Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/08/k-jumbo.html

 

 

πολυ χαιρομαι που εχουν αρχισει και γινονται καταγγελιες , προκειμενου να κατανοησουμε την πολιτικη των καταστηματων και τον τροπο με τον οποιο θελουν μονο να μας αποσπασουν τα χρηματα.

Ειχα και εγω αντιστοιχες περιπτωσεις απο τα jumbo και πλεον ειμαι σιγουρη οτι δεν προκειται να ξαναψωνισω απο δαυτους.

Ειναι αγενεις και απο το Πασχα και επειτα εχω παρατηρησει οτι προφασηζονται διαφορους λογους ωστε να αποφυγουν τις αλλαγες , γι αυτο αλλωστε δημιουργησανε ξεχωριστες ημερες αλλαγων ελλατωματικων προϊοντων.

Ντροπη τους , να μην σεβονται τον καταναλωτη που τους εμπιστευθηκε και εφτασαν τοσο ψηλα.

κοριτσακια μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 499
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ετσι ειχαν κανει και σε εμενα. μου εφεραν δωρο σαββατο και επειδη ειχα υποψιαστει (αφου το κανουν εκτενως αυτο)οτι θα μου πουν αλλαξε η σεζον πηγα δευτερα πρωι-πρωι. και ναι μου ειπαν οτι αλλαξε η σεζον. τους ειπα λοιπον οτι δεν μπορουν να μην αλλαξουν κατι που στην ουσια αγοραστηκε μια μερα πριν και οτι θα επρεπε τουλαχιστον οπως ολα τα μαγαζια να βαζουν καρτες αλλαγης. και ετσι δεχτηκαν και μου το αλλαξαν!!!!!!ειναι απαραδεκτοι και εκμεταλευτες και φταιμε και εμεις που ψωνιζουμε αλλα θα μου πεις πως να κανεις αλλιως με αυτην την οικονομικη κριση οταν ψωνιζεις απο εκει παιχνιδια με 5 ευρώ και αλλου θες 20-30. τι να πω...

παντως εγω τουλαχιστον τα ειδη που εχουν ιδια τιμη και αλλου, τα αγοραζω απο τοπικα μαγαζια για να ενισχυσουμε και την οικονομια μας. εξαλλου δεν ειναι σε ολα φθηνο το jumbo στις θηλες και τα μπιμπερο ειναι πολλες φορες και ακριβοτερο και φυσικα σε μωρομαντηλα, αφρολουτρα και πολλα αλλα ειδη.

έχω δύο δωράκια

UDcLp3.png euQwp3.png

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειχαν κανει και σε εμενα. μου εφεραν δωρο σαββατο και επειδη ειχα υποψιαστει (αφου το κανουν εκτενως αυτο)οτι θα μου πουν αλλαξε η σεζον πηγα δευτερα πρωι-πρωι. και ναι μου ειπαν οτι αλλαξε η σεζον. τους ειπα λοιπον οτι δεν μπορουν να μην αλλαξουν κατι που στην ουσια αγοραστηκε μια μερα πριν και οτι θα επρεπε τουλαχιστον οπως ολα τα μαγαζια να βαζουν καρτες αλλαγης. και ετσι δεχτηκαν και μου το αλλαξαν!!!!!!ειναι απαραδεκτοι και εκμεταλευτες και φταιμε και εμεις που ψωνιζουμε αλλα θα μου πεις πως να κανεις αλλιως με αυτην την οικονομικη κριση οταν ψωνιζεις απο εκει παιχνιδια με 5 ευρώ και αλλου θες 20-30. τι να πω...

παντως εγω τουλαχιστον τα ειδη που εχουν ιδια τιμη και αλλου, τα αγοραζω απο τοπικα μαγαζια για να ενισχυσουμε και την οικονομια μας. εξαλλου δεν ειναι σε ολα φθηνο το jumbo στις θηλες και τα μπιμπερο ειναι πολλες φορες και ακριβοτερο και φυσικα σε μωρομαντηλα, αφρολουτρα και πολλα αλλα ειδη.

 

ασχετο!η μικρη σου ποτε γεννήθηκε?19 η 20 μαρτιου?

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κακά όμως τα ψέματα και έτσι να είναι, ίσως απο τα μοναδικά καταστήματα που έχουν αυτές τις τιμές και έτσι μπορούν και αγοράζουν άνθρωποι κάτώτερων οικονομικών στρωμμάτων....Αν σταματήσουμε να ψωνίζουμε απο Jumbo, zaxarias και τέτοια που αλλού θα βρούμε πιο φθηνά???

 

Ίσως γιαυτο και το εκμεταλεύονται!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ειναι τοσο φθηνιαρικα και χαλια

ρουχα ποτε δεν εχω ψωνισει κ ουτε προκειται ποτε

και παιχνιδια φοβασαι να τα δωσεις

 

 

είναι αλήθεια ότι αγοράζεις παίρνεις, όμως είμαι και τις άποψεις ότι αφου δεν μου τρέχουν λεφτά απο τα πατζάκια μου και το παιδάκι όταν είναι μωράκι αναπτύσσετε με πολύ γοργούς ρυθμούς είναι ζήτημα αν τα φανελάκια, απλά φορμάκια και παιχνίδια που τις περισσότερες φορές τα σπάνε τα ίδια τα παιδιά να πρέπει να δώσω περιουσίες αφου θα τα βάλουν και θα τα χρησιμοποιησουν πολύ λίγες φορές....

 

Δεν είπα όλα τα ρούχα και τα παπούτσια και τα παιχνίδια θα είναι κατακόρον απο κει αλλά τα καθημερινά σίγουρα δεν θα είναι GUCCI & ARMANI αλλά JUmbo & zaxarias...

 

 

Αυτή είναι η δική μου άποψη.....

Link to comment
Share on other sites

και στο παζαρι του Πειραια να πας ιδιες τιμες εχουν. Μηπως ειναι κατωτερης ποιοτητας; Απο το H&M kai ειδικα στις εκπτωσεις εχει πολυ καλυτερα ρουχαλακια για μωρακια με τιμες αρκετα καλες πιστευω. Βεβαια jumbo εχει παντου. Τωρα για τα παιχνιδια που ειναι φιρμας νομιζω οτι ειναι φιξ οι τιμες τους. Τα αλλα που ειναι και πολυ πιο οικονομικα ειναι και ποιοτητας γεια σου. Επισης με τιμες που εχει συνηθως αγοραζεις περισσοτερα απο οσα χρειαζεσαι και στο τελος κανεις λογαριασμους 50 και 100ευρω.

Οσον αφορα τα σχολικα ειδη εχω καταλαβει οτι αυτα που ειναι ποιοτητας δεν απεχουν στην τιμη του βιβλιοπολειου. Για παραδειγμα η φθηνη πλαστελινη jumbo ειναι πολυ σκληρη , ενω η επωνυμη εχει ιδιο κοστος με αλλα καταστηματα.

Καποτε ημουν και εγω φαν των jumbo αλλα τωρα με τιποτα.

Αμ ξυπνησαν οι σκλαβοι Αντωνακη μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακια μου!

Link to comment
Share on other sites

Αμ ξυπνησαν οι σκλαβοι Αντωνακη μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!

lol-049.gif

 

Αν ήξεραν οι καταναλωτές τι δύναμη έχουν στα χέρια τους, κάτι τέτοιοι θα είχαν πάρει πόδι προ-πολλού.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οσον αφορα τα σχολικα ειδη εχω καταλαβει οτι αυτα που ειναι ποιοτητας δεν απεχουν στην τιμη του βιβλιοπολειου. Για παραδειγμα η φθηνη πλαστελινη jumbo ειναι πολυ σκληρη , ενω η επωνυμη εχει ιδιο κοστος με αλλα καταστηματα.

Καποτε ημουν και εγω φαν των jumbo αλλα τωρα με τιποτα.

Αμ ξυπνησαν οι σκλαβοι Αντωνακη μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!

 

Ακριβώς:!: Τα σχολικά τους δεν τα λες φτηνά.

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα τα ρουχα γιατι παμε σε ακραιες περιπτωσεις ??(γιατι καποια κοπελα ανεφερε τα gucci).Δεν υπαρχουν ελληνικες βιοτεχνιες κ μαγαζακια της γειτονιας να ψωνισετε? Εγω απο ελληνικη βιοτεχνια στην γειτονια μου τωρα στις εκπτωσεις αγορασα με 25ε τρια σετ για δωρακια και μια χαρα ποιοτητα.

tyazp2.png

C9SDp2.png

 

Και το κοριτσακι μας ηρθε στις 10/10/11.

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω με τις κοπελες που λενε να βοηθησουμε τα μαγαζια της γειτονιας εγω σημερα ψωνισα 2 κουβερτες για τα διδυμα μου απο 22 ευρω την καθε μια μου τις αφησε 20, 2 μπουρνουζακια απο 17,5 ευρω το ενα 15, μια κουβερτα αγκαλιας απο 17 στα 15 ευρω 2 σετ σεντονακια απο 25 το ενα στα 20 ευρω και μου εδωσε δωρο 2 συσκευασιες που περιειχαν 3 καλτσακια μπεμπε η καθε μια και κανανε 6 ευρω δλδ μου εκανε δωρο 12 ευρω και ολα βαμβακερα και ελληνικης ραφης οχι κινεζικης..

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα να παρω καπελακι για εμενα και τον μικρο και τα ειχαν βγαλει.. εβαλαν σχολικα και χειμωνιατικα και........ σκουφακια.. δεν πανε καλα οι ανθρωποι..

the hand that rocks the cradle, is the hand that rules the world..

πριγκιπακος και νεραϊδουλα ..

Link to comment
Share on other sites

και στο παζαρι του Πειραια να πας ιδιες τιμες εχουν. Μηπως ειναι κατωτερης ποιοτητας; Απο το H&M kai ειδικα στις εκπτωσεις εχει πολυ καλυτερα ρουχαλακια για μωρακια με τιμες αρκετα καλες πιστευω. Βεβαια jumbo εχει παντου. Τωρα για τα παιχνιδια που ειναι φιρμας νομιζω οτι ειναι φιξ οι τιμες τους. Τα αλλα που ειναι και πολυ πιο οικονομικα ειναι και ποιοτητας γεια σου. Επισης με τιμες που εχει συνηθως αγοραζεις περισσοτερα απο οσα χρειαζεσαι και στο τελος κανεις λογαριασμους 50 και 100ευρω.

Οσον αφορα τα σχολικα ειδη εχω καταλαβει οτι αυτα που ειναι ποιοτητας δεν απεχουν στην τιμη του βιβλιοπολειου. Για παραδειγμα η φθηνη πλαστελινη jumbo ειναι πολυ σκληρη , ενω η επωνυμη εχει ιδιο κοστος με αλλα καταστηματα.

Καποτε ημουν και εγω φαν των jumbo αλλα τωρα με τιποτα.

Αμ ξυπνησαν οι σκλαβοι Αντωνακη μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!

 

 

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!.... ΜΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΜΩΣ!!!!

 

Και ήθελα να προσθέσω το εξής:

 

Εχετε δει τα πλαστικά πιάτα και ποτήρια του jumbo ????

Ξέρετε ποια λέω....

....αυτά με τους διάφορους ήρωες (τις barbie,τις πριγκήπισσες κλπ)

 

Εχετε ιδέα τι είδους πλαστικό είναι ????????

 

Το αναγράφει συνήθως στον πάτο απο κάτω

μέσα σε ένα τρίγωνο (ανακλυκλωσης).

 

Εαν δεν το έχετε προσέξει θα σας το πω εγώ:

 

Γραφει το νούμερο 7....

...και τι σημαίνει αυτό??

 

Για διαβάστε το παρακάτω:

 

 

Ξέρετε τι αντιπροσωπεύει ο αριθμός;

Υποθέσατε ότι είναι για την ανακύκλωση;

Λοιπόν κάνετε λάθος!!!

Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΑΣ ΦΑΝΕΡΩΝΕΙ ΤΗ ΧΗΜΙΚΗ ΟΥΣΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ...

 

1) Πολυαιθυλένιο terephalate (PET)

2) Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE)

3) Πολυβινυλικό χλωρίδιο Unplasticised (UPVC) ή πλαστικοποιημένο πολυβινυλικό χλωρίδιο (PPVC)

4) Πολυαιθυλενίου χαμηλής πυκνότητας (LDPE)< /FONT>

5) Πολυπροπυλένιο (PP)

6) Πολυστυρόλιο (CP) ή εκτάσιμο πολυστυρόλιο (EPS)

7) Άλλο, συμπεριλαμβανομένου νάυλον και ακρυλικού

 

 

Αυτό που δεν σας λένε είναι ότι πολλά από τα χρησιμοποιούμενα πλαστικά είναι τοξικά και οι χημικές ουσίες που χρησιμοποιούνται για να δημιουργήσουν ένα πλαστικό μπορούν να περάσουν από το πλαστικό και στο τρόφιμο/ποτό.

Σκεφτείτε το, πόσες φορές έχετε ή ένας φίλος σας είπε «δεν συμπαθώ αυτό, έχει γεύση σαν πλαστικό μπουκάλι...»

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΓΕΥΕΣΤΕ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ

 

Τα ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ είναι τα Νο: 3, 6, και 7 !!!

ΜΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ αν βρίσκονται στον πάτο του μπουκαλιού!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παντως πραγματι τα μαρκε προιοντα δεν τα εχουν φτηνοτερα.

πχ το μπανακι aquarium το ειχαν ιδια τιμη με τα Λητω,καμια διαφορα!!

ομως οπως ειπε η Stellinula,καποιοι ανθρωποι δεν εχουν την ανεση να ψωνισουν απο αλλου,και καταληγουν εκει!!!

οσο για τα ρουχακια τους,καποια ειναι πολυ ωραια-καποια αλλα χαλια μαυρα.Και το μονο κακο με καποια βαμβακερα τους ειναι οτι κανουν κομπακια...αλλα να πω και την αληθεια μου,και καποια ελληνικης ραφης το ιδιο κανουν!!

 

Ααα,και κατι αλλο.Soevann μου,πραγματι το 7 ειναι χαλια στα περισσοτερα προιοντα και κυριως οπου δεν υπαρχει αλλη διευκρινηση αλλα τον αριθμο αυτον γραφει και η κιτρινη σειρα της Αβεντ,που ειναι bpa free..απλα το υλικο της ειναι απότι καταλαβα απο ανακυκλωση.Κατι τετοιο τελοσπαντων.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έχω καταργήσει τα jumbo και τα παιχνίδια τα ψωνίζω από Μουστάκα... Μου είχαν σπάσει τα νεύρα με τα ελαττωματικα τους στα jumbo!!! Καλά για ρούχα προτιμώ σαφώς ελληνικές βιοτεχνίες, μου αρέσουν πολύ, είναι πολύ χαρούμενα, οικονομικά (ειδικά αν βρεις και την ίδια τη βιοτεχνία για να τα πάρεις) και αρκετά καλά σε ποιοτητα για κάθε μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ψωνίζω ποτέ από τα jumbo, όχι μόνο γιατί τα περισσότερα είναι ελλατωματικά, αλλά κυρίως γιατί στις συσκευασίες δεν αναγράφεται τόπος και όνομα κατασκευαστής (πολλά από αυτά είναι κινέζικα), παρά μόνο η επωνυμία του jumbo.

Επίσης, προτιμώ να ψωνίζω από τη γειτονιά μου, παρά από τα συτού του είδους τα μεγαθήρια, στα οποία -εγώ τουλάχιστον- βγαίνεις με πονοκέφαλο....

2 παιδιά-Σύζυγος-Δουλειά-Πανεπιστήμιο-Σπίτι

Ωχ θεέ μου, βάλε το χεράκι σου.....

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα τελος Ιουλη στο καταστημα Αλιμου για αλλαγη και τα ειχαν μαζεψει ολα!

Τη προηγουμενη φορα παλι ειχα παει Σαββατο με τα διδυμα και δε τα δεχονταν!

καλο Απριλη τωρα?????? ρε αει σιχτηρ!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Παραθετω τα μαιλ μας για θεματα εξυπηρετησης κλπ κλπ

 

Γεια σας

εναποθετω τον προβληματισμο μου

Εχω παρει 2 πραματακια που αποφασισα ημερα Σαββατο να τα επιστρεψω για να παρω κατι αλλο!

η πωλητρια βραχος , αλλαγες δε γινονται , μονο τριτη-παρασκευη

σημειωση....εγω μονογονεας ..με τα διδυμα 2,5 χρονων παρεα στο καταστημα

ξερετε απλετος χρονος!!!!!

αφου φυσικα και φωναξα, οχι στην υπαλληλο

αλλα πολυ απλα για να με ακουσουν και αλλοι

πηγα να ψωνισω αυτα που ηθελα με τα μωρα!

αγορασα διαφορα και μερικα βρακακια

το ενα ηταν cars

το επλυνα! και ως δια μαγειας εξαφανιστηκε ΟΛΗ του η σταμπα! ειναι ασπρο πλεον

με αποχρωσεις κιτρινου! γελοιο!

αυτο μπορω να το γυρισω σαν ελαττωματικο?

αλλα αυτο Δευτερα η Σαββατο ε?????

 

ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ???????????????

 

το ξαναλεω..μονογονεας!

θα ψαχνω που να αφησω τα μωρα, ενω επιστρεφω 7 το απογευμα

να ερθω 2 μερες εκει για να ειμαι συνεπης με τη διευκολυνση που παρεχετε στους πελατες σας??????

 

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ!!!

 

 

ΑΠΑΝΤΗΣΗ

 

Αξιότιμη κυρία ΧΧΧΧΧ,

 

 

 

Λάβαμε την επιστολή σας με τις παρατηρήσεις σας και ζητούμε συγνώμη για το συμβάν. Η εταιρεία μας προκειμένου να εξυπηρετήσει τα εύλογα αιτήματα των πελατών της εφαρμόζει εδώ και ένα χρόνο το εξής ωράριο επιστροφών σε όλο το δίκτυο των καταστημάτων της.

 

 

 

Επιστροφές μη χρησιμοποιημένων και εντός της συσκευασίας τους εμπορευμάτων δεχόμαστε καθημερινά από Τρίτη έως και Παρασκευή από τις 09:00-21:00. Επιστροφές ελαττωματικών δεχόμαστε Σάββατο και Δευτέρα από τις 14.00ʼ έως 18.00ʼ, καθώς για τα ελαττωματικά προϊόντα υπάρχει ειδικά επιφορτισμένος υπάλληλος ο οποίος εξετάζει την κάθε περίπτωση εφόσον διαπιστωθεί ελάττωμα κατασκευαστικό και όχι από τη χρήση εγκρίνει την αλλαγή.

 

 

 

Για να μην ταλαιπωρούνται οι πελάτες καθώς κατανοούμε ότι ο χρόνος είναι περιορισμένος και οι αποστάσεις μεγάλες η εταιρεία αναγράφει το ωράριο στο πίσω μέρος των αποδείξεων, στο διαδικτυακό της χώρο, ενώ υπάρχουν ηχητικές και γραπτές ανακοινώσεις μέσα στα καταστήματα. Επιπλέον, κάποιος πελάτης που έχει να αλλάξει μαζί ελαττωματικά και μη ελαττωματικά προϊόντα για να μην επισκέπτεται το κατάστημα δύο φορές μπορεί να πραγματοποιήσει ταυτόχρονα τις αλλαγές μόνο τη Δευτέρα και Σάββατο (14:00-18:00).

 

 

 

Καθώς επισκεφτήκατε το κατάστημά μας εκτός ωραρίου αλλαγών δεν ήταν δυνατό να εξυπηρετηθείτε καθώς δεν ήταν παρόν ο εξουσιοδοτημένος υπάλληλος ο οποίος θα ενέκρινε την αλλαγή. Ο υπάλληλος που σας εξυπηρέτησε στην υποδοχή δεν θα μπορούσε να κάνει κάποια εξαίρεση καθώς το μηχανογραφικό σύστημα δεν επιτρέπει στον χρήστη να το παρακάμψει.

 

 

 

Όσον αφορά το ερώτημά σας σχετικά με το βρακάκι των cars θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η εταιρεία έχει διαθέσει χιλιάδες τέτοια προϊόντα χωρίς να έχουν προβλήματα. Επίσης η συγκεκριμένη τεχνική τυπώματος χρησιμοποιείται κατά κόρον. Σύμφωνα με τα στοιχεία που έχουμε το περιστατικό δείχνει μεμονωμένο και πιθανόν να οφείλεται στο ότι δεν ακολουθήθηκαν οι οδηγίες πλυσίματος και όχι σε κατασκευαστικό ελάττωμα. Κατά συνέπεια δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί η αλλαγή.

 

 

 

Κατανοούμε την κατάσταση που μας περιγράφετε και παρακαλούμε να προσέλθετε σε οποιοδήποτε κατάστημα του δικτύου από Τρίτη έως και Παρασκευή από τις 09:00-21:00 όπου θα βρίσκεται ο εξουσιοδοτημένος υπάλληλος που μπορεί να σας εξυπηρετήσει για την αλλαγή των μη ελαττωματικών προϊόντων.

 

 

 

Ζητούμε και πάλι συγνώμη για το περιστατικό.

 

 

 

Με τιμή

 

 

 

Τμήμα Εταιρικής Επικοινωνίας

 

 

 

 

 

ΑΝΤΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ που μαλλον δε θα απαντηθει ποτε ....

 

 

η απαντηση ειναι απλο μπλα μπλα

ολα γινονται για τη διευκολυνση ΣΑΣ και οχι την διευκολυνση ΜΑΣ!

θα μπορουσε να ειναι καποιο δωρο και φυσικα δε θα ειχα αποδειξη που αναγραφονται κλπ κλπ κλπ

δε κατηγορω φυσικα την υπαλληλο που ηταν κλειδωμενο το συστημα και εκεινη την ωρα δεν εκανε απλα ΤΙΠΟΤΑ!

οσο για το βρακακι

το μονο λαθος οτι το επλυνα με τα σκουρα αντι τα ασπρα που επρεπε

δηλαδη στους 30 και οχι στους 60!

ακομα καλυτερα δηλαδη

η σταμπα εξανεμειστηκε απλα!

δε πειραζει θα παρω μια εφταδα βρακακια απο Μοδερκερ Αγγλιας (φυσικα αγγλιας γιατι το ελληνικο ειναι απλα ΚΛΕΦΤΕΣ)

στη τιμη των 8 ευρω, δηλαδη πολυ φτηνοτερα απο ακομα και εσας!

Και δεν εχω κανα ειδικο πλυσιμο, ηταν απλα ΕΛΑΤΤΩΜΑΤΙΚΟ αλλα δε θα ασχοληθω με τα 2,99 ευρω εννοειτε!

ΜΕ ΕΣΑΣ ασχοληθηκα και την πολιτικη σας!

Φυσικα δε πειραζει να τα δημοσιευσω αυτα???? εεεεε???

Δεν ειναι τιποτα κρυφο , μεμπτο , κλπ κλπ κλπ

Οταν ημουν εγγυος ειχα παραπονεθει γιατι δεν υπηρχε ενα καθισματακι γιατι πραγματικα ενιωθα ασχημα ορθια επι 2 ωρες

Σιγα μη και κανατε κατι!

Στο καταστημα Αλιμου επιχειρησα μια και μοναδικη φορα να μπω με διδυμοκαροτσο στο πανω οροφο!

Και φυσικα κολλησαμε, εσπρωξα ολα τα ενδιαμεσα και απλα εφυγα!

Τελειως απροσιτοι σε διδυμα!

Τωρα μεγαλωσαμε και μπαινουμε στο καροτσι σας (το οποιο απαγορευεται φυσικα!!!!)

 

Αυτα για την ωρα

Ενας δυσαρεστημενος Διδυμο-Μονογονεας!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

2-3 καταγγελίες την ίδια μέρα στο http://kepka.org/index.php?option=com_content&task=section&id=3&Itemid=56

ίσως να τους φέρει στα ίσα τους

Το άσχημο είναι ότι λέμε τον πόνο μας αλλά γραπτή καταγγελία δεν γίνεται ποτέ

πως να βρούμε το δίκιο μας έτσι??

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!.... ΜΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΜΩΣ!!!!

 

Και ήθελα να προσθέσω το εξής:

 

Εχετε δει τα πλαστικά πιάτα και ποτήρια του jumbo ????

Ξέρετε ποια λέω....

....αυτά με τους διάφορους ήρωες (τις barbie,τις πριγκήπισσες κλπ)

 

Εχετε ιδέα τι είδους πλαστικό είναι ????????

 

Το αναγράφει συνήθως στον πάτο απο κάτω

μέσα σε ένα τρίγωνο (ανακλυκλωσης).

 

Εαν δεν το έχετε προσέξει θα σας το πω εγώ:

 

Γραφει το νούμερο 7....

...και τι σημαίνει αυτό??

 

Για διαβάστε το παρακάτω:

 

φοβερόοοο!!! σε ευχαριστουμε για την ενημέρωση!!!

το ποτήρι του Νεκτάριου απο τα Jumbo μολις τωρα ειδα το νουμερο 6 άρα σκουπιδια κατευθειαν!!! ευχαριστουμε πολυ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα παμε να κοιταξουμε ποσα 7αρακια εχουμε τωρα εεεεε?

Να σου πω, μια γραπτη την κανω και τωρα.......:D :D

ετοιμο το εχω το μαιλ!

ε στείλτο ένα μαιλ είναι δεν κοστίζει τίποτα (ακόμα)...........α............με cc στους jubmo γελοίους

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...