Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλώστηνα !!!!!!!

 

Διάβασε πρώτα τις οδηγίες που έχει το καλαμαράκι στην υπογραφή του, η εγγραφή στο πέιπαλ και η προπληρωμένη είναι μαστ. Μετά δες τις ανάγκες σου και την λίστα και μετά πες ότι θες πες.:wink::wink:

 

 

Καλοσεβρηκα !!!!!

 

Ευχαριστω για τις πληροφοριες.

Το μονο που εχω κανει με πειπαλ,ειναι ενα προγραμμα για να κατεβαζω ταινιες,παιδικα...κτλ!!!

Σε σχεση με εμπορευματα που πρεπει να μου στειλουν ταχυδρομικα,δεν το εχω κανει ποτε.

Θα το κανω ομως!!!!

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εξακολουθω να ψαχνω adidas stan smith 24 για αγορα απο το ιντερνετ

αν βρειτε κατι πλζζζζ βαλτε το

 

Aυτο σου αρεσει;

 

http://www.ebay.co.uk/itm/INFANTS-ADIDAS-STAN-SMITH-TRAINERS-BLACK-BNIB-FI017A-/260797868214?pt=UK_ClothesShoesAccessories_BoysShoes_BoysShoes_JN&var=&hash=item82648098dc

 

23 λιρες μαζι με τα μεταφορικα.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Infants-Adidas-Stan-Smith-Black-Trainers-2-9-5-/230641245932?pt=UK_ClothesShoesAccessories_BoysShoes_BoysShoes_JN&var=&hash=item7b6834379f

 

Το ιδιο στις 24,5

Link to comment
Share on other sites

Uh oh... Ν' ανησυχώ δηλαδή? Θα τους πάρω τηλέφωνο.

 

Δηλαδή για να καταλάβω....κανεις λογκ ιν κ σταματάει εκει???

Για πες μας περισσότερα για να ξέρουμε αν θελεις

 

 

υγ για δειτε την υπογραφή μου....τελευταια σειρά για να αποφύγουμε τα καρτόνια που πέφτουν βροχή!!!

 

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν το livechat και συγκεκριμένα η victoria απάντησε ότι δεν το δέχεται το backnew γιατί 2 από τα 4 είδη στο καλάθι μου είναι εκπτωτικά....

 

εγω εβαλα μερικα κομματια με εξτρα -10% και τη μπλουζα που σου βαλα και κατι εσωρουχα....

μηηηηπως πρεπει οι 25 λιρες να ναι νεα προιοντα? και μετα αν θες βαζεις ΚΑΙ εκπτωτικα?

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω....κανεις λογκ ιν κ σταματάει εκει???

Για πες μας περισσότερα για να ξέρουμε αν θελεις

 

 

υγ για δειτε την υπογραφή μου....τελευταια σειρά για να αποφύγουμε τα καρτόνια που πέφτουν βροχή!!!

 

 

Όλα προχωρούσαν μια χαρά μέχρι το σημείο confirm payment, όπου - μετά απο μικρή καθυστέρηση - μου έβγαζε το εξής: The country associated with this account is restricted. Please change the address or the country on this account to complete payment.

 

Μίλησα προ ολίγου με εκπρόσωπο, όλα είναι οκ τώρα. Είδα και τον λογαριασμό της prepaid, όλα οκ κι εκει. Πάντως, ήταν παράξενο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...

Και πάλι σε ξαναρωτάω, αυτές τις πληροφορίες ποιός σου τις έδωσε ? Ρώτησες τηλεφωνικά ? Σε τελωνείο ή αλλού ?

 

Aφου παλι ξαναρωτας, παλι σου ξαναπαντω

 

...Αν εχεις εν απρωινο ελευθερο να χασεις προσπαθωντας να μιλησεις μαζι τους και να βρεις ακρη, αφου θα εχεις περασει τηλεφωνικα απ΄όλα τα γραφεια οταν (και αν) βρεις τον υπευθυνο σε ρωταει τι ειναι αυτο που θελεις να σου στειλουν. Εγω του ειπα οτι ενδιαφερομαι για παιδικα ρουχαλακια. Μου ειπε να περιμενω να κοιταξει στη λιστα και μετα απο 2 λεπτα μου ειπε οτι ειναι 40 δολλαρια ΜΕ τα μεταφορικα.

Εχεις καποιο λινκ με τον τελωνειακο κωδικα που αναγραφει τιμες να τον δουμε ωστε αν με καλεσουν να πληρωσω να τον επικαλεστω;

 

Αν εννοεις σε ποιο τηλεφωνο του τελωνειου πες μου να το βρω. Καπου το εχω σημειωσει.

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα μερικα κομματια με εξτρα -10% και τη μπλουζα που σου βαλα και κατι εσωρουχα....

μηηηηπως πρεπει οι 25 λιρες να ναι νεα προιοντα? και μετα αν θες βαζεις ΚΑΙ εκπτωτικα?

 

μα βρε κορίτσι.......τα 2 νέα προϊόντα που έχω στο καλάθι μου χωρίς έκπτωση είναι 34 λίρες, άρα δεν ισχύει αυτό.....

ξέρω εγώ? μήπως να το πάρω προσωπικά??? :P

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα!!!!!

 

Σημερα παρελαβα απο mytoy.de ολα παρα πολυ ωραια αλλα ενα ζευγαρι αθλητικαμου τα στειλανε 22 νουμερο αντι 25 που ηθελα εγω προσπαθω να δω την παραγγελια μου αλλα δεν δειχνει τι νουμερο ειχα ζητησει εχει κανει καμμια κοπελα επιστροφη γιατι μπαινω στο σαιτ και δεν καταλαβαινω τιποτα.

Η μηπως καμμια γερμανογλωσση μπορει να μου πει τι γινετε με τις επιστροφες και ποιος χρεωνετε τα μεταφορικα?

 

Please helppppp!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

μα βρε κορίτσι.......τα 2 νέα προϊόντα που έχω στο καλάθι μου χωρίς έκπτωση είναι 34 λίρες, άρα δεν ισχύει αυτό.....

ξέρω εγώ? μήπως να το πάρω προσωπικά??? :P

 

εχμ να σου πω, τωρα που ξανακανα καλαθι μου το βγαλε και μενα το σφαλμα οτι δεν ειναι 1η αγορα............

τι να σου πω... παντως τη 1η φορα και ενω ειχα κανει λογκιν, προχωρησε κανονικα στη πληρωμη......... δε παρηγγειλα ομως!!!!!!!!!!!!! :lol:

 

 

ρε παιδια το "ολα5λιρες" εβγαλε μποτες χειμωνιατικες!!!!!! ελεος τι κερδος εχουν δηλαδη????????

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπέρα, βλέπω οτι ειστε τοσο εξυπηρετικες ολες (με αρχηγο το καλαμαρακι!) μηπως μπορειτε να με βοηθησετε και εμενα την αμοιρη?? Που μπορω να βρω pediped και kickers (κατα προτιμηση σε ενα site) και να ειναι και απο Eυρώπη για να γλυτωσω το αγχος εχει τελωνειο, δεν εχει?

Πηγα προχτες σε ενα μαγαζι και τα εχουν 100ευρω? Ρε παιδια ειμαστε σοβαροι? ουτε για εμας δεν δινουμε πια τοσα χρηματα!

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

ωχωχ λες έγώ να φταίω για αυτό?? πήρα στον λαιμό μου και άλλους?? (αστειεύομαι....)

 

κάτσε γιατί κάτι έχασα εδώ...........ποιο όλα5λίρες???

 

καρδια αστο! αν εισαι επιρρεπης ΜΗ ΜΠΕΙΣ! χαχαχα

τα κοριτσια το ειπαν πριν 2-3 σελιδες.... everything5pounds.com λεγεται... αλλα δεν εχει ψωνισει καμια.... ειπα να το ρισκαρω κ πηρα 4 πραγματακια για δοκιμη! εινια ακριβα τα μεταφορικα του... τωρα διαβαζα σε ενα φορουμ οτι και για αγγλια εχει ακριβα μεταφορικα αλλα προφανως ετσι βγαζουν το κερδος τους (ελεγαν στο φορουμ)

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

καρδια αστο! αν εισαι επιρρεπης ΜΗ ΜΠΕΙΣ! χαχαχα

τα κοριτσια το ειπαν πριν 2-3 σελιδες.... everything5pounds.com λεγεται... αλλα δεν εχει ψωνισει καμια.... ειπα να το ρισκαρω κ πηρα 4 πραγματακια για δοκιμη! εινια ακριβα τα μεταφορικα του... τωρα διαβαζα σε ενα φορουμ οτι και για αγγλια εχει ακριβα μεταφορικα αλλα προφανως ετσι βγαζουν το κερδος τους (ελεγαν στο φορουμ)

 

είμαι!!!! κάτσε να ρίξω μια ματιά.....

Link to comment
Share on other sites

την προσοχη σας παρακαλω,και τη βοηθεια σας....

πρωταρα γαρ(και γκαντεμω μαλλον...:confused:)

 

εχω παραγγειλει απο ebay απο πωλητη με 100% feedback και χιλιαδες πωλησεις,και μου εχει στειλει απο 24/8,με απλο ταχυδρομειο.αυτα τα ξερετε,σας εχω γκρινιαξει που περιμενω ,μυριαδες φορες:confused::oops::oops:

 

σημειωση.... εχω ηδη παραλαβει απο ελτα με ειδοποιητηριο,ενα αλλο πακετο απο feelunique που εσταλη 3 μερες αργοτερα,παλι με απλο ταχυδρομειο

 

το θεμα ειναι οτι ,ειδα τον ταχυδρομο ο οποιος με διαβεβαιωσε οτι δεν εχει βρει τιποτα σχετικο(σε καποια φαση βεβαια,μου λεει...σου φερα ενα ΠΑΚΕΤΟ...τι εννοειτε ,του λεω,στο σπιτι το φερατε,ή ειδοποιητηριο?κ μου λεει ειδοποιητηριο-αλλα φοβαμαι μην τον προιδεασα με την ερωτηση μου)

 

και παω στα ελτα,εψαξα οοοοολες τις λιστες απο 24/8 κ μετα κ τιποτα....

πηραμε κ στο κεντρο διανομης,μην κ εχει κρατηθει εκει ως μικρος φακελος αυτο που περιμενω(κατι καπελακια ειναι,4 τω αριθμω,αρα ποοοοοσο πια μεγαλο πακετο να ναι?:rolleyes:)κ επισης τιποτα.

 

λογικα,καπου χαθηκε,μου πε ο βλακας στα ελτα(αφου πρωτα ριξαμε ενα ακομα ματς:lol::lol::evil::evil:)

 

ΤΙ ΚΑΝΩ ?

εγω τα θελω αυτα τα καπελακια,ή τελοσπαντων,μη χασω κ τα λεφτα μου ,γυρω στο 25αρι-δε μιλαμε για σοβαρο ποσο,αλλα και παλι,γιατι να τα χαρισω,ε?

γιααααααα πειτε μου τι ακριβως να κανω?

να τους γραψω μηνυμα?

κ αν ναι,τι να λεω ακριβως?

με τι στυλ εννοω?τσαμπουκα,ή τι ?

για πειτε καμια ιδεα στην πρωταρα,κ σορυ ρε σεις αν σας πρηζω,αλλα πολυ στενοχωρηθηκα...

 

μηπως ειναι σημαδι να κατσω στα αυγα μου κ να μην ψωνιζψ απο ιντερνετ,πανω που εχω καραψηθει?:rolleyes::rolleyes:

 

 

Έχε υπόψην σου ότι για δέματα μέχρι 2 κιλά δεν έρχεται ειδοποιητήριο σπίτι για να πας να τα παραλάβεις από το ταχυδρομείο αλλά ο ταχυδρόμος στο αφήνει σπίτι σου!!Όπως ακριβώς αφήνει και τους λογαριασμούς ΔΕΗ,ΟΤΕ κ.τ.λ.Εγώ είχα παραγγείλει μια κούνια για τον γιο μου που την κρεμάς στη πόρτα και μου την έφεραν σπίτι,όπως φέρνουν ένα απλό γράμμα!Ευτυχώς που δεν την πήρε κανένα "χέρι"!!!Γιατί πολυκατοικία είναι,ποτέ δεν ξέρεις!!!Τώρα αφού λες ότι παρήγγειλες 4 καπέλα,ε..πόσο να ζυγίζουν όλα μαζί??Πάνω απο 2 κιλά...αποκλείεται!!Άρα μην περιμένεις ειδοποιητήριο στο σπίτι!!!

o30Sp3.png

 

 

 

cZW4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον την πάτησα :(

Σκέφτηκα να ψωνίσω απο το Verbaudet καποια ρουχαλάκια και επειδή δέν στέλνουν Ελλάδα γράφτηκα στο My Uk Mail και έβαλα την διεύθυνση που μου έδωσαν. Γράφουν στο site ότι οι παραγγελίες αργούν γιατί τα φέρνουν από Γαλλία και έτσι είπα να περιμένω να δώ πότε θα αποφασίσουν να τα στείλουν... πέρασαν 9 μέρες και ενώ η κατάσταση της παραγγελίας ήταν pending (μου κίνησε την περιέργεια αλλά είπα να περιμένω) σήμερα που μπήκα να κοιτάξω έχουν διαγράψει την παραγγελία! Έχω θυμώσει γιατί δέν με ειδοποίησαν ποτέ και δέν μου έστειλαν κάτι να μου πούν τι συνέβη ή ότι δέν μπορούμε να τα στείλουμε γι'αυτόν και αυτόν τον λόγο! Τους έστειλα και τους είπα 2 λόγια και ελπίζω να απαντήσουν αλλά το θέμα είναι, να τα κλάψω τα λεφτά μου?

binvp2.png ZVLBp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μάλλον την πάτησα :(

Σκέφτηκα να ψωνίσω απο το Verbaudet καποια ρουχαλάκια και επειδή δέν στέλνουν Ελλάδα γράφτηκα στο My Uk Mail και έβαλα την διεύθυνση που μου έδωσαν. Γράφουν στο site ότι οι παραγγελίες αργούν γιατί τα φέρνουν από Γαλλία και έτσι είπα να περιμένω να δώ πότε θα αποφασίσουν να τα στείλουν... πέρασαν 9 μέρες και ενώ η κατάσταση της παραγγελίας ήταν pending (μου κίνησε την περιέργεια αλλά είπα να περιμένω) σήμερα που μπήκα να κοιτάξω έχουν διαγράψει την παραγγελία! Έχω θυμώσει γιατί δέν με ειδοποίησαν ποτέ και δέν μου έστειλαν κάτι να μου πούν τι συνέβη ή ότι δέν μπορούμε να τα στείλουμε γι'αυτόν και αυτόν τον λόγο! Τους έστειλα και τους είπα 2 λόγια και ελπίζω να απαντήσουν αλλά το θέμα είναι, να τα κλάψω τα λεφτά μου?

Το πρώτο ονλάιν σοκ ήταν με το ΒΕΡΜΠΟΤΕΤ ...........

 

Όπως εσύ, μέσω άγγλου ξάδερφου. Τον Φλεβάρη, παραγγελία για τα φετεινά χειμωνιάτικα.

 

Τι ακύρωσαν παραγγελία, τι άλλα υπήρχαν και άλλα όχι, εν τέλει, παρέλαβα αλλά κάποια κομμάτια δεν υπήρχαν.

 

Το συγκεκριμένο σάιτ δεν έχει καλή ονλάιν ενημέρωση της αποθήκης του.

 

Υποθέτω ότι το έκανες με τον ίδιο τρόπο με εμένα. Έστειλες τα λινκς στον άγγλο ξάδερφο, του έβαλες το κόστος της αγοράς σου και την αμοιβή του, παρήγγειλε για σένα και τώρα τούμπα όλα.

 

Ρώτα τον ξάδερφο τι θα γίνει με τα χρήματα, πότε θα επιστραφούν.

 

Και έχει τόσο καλά ρούχα, κρίμα. Δεν ξαναψώνισα από το ΒΕΡΜΠΟΤΕΤ και για να είμαι ειλικρινής, αμφιβάλλω αν θα το ξανακάνω. Κολλάω μόνο στα βαμβακερά ζιβάγκο που έχει, τις 3άδες εννοώ, είναι φοβερά και από τιμή δεν υπάρχουν.

 

Κουράγιο :rolleyes::rolleyes: και μίλα με τον ξάδερφο, για την επιστροφή των χρημάτων σου.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

καρδια αστο! αν εισαι επιρρεπης ΜΗ ΜΠΕΙΣ! χαχαχα

τα κοριτσια το ειπαν πριν 2-3 σελιδες.... everything5pounds.com λεγεται... αλλα δεν εχει ψωνισει καμια.... ειπα να το ρισκαρω κ πηρα 4 πραγματακια για δοκιμη! εινια ακριβα τα μεταφορικα του... τωρα διαβαζα σε ενα φορουμ οτι και για αγγλια εχει ακριβα μεταφορικα αλλα προφανως ετσι βγαζουν το κερδος τους (ελεγαν στο φορουμ)

 

iridaki τα ρούχα δεν με τρέλαναν, σε παπούτσια βρήκα μερικά καλά κομμάτια

έβαλα ενδεικτικά 1 φλατ + 1 μποτάκι στο καλάθι και μου έβγαλε μεταφορικά 11,45 ευρώ, άρα έρχεται 10 ευρώ το ζευγάρι, εντάξει δεν είναι άσχημα.............

να είχε και παιδικά καλά θα ήταν!!

Link to comment
Share on other sites

chatzico δυστυχώς εγώ δέν έχω ξάδελφο στην Αγγλία, χρησημοποίησα την υπηρεσία My UK Mail που σου δίνουν αυτοί μία διέυθυνση, τα παραλαμβάνουν και σου τα στένουν μετά αν το site δέν στέλνει Ελλάδα. Σκεφτόμουν να κάνω μια παραγγελία στο motercare με τον ίδιο τρόπο αλλά φοβάμαι τώρα μετά από αυτό που έπαθα με το Verbaudet. Χτυπάω το κεφάλι μου γιατί έπρεπε να έπαιρνα 1 πράγμα μόνο για δοκιμή :(

binvp2.png ZVLBp2.png
Link to comment
Share on other sites

chatzico δυστυχώς εγώ δέν έχω ξάδελφο στην Αγγλία, χρησημοποίησα την υπηρεσία My UK Mail που σου δίνουν αυτοί μία διέυθυνση, τα παραλαμβάνουν και σου τα στένουν μετά αν το site δέν στέλνει Ελλάδα. Σκεφτόμουν να κάνω μια παραγγελία στο motercare με τον ίδιο τρόπο αλλά φοβάμαι τώρα μετά από αυτό που έπαθα με το Verbaudet. Χτυπάω το κεφάλι μου γιατί έπρεπε να έπαιρνα 1 πράγμα μόνο για δοκιμή :(

 

Κορίτσι, το ίδιο πράγμα κάναμε :lol::lol::lol:

 

My Uk Mail = MUM = άγγλος ξάδερφος :lol::lol::lol:

 

Πάντως με το μάδερκεαρ, 3 φορές μέχρι τώρα, δεν είχα κανένα θέμα. Όλα τέλεια.

 

Παραγγέλνεις εσύ με την δική σου κάρτα (οπότε δεν πληρώνεις πέρσοναλ σόπερ στον ξάδερφο), σου στέλνουν μέιλ όταν στείλουν τα πράγματα, στην σελίδα τους μπορείς να παρακολουθείς την πορεία της αποστολής, αν θυμάμαι καλά σου δίνει και tracking number. Όλα καλά με το μάδερκεαρ, μην το φοβάσαι, μόνο ψάξε για κανέναν εκπτωτικό κωδικό.

 

Για ένα πράγμα δεν συνέφερε το ΒΕΡΜΠΟΤΕΤ, θα έδινες και μεταφορικά εντός Αγγλίας και πληρωμή πέρσοναλ σόπερ στον ξάδερφο, οπότε τσου !!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-Boys-Girls-LEGO-Kickers-Sandals-Boots-All-Colours-/260838907150?_trksid=p4340.m1374&_trkparms=algo%3DPI.WATCH%26its%3DC%252BS%26itu%3DUCC%26otn%3D5%26ps%3D63%26clkid%3D2820779715926449849#ht_1384wt_1189

 

κοριτσια εσεις που πηρατε τελικα αυτα εχουν μεγαλη φορμα και σκληρο καπως πατο/σολα;

Ναι, έτσι ακριβώς.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια, ηρθε η ωρα να προτεινω κι εγω ενα ιντερνετικο καταστημα ελληνικο. Παρελαβα σημερα παιδικα σκουλαρικια (για δωρακι), ηρθε σε λιγοτερο απο 24 ωρες (εντος αττικης με πορτα πορτα, εξοδα αποστολης με αντικαταβολη 6 ευρω περιπου) . Ειναι το www.goldengifts.gr και οι τιμες μου φαινονται καλες.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον την πάτησα :(

Σκέφτηκα να ψωνίσω απο το Verbaudet καποια ρουχαλάκια και επειδή δέν στέλνουν Ελλάδα γράφτηκα στο My Uk Mail και έβαλα την διεύθυνση που μου έδωσαν. Γράφουν στο site ότι οι παραγγελίες αργούν γιατί τα φέρνουν από Γαλλία και έτσι είπα να περιμένω να δώ πότε θα αποφασίσουν να τα στείλουν... πέρασαν 9 μέρες και ενώ η κατάσταση της παραγγελίας ήταν pending (μου κίνησε την περιέργεια αλλά είπα να περιμένω) σήμερα που μπήκα να κοιτάξω έχουν διαγράψει την παραγγελία! Έχω θυμώσει γιατί δέν με ειδοποίησαν ποτέ και δέν μου έστειλαν κάτι να μου πούν τι συνέβη ή ότι δέν μπορούμε να τα στείλουμε γι'αυτόν και αυτόν τον λόγο! Τους έστειλα και τους είπα 2 λόγια και ελπίζω να απαντήσουν αλλά το θέμα είναι, να τα κλάψω τα λεφτά μου?

 

Δε μπορεις να το κανεις αυτο. Γιατι δε δεχονται ελληνικη πιστωτικη. Μονο μεσω περσοναλ σοπερ απο τον MUM. Θα σε χρεωσουν περιπου +11% στο καλαθι σου. Γι' αυτο διαγραφηκε η παραγγελια. παρ' ολ'αυτα, εχεις δικιο...θα πρεπε να σε ενημερωσουν.....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορεις να το κανεις αυτο. Γιατι δε δεχονται ελληνικη πιστωτικη. Μονο μεσω περσοναλ σοπερ απο τον MUM. Θα σε χρεωσουν περιπου +11% στο καλαθι σου. Γι' αυτο διαγραφηκε η παραγγελια. παρ' ολ'αυτα, εχεις δικιο...θα πρεπε να σε ενημερωσουν.....

Αει γειά σου ΑΚΤΙΒ, αυτό δεν μου κόλλαγε. Είπα ότι ψώνισε με πέρσοναλ σόπερ, δεν κατάλαβα ότι έβαλε άμεση παραγγελία.

 

Πάντως, θα της επιστραφούν τα χρήματα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...