK_Women_s_Coats_Jackets&hash=item19ca4e7a05#ht_10060wt_1177

χτυπα κ τα 3 ολο σε καποιο θα το παρεις χαχα πλακα να εχει να παρεισ κ τα 3 αλλα ο.κ το ενα το παραγγελνω εγω απο τωρα σε μαυρο L:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Fashion-Womens-Fleece-Fake-Fur-Warm-Long-Coat-Outerwear-Jacket-Overcoat-Hooded-/290621108938?pt=UK_Women_s_Coats_Jackets&var=&hash=item89605f0f11#ht_15164wt_1177

να ρωτησω κ κατι αλλο μπορεια να δωσεις οσες φορες θελεις προσφορα σε ενα προιον??? δηλαδη δινω εγω προσφορα δινει κ καποιος αλλος μπορω να δωσω ξανα μεγαλυτερο ποσο???

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κ κατι αλλο μπορεια να δωσεις οσες φορες θελεις προσφορα σε ενα προιον??? δηλαδη δινω εγω προσφορα δινει κ καποιος αλλος μπορω να δωσω ξανα μεγαλυτερο ποσο???

 

Πέρα από την πλάκα, η οποία και θεμιτή είναι και αναγκαία, ελπίζω να έχετε διαβάσει το ΟΔΗΓΙΕΣ που έχει και το καλαμαράκι στην λίστα του.

 

Εν συντομία, στο ΕΒΑΥ, με δύο τρόπους αγοράζουμε.

 

Είτε κάτι που βρίσκεται σε ΑΜΕΣΗ ΠΩΛΗΣΗ (buy now).

 

Είτε κάτι που είναι σε δημοπρασία (auction).

 

Στην άμεση πώληση, δεν υπάρχει περιθώριο διαπραγμάτευσης της τιμής, εκτός και ο πωλητής δίνει την δυνατότητα make offer, όπου μπορείς να δώσεις χαμηλότερη προσφορά στον πωλητή και είναι στην δικαιοδοσία του να την δεχθεί ή όχι.

 

Στην δημοπρασία, μπορείς να δώσεις προσφορές όσες φορές θέλεις για το διάστημα που είναι ενεργή. 1000 φορές αν θέλεις. Το θέμα είναι ότι δεν είναι αυτή η σωστή τακτική.

 

Διάβασμα κορίτσια λέμε, για να μην χαλάτε τις δημοπρασίες:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

 

να ρωτησω κ κατι αλλο μπορεια να δωσεις οσες φορες θελεις προσφορα σε ενα προιον??? δηλαδη δινω εγω προσφορα δινει κ καποιος αλλος μπορω να δωσω ξανα μεγαλυτερο ποσο???

 

E ναι βρε :)

 

 

Επιτέλους συνεννοήθηκα, πλήρωσα και αυριο θα μου στείλει τις πολυπόθητες μπότες, οι οποίες τώρα που τις ξαναβλέπω δεν με τρελαίνουν σαν σχέδιο. Μόνο το χρώμα είναι κατ' εμέ όλα τα λεφτά.

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170720566086&ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123#ht_500wt_1202

 

25 λίρες με τα μεταφορικά μου πήγαν

 

Το πρωί δε παρήγγειλα από ASOS κάτι μπαλαρινάκια φούξια στα 17 Ευρώ και περιμενω να χτυπήσω και κάτι άλλα στο ebay αν με το καλό κοιμηθεί το μωρό

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την πλάκα, η οποία και θεμιτή είναι και αναγκαία, ελπίζω να έχετε διαβάσει το ΟΔΗΓΙΕΣ που έχει και το καλαμαράκι στην λίστα του.

 

Εν συντομία, στο ΕΒΑΥ, με δύο τρόπους αγοράζουμε.

 

Είτε κάτι που βρίσκεται σε ΑΜΕΣΗ ΠΩΛΗΣΗ (buy now).

 

Είτε κάτι που είναι σε δημοπρασία (auction).

 

Στην άμεση πώληση, δεν υπάρχει περιθώριο διαπραγμάτευσης της τιμής, εκτός και ο πωλητής δίνει την δυνατότητα make offer, όπου μπορείς να δώσεις χαμηλότερη προσφορά στον πωλητή και είναι στην δικαιοδοσία του να την δεχθεί ή όχι.

 

Στην δημοπρασία, μπορείς να δώσεις προσφορές όσες φορές θέλεις για το διάστημα που είναι ενεργή. 1000 φορές αν θέλεις. Το θέμα είναι ότι δεν είναι αυτή η σωστή τακτική.

 

Διάβασμα κορίτσια λέμε, για να μην χαλάτε τις δημοπρασίες:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

καλα για τισ δημοπρασιες μονο ρωταω για τα παζαρια πιστευω πως αν κανουν καλυτερη τιμη σιγουρα θα κοψουν απο ποιοτητα σε οποιο αντικειμενο μπορουν βεβαια,,,, βεβααι τωρα δημοπρασιες εχω δει μονο στα εμαρικανικα εργακια μονο αυτο γιαυτο κ ρωταω,,, εννοειται πως αν δινεις 100 φορες νεα προσφορα μονο οπωλητης θα κερδισει πολλα κ κανενας αλλοοσ... απλα ρωταω αν π.χ μπορω να δωσω μια προσφορα στην αρχη κ μετα οπως κ λεει το καλαμαρακι στης οδηγιες μια στη ληξη .... για να το κερδισω στο τελος... μπορει κ να μην χρειαστει να δωσ κ δευτερη απλα να γνωριζω κ αυτο ακομα μαθαινω....:D.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τίποτα και με γειά σας !!!

 

Έτσι ψώνισα και εγώ και έτσι λέω, για το Black Friday.......

 

 

 

Κάτι θυμάμαι, τελικά τα πλήρωσες εσύ ή η ξαδέρφη σου ?

 

Θα πρέπει να δεις γιατί επιστράφησαν τα παπούτσια. Υπήρχε λάθος στην διεύθυνση ?

 

Ναι καλα θυμασαι το πληρωσα εγω τελικα μεσο ιντερνετ μπανκινγ με εμβασμα (μονο 0.50 λεπτα χρεωθηκα). Μου λεει πως ηταν λαθος η διευθυνση. Εγω εχω στειλει ομως κι αλλα χωρις προβλημα. Εχω μια υπονοια οτι δεν το ειχε στειλει....... τι να κανω? Να πω να τα στειλει recorded και να πληρωσω αλλα 7 ευρω?

Link to comment
Share on other sites

Στην άμεση πώληση, δεν υπάρχει περιθώριο διαπραγμάτευσης της τιμής, εκτός και ο πωλητής δίνει την δυνατότητα make offer, όπου μπορείς να δώσεις χαμηλότερη προσφορά στον πωλητή και είναι στην δικαιοδοσία του να την δεχθεί ή όχι.

 

Στην δημοπρασία, μπορείς να δώσεις προσφορές όσες φορές θέλεις για το διάστημα που είναι ενεργή. 1000 φορές αν θέλεις. Το θέμα είναι ότι δεν είναι αυτή η σωστή τακτική.

 

 

1. Καλύτερα να κάνετε προσφορά λίγο πριν τελειώσει η δημοπρασία γιατί αν ξεκινήσετε 1-2 μέρες πριν το τελικό ποσό θα ανέβει πολύ και αυτό δεν συμφέρει κανέναν εκτός από τον πωλητή. Εγώ κατόπιν οδηγίας (δεν θυμάμαι ποια κοπέλα μου το είπε) βαζω το ποσό που μπορώ να διαθέσω για το ποσό αυτό εκεί που λέει Enter your maximum bid κι ο,τι γίνει. Εκτός αν θέλω κάτι πολύ που παρακολουθώ το τελευταιο 5λεπτο και κινούμαι ανάλογα.

2. Αυτό με την προσφορά στον πωλητή δεν είναι κακό. Έτσι πήρα και τις μπότες που πόσταρα παραπάνω.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους συνεννοήθηκα, πλήρωσα και αυριο θα μου στείλει τις πολυπόθητες μπότες, οι οποίες τώρα που τις ξαναβλέπω δεν με τρελαίνουν σαν σχέδιο. Μόνο το χρώμα είναι κατ' εμέ όλα τα λεφτά.

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170720566086&ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123#ht_500wt_1202

 

25 λίρες με τα μεταφορικά μου πήγαν

 

Το πρωί δε παρήγγειλα από ASOS κάτι μπαλαρινάκια φούξια στα 17 Ευρώ και περιμενω να χτυπήσω και κάτι άλλα στο ebay αν με το καλό κοιμηθεί το μωρό

 

Ταμαράκι, πολλή καλή αγορά !!!! Και τζάμπα λέμε !!!!!

 

καλα για τισ δημοπρασιες μονο ρωταω για τα παζαρια πιστευω πως αν κανουν καλυτερη τιμη σιγουρα θα κοψουν απο ποιοτητα σε οποιο αντικειμενο μπορουν βεβαια,,,, βεβααι τωρα δημοπρασιες εχω δει μονο στα εμαρικανικα εργακια μονο αυτο γιαυτο κ ρωταω,,, εννοειται πως αν δινεις 100 φορες νεα προσφορα μονο οπωλητης θα κερδισει πολλα κ κανενας αλλοοσ... απλα ρωταω αν π.χ μπορω να δωσω μια προσφορα στην αρχη κ μετα οπως κ λεει το καλαμαρακι στης οδηγιες μια στη ληξη .... για να το κερδισω στο τελος... μπορει κ να μην χρειαστει να δωσ κ δευτερη απλα να γνωριζω κ αυτο ακομα μαθαινω....:D.

 

Βρε ναι, μπορείς να μπιντάρεις και ανά ένα λεπτό αν θες. Η καλύτερη τακτική πιστεύω ότι είναι μια φορά λίγα δευτερόλεπτα πριν το τέλος. Αν δεν μπορείς να είσαι ονλάιν εκείνη την στιγμή, τότε βάλε την μέγιστη τιμή που διατίθεσαι όταν μπορείς και cross your fingers :wink::wink:

 

Ναι καλα θυμασαι το πληρωσα εγω τελικα μεσο ιντερνετ μπανκινγ με εμβασμα (μονο 0.50 λεπτα χρεωθηκα). Μου λεει πως ηταν λαθος η διευθυνση. Εγω εχω στειλει ομως κι αλλα χωρις προβλημα. Εχω μια υπονοια οτι δεν το ειχε στειλει....... τι να κανω? Να πω να τα στειλει recorded και να πληρωσω αλλα 7 ευρω?

 

Εγώ θα επέμενα. Από την στιγμή που είσαι σίγουρη ότι η διεύθυνση είναι σωστή και αφού έχεις ήδη λάβει άλλα σε αυτήν την διεύθυνση, να του το πείς.

 

Αν έκανε εκείνος λάθος στην διεύθυνση, είναι δική του ευθύνη να το διορθώσει.

 

Δεν χάνεις τίποτα να το συζητήσεις το λάιβ τσατ και να του ποστάρεις την συζητηση, για να καταλάβει ότι δεν είσαι άσχετη.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Γεια:)

Δύσκολη κατάσταση, δεν λέω. Αν σου τα είχε ξαναστείλει, δεν θα σου είχε στείλει email επιβεβαίωσης;οπότε τσέκαρε το Inbox σου μηπως σου ξέφυγε. Αν έχει σβηστεί απο το ebay, βρες τον απο την πληρωμή σου στο paypal. Χρειάζεται email address για να εχεις λογαριασμό εκει. Αν δεν βγάλεις άκρη, ανοίγεις case.

Mags ευχαριστώ! Δεν μου έχει απαντήσει στο μέιλ, επομενως θα ανοίξω θεμα να τελειώνουμε. Μου έγραψε απλά στο μήνυμα ότι θα τα ξαναστείλει, αν το έκανε δεν ξέρω.

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια:)

Δύσκολη κατάσταση, δεν λέω. Αν σου τα είχε ξαναστείλει, δεν θα σου είχε στείλει email επιβεβαίωσης;οπότε τσέκαρε το Inbox σου μηπως σου ξέφυγε. Αν έχει σβηστεί απο το ebay, βρες τον απο την πληρωμή σου στο paypal. Χρειάζεται email address για να εχεις λογαριασμό εκει. Αν δεν βγάλεις άκρη, ανοίγεις case.

 

Φιλικό μήνυμα: ο πωλητής αυτός έχει μόνο 129 feedback απο τα οποία 5-6 αρνητικά. Καλό ειναι άλλη φορά να προτιμάς πιο αξιόπιστους πωλητές με μεγαλύτερο feedback και όχι τοσο αρνητικά σχόλια. Απ' ότι διαβάζω η καθυστέρηση προιόντων και η έλλειψη επικοινωνίας ειναι βασικό παραπονο στα αρνητικά ή ουδέτερα feedbacks.

Να σου πω ότι πρώτη φορά διάλεξα πωλητή με μόνο τόσα λίγα φιντμπακ κ απλά ατύχησα! Ασε που όταν τα παράγγειλα , είχε ένα αρνητικό μόνο, μετά κατι έπαθε!

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:wink::lol: να εξηγήσω λίγο, απ την αρχή είπε ότι το συγκεκριμένο παπουτσάκι επειδή διαθέτει λάστιχο προσαρμόζεται στα νούμερα 36 έως 40, κατόπιν μου γράφει το στέλνει την επομένη μέρα χωρίς να ρωτήσει κάτι επιπλέον και αφού στο μήνα σχεδόν δεν είδα παπούτσι στέλνω δύο μείλ μέσω ebay που δεν απάντησε καθόλου. Στο τρίτο μέιλ μου σκάει αυτό με το νούμερο χωρίς να με ρωτά στην πραγματικότητα κάτι και χωρίς να έχει καμία λεπτότητα. Τέλος πάντων δε φαίνεται να έχει και καλό feedback ειδικά για τη ποιότητα να δούμε αν φτάσει.... :lol: Απλά πρώτη μου αγορά από Ιταλία τζίφος... και είχα όνειρα.... ειδικά για τα δερμάτινα είδη.

 

Κορίτσι.... Κάτω κάτω στη σελίδα του προϊόντος λέει καθαρά ότι αν κάνετε αγορά πρέπει να στείλετε μήνυμα για το νούμερο...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα θυμασαι το πληρωσα εγω τελικα μεσο ιντερνετ μπανκινγ με εμβασμα (μονο 0.50 λεπτα χρεωθηκα). Μου λεει πως ηταν λαθος η διευθυνση. Εγω εχω στειλει ομως κι αλλα χωρις προβλημα. Εχω μια υπονοια οτι δεν το ειχε στειλει....... τι να κανω? Να πω να τα στειλει recorded και να πληρωσω αλλα 7 ευρω?

 

Να του πεις να σου στειλει φωτογραφια με το πακετο και την εξηγηση για την οποια εγινε η επιστροφη που την γραφουν πανω σε ενα ειδικο αυτοκολλητο τα Γερμανικα ταχυδρομεια! :evil:

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια ξερετε να μου απαντησετε σε αυτο...???

οταν ενα προιον ειναι buy it now...

και μετα γινεται ended σημαινει πως εχει πουληθει ή μπορει και οχι?

γραφει πχ...sold for 5 pounds αλλα δεν λεει απο ποιον...

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω ερωτευει γαια τα καλα,,,, ομως θελω να κανω μια βολτα στα κινεζικα εδω τησ γειτωνιας να δω μπασ κ το εχουν γιατι ενα σχεδιο που το ειδα παλι στο εβαυ το εχει κ το κινεζικο βεβαια με πολυ διαφορα στην τιμη το εχει το κινεζικο στα 40 ευρω κ στο εβαυ το εχει στα 25 ευρω αν δεν κανω λαθος με δωρεαν εξοδα,,, απλα να δω εστω νουμερο να ξερω πιο να παρω εννοειται αν το εχει το κινεζικο με 35 ευρω οπως εδω θα το παρω απο εδω αλλα αν εχει κανενα 20 ευρω διαφορα στην τιμη κοροιδο ειμαι να το παρω απο το κινεζικο οταν εχουμε κ το εβαυ....:D αυρι ο βγαζω καρταααα τελικα θα βγαλω στην ευρομπανκ εχει καμια εχει προκηψει κανενα προβλημα???

 

κ γω στο νουμερο κολλαω... μετρησα ενα αλλο μπουφαν μου κ ειναι αναμεσα σε 2 νουμερα.... τι κανω? παιρνω το μεγαλυτερο? γενικα λεει οτι ειναι μικρα τα ασιατικα νουμερα..... καλη ιδεα σου να ψαξουμε στα κινεζικα.... χρονο να βρω μονο.... εγω προς το μπεζακι προσανατολιζομαι παντως!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

κ γω στο νουμερο κολλαω... μετρησα ενα αλλο μπουφαν μου κ ειναι αναμεσα σε 2 νουμερα.... τι κανω? παιρνω το μεγαλυτερο? γενικα λεει οτι ειναι μικρα τα ασιατικα νουμερα..... καλη ιδεα σου να ψαξουμε στα κινεζικα.... χρονο να βρω μονο.... εγω προς το μπεζακι προσανατολιζομαι παντως!!!!

 

με εβαλες σε σκεψεις:rolleyes::rolleyes::rolleyes: λογικα επειδη εχει γουνα μεσα μαλλον ενα νουμερο μεγαλυτερο...πηγαινε σε κανενα κινεζικο κ δοκιμασε ενα παρομοιο ολο κ καποιο θα εχουν δεν μπορει..κ μετα παραγγελνεις...;) εγω αυτο θ;α κανω μαλλον:D

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα κατάφερα.

http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260886499522&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:US:1123

Γύρω στα 30 ΕΥΡΩ. Πλησιάζει η γιορτή μου και θα το πληρώσει ο husband. Τέρμα οι αγορές για εμένα για φέτος.Τώρα θα πρέπει να μετρηθώ. Δεν ξέρω αν πρέπει να πάρω M ή L. Τα κινεζάκια είναι λίγο αδύνατα και δεν ξέρω τα νούμερα τους. Και εγώ μάλλον για το μπεζ με βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπέλες.

Να ρωτήσω αν εχει παραγγειλει κάποια από αυτόν; http://www.ebay.co.uk/itm/Boys-Disney-Mickey-Mouse-Pyjamas-Age-2-3-4-5-Years-Same-day-1st-Class-Post-/160663267622?pt=Boy_s_Clothing&var=&hash=item6b1c3217b0

O pyjama party δεν εχει κάποια που να μου αρεσει.

Επίσης μου αρεσει και αυτή: http://www.ebay.co.uk/itm/PEPPA-PIG-GEORGE-BOYS-WINTER-PYJAMAS-1-2-3-4-DINOSAUR-/230693751098?pt=Boy_s_Clothing&var=&hash=item7b68aa048a

Ψαχνω unisex μιας και το 2ο είναι κοριτσακι και οι εποχές δύσκολες.

Εχετε κάποιον αλλο να προτείνετε;καλό θα ηταν να ήταν καλό το υφασμα.Πήρε μια φίλη από κάποιον αλλο και ήταν πολύ λεπτες.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...