Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Λέγανε οτι αποχώρησε λόγω εγκυμοσύνης. Ε τώρα άμα γέννησε ας επιστρέψει.

 

Πωπω τι ειστε εσεις βρε!! Μολις γεννησε η γυναικα, αμεσως να επιστρεψει!! Μπορει να θηλαζει η μανα!!! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14ο επεισόδιο; Μα πότε; Πάνε 2,5 μήνες από το 13ο ή κάνω λάθος; Δεν ήταν λίγο χάλια ο 3ος κύκλος και συγνώμη κιόλας.

Αλλά ναι θέλουμε να επιστρέψει η Σάρα. Λέγανε οτι αποχώρησε λόγω εγκυμοσύνης. Ε τώρα άμα γέννησε ας επιστρέψει. Άλλωστε εννοείται οτι ο μικρός απλά άκουσε τη δολοφονία της δεν την είδε, όσο για το κεφάλι στο κουτί, ε δεν ξέρω ας βρουν κάτι!!!

 

Για το 14ο επεισόδιο λένε εδώ και 2 μήνες αλλά τίποτα ακόμα....

Εμένα δεν μου άρεσε και τόσο ο 3 γιατί τον βρήκα ψιλοεπανάληψη του πρώτου (αν και το είδα με ενδιαφέρον)...Όσο για την Σάρα δεν έδειξε καθαρά το κεφάλι από το κουτί αλλά τα μαλλιά και λίγο μέτωπο οπότε θα πουν ότι έβαλαν κάποια άλλη και ο Λίνκολν δεν μπόρεσε να βγάλει όλο το κεφάλι να την δει οπότε νόμιζε ότι είναι η Σάρα....ή βρήκαν κάποια να της μοιάζει...Ισχύει αυτό για την εγκυμοσύνη αλλά έτσι όπως πάει θα την γυρίσουν μάλλον αφού επεισόδια μάλλον από του χρόνου(Σεπτέμβριο) πάλι θα έχουμε...οι περισσότεροι ψηφίσαμε να γυρίσει by the way...

Σ 08/07/2007

Α 07/08/2011

Θ 06/06/2013

Link to comment
Share on other sites

Λέγανε οτι αποχώρησε λόγω εγκυμοσύνης. Ε τώρα άμα γέννησε ας επιστρέψει.

 

Πωπω τι ειστε εσεις βρε!! Μολις γεννησε η γυναικα, αμεσως να επιστρεψει!! Μπορει να θηλαζει η μανα!!! :lol::lol:

 

Μπορεί να δουλεύει και να θηλάζει!

 

Εγω παλι που εφαγα τρελο κολλημα με το House MD (ιατρικες υποθεσεις) θα ζησω γιατρε μου;;;;

 

Κι εγώ επίσης.

Και με τα CSI και το Heroes

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι που εφαγα τρελο κολλημα με το House MD (ιατρικες υποθεσεις) θα ζησω γιατρε μου;;;;

 

Και αυτή την σειρά την λατρεύω όπως επίσης το Ηeroes, CSI MIAMI,LOST και το DESPARATE HOUSEWIFES.

 

Τα ελληνικά σήριαλ τα έχω κόψει εδώ και 3 χρόνια. Τα σενάριά τους και η σκηνοθεσία τους είναι για διανοητικά ανάπηρους.

Grow up and get a life!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον κορες, ειδα και το τελευταιο του τριτου κυκλου ολοκληρο (το λεω γιατι το ειχα δει αλλα σε κομματια και χωρις υποτιτλους) και ηταν μακραν το καλυτερο επεισοδιο.

 

Ειδικα αυτα τα κοντινα στη μουριτσα του Michael....α πα πα αλλο πραγμα!!!

 

Και δεν θα σας πω πως τελειωνει (ισως υπαρχουν καποιες που θελουν να το δουν) αλλα θα σας πω οτι αφηνει ανοιχτο ενδεχομενο να ειναι ζωντανη η Σαρα (η Μαρα και το κακο συναπαντημα.... :lol:) :lol: και συγκεκριμενα σε σκηνη αναμεσα στον Mahone και Whistler.

 

Super δεν εχω λογια η κολλημενη.....!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...