Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΕΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ!


riniw 1980

Recommended Posts


Διαφημίσεις


τη δικιά σου!!!!!κι εγω επειδή αρκετά το καθυστέρησα ψάχνω για δουλειά και σιγά-σιγά να φύγω...θα πάμε και σ'ενα γνωστό του Νίκου μπας και μας κάνει τίποτα καλό για έπιπλα και βουρρρρρ!!!!για να φανταστείς μετανιώνω που τόσο καιρό εγω το τρέναρα αλλά όλα ήρθαν τελείως ανάποδα...αλλιώς τα υπολογίζαμε κι εμείς,εγω δηλαδή,υπέθετα οτι θα είχε τελειώσει κι ο κουνιάδος μου το σπίτι και σιγά-σιγά θα φτιάχναμε το πατρικό του αλλά τελικά βλέπω οτι καλύτερα είναι να νοικιάσουμε και μετά σιγά-σιγά να γίνουν όλα.

έτσι μπράβο!!!!

τότε μην κάθεστε ξεκινήστε!!!!!!!!

εφόσον και ο αρραβωνιαστικός είναι αυτής της άποψης μην καθυστερείς!!!!!

εμείς συζούμε 3 χρόνια και τακτοποιηθήκαμε τώρα....κυριολεκτικά τώρα!!!!!

δεν το μετάνιωσα ποτέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ήταν τα καλύτερα 3 χρόνια της ζωής μου!!!!!!Επίσης αν έχετε καλή σχέση με αδέρφια γονείς κτλ και έχουν πράγματα που δεν τα χρειάζονται και είναι σε καλή κατάσταση μην τα αφήσετε αν μπορείς χρησιμοποιησετα...και όταν μαζέψετε χρήματα παίρνετε τα δικά σας...εμείς τώρα πήραμε φαντάσου τα δικά μας!!!!:lol:

Vyf0p2.png

Εσύ 'σαι μόνο που μπορείς να μπαίνεις στη σιωπή μου ν' ακούς την κάθε σκέψη μου πριν να στην πει η φωνή μου

Link to comment
Share on other sites

fenaki στην κατάσταση μου ψάχνω ο,τι νά 'ναι σταμάτησα να κοιτάζω σε παραιατρικό κλάδο όπου και τελείωσα (βοηθός παρασκευάστρια).

Κaterina.S δεν το είχα σκεφτεί αυτό!!!θα κάνω ήδη γυρα στο σόι να μαζέψω πράγμα!!!!!

πραγματικά κι εγω κουράστηκα...άντε λέω τα δυο μας κι ας είναι και σε σκηνή!!

io6Qp3.png

g3BCp2.png

Link to comment
Share on other sites

η αδερφή μου έδωσε το βιογραφικό μου στο σ/μ που δουλεύει θ'ανοίξουν υποκατάστημα στη Νίκαια και περιμένω αλλά έχεις δίκιο δεν εία σκεφτεί παιδότοπο σ'ευχαριστώ Fenaki!!

io6Qp3.png

g3BCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έτσι μπράβο βρε riniw!!!!χαίρομαι!!!!

άντε με το καλό να μπείτε σπίτι σας!!!!

Vyf0p2.png

Εσύ 'σαι μόνο που μπορείς να μπαίνεις στη σιωπή μου ν' ακούς την κάθε σκέψη μου πριν να στην πει η φωνή μου

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις οταν πρωτο μειναμε μαζι με τον αντρα μου ειχαμε μονο ενα κρεβατι σιδερενιο και ενα τραπεζι με 4 καρεκλες δανεικο απο την μανα μου.......

Οι περισσοτεροι ετσι ξεκιναμε.....μην σε νοιαζει τι λεει ο κοσμος....σε οποιον αρεσει!!!

Γιαννής 1/7/2006 + Νικόλας 20/10/2009

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σύμφωνώ με τα περισσότερα κορίτσια. Αν με το εισόδημα του αρραβωνιαστικού σου μπορείτε να νοικιάσετε ένα μικρό διαμερισματάκι και βγάζετε και τα έξοδα του μήνα, μην το σκέφτεστε..Η' μήπως νομίζεις ότι και εσύνα πιάσεις δουλειά θα γίνετε ξαφνικά πλούσιοι? (δεν το λέω με ειρωνία). Δυστυχώς και με δύο μισθούς είναι δύσκολα τα πράγματα. Και μην ξεχνάς ότι έχετε και προοπτική ότι θα μείνετε στο σπίτι σας...τί να πούμε κι εμείς που μια ζωή στο ενόικιο θα είμαστε???

Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο βρε kounelitsa σάμπως μετά θα γίνουμε πλούσιοι.....απλώς ήθελα τη λίγη άνεση την παραπάνω...ξέρεις να μη σκέφτομαι υπερβολικά αν θέλω να κάνω ή να αγοράσω κάτι..

io6Qp3.png

g3BCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...