Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

εφαγε μια κιμωλια στο σχολειο,ειναι δυνατον ο φαγανουλης μου:?:

μα πως του ηρθε περιμενω να σηκωσει ο παιδιατρος το τηλ να του το πω.

λετε να παθει τιποτα το μικρο μου;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 86
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μην αγχώνεσαι!! Περίμενε όμως να απαντήσει ο παιδίατρος να του το πεις. Και γω έφαγα όταν είμουν μικρή και μια χαρά είμαι (πιστεύω :rolleyes:)

 

Την Κυριακή το Εριεττόπουλο ήπιε λίγο υγρό για σαπουνόφουσκες και ήταν δίπλα μου. Αντί να φυσήξει ρούφηξε και το ήπιε!!

 

Τρελλάθηκα!!

 

Όταν τη ρωτούσα διάφορα όπως πόσο ήπιες, φτύσε, γιατί το έκανες κτλ., ήταν όλο υπερβολή. Το ήπια όλο!! Πες μπράβο μαμά!! Να πιώ πάλι να με δείτε? :shock:

 

Στη συνέχεια προσπαθούσε να φυσάει αέρα από το στόμα για να δει αν βγουν μπουρμπουλίθρες όπως όταν ήπιε ο Τουίτι σαπουνόνερο :evil:

 

Να την ξαναφήσω να δει τηλεόραση?:evil: Όποιος ξαναδεί μίκυ μάους στο σπίτι την έβαψε!!

Link to comment
Share on other sites

Τιγράκι είχα έναν συμμαθητή στο δημοτικό (από την πρώτη έως την τετάρτη) που έτρωγε κιμωλίες με το κιλό! Δεν έμενε κιμωλία για κιμωλία στον πίνακα μη σου πω στο κτίριο όλο! Δεν έπαθε ποτέ τίποτα και ήταν απο τα ενεργητικά παιδιά :lol: Το ότι δεν τον είχα στην πέμπτη και έκτη είναι γιατί εγώ άλλαξα σχολείο :lol:

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δεν πρεπει να φρικαρουμε,ολα τα πιτσιρικια δοκιμαζουν καινουριες γευσεις.Κι εμεις σαν παιδια δε δοκιμαζαμε?Το τι κυβο κνορ εχω φαει και τι ωμο κιμα για κεφτεδακια...λετε να το επαθα απο εκει?:lol:Οσο για τα σκυλομπισκοτα κτλ,προτιματε τα dentastix,κανουν και για την οδοντοφυια!!!Δειτε και αυτο:

http://www.youtube.com/watch?v=vFPDaQrPjus

N9Urp2.pngGowOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχχχχ πονεμένο θέμα... Εμείς έχουμε φάει κουτσουλιά απο πουλάκια στη παιδική χαρά, κακάκια κουνελιού (ξέρετε αυτά που πετάνε έξω απο το κλουβί) και το χειρότερο όλων την περασμένη εβδομάδα τον είδα να πιπιλάει κάτι και του ζήτησα αυστηρά να μου το δώσει και τι ήταν; μια βίδα (μυτερή κιόλας) απο το καπάκι της μπαταρίας ενός παιχνιδιού του....!

Για την κιμωλία δεν νομίζω πως θα πάθει κάτι, κι εγώ είχα συμμαθητή που έτρωγε κιμωλία.

Ο Θεός βοηθός....:?

line_feet_beg_40_time_1231736400_text_ef20ecf0e5ecf0effdebe7f220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν αηδιάζετε εύκολα ΜΗΝ συνεχίσετε το διαβασμα!

 

Πριν λιγο καιρό το καμάρι μου έβγαλε μερικά χαρτια από το καλαθάκι του μπάνιου και αφού σκούπισε πρώτα το πάτωμα, μετά τα έβαλε στο στόμα :shock::shock:

 

Απορώ ακομα πως δεν την βούτηξα στην μπανιερα με dettol να την πνίξω :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα!

 

Εγω εκανα τα πρωτα γενεθλια του μικρου σ'ενα ρεστοραντ τυπου "φαρμα', ετσι, για να ειμαστε εξοχικα.... εχει και αλογακια... ο μικρουλης μου αγνοησε την τουρτα και προτιμησε να φαει την κοπρια... ζεστη-ζεστη!

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια ευχαριστω για τις απαντησεις μιλησα με το παιδιατρο και μου ειπε να μην ανυσηχω δεν εχει κατι τοξικο η κιμωλια.

εγω πηρα και στο κεντρο δηλητηριασεων και μου ειπαν το ιδιο αλλα για καλο και για κακο να εχω το νου μου μηπως κανει πολλες διαρροιες τοτε να ξαναμιλησω μαζι τους.

ευτυχως ειναι οκ αλλα τον ρωταω και κανει το τουριστα δηλ τι δε το θυμαται θα τον τσιμπησω το σκατουλι.

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε φαει κ μεις φρισκις!!!Μαλιστα κυνηγουσε κ την γατα να της το παρει χοχοχο!ΔΟξα το θεο τωρα το κοψε φαση ηταν οταν αρχισε να μπουσουλαει !Τωρα την κυνηγανε τα γατια να της αρπαξουν αυτο που τρωει:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:!Κ οχι τπτ αλλα ειναι κ αγαθιαρα οτι κ να της δωσεις το μοιραζεται το καμαρι μουβρε φαι ειναι παιχνιδι ολα τα μοιραζει σε ολους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να βελτιωσεις τον χρονο σου για το κατουρημα.....αργεις φυστικακη.....αργεις πολυ!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

μετά από τρελλό γέλιο μιλάμε, ο μικρός με κοίταζε καλά καλά, κι εγώ θα συμφωνήσω ότι το παραπάνω είναι το ηθικό δίδαγμα του περιστατικού, εγώ πάλι αφήνω ανοιχτή την πόρτα και τον φωνάζω να τον βλέπω!

1FdQp2.png
Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια ολα καλα ολα ωραια,ενα πραγμα δε καταλαβαινω.πως τρωνε τα σκατα?ειλικρινα δεν αηδιαζουν απο τη γευση(τι γευση να εχουν αραγε)?και αντε πες δεν αηδιαζουν απο τη γευση,απο τη μυρωδια δεν αηδιαζουν?ευτυχως εμεις εκτος απο χαρτι και κατι σκονες δεν εχουμε φαει τιποτα αλλο.α!και μια φορα που τον κουρευα ετρωγε τα μαλλια του!φατσα αηδιας ολα τα λεφτα!!!

qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...