Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Ειπα τελικα να ανοιξω το θεμα για να δω αν βλεπουν κι αλλοι αυτο που με εχει 'καθηλωσει' τον τελευταιο καιρο.

Κι οχι μονο ο Wentworth maryp (που ειναι κουκλι οτι κι αν λες, αλλα τι να πεις κι εσυ που κανεις παρεα με τα πουρεΐντζερ) αλλα και σαν υποθεση εχει πολυ ενδιαφερον....

 

(τι να κανει και μια μανα κλεισμενη μεσα στο σπιτι σαλταρισμενη, κατι πρεπει να βλεπει.... :lol: )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαι μαλιστα επειδη το σνομπαρα στην αρχη και δεν το εβλεπα, εστειλα τον καλο μου και μου πηρε ολα τα επεισοδια σε dvd και μου εβαλε και nova για να βλεπω τον τριτο κυκλο...... Τρελο κολλημα....

 

Τι να κανει ο χριστιανος, μπορουσε να κανει κι αλλιως????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ το παρακολουθώ φανατικά, καταπληκτική σειρά με πολύ έξυπνο σενάριο. Έχω μεγάλη αγωνία για τον τρίτο κύκλο, ο δεύτερος σταμάτησε σε πολύ κρίσιμο σημείο και θα σκάσω απο την αγωνία!

Μάλλον θα το νοικιάσω απο το video club να ηρεμήσω :lol:

Link to comment
Share on other sites

ωωωω....ναι........ευτυχως εγω τον βλεπω και μεσα στο σπιτι,αφου η κορη μου εχει γεμισει το δωματιο της με αφισες του Σκοφιλντ.........ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΟΝ MICHAEL! :oops:

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites

Noμιζω οτι δνε εχει βγει ακομα ο τριτος σε dvd (αλλιως μαλλον θα το ειχα :wink: ) αλλα και ο τριτος σταματαει σε καλο σημειο οποτε που να ερθει κι ο τεταρτος........

Link to comment
Share on other sites

ωωωω....ναι........ευτυχως εγω τον βλεπω και μεσα στο σπιτι,αφου η κορη μου εχει γεμισει το δωματιο της με αφισες του Σκοφιλντ.........ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΟΝ MICHAEL! :oops:

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αμα λευτερωθει ομως τι θα βλεπουμε εμεις????????????

Link to comment
Share on other sites

Noμιζω οτι δνε εχει βγει ακομα ο τριτος σε dvd (αλλιως μαλλον θα το ειχα :wink: ) αλλα και ο τριτος σταματαει σε καλο σημειο οποτε που να ερθει κι ο τεταρτος........

 

Σοβαρά μιλάς? :shock:

Ε τότε θα μας περιγράφεις ένα επεισόδιο την ημέρα να μην πάθουμε και στέρηση... :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ως πουρειτζερ φιλη της γεροντισσας εχω να δηλωσω"ειναι το παλικαρι που κανει μαζι με τη Μαιρη πεντικιουρ???????????" :D:D:D:D:D:D:D

εγω τον αγνωστο πολεμο εβλεπα φανατικα!!!!πως αλλαξαν τα πραγματα........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειναι κορυφαιο.κανονικα ο τριτος κυκλος εχει 24 επεισοδια αλλα λογω κατι απεργειων των σεναριογραφων κ οχι μονο, σταματησε στα 13 :twisted::twisted: . απο σεπτεμβριο ξεκινανε τα γυρισματα του τεταρτου κυκλου.

μπορει να μην εχει βγει ο τριτος σε dvd αλλα το internet δεν πρεπει να το αποσβεσουμε??? :wink::wink::wink:

ο αστερης μας, ηρθε στη ζωη 29/10/07!!!!

η τοσοδουλα μας,ηρθε στη ζωη 14/11/09!!!

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου αρέσει πολύ αυτή η σειρά και ανυπομονώ να δω τον τρίτο κύκλο σε dvd, ώστε να μην διακόπτεται από διαφημίσεις.

 

Το πρωτότυπο σενάριό του και οι συνεχείς ανατροπές σε καθηλώνουν.

Grow up and get a life!

Link to comment
Share on other sites

Χα! είμαστε πολλές fun του prison break!

Εμένα είναι φανατικός και ο σύζυγος!

Μαζί ξημεροβραδιαζόμαστε!!!! Κατεβάζει τα επεισόδια με το που βγαίνουν στο ιντερνετ και μόλις κοιμηθεί το παιδί καθόμαστε και απολαμβάνουμε.

Καλά το season 1 το είδαμε μέσα σε 5 μέρες! Πόρωση!

Το 2ο δεν μας άρεσε και πάρα πολύ, αλλά στο 3ο ανέκαμψε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χα! είμαστε πολλές fun του prison break!

Εμένα είναι φανατικός και ο σύζυγος!

Μαζί ξημεροβραδιαζόμαστε!!!! Κατεβάζει τα επεισόδια με το που βγαίνουν στο ιντερνετ και μόλις κοιμηθεί το παιδί καθόμαστε και απολαμβάνουμε.

Καλά το season 1 το είδαμε μέσα σε 5 μέρες! Πόρωση!

Το 2ο δεν μας άρεσε και πάρα πολύ, αλλά στο 3ο ανέκαμψε!!!!

 

Βρε evi_mik ακριβώς τα ίδια συμβαίνουν και στο δικό μας το σπιτικό...πριζονοπόρωση!!! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

και μεις πάθαμε τρελλό κόλημα με το prison break.Στην αρχή ο τρίτος κύκλος δεν μου άρεσε, εκεί μέσα στη ΣΟΝΑ που τους έβλεπα με έπιανε κατάθλιψη,αλλά μετά...ΤΟ κολλημα.περιμένουμε εναγωνίως τον 4ο κύκλο.

 

Είμαστε ομως και φαν του 24(είδαμε όλους τους κύκλους) και του Lost μας έμεινε ο τελευταίος για να δούμε. Τόν έχει δεί καμιά να μας πεί?

Link to comment
Share on other sites

Με το prison break πέρυσι κόντεψα να γεννήσω πριν την ώρα μου.Περίμενα να πάει Δευτέρα 11 να κατεβάσω το επεισόδιο...τρελό κόλλημα.Όσο για τον τρίτο κύκλο μάλλον θα δείξει και ένα τελευταίο 14 επεισόδιο μιας και λένε ότι μετά θα πάει σε τέταρτο κύκλο...Ακόμα δεν ψηφίσατε αν θέλετε να επιστρέψει η Σάρα;;;;;;Τρέξτε γρήγορα..........Δεν μπορώ να βλέπω τον Μάικλ στεναχωρημένο...

 

Υ.Γ. Αυτό με τα 24 επεισόδια δεν ισχύει για τον τρίτο κύκλο,εδώ σκέφτονται και αν θα βγάλουν 14ο....κάπου πριν τα Χριστούγεννα κυκλοφόρησε φήμη ότι θα το σταματήσουν εντελώς,αλλά ευτυχώς συνέχισε....και αναμένουμε εναγωνίως την συνέχεια!!!!

 

Υ.Γ2 Καλά με το Lost επίσης τρελό κόλλημα...πληροφοριακά το 24 είναι του ίδιου σεναριογραφικού τιμ έμπνευση!

Σ 08/07/2007

Α 07/08/2011

Θ 06/06/2013

Link to comment
Share on other sites

14ο επεισόδιο; Μα πότε; Πάνε 2,5 μήνες από το 13ο ή κάνω λάθος; Δεν ήταν λίγο χάλια ο 3ος κύκλος και συγνώμη κιόλας.

Αλλά ναι θέλουμε να επιστρέψει η Σάρα. Λέγανε οτι αποχώρησε λόγω εγκυμοσύνης. Ε τώρα άμα γέννησε ας επιστρέψει. Άλλωστε εννοείται οτι ο μικρός απλά άκουσε τη δολοφονία της δεν την είδε, όσο για το κεφάλι στο κουτί, ε δεν ξέρω ας βρουν κάτι!!!

v67qp3.pngoKmPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...