Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αποκλειστικός μητρικός θηλασμός και περίοδος


Recommended Posts

Εγω πριν τη γέννα ήμουν χάλια όταν μου ερχόταν η περίοδος. Χάλια σου λέω! 2 μέρες κρεβατομενη και όλη την ώρα παυσιπονα. Τώρα δεν πονάω! Αλλα και να πονας θα παίρνεις παυσίπονο.

 

Το εύχομαι γιατί όταν λέμε για παυσίπονο δεν εννοώ ντεπόν.Αυτό δεν μου έκανε τίποτα..να δούμε..Όμως αυτή η ροζ βλέννα τώρα μπορεί να είναι κάτι άλλο?Πρέπει να δω αιμα κανονικό για να θεωρήσω ότι είναι περίοδος?

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το εύχομαι γιατί όταν λέμε για παυσίπονο δεν εννοώ ντεπόν.Αυτό δεν μου έκανε τίποτα..να δούμε..Όμως αυτή η ροζ βλέννα τώρα μπορεί να είναι κάτι άλλο?Πρέπει να δω αιμα κανονικό για να θεωρήσω ότι είναι περίοδος?

 

Μπορει μέσα στην ημέρα να έρθει κανονικα. Εκτός αν είσαι έγκυος οπότε εξηγείται και η ροζ βλέννα.

1Xckp3.png

 

"ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τη δική του άποψη, αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου.."

Franz Kafka

Link to comment
Share on other sites

Μπορει μέσα στην ημέρα να έρθει κανονικα. Εκτός αν είσαι έγκυος οπότε εξηγείται και η ροζ βλέννα.

 

 

Μπαααααα με μια φοά μόνοσεξ κάπου τον Φλεβάρη χλωμό..:oops::oops::oops:

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

Μπαααααα με μια φοά μόνοσεξ κάπου τον Φλεβάρη χλωμό..:oops::oops::oops:

 

Μπορείς και με μια φορα να μείνεις έγκυος! :P

1Xckp3.png

 

"ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τη δική του άποψη, αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου.."

Franz Kafka

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς και με μια φορα να μείνεις έγκυος! :P

 

Ναι φυσικά αλλά όχι με μία φορά πριν 1,5 μήνα!!

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επανέρχομαι γιατί έχουν περάσει 3 μέρες και συνεχίζει αυτή η βλέννα με αίμα κάπως και όχι ολη μέρα αλλα εκτός αυτού σήμερα έχω και χάλια στομάχι με καούρες και ανακατωσούρες.Προσπαθώ να τα σκεφτω και είναι απίθανο να είμαι έγκυος εφόσον πέρασε ενάμιση μήνας από τοτε που ήρθα σε επαφή, έτσι δεν είναι???Δεν έχω τηλεφωνήσει στον γιατρό μου ακόμη γιατί είπα να μην τον ενοχλήσω ΣΚ,αλλά...μήπως να κάνω κανένα τεστάκι???ή τζάμπα φρικάρω τώρα??

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι γιατί έχουν περάσει 3 μέρες και συνεχίζει αυτή η βλέννα με αίμα κάπως και όχι ολη μέρα αλλα εκτός αυτού σήμερα έχω και χάλια στομάχι με καούρες και ανακατωσούρες.Προσπαθώ να τα σκεφτω και είναι απίθανο να είμαι έγκυος εφόσον πέρασε ενάμιση μήνας από τοτε που ήρθα σε επαφή, έτσι δεν είναι???Δεν έχω τηλεφωνήσει στον γιατρό μου ακόμη γιατί είπα να μην τον ενοχλήσω ΣΚ,αλλά...μήπως να κάνω κανένα τεστάκι???ή τζάμπα φρικάρω τώρα??

 

Δεν κάνεις τεστ για να είσαι σίγουρη;

1Xckp3.png

 

"ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τη δική του άποψη, αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου.."

Franz Kafka

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνεις τεστ για να είσαι σίγουρη;

 

Έκανα σήμερα και είναι το αναμενόμενο αρνητικό. Αλλά το στομάχι μου χάλια..Τώρα θα μου πεις και πέρυσι το πρώτο αρνητικό σου είχε βγει.Εντάξει ίσως να με τριγυρίζει καμία ίωση και αν έπεσε μαζί με αυτό που μπορεί να είναι περίοδος..

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Επανέρχομαι γιατί έχει και συνέχεια το πράγμα.Έω τώρα 4 μέρες πάλι το ίδιο, βλέννα με αίμα αυτή τη φορά συνεχόμενη ροή όχι όπως την προηγούμενη και όλες τις μέρες.Οπότε μάλλον αυτό είναι περίοδος και τ προηγούμενο ήτανε ωορρηξία (?)..Άντε να βγάλεις άκρη τώρα..

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

καλησπέρα μανούλες!

σε μένα ήρθε η περίοδος όταν η μικρή ήτανε 2 μηνών(σήμερα είναι 5 1/2 μηνών)

από τότε ήρθε άλλες δύο φορές κανονικά στις 28 μέρες!ενώ πριν την εγκυμοσύνη η περίοδός μου δεν ήτανε σταθερή!

αυτό το μήνα περίμενα στις 11 αλλά δεν ήρθε!

αυτό που με προβληματίζει είναι η συμπεριφορά της μικρής

κάνει σαν να μη βρίσκει γάλα!σαν να μη χορταίνει!

η αλήθεια είναι πως κι εγώ βλέπω πως δεν υπάρχει τόσο γάλα όσο πριν!

τι να συμβαίνει;ναναι άλμα ανάπτυξης;

να ευθύνεται η περίοδος;

τι να πω!

και είναι ανήσυχη πολύ!άρχισε πάλι να ξυπνάει το βράδι!

τι να κάνω βρε κορίτσια;

και πόσο να περιμένω να δω πότε θα έρθει η περίοδος;

σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ntemi να σου ζήσει η μικρούλα σου!Συνήθως λένε πως πριν την περίοδο και κατά την διάρκεια ίσως αραιώνει κάπως το γάλα και το μωρό θέλει να μένει περισσότερο στο στήθος.Ίσως να είναι & άλμα βέβαια,πάντως λογικά είναι παροδικό:)Μπορεί επίσης να είναι & δόντια..

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

Με το θηλασμό είναι συχνά τα σκαμπανεβάσματα στον κύκλο. Καλού -κακού πάντως κάνε και κανένα τεστ εγκυμοσύνης, αν ακόμα δε σου ήρθε. Δεν είναι συχνό φαινόμενο αλλά συμβαίνει, και σε μερικές γυναίκες μειώνει αμέσως την παραγωγή...

 

Καλή τύχη!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ πολύ μανούλες!

ακόμη δεν ήρθε η περίοδος!

το γάλα είναι όντως μειωμένο!

η παιδίατρος μου είπε να πίνω σούπες,3 λιτρα νερό τη μέρα και μπίρα η οποία δε μου αρέσει καθόλου!!!!

αλήθεια,χωρίς αλκοολ έχουνε και στα σούπερ μάρκετ;

όσο για πιθανή εγκυμοσύνη,προσέχουμε,αλλά ποτέ δε ξέρεις!

πότε είναι καλά να κάνω τεστ;Σάββατο ήταν να έρθει!

από Δευτέρα ξεκινάμε και κρεμούλες και θα ισορροπήσει μου είπε και θα φτάνει το γάλα μου!

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πως χρειάζονται οι μπύρες, αν δε σ'αρέσουν!

 

Πριν αρχίσεις τις μεγάλες αλλαγές στη διατροφή σου (εν τάξει, το νερό κι οι σούπες δε βλάπτουν, αν σ'αρέσουν), σιγουρέψου πως έχει πραγματικά μειωθεί το γάλα σου, γιατί όπως είπε και το oneiraki μπορεί να είναι και κάποιο προβληματάκι του μωρού, δηλαδή ιωσούλα, δόντια, άλμα ανάπτυξης.. Όλα αυτά τα κάνουν να γκρινιάζουν, να ξυπνάνε και να θέλουν συνέχεια στήθος.

 

Για αύξηση της παραγωγής θα βρεις πολλές καλύτερες συμβουλές εδώ στο φόρουμ. Στη φάση όμως που βρίσκεστε (αφού πλησιάζετε τις στερεές) αν όντως υπάρχει μείωση είναι μάλλον για ορμονικούς λόγους και καλύτερα να βρεις πρώτα το αίτιο. Δηλαδή, μπορεί να είναι από περίοδο, ή εγκυμοσύνη, ή ακόμα και πρόβλημα θυροειδή -αυτό δεν είναι το πιθανότερο, εν τάξει; Οπότε εκτός από τον παιδίατρο, ίσως να συμβουλευτείς και τον δικό σου γιατρό αν το πρόβλημα εξακολουθήσει.

 

Αν το πρόβλημα είναι η περίοδος δε χρειάζεται να κάνεις κάτι, απλά βάζε τη στο στήθος όποτε κι όσο θέλει. Όταν ...επανέλθεις θα αναπληρώσει και ό,τι ελλείψεις είχε.

 

Για την πιθανότητα εγκυμοσύνης, αφού περίμενες στις 11 μπορείς ήδη να κάνεις το τεστ, ή ακόμη καλύτερα μια Β χοριακή σε καλό εργαστήριο. Αν είναι αυτό, πάλι θα βρεις πολλές πληροφορίες στο φόρουμ. Ψάξε στο θέμα Θηλασμός, στο υποκεφάλαιο Συχνοί προβληματισμοί, ειδικές περιπτώσεις.

 

Καλή αρχή και με τις στερεές!

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πως χρειάζονται οι μπύρες, αν δε σ'αρέσουν!

 

Πριν αρχίσεις τις μεγάλες αλλαγές στη διατροφή σου (εν τάξει, το νερό κι οι σούπες δε βλάπτουν, αν σ'αρέσουν), σιγουρέψου πως έχει πραγματικά μειωθεί το γάλα σου, γιατί όπως είπε και το oneiraki μπορεί να είναι και κάποιο προβληματάκι του μωρού, δηλαδή ιωσούλα, δόντια, άλμα ανάπτυξης.. Όλα αυτά τα κάνουν να γκρινιάζουν, να ξυπνάνε και να θέλουν συνέχεια στήθος.

 

Για αύξηση της παραγωγής θα βρεις πολλές καλύτερες συμβουλές εδώ στο φόρουμ. Στη φάση όμως που βρίσκεστε (αφού πλησιάζετε τις στερεές) αν όντως υπάρχει μείωση είναι μάλλον για ορμονικούς λόγους και καλύτερα να βρεις πρώτα το αίτιο. Δηλαδή, μπορεί να είναι από περίοδο, ή εγκυμοσύνη, ή ακόμα και πρόβλημα θυροειδή -αυτό δεν είναι το πιθανότερο, εν τάξει; Οπότε εκτός από τον παιδίατρο, ίσως να συμβουλευτείς και τον δικό σου γιατρό αν το πρόβλημα εξακολουθήσει.

 

Αν το πρόβλημα είναι η περίοδος δε χρειάζεται να κάνεις κάτι, απλά βάζε τη στο στήθος όποτε κι όσο θέλει. Όταν ...επανέλθεις θα αναπληρώσει και ό,τι ελλείψεις είχε.

 

Για την πιθανότητα εγκυμοσύνης, αφού περίμενες στις 11 μπορείς ήδη να κάνεις το τεστ, ή ακόμη καλύτερα μια Β χοριακή σε καλό εργαστήριο. Αν είναι αυτό, πάλι θα βρεις πολλές πληροφορίες στο φόρουμ. Ψάξε στο θέμα Θηλασμός, στο υποκεφάλαιο Συχνοί προβληματισμοί, ειδικές περιπτώσεις.

 

Καλή αρχή και με τις στερεές!

 

η ίδια παρατήρησα πως το γάλα μου έχει μειωθεί

η παιδίατρος το επιβεβαιώσε κι από το βάρος του παιδιού,πήρε 300 γρ σε 1 1/2 μήνα περίπου

να συμβουλευτώ και το γυναικολόγο μου εννοείς;

να κάνω και τίποτα εξετάσεις για θυροειδή;

όσο για την εγκυμοσύνη,καλοδεχούμενη!αλλά αν δεν είναι και απλά αργεί η περίοδος και σε αυτό οφείλεται;κάθε φορά έτσι θα είναι;

μέχρι τώρα ερχόταν στις 28 μέρες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η ίδια παρατήρησα πως το γάλα μου έχει μειωθεί

η παιδίατρος το επιβεβαιώσε κι από το βάρος του παιδιού,πήρε 300 γρ σε 1 1/2 μήνα περίπου

να συμβουλευτώ και το γυναικολόγο μου εννοείς;

να κάνω και τίποτα εξετάσεις για θυροειδή;

όσο για την εγκυμοσύνη,καλοδεχούμενη!αλλά αν δεν είναι και απλά αργεί η περίοδος και σε αυτό οφείλεται;κάθε φορά έτσι θα είναι;

μέχρι τώρα ερχόταν στις 28 μέρες!

 

Νομίζω πως δεν χρειάζεται να ανησυχείς. Πιθανόν είναι λόγω ορμονών της περιόδου,μην ξεχνάς ότι μετά τον τοκετό χρειάζεται κάποιο διάστημα για να σταθεροποιηθεί ο κύκλος. Επίσης όσον αφορά το θέμα του θυροειδή είναι νωρίς ακόμη (επίσης) να ψάξεις κάτι τέτοιο.

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι από την περίοδο (που είναι και το πιθανότερο) ναι, μπορεί να λιγοστεύει το γάλα λίγες μέρες κάθε μήνα αλλά μετά θα επανέρχεται. Γενικά δε δημιουργεί προβλήματα η κατάσταση (εν τάξει, ίσως λίγη γκρίνια...) αλλά τώρα ίσως σας χάλασε λόγω της καθυστέρησης.

 

Για άλλες ορμονικές εξετάσεις είναι νωρίς να αγχώνεσαι (είδες, κι ο παιδίατρός σας δεν αχώνεται!), κάτσε να δεις αν φτιάξει η κατάσταση μετά την περίοδο. Ε, αν βέβαια περάσει καιρός, περίοδος δεν έρχεται και το γάλα λιγοστεύει βλέπεις τι κάνεις.

 

Για την εγκυμοσύνη όμως ψάξ'το, όχι τίποτε άλλο αλλά τίθεται και θέμα μπύρας!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να έχεις υπόψην σου ότι το μωρό δεν παίρνει λιγότερο βάρος γενικώς θάμε μήνα πλέον.Τα 300γρ της φάνηκαν λίγα της παιδιάτρου?

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

ήρθε σήμερα μανούλες!!

χαρά που πήρα!χαχαχ

όλα καλά!

νομίζω πως επανέρχεται το γάλα!

τη βλέπω χορτάτη!!

και αφήνουμε για αργότερα τον απογονο!χιχι!!

φιλιααααααααα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κορίτσια SOS! Γέννησα με φ.τ. στις 10 Οκτώβρη και εδώ και 2 μέρες έχω αίμα και πόνους περιόδου, όχι όμως όπως πριν την εγκυμοσύνη...δλδ λιγότερο αίμα και πιο ήπιος πόνος...Θηλάζω αποκλειστικά και διαφορά στο γάλα δεν έχω δει...η μικρή τρώει όπως πριν και την βγάζω από το στήθος χαμογελαστή και κοιμισμένη...

Το θέμα είναι ότι μια βδομάδα πριν πήγα στον γυναικολόγο να με δει, για να τσεκάρει την κατάσταση της μήτρας, μου είπε ότι όλα έχουν πάει πολύ καλά, αλλά πάνω στην εξέταση με πόνεσε και είδα και αίμα λίγο μετά...Για 2-3 μέρες δεν είδα τίποτα και ξαφνικά από προχθές έχω αρκετό, αλλά ξαναλέω όχι σαν την περίοδο που είχα πριν μείνω έγκυος (έπαιρνα τις μεγαλύτερες σερβέτιες και τις πρώτες δύο μέρες άλλαζα ανά μία ώρα περίπου...)

Είναι περίοδος άραγε αυτό; Και τόσο νωρίς μετά την γέννα; Καμιά άλλη με παρόμοια εμπειρία;

VSslp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια SOS! Γέννησα με φ.τ. στις 10 Οκτώβρη και εδώ και 2 μέρες έχω αίμα και πόνους περιόδου, όχι όμως όπως πριν την εγκυμοσύνη...δλδ λιγότερο αίμα και πιο ήπιος πόνος...Θηλάζω αποκλειστικά και διαφορά στο γάλα δεν έχω δει...η μικρή τρώει όπως πριν και την βγάζω από το στήθος χαμογελαστή και κοιμισμένη...

Το θέμα είναι ότι μια βδομάδα πριν πήγα στον γυναικολόγο να με δει, για να τσεκάρει την κατάσταση της μήτρας, μου είπε ότι όλα έχουν πάει πολύ καλά, αλλά πάνω στην εξέταση με πόνεσε και είδα και αίμα λίγο μετά...Για 2-3 μέρες δεν είδα τίποτα και ξαφνικά από προχθές έχω αρκετό, αλλά ξαναλέω όχι σαν την περίοδο που είχα πριν μείνω έγκυος (έπαιρνα τις μεγαλύτερες σερβέτιες και τις πρώτες δύο μέρες άλλαζα ανά μία ώρα περίπου...)

Είναι περίοδος άραγε αυτό; Και τόσο νωρίς μετά την γέννα; Καμιά άλλη με παρόμοια εμπειρία;

Το ίδιο πράγμα ακριβώς έπαθα εγω σήμερα το πρωι!γέννησα 26/10 κ είχα αιμα για 3 εβδομάδες κ μάλιστα την τριτη πολυ λίγο κ καφε ώσπου σταματησε.Και σήμερα το πρωι είδα πολυ αίμα.χθες είχα πολυ λίγους πονους περιόδου αλλα προ εγκυμοσύνης καμια σχέση αφού λιπόθυμουσα!θηλαζω αποκλειστικά όμως.το θέμα είναι θα επηρεαστεί ο θηλασμος απο αυτο;μεχρι τώρα δεν είδα διάφορα παντως εκτός του οτι ο μικρός γκρινιάζει λίγο παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

Η περίοδος μετα τον τοκετό διαφέρει απο πριν. Συνήθως ο πόνος δεν εμφανίζεται πάλι και το αίμα ειναι αρκετο την πρώτη μέρα μόνο.

Ο θηλασμος δεν επηρεάζεται. Ίσως μειωθεί η ροη λίγο και το μωρο ειναι λίγο γκρινιάρικο κι επίμονο στο στηθος, αλλα οι περισσοτερες γυναίκες δεν αντιμετωπίζουν πρόβλημα.

1Xckp3.png

 

"ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τη δική του άποψη, αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου.."

Franz Kafka

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

γεια σας κοριτσια.....εχω ενα γιο 7μηνων και κατι τον οποιο θηλαζα αποκλειστικα μεχρι τους 6μηνες και θηλαζω ακομη πρωι βραδυ πλεον.περιοδος μου ηρθε για πρωτη φορα μετα την εγκυμοσυνη στις 22 μαρτιου και μετα για δευτερη φορα στις 19 απριλιου.στις 17 μαιου περιμενα να μου ερθει αλλα ακομη τιποτα!!!!!ειχαμε επαφες με τον αντρα μου αλλα προσεχαμε και ενα παραπανω γιατι εκανα καισαρικη!!!!ειναι δυνατον επειδη θηλαζω ακομη να εχω αστατο κυκλο;εχει τυχει σε καμια τετοια περιπτωση;pleaze περιμενω απαντησεις....φιλια:)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.....εχω ενα γιο 7μηνων και κατι τον οποιο θηλαζα αποκλειστικα μεχρι τους 6μηνες και θηλαζω ακομη πρωι βραδυ πλεον.περιοδος μου ηρθε για πρωτη φορα μετα την εγκυμοσυνη στις 22 μαρτιου και μετα για δευτερη φορα στις 19 απριλιου.στις 17 μαιου περιμενα να μου ερθει αλλα ακομη τιποτα!!!!!ειχαμε επαφες με τον αντρα μου αλλα προσεχαμε και ενα παραπανω γιατι εκανα καισαρικη!!!!ειναι δυνατον επειδη θηλαζω ακομη να εχω αστατο κυκλο;εχει τυχει σε καμια τετοια περιπτωση;pleaze περιμενω απαντησεις....φιλια:)

καλημέρα κ καλό μήνα!!!!μπορεί γιατί αλλάζεις ακόμα.εγώ εχω ένα γιο 5,5 μηνών,τον πλάζα μέχρι κ πριν ένα μήνα κ το σταμάτησα γιατί είχα θέμα με αλλεργία στην πρωτεϊνη του γάλακτος αλλά περίοδο δεν εχω δει ακόμα παρ'όλο δηλ που εχω σταματήσει τον θηλασμό .

hiEW.pngpFRip3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.....εχω ενα γιο 7μηνων και κατι τον οποιο θηλαζα αποκλειστικα μεχρι τους 6μηνες και θηλαζω ακομη πρωι βραδυ πλεον.περιοδος μου ηρθε για πρωτη φορα μετα την εγκυμοσυνη στις 22 μαρτιου και μετα για δευτερη φορα στις 19 απριλιου.στις 17 μαιου περιμενα να μου ερθει αλλα ακομη τιποτα!!!!!ειχαμε επαφες με τον αντρα μου αλλα προσεχαμε και ενα παραπανω γιατι εκανα καισαρικη!!!!ειναι δυνατον επειδη θηλαζω ακομη να εχω αστατο κυκλο;εχει τυχει σε καμια τετοια περιπτωση;pleaze περιμενω απαντησεις....φιλια:)

 

Συμβαίνει να ειναι ασταθής ο κύκλος τις πρώτες φορές που έρχεται περίοδος. Με τον καιρο έρχεται στα κανονικα του.

 

Να ρωτήσω κάτι άσχετο; Θέλεις να αποθηλασεις; Αν όχι γιατι θηλαζεις πρωί και βραδυ;

1Xckp3.png

 

"ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τη δική του άποψη, αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου.."

Franz Kafka

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...