Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

νοιωθω οτι με απατα


Xaroulis

Recommended Posts

αφου εχουν αναγνωριση θα το δουν το νουμερο μου.θα παω αυριο απο το μαγαζι και θα ρωτησω το αφεντικο με τον τροπο που ειπα πιο πανω.η τον αλλο υπαλληλο!παντως ακομα δεν ηρθε.νιωθω απαισια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 242
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι μου περασε ο τζογος απο το μυαλο απλα δεν αισθανομαι οπως τοτε που επαιζε.τοτε το ενοιωθα οτι θα παει να παιξει μετα τη δουλεια απο τη στιγμη που εφευγε και ηταν στην πορτα για να παει στη δουλεια.το ενοιωθα με ετρωγε ολη μερα οτι θα παει να παιξει!τωρα δε νοιωθω ετσι.

επισης σημερα που ειπα οτι μετα το μεσημεριανο σχολασμα πηγε για καφε (ετσι ειπε) και ηρθε σπιτι 5 λεπτα πριν την ωρα που πρεπει να ξαναφυγει για δουλεια,δε το εχει ξανακανει αυτο ποτε.ουτε και οταν επαιζε.πρωτη φορα το κανει αυτο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

.εγώ θα πήγαινα αμέσως στην αντεπίθεση και θα του έκλεινα και κατάμουτρα την πόρτα. Ας τολμήσει να αργήσει ξανά στη δουλειά και να μένει τόσο διάστημα χωρίς κινητό!!!! Εχεις οικογένεια κύριε...ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ 24 ΩΡΕς ΤΟ 24ΩΡΟ!!! Αλλιώς πήγαινε στη μανουλα σου!! Ξέρεις πόσες φορές μου έχει πει την δικαιολογία αυτή ο άντρας μου;;Μην μου πει ότι δεν άκουσε το κινητό..το έχω αρπάξει και το έχω πετάξει στα σκουπίδια!!ώρα για καινουριο κινητό!! Και απο δω και πέρα δεν έχει δικαιολογίες τύπου δεν άκουσα ..δεν είχα μπαταρία!!! Κομμένα τα σάπια!!!! Εδώ χρειάζεται σοβαρότητα όχι σαχλαμάρες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, γιατί αφήνει το κιν στο αυτοκίνητο;;;;Στην τελική, είσαι μόνη σου εκεί, μ'ένα μικρό παιδί, αν τύχει κάτι δηλ πώς θα επικοινωνήσεις;

Πάρε ταξί και πήγαινε, αλλά όχι πριν το κλείσιμο, δε θα κάνει κάτι πολύ ύποπτο τότε. Πήγαινε, μία ώρα μετά το κλείσιμο, αν δεν έχει επιστρέψει. Και πες του την αλήθεια, ότι ήθελες να δεις τι γίνεται, αν δεν έχεις καμία φοβερή δικαιολογία. Εγώ έτσι θα έκανα πάντως.

Αυτό με το τζόγο, πώς το είχες αποκαλύψει τότε;

Το παιδί μπαίνει στη ζωή σου & κάνει τόση φασαρία, που δεν αντέχεις.

Το παιδί φεύγει και αφήνει τόση ησυχία, που νομίζεις θα τρελαθείς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι να πω τοτε.και αν με καταλαβει οτι φευγω κρυφα?πρεπει να κατεβω φανερα.να πω για ενα χαρτι αλλα δεν αφηνουμε χαρτια στο αυτοκινητο.επισης δε φοραω και κοσμηματα να πω ταχα οτι μου επεσε ενα.

Link to comment
Share on other sites

Και να σου πω και κάτι;; Είσαι χαζή(σορι δε θέλω να σε προσβάλω,να σε ταρακουνήσω πιο πολύ!) που είσαι έτσι χαλαρή που πάει για καφεδάκια!!! Ακου κει..κι εμένα ο άντρας μου σπαστό ωράριο έχει αλλά ουε κι αλιμονο αν αργήσει ..ακόμη και η μισή ώρα που είναι δικαιολογημένη εγώ του τη χτυπάω γιατί αν δώσεις θάρρος στο χωριάτη...το έχεις χαμένο το παιχνιδι! Τελευταία άργησε παραπάνω απο όσο συνηθως..επαιρνα τηλ και δεν το σήκωνε και να τος εμφανιστηκε μαζί με το παιδί...η δικαιολογία ..δεν άκουγα το κινητό...εκτός λοιπον ότι του είπα πως το πετάμε και πάμε για άλλο πιο δυνατο κινητό, του είπα και το εξης μισοαστεία μισοσοβαρα..<<έχουμε ένα κρεβάτι στο υπογειο..μπορείς να το πάρεις και να το βάλεις στο γραφείο σου!! Έτσι θα γλιτώνεις και το χρόνο βρε αδερφέ με το πήγαινε έλα!!! Και έλα μια φορά τη βδομάδα να βλέπεις τα παιδιά...>> το πήρε το μήνυμα σε πληροφορώ!!!

Link to comment
Share on other sites

τι να πω τοτε.και αν με καταλαβει οτι φευγω κρυφα?πρεπει να κατεβω φανερα.να πω για ενα χαρτι αλλα δεν αφηνουμε χαρτια στο αυτοκινητο.επισης δε φοραω και κοσμηματα να πω ταχα οτι μου επεσε ενα.

πες οτι πας μεχρι το περιπτερο αλλα παρε υα κλειδια και ψαξε

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, γιατί αφήνει το κιν στο αυτοκίνητο;;;;Στην τελική, είσαι μόνη σου εκεί, μ'ένα μικρό παιδί, αν τύχει κάτι δηλ πώς θα επικοινωνήσεις;

Πάρε ταξί και πήγαινε, αλλά όχι πριν το κλείσιμο, δε θα κάνει κάτι πολύ ύποπτο τότε. Πήγαινε, μία ώρα μετά το κλείσιμο, αν δεν έχει επιστρέψει. Και πες του την αλήθεια, ότι ήθελες να δεις τι γίνεται, αν δεν έχεις καμία φοβερή δικαιολογία. Εγώ έτσι θα έκανα πάντως.

Αυτό με το τζόγο, πώς το είχες αποκαλύψει τότε;

 

με τον τζογο τον ειχα πιασει επαυτοφορω να παιζει στις αρχες που πρωτοξεκινησε.ημουν εγκυος εγω τοτε .απλα αρχισε με 10 ευρω και εφτασε να παιζει 1000 σε μια νυχτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μιλητσα το προβλημα ειναι οτι εδω και ενα μηνα και κατι ξεκινησε ολο αυτο,πιο μπροστα παντα στην ωρα του ερχοταν.εβγαινε μια φορα τη βδομαδα και αυτο σε σπιτι πηγαινε σε εναν φιλο του.εδω και εναμισι μηνα σχεδον αρχισαν ολα αυτα.και πρωτη φορα σημερα πηγε για καφε οπως ειπε(δε το πιστευω) το μεσημερι μετα το σχολασμα.δε το εχει ξανακανει ποτε και ουτε καν τον εναμιση μηνα που γινεται ολο αυτο.και αυτο με εκανε πιο καχυποπτη

Link to comment
Share on other sites

Ουτε αυτοκινητα ουτε τίποτε..πιάστον απο τα μουτρα και κόψτου τα πολλά πολλά!!! Αντε...έχει τη γυναίκα στο σπίτι να είναι μάνα και σωστή συζηγος κι αυτός να πίνει <<καφεδάκια>>!!!!! Βρε αντε απο κει!!Να πας κι εσύ για καφεδάκι κοπέλα μου!!Και να κάτσει σαν μπαμπάς να δοκιμάσει να βάλει κι αυτός το γιο του για ύπνο...να χαρεί και λίγο το παιδάκι!! όχι να βρισκει αφορμή να το σκάει για κανα διωρο..ωραίος πατέρας!!!!!!!Σόρι αν τον θίγω αλλά πιο πολύ στοχεύω να ταρακουνήσω εσένα..

Link to comment
Share on other sites

αν τον πάρει ο ύπνος σιγά μην σε καταλάβει...

ακόμα να γυρίσει??

 

τιποτα ακομα...και οταν τζογαρε δεν ελειπε καθε μερα τοσες ωρες.το εκανε μια φορα τη βδομαδα το πολυ 2

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία!!!Δε θα περιμένεις να αυξηθουν οι φορές για να πεις πως είναι η ώρα να τρίξεις τα δόντια!! Για πάρε ένα τηλέφωνο να δεις ..είναι ανοικτά ή κλειστα;;; Πάρε με αποκρυψη απο το κινητό σου!

Link to comment
Share on other sites

Ουτε αυτοκινητα ουτε τίποτε..πιάστον απο τα μουτρα και κόψτου τα πολλά πολλά!!! Αντε...έχει τη γυναίκα στο σπίτι να είναι μάνα και σωστή συζηγος κι αυτός να πίνει <<καφεδάκια>>!!!!! Βρε αντε απο κει!!Να πας κι εσύ για καφεδάκι κοπέλα μου!!Και να κάτσει σαν μπαμπάς να δοκιμάσει να βάλει κι αυτός το γιο του για ύπνο...να χαρεί και λίγο το παιδάκι!! όχι να βρισκει αφορμή να το σκάει για κανα διωρο..ωραίος πατέρας!!!!!!!Σόρι αν τον θίγω αλλά πιο πολύ στοχεύω να ταρακουνήσω εσένα..

 

οχι δε παρεξηγουμαι.εγω του ειπα οτι θα βγαλω διπλωμα γιατι τα εχω τελειωσει ολα και μονο η οδηγηση μου εμεινε απλα δεν εχω λεφτα τωρα.του ειπα οτι οταν το βγαλω θα φευγω και εγω τα βραδυα εξω και μου λεει οχι.τη μερα αμα θες ναι αλλα βραδυ οχι γιατι εισαι γυναικα!!και μια γυναικα μονη της ειναι αλλο απο εναν αντρα μονο του!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...