Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πλαστικές επεμβάσεις


Recommended Posts

Yogini μπράβο θαυμάζω το θάρρος σου!! Αυτά της κοιλιας ειναι δύσκολα και πολύ επιπονα!!

Ποτέ θα έχεις δει τελικό αποτέλεσμα για να μας πεις πως πήγε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν μπορώ να σου πω κόστος γιατί είναι γνωστός ο γιατρός της μητέρας μου. Υπολόγισε ομως κανα 3.500 το πολύ σε μια οικονομική κλινική.

 

Σήμερα είμαι λίγο καλυτερα αλλά δεν μπορω να βολευτώ με κανεναν τρόπο.

Εγω νόμιζα οτι οι παροχετεύσεις ειναι μικρά μπουκαλάκια που κολλάνε στην κοιλιά οχι αυτές οι κουμούτσες, ουτε οτι μένουν τόσες μέρες και φτάνουν τόσο ψηλα. Επισης χέζομαι ήδη την στιγμή που θα βγούν γιατι επίσης ποναει στιγμιαία (αν μου λένε αλήθεια)! Φαντάζομαι το αποτέλεσμα θα φανεί κάπως οταν απορροφηθούν τα ράμματα σε 15 ημέρες περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς μπράβο αξίζει...αλλωστε μπρος τα κάλλη τι ειναι ο πόνος. Όταν μπορέσεις πες μας σε ποιο νοσοκομείο πηγες και πως ειναι το αποτέλεσμα αφού κόψεις τα ράμματα. 👏 😤

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καληςπερα σε όλα τα μέλη,είμαι καινούργια μαμά στο φόρουμ και σκεφτομαι να κάνω ανόρθωση στήθους.Θα ήθελα να ρωτήσω αν καποιο μέλος γνωρίζει να μου συστήσει κάποιον καλό πλαστικό χειρουργό που να ειδικεύεται σε αυτές τις επεμβάσεις,γιατι αν και ακούω διαφορα ονόματα που παίζουν,δεν ξέρω αν ειναι ειδικοί στη συγκεκριμένη επέμβαση.Ειδικα αν κάποιο μέλος έχει κάνει η ίδια ή έχει κάποια γνωστή που έχει κάνει και έχει δει το αποτέλεσμα,θα ήμουν ευγνώμων αν μου έστελνε ενα προσωπικό μήνυμα.Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
  • 1 month later...
Στη Θεσσαλονίκη ποιοι πιστευετε από προσωπικη εμπειρία οτι ειναι ο καλυτερος-η ΩΡΛ-πλαστικος (για ρινοπλαστικη)? Υπαρχει καποιος ν με βοηθησει?

 

ψάχνω και εγώ χρόνια για πλαστικό ωρλ στην θεσσαλονίκη, την δευτέρα έχω ραντεβού με τον κ.Κωνσταντινίδη, τον ξέρει κανένας??????

Link to comment
Share on other sites

ψάχνω και εγώ χρόνια για πλαστικό ωρλ στην θεσσαλονίκη, την δευτέρα έχω ραντεβού με τον κ.Κωνσταντινίδη, τον ξέρει κανένας??????

 

Δεν τον γνωρίζω αλλα εχω διαβασει θετικα σχολια. καλή τυχη!!! Πες μου αν θες τα συμπερασματα σου!! Κ σε π.μ. ακομη καλυτερα αν μου απαντουσες!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

Δεν τον γνωρίζω αλλα εχω διαβασει θετικα σχολια. καλή τυχη!!! Πες μου αν θες τα συμπερασματα σου!! Κ σε π.μ. ακομη καλυτερα αν μου απαντουσες!

 

πολύ καλές εντυπώσεις μου άφησε ο κύριος κωνσταντινίδης!!έχω πάει σε αρκετούς και αν αποφάσιζα ρινοπλαστική θα πήγαινα σε αυτόν!!αλλά φοβάμαιαιαιαιαια!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 months later...

καλησπέρα, ξέρει κάποιος να προτείνει πλαστικό χειρουργο για αυξητική στήθους ? έχω κάνει ήδη μια η οποία ενώ εμφανισιακά είναι άψογη ωστόσο εγώ αισθάνομαι πολύ άβολα τον έναν μαστό και υποβλήθηκα σε επιπλέον χειρουργείο μετά από χρονια για να γίνουν κάποια επιπλέον ράμματα αλλα το πρόβλημα υπάρχει ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έκανε η γυναίκα μου (πριν 9 χρόνια) ανόρθωση στήθους, πολύ πετυχημένη και πριν 2 μήνες βλεφαροπλαστική, στον μοναδικό Δρ. Γ. Μήτσου SafeSurgery (αυθημερόν, αναίμακτα, χωρίς νάρκωση-πόνο-επιπλοκές).

Σύντομα θα μιλάνε όλοι για αυτόν, για μιά επαναστατική θεραπεία του ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...