Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

νοιωθω οτι με απατα


Xaroulis

Recommended Posts

οχι φυσικα και δε με τρομαζει!!θελω πολυ να το μαθω!δε μπορω να παω εκει ποδαρατο γιατι ειναι 30-40 λεπτα με τα ποδια και δυστηχως δεν εχω και διπλωμα:oops: αλλα και να ειχα μονο ενα αυτοκινητο εχουμε και το παιρνει αυτος.

οχι δεν τα εκανε παντα αυτα.εχει εναμισι μηνα περιπου που κανει ετσι.

πως θα μαθω κοριτσια.ακομα και κινητο να παρω πως?πριν χαλασει το κινητο ο μικρος,τον επαιρνα και δε το σηκωνε με τη δικιολογια οτι το ειχε μεσα στο αυτοκινητο και ο ιδιος ηταν στο μαγαζι.κατι δεν παει καλα.εχω ΠΟΛΥ ασχημο προαισθημα.δε το εχω ξανανοιωσει αυτο και φοβαμαι.

μακαρι να κανω λαθος αλλα η διαισθηση μου κατα 99%πεφτει παντα μεσα:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 242
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μηπως εχει πιεστει ο ανθρωπος απο την κατασταση στο σπιτι (+τα οικονομικα) κ θελει να ξεσκασει απλα?! να εχει λιγο χρονο (εστω) με τον εαυτο του? γι αμια απλη βολτα με μπυριτσα παρεα με τον εαυτο του?

[κ αν στο εχει πει στο παρελθον τον εχεις κραξει κ δεν μπορει να στο ξαναπει (πχ τον φορτωσες με τυψεις?!)?]

 

μια σκεψη εκανα απλα.

 

οχι δεν εχει τυχει ποτε αυτο.μεχρι πριν εναμησι μηνα το ειχε στανταρ μια φορα τη βδομαδα να πηγαινει σε ενα φιλο του.και οντως ηταν εκει γιατι με επαιρνε τηλ η γυναικα του φιλου του η οποια ειναι εγκυος 8 μηνων τωρα και μιλουσαμε η τυχαινε να με παρει αυτος απο κει να με ρωτησει τι κανει ο μικρος και τετοια.και το κινητο το σηκωνε τοτε φυσικα

Link to comment
Share on other sites

καλά μην νομίζεις ούτε κι εγώ οδηγώ αυτοκίνητο,αλλά μηχανάκι,είναι και το παιδί όμως...που να το αφήσεις...

λοιπόν έχουν δίκιο τα κορίτσια,έτσι όπως τα διαβάζω περίεργα μου φαίνονται...

μήπως δουλεύει κάποια γκόμενα στο σουβλατζίδικο και του γυάλισε??

γιατί τόση ώρα μετά να πάρεις τηλ στη δουλειά στο ρεπό του,και να μην είναι?που είχε πάει στο ενδιάμεσο?

δλδ έχει τρεμούρα κάθε μέρα στις 7 να λείπει από το σπίτι...χμμμ

να κάτσει στην είσοδο στην πολυκατοικία μέχρι να κοιμηθεί ο μικρός...

μακάρι να κάνεις λάθος φυσικά...

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

οχι καθε μερα στις 7.γιατι δουλευει.μονο οταν εχει ρεπο!απλα καθε βραδυ σχεδον αντε 1-2 φορες τη βδομαδα να μην γινει.αργει 1-2 ωρες!!ισως και περισσοτερο μερικες φορες στο σουβλατζιδικο ειναι μονο ο αντρας μου και το αφεντικο.και ενας υπαλληλος για 2-3 ωρες.ειναι παρα πολυ μικρο και δεν εχει πολυ πελατεια.δεν ξερω δε μπορω να σκεφτω.να γνωρισε καμια απο την προηγουμενη δουλεια?να ειναι πελατισα?θα τρελλαθω!!και ξεχασα να σας πω οτι ακομα δεν εχει ερθει!!

Link to comment
Share on other sites

είπαμε να μην είμαστε υπερβολικοί,αλλά αυτό το κάθε βράδυ να αργεί μετά τη δουλειά...

την μια μέρα τον ρώτησες...βγήκε με το αφεντικό,την επόμενη?την μεθεπόμενη?

δλδ αν συνέβαινε κάτι πως θα τον ειδοποιούσες??δεν είναι λογικά πράγματα εφόσον έχει οικογένεια...

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον ακουστε τι σκεφτηκα.οταν ερθει θα του πω παλι οτι επαιρνα στο μαγαζι και δε το σηκωνε κανενας.θα μου πει παλι το ιδιο οτι καθαριζανε και τα κλασσικα.και μετα θα του πω ψεματα λες γιατι εγω πηρα τηλ το σηκωσε το αφεντικο σου και ειπε οτι εφυγες εδω και ωρες!και οτι αυτος ειναι εκει γιατι ξεχασε κατι!

τι λετε?καλο?

Link to comment
Share on other sites

είπα του άντρα μου την ιστορία...μήπως ασχολείται με κάτι άλλο?

με τζόγο ας πούμε?

επίσης λέει καλό είναι το σχέδιο,για να δεις την αντίδραση του... είναι τακτική ανάκρισης!!

δοκίμασε το...

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

μπα,δε το νομιζω.... κ αν χαλασει η μπλοφα σου .... θα εκτεθεις...

 

 

εγω ηθελα να σε ρωτησω κ το εξης ¨

 

τις μερες τις "υποπτες" που φευγει απο το σπιτι ...ειναι μπανιαρισμενος ,στην τριχα ολα.... ξερεις σλιπακι καθαρο κτλ.. κτλ

με συγχωρεις που ρωταω αλλα με ολο το θαρρος ... ;)

 

εχεις τετοιες ενδειξεις?

Link to comment
Share on other sites

επίσης σαν άντρας μου είπε...να δεις την συμπεριφορά του στο σπίτι όταν είναι...

body language!!! παίρνει τηλ...2ο κινητό παίζει...??αν έχει γκόμενα,πρέπει να έχει και κάποιον τρόπο επικοινωνίας!!

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

είπα του άντρα μου την ιστορία...μήπως ασχολείται με κάτι άλλο?

με τζόγο ας πούμε?

επίσης λέει καλό είναι το σχέδιο,για να δεις την αντίδραση του... είναι τακτική ανάκρισης!!

δοκίμασε το...

Ο ΑΝΤΡΑΣ σου εχει δικιο!!!παλια πριν 2 χρονια ειχε κολλησει με τον τζογο και χωρισαμε για κατι μηνες.εκτοτε το εκοψε!:confused::confused::confused:

 

μπα,δε το νομιζω.... κ αν χαλασει η μπλοφα σου .... θα εκτεθεις...

 

 

εγω ηθελα να σε ρωτησω κ το εξης ¨

 

τις μερες τις "υποπτες" που φευγει απο το σπιτι ...ειναι μπανιαρισμενος ,στην τριχα ολα.... ξερεις σλιπακι καθαρο κτλ.. κτλ

με συγχωρεις που ρωταω αλλα με ολο το θαρρος ... ;)

 

εχεις τετοιες ενδειξεις?

ναι ετσι ειναι αλλα αυτο δε μπορω να το παρω ως υποπτο καθως παντα το εκανε αυτο.δηλαδη και στον φιλο του να πηγαινε εκανε μπανιο πρωτα.ειναι πολυ κολλημενος σε αυτο το θεμα

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν καλύτερα να πεις ότι πέρασες απο κει(πες ψέματα ότι πήρες ταξί!!!) και είδες ότι ήταν ανοιχτα!!! ;) Πάντως πιστεύω πως η διαίσθηση σου δεν κάνει λάθος..και προσωπικά θα το πήγαινα ποδαράτο..και θερμίδες θα έχανα και θα έβγαινα απο την αγωνια!! Ή θα έπαιρνα ένα ταξι!!Κάτι θα έκανα!

Link to comment
Share on other sites

θα του το πω αυτο κοριτσια .και θα τον βαλω στην ακρη και θα του πω.ξερω οτι κατι παιζει.δεν ειμαι ηλιθια.κατι γινεται και θα το ανακαλυψω οπως αλακαλυπτα και τοτε που επαιζες.και τοτε το αισθανομουν.εφευγε για δουλεια και αισθανομουν οτι στο σχολασμα θα παει να παιξει.και παντα μα παντα επεφτα μεσα!!μα παντα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

περασαμε απο το μαγαζι μαζι παλια.την ωρα που ηταν κλειστο μονο για να μου το δειξει

λοιπον αυριο θα παω απο το μαγαζι με τον μικρο.δε με νοιαζει ας κοιμηθει στο καροτσι.θα παω και θα πιασω κουβεντα με το αφεντικο.θα παω μιση ωρα πριν το σχολασμα.και θα δω αν καθαριζουν μετα.και αν δεν...τοτε θα πω στο αφεντικο α δε το κλεινεις καθε βραδυ για να καθαρισεται 2-3 ωρες?γιατι μια θεια μου που εχει σουβλατζιδικο αυτο κανει.

και θα τον στριμωξω και σημερα ετσι.

Link to comment
Share on other sites

μαμαμια δε ξερω.η αληθεια ειναι οτι εχω προαισθημα για γκομενα.αλλα τωρα μου μπηκε και η ιδεα για τον τζογο.εχω μπερδευτει.παντως ΞΕΡΩ οτι μου λεει ψεμματα

Link to comment
Share on other sites

Έαν συμβαινει κατι, εγω πιστευω γινεται εκει, στην δουλεια... τζογος ή γυναικα ή κατι άλλο που δεν παει το μυαλο αλλα εκει.Κι αν είναι ετσι σιγουρα θα φροντισουν να τον καλυψουν.

Η μικρή μου καραμέλα μεγαλώνει κάθε μέρα!!

Link to comment
Share on other sites

Μπα..όχι έτσι...σημασία έχει να μαζέψεις κάπως στοιχεία. Να παρακολουθησεις δηλαδή...το κακό είναι πως δεν έχεις μέσο αλλά όποιος θέλει όλα τα πετυχαίνει..ποδαράτο για να πας και ταξι για να γυρίσεις..κάπως έτσι θα έκανα εγώ. Θα πας εκεί και θα κανεις καμια βόλτα απο έξω προσέχοντας μη σε δει. Και θα δεις τί ώρα κλείνει και αν φεύγει πριν το κλεισιμο εκείνος. Οποτε μολις τον δεις να φεύγει παίρνεις κι εσύ ένα ταξι και πας σπίτι. Μόλις έπιστρέψει λοιπον τον ρωτάς γιατί άργησε να δουμε τι δικαιολογία θα σου δώσει και...βλεπεις απο κει και έπειτα..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...