Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΡΟΚΑΔΕΣ ΤΟΥ PARENTS ΕΝΩΘΕΙΤΕ!


Recommended Posts

Καλημέρααα!

Τραγουδάκι δεν σας βάζω γιατί με αυτά που άκουγα το πρωί θα σας ξενέρωνα, μόνο στην κοραζόν τσικίτα θα άρεσαν (άκουγα αμάλια ροντρίγκεζ).

Κι εμένα!;)

Εγώ πάλι άκουγα αυτό http://www.youtube.com/watch?v=PPR2bK3kL5c... παρόλο που μ'αρέσουν πάαααρα πολύ οι tuxedomoon μ'αρεσει επίσης και σ'αυτή την εκτέλεση.

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • TARA

    TARA 268 δημοσιεύσεις

  • maira95

    maira95 245 δημοσιεύσεις

  • koufetaki

    koufetaki 191 δημοσιεύσεις

  • RENAH

    RENAH 153 δημοσιεύσεις

μου φαινετε οτι μπερδευτηκε η π...... με την βουρτσα εδω μεσα!μπαρδον για το γαλλικο αλλα επρεπε να το πω δεν επρεπε?λεγκω τα μεγαλα πνευματα συναντιουνται ΟΥΓΚ!και αμα βγαλουμε ακρη να μου τρυπισεις τον αφαλο!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

..για αλλη μια φορα,και το εχω ξαναγραψει, αλλα λεει ο ενας παιδιατρος και αλλα ο αλλος!!!

 

μα νομιζω για τοσο σοβαρα θεματα οπως ειναι τα εμβολια ,δεν θα πρεπει να συμφωνουν??

ποιος πρεπει να βγαλει το φιδι απο την τρυπα???εμεις??οι γονεις??:evil:

σε μας δηλαδη ριχνουν το μπαλακι??

γιαυτο δημιουργουνται και αποριες,να το κανω το εμβολιο?να μην το κανω??ειναι σωστο?ειναι λαθος?:?

οι γιατροι ειναι οι ειδικοι σε αυτα τα θεματα ΟΧΙ εμεις!!!

 

 

Και εγώ την ίδια απορία έχω, η πρώτη παιδίατρος που είχαμε (και που εξακολουθεί να την έχει η φίλη μου), η οποία είναι έμπειρη (είναι κάπου 25 χρόνια παιδίατρος) είπε κατηγορηματικά όχι και ας πηγαίνει παιδικό ο γιός της φίλης μου (έχει και μια μπουμπου 1 χρόνου). Η δεύτερη παιδίατρος που πάμε τώρα (την οποία βρήκαμε μέσω ασφαλιστικής και την εμπιστεύομαι καλύτερα από την πρώτη, 2-3 φορές που τη χρειάστηκα σήκωσε το τηλ, ενώ η πρώτη όχι και εκείνη άκουσε ένα φύσημα στην Ελε, όχι η πρώτη) είπε ότι επιβάλλεται και ότι και εκείνη το έχει κάνει και στα 3 της παιδιά!!!:shock::shock::shock:

Τι να πω, με τη μαμά μου που το συζήτησα (γιατί σε περίπτωση που θα κρυώσει η Ελε εκείνη θα τα τραβήξει) μου είπε όχι, ρωτήσαμε και τον θείο μου που είναι φαρμακοτρίφτης, επίσης είπε όχι.

Αρα δεν θα το κάνω.

Link to comment
Share on other sites

καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

 

τι γινεται?????????????????????????????

 

αχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

απο τωρα αλλαξε την ωρα το φορουμ???

 

και τα μηνυματα????????????????

 

που ειναι οεο???????????

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα!

 

Κι εμένα!;)

Εγώ πάλι άκουγα αυτό http://www.youtube.com/watch?v=PPR2bK3kL5c... παρόλο που μ'αρέσουν πάαααρα πολύ οι tuxedomoon μ'αρεσει επίσης και σ'αυτή την εκτέλεση.

 

Τους λατρεύω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αντε κι ενα τραγουδακι πολλα εγραψα σας κουρασα πρωϊ πρωϊ http://www.youtube.com/watch?v=m1tl0RNuvQo

Ωχ το πρωί σκεφτόμουνα την ταινία και μήπως σας έβαζα κανα κομματι από κει... μέσα στο μυαλό μου είσαι κοπελιαααα:D

Το εμβολιο της κοινής γρίπης μας το πρότεινε κι εμάς ο παιδίατρος λόγω παιδικού και λόγω του ερχομού του νέου σπόρου αλλά μας είπε εμείς να αποφασίσουμε τι θέλουμε. Μάλλον δεν θα το κανουμε...

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

Κουφετάκι μου έφτιαξες τη μέρα που μου είπες για παρενέργειες! Ούτε καν το είχα σκεφτεί! Μπρρρρρρ.....

Και εγώ δεν θέλω να το κάνουμε, άλλωστε δεν πάει σχολείο η μικρή, και φυσικά αν ξέρουμε ότι κάποιος είναι άρρωστος δεν θα έρθουμε σε επαφή μαζί του. Είμαι σύμφωνη με αυτά που λες για τις πανδημίες, πιο πολλοί πεθαίνουν απο ελονοσία παρά απο τις πανδημίες. Τεσπά!

Ρένα, η γρίπη έκανε συμφωνία με την καινούρια κυβέρνηση και ακόμα δεν θα την φέρουν. Οπως έχουν παγώσει το θέμα των ημιυπαιθρίων, κάπως έτσι. Του χρόνου και βλέπουμε:-D:grin::-D:grin:

Με ανακουφίζουν οι απαντήσεις σας, ειδικά η δικιά σου Σερενάτα γιατί είστε μεγάλες κοπέλες και πάτε σχολείο.

Αλλά και εμείς είμαστε μεγάλες κοπέλες, μετρηθήκαμε προχθές στη γιατρό και μας έβγαλε 88 πόντους και 12,200!!! Μανεκέν!!!!

88 ποντους;;;;κοπελαρα!!!!!!!!!!!!!

 

..για αλλη μια φορα,και το εχω ξαναγραψει, αλλα λεει ο ενας παιδιατρος και αλλα ο αλλος!!!

 

μα νομιζω για τοσο σοβαρα θεματα οπως ειναι τα εμβολια ,δεν θα πρεπει να συμφωνουν??

ποιος πρεπει να βγαλει το φιδι απο την τρυπα???εμεις??οι γονεις??:evil:

σε μας δηλαδη ριχνουν το μπαλακι??

γιαυτο δημιουργουνται και αποριες,να το κανω το εμβολιο?να μην το κανω??ειναι σωστο?ειναι λαθος?:?

οι γιατροι ειναι οι ειδικοι σε αυτα τα θεματα ΟΧΙ εμεις!!!

πες τα πες τα !!Να και κατι που συμφωνουμε!!!!

 

482595bp20ksiiv6.gif

 

Ευχαριστω παρα πολυ!!!Ηρθε αλλα θα το παρει η μαμα απο ταχυδρομειο σημερα!

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κατερινακι!!!

Λοιπον εμας η παιδιατρος μας λεει να το κανουμε και μαλιστα μας ειπε με υφος ''υπχρεωτικα'',αλλα εμεις δεν θα το κανουμε!!!Και μαλιστα αυτο ηταν και η τελευται αφορμη που θα αλλαξουμε παιδιατρο!!!Εδω σε οσες φιλες -γνωστες ρωτησα ολοι οι παιδιατροι τους ειπαν να μην το κανουν,μονο η δικη μας παιδιατρος λεει ναι!Εχω ρωτησει επισης τον παιδοορυλλα μας και τον παθολογο που πηγα προχθες για την αμυγδαλιτιδα και ειπαν οχι.Μονο στα παιδακια με προβλημα!Χαρακτηριστικα ο παθολογος μου ειπε ''γριππες ερχονται παντα καινουριες και παντα θα εμφανιζονται..σημερα αυτη αυριο αλλη''!!Οποτε εμεις αποφασισαμε οχι!

Θυμαμαι πολυ καλα οτι η γριππη ηταν να προσγειωθει τελη Αυγουστου με αρχες Σεπτεμβρη!!!Πανικος θα γινοταν.Το 40% του πληθυσμου θα νοσουσε!!!Ειχε καθυστερηση η πτηση;;;χιχιχιχ!!Α ειχαμε εκλογες βρε γι αυτο αργησε λιγο να ερθει κατα εδω!!!Λιγο ψυχραιμια απεναντι στην υπερβολη!

 

 

Κι εγώ για τον ίδιο λόγο ακριβώς άλλαξα παιδίατρο πριν λίγο καιρό! Τα παρακολουθεί ομοιοπαθητικός τώρα και ησύχασα! Θα κάνουν μόνο τα απολύτως απαραίτητα εμβόλια με τις πιο ήπιες παρενέργειες. Αντε γιατί μας εκμεταλλεύονται επειδή είμαστε γονείς και όχι γιατροί, για να πλουτίζουν οι φαρμακοβιομηχανίες.

Καλημέρα σας!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα ποσο είναι το βλαστάρι σου και είναι 88 πόντους και 12,200... κανόνισε τι θα πεις γιατί μπορεί να καρφώσεις μαχαιριά στην καρδιά μιας μάνας:mrgreen:!

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάρτε κι ένα τραγουδάκι πρωινό και χαρούμενο!

 

Πρέπει να παραδεχτώ ότι το άνοιξα με τρόμο το τραγουδάκι αλλά εντάξει πρέπει να παραδεχτώ ότι με διάψευσες... Θα πιστεύω σε σένα άλλη φορα!:mrgreen:

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

οποιος εκανε την μλκ να φυγει να παει αλλου!!!ας παει να δουλεψει στο δημοσιο! το βρηκα οταν γεννησα τον μικρουλη μου και πηρα το cd ηρεμουσε πολυ οταν το ακουγε τελειο!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να παραδεχτώ ότι το άνοιξα με τρόμο το τραγουδάκι αλλά εντάξει πρέπει να παραδεχτώ ότι με διάψευσες... Θα πιστεύω σε σένα άλλη φορα!:mrgreen:

 

Mε μπέρδεψες με την καπετάνισσα! Εγώ δεν είμαι τόσο σκληροπυρηνική!

Πάρε κι αυτό!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγώ για τον ίδιο λόγο ακριβώς άλλαξα παιδίατρο πριν λίγο καιρό! Τα παρακολουθεί ομοιοπαθητικός τώρα και ησύχασα! Θα κάνουν μόνο τα απολύτως απαραίτητα εμβόλια με τις πιο ήπιες παρενέργειες. Αντε γιατί μας εκμεταλλεύονται επειδή είμαστε γονείς και όχι γιατροί, για να πλουτίζουν οι φαρμακοβιομηχανίες.

 

Καλημέρα σας!

 

 

ναι αλλα ΤΑΡΑ, δεν εχουν ολοι οι γονεις προσβαση σε ομοιοπαθητικο γιατρο(οπως εδω)

αρα ,καλως η κακως, οι πιο πολλοι γονεις θα ακουσουν αυτα που τους λεει ο παιδιατρος τους,

ειναι πολυ δυσκολο ενας γονιος να κρινει απο μονος του ποια εμβολια θα κανει στο παιδι του και ποια οχι!

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

Mε μπέρδεψες με την καπετάνισσα! Εγώ δεν είμαι τόσο σκληροπυρηνική!

Πάρε κι αυτό!

 

 

 

γιατι βρε ΤΑΡΟΒΙΑ ???

δεν βαζω εγω ωραια λαλα??

δεν σας αρεσουν αυτα που βαζω σημερα???:rolleyes:

 

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ΤΑΡΑ, δεν εχουν ολοι οι γονεις προσβαση σε ομοιοπαθητικο γιατρο(οπως εδω)

αρα ,καλως η κακως, οι πιο πολλοι γονεις θα ακουσουν αυτα που τους λεει ο παιδιατρος τους,

ειναι πολυ δυσκολο ενας γονιος να κρινει απο μονος του ποια εμβολια θα κανει στο παιδι του και ποια οχι!

 

To ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο. Το θέμα είναι να μην είναι ένας γιατρός απόλυτος, και ας είναι και κλασσικός. Το θεωρώ ανάρμοστο να μας υποχρεώνουν να κάνουμε ένα εμβόλιο που δεν είναι απαραίτητο εφόσον δεν πάνε στον παιδικό τα παιδιά μας.

 

γιατι βρε ΤΑΡΟΒΙΑ ???

δεν βαζω εγω ωραια λαλα??

δεν σας αρεσουν αυτα που βαζω σημερα???:rolleyes:

 

 

Πήγα να σχολιάσω προηγουμένως ότι έχεις πολύ soft διάθεση σήμερα!:mrgreen:

Σαφώς και μου αρέσουν τα κομμάτια σου, άλλωστε είμαστε στην ίδια ομάδα (χε χε!), απλα είσαι περισσότερο του μετάλλου απ΄ότι εγώ!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα ποσο είναι το βλαστάρι σου και είναι 88 πόντους και 12,200... κανόνισε τι θα πεις γιατί μπορεί να καρφώσεις μαχαιριά στην καρδιά μιας μάνας:mrgreen:!

 

Λέγκω μου δεν σου λέω για να μη σε πληγώσω, δες το τικεράκι μου!!!!8):cool:

Δεν είχα δει ότι ήσουν έγκυος, σε θυμάμαι από το τόπικ με τις γκάφες, πολύ είχα γελάσει με τα παθήματα ολων των κοριτσιών!

Γιατί εσείς πόσο είστε? Εννοώ σε ύψος βάρος

Τάρα και πολύ καλά κάνεις με τον ομοιοπαθητικό!!!!! Ο μπαμπας μου έτσι είχε σωθει κάποτε από γρίπη που τον βασάνιζε έναν ολοκληρο χρόνο. Χαρακτηριστικά θυμάμαι ότι τα αναψυκτικά τα ζεστέναμε και το μοτό του γιατρού ήταν "πολεμάμε την φωτιά με φωτιά".

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...