Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Θα είμαι στην Αθήνα!


aglaia

Recommended Posts

Χεχε, μας βρήκατε!

Πολύ ωραία, μπράβο Αφροδίτη που της έβαλες, έτσι θα έχουμε και ανάμνηση αυτής της ημέρας και θα το ξανακάνουμε σύντομα ελπίζω...

 

Τί θα λέγατε να οργανωθούμε μία φορά τον μήνα, ένα απόγευμα να μαζευόμαστε;;;;;Γιατί για πρωί οι περισσότερες δεν μπορούν λόγω δουλειάς! Εκτός αν είναι ΣΚ!

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 241
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χεχε, μας βρήκατε!

Πολύ ωραία, μπράβο Αφροδίτη που της έβαλες, έτσι θα έχουμε και ανάμνηση αυτής της ημέρας και θα το ξανακάνουμε σύντομα ελπίζω...

 

Τί θα λέγατε να οργανωθούμε μία φορά τον μήνα, ένα απόγευμα να μαζευόμαστε;;;;;Γιατί για πρωί οι περισσότερες δεν μπορούν λόγω δουλειάς! Εκτός αν είναι ΣΚ!

 

Ναιαιαια!!!!! Κι εγώ ήθελα πολύ να έρθω αλλα ημουν στο γραφειο... :cry:

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites

(και κυρίως όπως βλέπω,μαμάδες σαν εμένα-ένα τζην,ένα μπλουζάκι,ένα μωρό να κουνιέται στην αγκαλιά )

 

Κι εμένα αυτό μου έκανε εντύπωση. Όλες το ίδιο στυλάκι είχαμε...

 

Τί θα λέγατε να οργανωθούμε μία φορά τον μήνα, ένα απόγευμα να μαζευόμαστε;;;;;Γιατί για πρωί οι περισσότερες δεν μπορούν λόγω δουλειάς! Εκτός αν είναι ΣΚ!

 

Τι λέτε να πούμε την πρώτη ή την τελευταία Πέμπτη κάθε μήνα; Λέω Πέμπτη γιατί Παρασκευές μπορεί να φεύγουμε ΣΚ. Ή προτιμάτε Δευτέρα ή Τετάρτη που είναι κλειστά τα μαγαζιά;

1103660.png

________

I think men who have a pierced ear are better prepared for marriage. They've experienced pain and bought jewelry.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η κοπελα κατω απο την myrto ειναι η bon-bon?

η μικρη Αννουλα ξεχωριζει απο το ξανθο.βλεπω οτι επιασε φιλια η Αννουλα με το αλλο μωρο και το κραταει να μην φυγει. :lol:

εγω θελω να δω φωτογραφια που προσπαθει η felinidoc να αρμεξει τις κατσικες επισης τις φατσες των σερβιτορων οταν θηλαζετε :lol::lol:

9a7bp2.pngIm47p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε να πούμε την πρώτη ή την τελευταία Πέμπτη κάθε μήνα; Λέω Πέμπτη γιατί Παρασκευές μπορεί να φεύγουμε ΣΚ. Ή προτιμάτε Δευτέρα ή Τετάρτη που είναι κλειστά τα μαγαζιά;

 

 

Εγώ είμαι μέσα...δεν έχω καμιά προτίμηση για τη μέρα, συμφωνώ πάντως να μην είναι Παρασκευή...το ΣΚ μας δίνει λίγο περισσότερο χρόνο αλλά είναι κάπως δεσμευτικό...ας ορίσουμε μια καθημερινή για αρχή και βλέπουμε!

df306542d5.pngbb1d25814b.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα...δεν έχω καμιά προτίμηση για τη μέρα, συμφωνώ πάντως να μην είναι Παρασκευή...το ΣΚ μας δίνει λίγο περισσότερο χρόνο αλλά είναι κάπως δεσμευτικό...ας ορίσουμε μια καθημερινή για αρχή και βλέπουμε!

 

Επίσης, εκτός από Τρίτη!

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω να δω φωτογραφια που προσπαθει η felinidoc να αρμεξει τις κατσικες

 

Καλέ δεν τις άρμεξε! Τους πέρασε το symphony μέσα από τα κάγκελα και θα αρμεχτούν μόνες τους!

1103660.png

________

I think men who have a pierced ear are better prepared for marriage. They've experienced pain and bought jewelry.

Link to comment
Share on other sites

η κοπελα κατω απο την myrto ειναι η bon-bon?

η μικρη Αννουλα ξεχωριζει απο το ξανθο.βλεπω οτι επιασε φιλια η Αννουλα με το αλλο μωρο και το κραταει να μην φυγει. :lol:

εγω θελω να δω φωτογραφια που προσπαθει η felinidoc να αρμεξει τις κατσικες επισης τις φατσες των σερβιτορων οταν θηλαζετε :lol::lol:

 

:lol:

Η bonbon είναι μία κούκλα, η φωτογραφία δεν είναι αντιπροσωπευτική!

Όσο για μένα, για την ώρα πλεύρισα με την βοήθεια του Θαλή τους τράγους! Για τις κατσίκες έπεται συνέχεια...

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πως να κατσει το παιδι με τοσες γυναικες.... Ειναι πολύ γλύκας ο Ιασονάκος :lol::lol::lol:

 

Αφροδιτούλα ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια :)

και η Δανάη από γλύκα δεν πάει πίσω... όπως και όλα τα κοριτσάκια δηλαδή, μας άρεσαν πολύ .... για το μεμπουλοχαρέμι μας!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο, μπραβο, μαντεψατε πολύ καλα!!! Επιτηδες δεν εδωσα συστασεις απο την αρχη :lol::lol::lol: Δεν αναγνωρισατε τις άλλες δυο όμως!

Αμφιτριτη (προδιδω την μία), περιμενω και τις δικές σου φωτογραφίες για να δει και η δική μου η φατσα το φως της δημοσιότητας :cool::cool::cool: .

Και γω μεσα ειμαι για επαναληψη της συναντησης για καθημερινή απόγευμα. Η Πεμπτη ακουγεται μια πολύ καλή μερα!!! Να κατσουμε στα γρασιδια και να αμολήσουμε τα σκαθαράκια μας.... Να ερθουν και οι κοπελες που δουλευουν τα πρωινά... Τέλεια. Ανυπομονώ :!:

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα! :D:D

 

τι κανετε!να πω λοιπον και εγω πως περασα: πολυ πολυ ωραιααααα!

 

χαρηκα πραγματικα που σας γνωρισα απο κοντα! για καποιο λογο εννιωθα οτι σας ηξερα παρολο που δεν σας ειχα δει ποτε! μ'αρεσε πολυ που τα μωρακια καθησαν ολα μαζι κατω και επαιζαν... ηταν πολυ ωραια εικονα :lol: . καναμε εντυπωση παντως τοσες μαμαδες με τα μωρα αγκαλια και τα καροτσια παρκαρισμενα... οι ξενοι ειδικα μας χαζευαν!

 

κοριτσια πεσατε μεσα για τη φωτο . felinidoc ευχαριστω για τα καα σου λογια ...αλλα υποκλινομαι στην ομορφια της αννουλας και ειδικα στα ματακια... φτου! :cool:

 

Afrodite ευχαριστουμε για τις φωτο ,....κριμα πουη μοιρα του φωτογραφου ειναι να μην ειναι σε καμια φωτο. ελπιζω να βαλουν οι αλλες κοπελες καποια δικια σου! .... προς το παρον νομιζω οτι η δαναη εκλεψε την παρασταση! :wink:

 

ο ιασονας ηταν αρχηγος με τοσες γυναικες! αχ! Marle θα μαλλιοτραβιουνται οι γυναικες για χαρη του! :wink:

 

η myrto , η C@t , η αμφιτριτη μου εδωσαν την εντυπωση μιας ηρεμης δυναμης! γλυκιες και καλοσυνατες!

 

η αγλαια δε χοντρηηηηηηη! τρομαξαμε να ριξουμε την πορτα για να περασει! λοιπον απορησα που εχει βαλει τα 5 κιλα! οσο για την φωτο συμφωνω οτι απο κοντα ειναι πολυ πολυ πιο ομορφη!

και ο Θαλης πολυ κοινωνικο , γεματο ζωη παιδακι! να τον χαιρεσαι!

 

αντε να το επαναλαβουμε συντομα! συμφωνω για το απογευμα για να ερθουν και αλλες κοπελες! ... φιλακια!

 

να χαιρεστε ολες τις οικογενειες σας!

 

:D :D :D:D:D

Ειστε η ζωη μου: Θεοδώρα 3ων, Στελα 2, Μπεμπης-Αποστολος!

Νεκταριε Σ' ΑΓΑΠΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 3 μέρες που έχω να μπω στο φόρουμ λόγω διαβάσματος και μετακόμισης ταυτόχρονα δεν περίμενα να έχω να πω κάτι καινούριο... Είστε καταπληκτικές στο να μαντεύετε φωτογραφίες! Περάσαμε φανταστικά πράγματι. Εμείς ήμασταν από αυτούς που φύγαν αργότερα απ' ό,τι υπολόγιζαν! Bon bon ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Γνωρίσαμε τις ιδιαιτερότητες της κάθε μιας, μιλήσαμε εφ' όλης της ύλης, ακόμα και για τη γάτα μας (είμαστε 5 άτομα που μοιραζόμαστε την αγάπη για τις γάτες! απίστευτο; ) είδαμε την C@t να φοράει το sling με τον έρωτά της, ψάχναμε τα ροζ παπούτσια στην παιδική χαρά, διασώσαμε τις κατσίκες από βέβαιο άρμεγμα και γνωρίσαμε επίσης και την Kaith και την Kitty4 (υπάρχει και φωτό αρκεί να καταλάβω πώς την επικολλούμε). Ισχύει επίσης ότι η φωτογράφος Αφροδίτη είναι όμορφη, το' χει το όνομα βέβαια... Όσο για την Αγλαΐα, καμιά μας δεν μπόρεσε να την απαθανατίσει ακριβοδίκαια. Δυστυχώς το δικό μου υλικό δεν είναι τόσο πλούσιο! Για τη bon bon, Kitty4, Μyrto και Felini οι εικόνες μιλούν μόνες τους... Μένει μόνο να βρω πώς τις δημοσιεύουμε! Τα φώτα σας!

.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κορίτσια!!!!

 

Τώρα που βλέπω και τις φωτογραφίες, ζηλεύω και πάλι που δεν ήρθα... :?

Μέσα και εγώ αν κανονίσουμε συνάντηση μία φορά το μήνα!Και εγώ προτιμώ καθημερινές απόγευμα.

 

Πολύ όμορφη παρέα είστε!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

.... προς το παρον νομιζω οτι η δαναη εκλεψε την παρασταση! :wink:

 

δε πιστευω να θες να πεις οτι ειμαι χαζομαμα ... :lol::lol::lol:

 

Λοιπον Αμφθτριτη εγω μπανω στο http://www.photobucket.com (εχω κανει δωρεαν εγγραφη) και εκει κανω upload τις φωτογραφιες που θελω. Σου δινει ενα κωδικό για καθε φωτο ΙΜG Code τον οποιο επικολλας εδω. Θελει λιγο δουλίτσα....

Καλο κουραγιο με το τρεξιμό σου

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη ευχαριστώ πολύ! Για μένα την τεμπέλα όμως βρέθηκε καλύτερη λύση: Έστειλα με μέιλ τις φωτό στη felinidoc και θα τις ανεβάσει εκείνη, όπως πάντα φιλότιμη να βοηθήσει! Έχω μερικές καλές με τη Δανάη, που επιβεβαιώνουν αυτό που έγραψε η bon bon! Και τώρα κλείνω γιατί η μικρή μου πατάει το power του υπολογιστή!

.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τις ανεβάζω.. ελπίζω! :lol:

 

DSC05656-1.jpg

 

Αφροδίτη και Δανάη ....

 

DSC05657-1.jpg

 

Αννα και Μαρίνα (κόρη Αμφιτρίτης)

 

DSC05659-2.jpg

 

Ο σοφός Θαλής και η Μαρίνα (τα δύο περιπατιτικά... :) )

 

DSC05660-2.jpg

 

Μαρίνα, Δανάη και Άννα στο background...

 

DSC05662-2.jpg

 

Μαρίνα και Δανάη

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλε δε σας εγραψα για την kitty4!

 

ειναι φιλεναδα μου .... και παρασυρθηκα απο τη γνωριμια μας! :cool:

 

ενα πραγμα θα σας πω οτι ηταν προισταμενη μου...! :D

δε μπορει λοιπον παρα να ειναι ενας καταπληκτικος , ανιδιοτελης ανθρωπος , για να διατηρουμε μετα την επαγγελματικη συνεργασια και προσωπικη φιλια !

 

αφηστε που κουβαλαει την ιδια "τρελλα" για το θηλασμο!... :wink:

 

φιλακια σε ολες!

Ειστε η ζωη μου: Θεοδώρα 3ων, Στελα 2, Μπεμπης-Αποστολος!

Νεκταριε Σ' ΑΓΑΠΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...