Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΡΟΚΑΔΕΣ ΤΟΥ PARENTS ΕΝΩΘΕΙΤΕ!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • TARA

    TARA 268 δημοσιεύσεις

  • maira95

    maira95 245 δημοσιεύσεις

  • koufetaki

    koufetaki 191 δημοσιεύσεις

  • RENAH

    RENAH 153 δημοσιεύσεις

για να σας αφησω για σημερα..καλο μεσημεριι:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=UW8UlY8eXCk

Αυτό μ'αρέσει πολύ και μου θυμίζει τρελά πάρτυ:cool:

Μπουχουχου θέλω να χορέψωωωωω!

Ρένα παιδί μου που το βρήκες το pulp fiction στα ισπανικά;:lol:

sepultura έβαζε κάποιες φορες ο Γιώργος στον μικρό και ήθελα να του σπάσω το κεφάλι... Και μετά αναρωτιέμαι γιατί είναι σε τέτοια τσίτα το παιδάκι μου:mrgreen:

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

sepultura????

το ριξαμε στα σκληρα?

 

να κατι πιο cool απο μενα..

 

...εμεις ειμαστε του σκληρου...:cool:...καποιες αλλες χαλανε την πιατσα!!!

 

 

 

αύριο και μεθαύριο πάλι θα βγω παγανιά οπότε τα γυναικόπαιδα στο σπίτι ... χτες έφτασε η χάρη μου μέχρι εθνική Αθηνών - κορίνθου...μουχαχαχαχαχαχαχα

 

ελπιζω να μην φτασεις μεχρι Πατρα...γιατι μετα δεν ειμαι και πολυ μακρια..:cool:

δεν οδηγας κανενα τετοιο καλυτερα???

 

 

MSN-Emoticon-electric-train-205.gif:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

αντε ενα ακομη κομματακι και παω να παλεψω με τον μικρο ειναι κατι μερες τωρα ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΛΑ και του κανω απο δυο φαγητα!κοτοσουπα ακυρη για σημερα να δουμε τα γεμιστα!http://www.youtube.com/watch?v=dVYwwBvEoxo&feature=related

 

ποσο ειναι ο μικρος σου κουφετο και δεν τρωει??

για πες μηπως σου δωσουμε καμμια ιδεα!

 

Αυτό μ'αρέσει πολύ και μου θυμίζει τρελά πάρτυ:cool:

Μπουχουχου θέλω να χορέψωωωωω!

 

932266vvso9qg4wk.gif :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

ελπιζω να μην φτασεις μεχρι Πατρα...γιατι μετα δεν ειμαι και πολυ μακρια..:cool:

δεν οδηγας κανενα τετοιο καλυτερα???

 

 

MSN-Emoticon-electric-train-205.gif:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

 

 

θα οδηγήσω κανά τέτοιο και θα έρθω Κεφαλονιά και θα δεις εσύ...

 

400_F_11225366_0uOBWMJRdUcUHPH7YAwi4OrpQJw7SL1I.jpg

EUdTp3.png

 

4f73c22695.png

Link to comment
Share on other sites

θα οδηγήσω κανά τέτοιο και θα έρθω Κεφαλονιά και θα δεις εσύ...

 

 

lol-034.gif

 

 

απο τα λιιιιγα μεσημερια που τα παιδια μου συντονιστηκαν στον υπνο,

κι ετσι εκανα μπανιο με την ησυχια μου και προλαβα και εφτιαξα και καφεδακι,τι καλα,

 

και τωρα μολις ξυπνησαν!

το καθηκον με καλει!!!

 

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια βοηθεια πατησα πανω στις φιγουρες που εχετε βαλει καπου με εβγαλε, κατι πατησα, και μου εχει βγει αντι για το google to myweb τι να κανω;

η φιλοσοφια του piciou οταν δεν ξερεις να κανεις κατι ειναι να το κλεισεις και να το ανοιξεις...αν δεν δουλευει θα δουμε μετα τι θα κανεις.στο εβγαλε σαν αρχικη σελιδα?γιατι δεν καταλαβα?maira ο μικρος ειναι 2χρονων και κατι ψιλα που μας χρωστουσε!ειναι στην φαση ντεν τελω(εκτος και αν ειναι σορβας μακαρονια και τραχανας)δεν ξερει ομως που εμπλεξε:lol::lol:για ριξε καμια ιδεα μπας και τον παχυνω λιγο!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια βοηθεια πατησα πανω στις φιγουρες που εχετε βαλει καπου με εβγαλε, κατι πατησα, και μου εχει βγει αντι για το google to myweb τι να κανω;

 

Θα πας στα Εργαλεία, Επιλογές ίντερνετ, κι εκεί που λέει Αρχική σελιδα θα βάλεις το Google και θα πατήσεις Χρήση προεπιλογής, Εφαρμογή, ΟΚ.

 

η φιλοσοφια του piciou οταν δεν ξερεις να κανεις κατι ειναι να το κλεισεις και να το ανοιξεις...αν δεν δουλευει θα δουμε μετα τι θα κανεις.στο εβγαλε σαν αρχικη σελιδα?γιατι δεν καταλαβα?maira ο μικρος ειναι 2χρονων και κατι ψιλα που μας χρωστουσε!ειναι στην φαση ντεν τελω(εκτος και αν ειναι σορβας μακαρονια και τραχανας)δεν ξερει ομως που εμπλεξε:lol::lol:για ριξε καμια ιδεα μπας και τον παχυνω λιγο!

 

Και ο δικός μου λατρεύει τραχανά και κουσκουσάκι! Λαχανικά δυστυχώς καθόλου και από όσπρια μόνο φακές. Κοτόσουπες και ψαρόσουπες τρώει, αλλά δεν ξέρω τι θα κάνω με τα λαχανικά. Εντελώς αντίθετος από μένα!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και ο δικός μου λατρεύει τραχανά και κουσκουσάκι! Λαχανικά δυστυχώς καθόλου και από όσπρια μόνο φακές. Κοτόσουπες και ψαρόσουπες τρώει, αλλά δεν ξέρω τι θα κάνω με τα λαχανικά. Εντελώς αντίθετος από μένα!

ο Αγγελουκος μου ειναι με τα φεγγαρια!τα γεμιστα τα ξεσκιζει και σημερα εφαγε μισο με το ζορι,ειναι μερες που τρωει καλα τα παντα και μερες που ψαχνω τα ηρεμιστικα μου,εχω και τα μεγαλα που πρεπει να συμβαδιζουμε και με τις δικες τους ορεξεις.....υπαρχει εδω κοντα ενα μοναστηρι λεω να το επισκευτω και να βγω σε κανα 15 χρονακια,γιατι πρεπει να γινουμε και συμπεθερες μην το ξεχναμε!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια με σωσατε γιατι εαν ερχοταν ο αντρας μου και το εβλεπε .......με εχει που με εχει στην μπουκα του κανονιου επειδη καθομαι μεχρι αργα εδω μεσα:mad::mad:αν του τον εχα χαλασει κιολας..............:D:D:D:D

να σας αφιερωσω και ενα τραγουδακι

 

insekten-0042.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρένα παιδί μου που το βρήκες το pulp fiction στα ισπανικά;:lol:

 

Καλημερα !!!!!!!!!!!

Στα Ισπανικα ήταν;;χαχαχαχαχαχ

Ειμαι στη δουλεια και τα πιο πολλα τραγουδια δεν τα ακουω απλα τα βαζω για σας!!!:o:o (μηπως και μαθουν μερικες μερικες να ακουνε και τιποτα της προκοπης)

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

ο Αγγελουκος μου ειναι με τα φεγγαρια!τα γεμιστα τα ξεσκιζει και σημερα εφαγε μισο με το ζορι,ειναι μερες που τρωει καλα τα παντα και μερες που ψαχνω τα ηρεμιστικα μου,εχω και τα μεγαλα που πρεπει να συμβαδιζουμε και με τις δικες τους ορεξεις.....υπαρχει εδω κοντα ενα μοναστηρι λεω να το επισκευτω και να βγω σε κανα 15 χρονακια,γιατι πρεπει να γινουμε και συμπεθερες μην το ξεχναμε!

 

κουφετο ψυχραιμια!!

 

αυτο το σταδιο της ανορεξιας το εχω περασει πολλες φορες με το Σπυρο,

υπηρχαν μερες που επινε μονο γαλα η ετρωγε λιγο ψωμι...:shock:

ο,τι αλλο φαγητο και να εφτιαχνα ,απλα δεν ηθελε να το φαει!

δεν θα πρεπει ουτε να ανυσηχεις ουτε να τα παιρνεις γιατι το καταλαβαινει

(βεβαια εχεις 3 παιδια και θα ξερεις ;))

 

οσο εκανα θεμα το φαγητο του αυτος πεισμωνε χειροτερα και δεν ηθελε...

θελει πολυ υπομονη και ηρεμια και καποια στιγμη να δεις που θα φαει

οσο τον πιεζεις τοσο χειροτερα

 

και μενα τρωει συγκεκριμενα φαγητα και αυτα φτιαχνω, και επισης εχουν αλλαξει και τα γουστα του,καποτε ετρωγε φακη...τωρα ουτε να την δει :?

 

αυτα!ο,τι αλλο θελεις εδω ειμαι!ειδικα στο θεμα του φαγητου εχω γινει expert!!!:idea:

 

 

928689lnu0zqnmx6.gif

 

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

1233339hlx6160c3r.gifκαλημερα!αχ!βρε κοριτσια ολα γνωστα τα εχω ξαναπερασει απλα περασαν καποια χρονια και τα θυμαμε σιγα σιγα.οπως το να ξυπναμε ακομη την ΝΥΧΤΑααααα!η κοριτσαρα μου μας το εκανε μεχρι τα τρια της,και ο σπορακος ετσι παει δυο στα τρια αντιστροφος αναλογα δεν βαριεστε...ολα θα τα πληρωθουν οταν κανουν παιδια!χαχαχα!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααα!!!!!!!!

Αννι καλωσήρθες στην παρέα μας και με το καλό το μπεμπάκι σου. Αγοράκι ή κοριτσάκι? Η είναι μικρό ακόμα και δεν έχετε δει?

Ρε κορίτσια αν και το έχουμε ξανασυζητήσει, θα κάνετε το εμβόλιο γρίπης στα παιδιά? Οχι για την καινούρια γρίπη, αυτό το ετήσιο. Εγώ δεν θέλω γιατί πιστεύω ότι όλες οι αρρώστιες πρέπει να κάνουν τον κύκλο τους, αλλά αν πάθει κάτι και τρέχουμε δεν θέλω να μου λένε ότι έχω ευθύνη που δεν της έκανα το εμβόλιο. Η παιδίατρος μου είπε να της το κάνω γιατί λέει ότι περιμένουν και την πανδημία γρίπης (τώρα όπου να'ναι φτάνει η πτήση της), αλλά όλο αυτό μου ακούγεται τραγικά αστείο, έτσι κάνανε και στις προηγούμενες ΄γρίπες που είχαν βγει. Ουφ, τι να κάνω?? Για πείτε και εσείς τη γνώμη σας. Ρενάκι εσένα που η μικρή πάει παιδικό τι σου είπε ο παιδίατρος?

Τραγουδάκι δεν σας βάζω γιατί με αυτά που άκουγα το πρωί θα σας ξενέρωνα, μόνο στην κοραζόν τσικίτα θα άρεσαν (άκουγα αμάλια ροντρίγκεζ).

Τσίκ πότε πας δουλειά?

Τάρα αντε έρχεται το σάββατο!!!!!! Θα σου πω αν θα μας δεις μετά.

Ωχ ήρθε ο μπόσης, πρέπει να την κάνω!!!!!!

Θα ξαναμπώ σε λίγο!

Φιλιάααααα

Link to comment
Share on other sites

 

 

4_6_2v.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ενταξει...τα αστεια τελειωσαν!!:rolleyes:

 

 

 

 

 

θα σκασω θελω να παω στην συναυλια.........................

 

...και γιατι δεν πας??

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

QUOTE=TARA;1345438]

 

 

4_6_2v.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ενταξει...τα αστεια τελειωσαν!!:rolleyes:

 

 

 

 

 

θα σκασω θελω να παω στην συναυλια.........................

 

...και γιατι δεν πας??

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤερπιλαρ καλημερα και σε σενα!

 

εμας τελικα η παιδιατρος μας ειπε να μην κανουμε το εμβολιο αφου ετσι κι αλλιως ο Σπυρος δεν θα παει σχολειο φετος,

και επισης μας ειπε οτι δεν χρειαζεται και να γινεται καθε χρονο,

 

εγω απλα φετος επειδη εχω και τη μικρη θα προσεχω λιγακι παραπανω

οχι σε κλειστους χωρους με πολλα παιδια,καλο πλυσιμο οσοι ερχονται απο εξω κλπ κλπ

 

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

κατερινακι καλημερα,νομιζω οτι ειναι στην κριση του καθενος σε οτι αφορα το εμβολιο,εγω παντος δεν θα τα κανω γιατι φοβαμαι τις παρενεργειες η παιδιατρος μας ειναι καθετα αντιθετη ο συζυξ πηρε ενημερωτικο φυλαδιο απο την δουλεια του(κλινικη)που επισης τους λενε για τους κανονες υγιεινης και τους συμβουλευουν να μην προβουν στον εμβολιασμο.ξερετε οτι απο την γριπη τον πουλερικων μεσα στα 25 χρονια πεθαναν 250 ανθρωποι?δηλ. 25 ατομα τον χρονο!και απο τον αιμοραγικο πυρετο στις τριτοκοσμικες χωρες πεθαινουν χιλιαδες καθε χρονο.η γνωμη μου ειναι οτι ειναι καθαρα και μονο θεμα χρηματων σε οτι αφορα τις φαρμακοβιομηχανιες...γιατι εαν ηταν πανδημια δεν επεμβαινει ο διεθνης οργ. υγειας να δωσουν στον κοσμακη δωρεαν τα εμβολια?αφου σε πανδ. ετσι πρεπει να γινετε?αντε κι ενα τραγουδακι πολλα εγραψα σας κουρασα πρωϊ πρωϊ http://www.youtube.com/watch?v=m1tl0RNuvQo

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κατερινακι!!!

Λοιπον εμας η παιδιατρος μας λεει να το κανουμε και μαλιστα μας ειπε με υφος ''υπχρεωτικα'',αλλα εμεις δεν θα το κανουμε!!!Και μαλιστα αυτο ηταν και η τελευται αφορμη που θα αλλαξουμε παιδιατρο!!!Εδω σε οσες φιλες -γνωστες ρωτησα ολοι οι παιδιατροι τους ειπαν να μην το κανουν,μονο η δικη μας παιδιατρος λεει ναι!Εχω ρωτησει επισης τον παιδοορυλλα μας και τον παθολογο που πηγα προχθες για την αμυγδαλιτιδα και ειπαν οχι.Μονο στα παιδακια με προβλημα!Χαρακτηριστικα ο παθολογος μου ειπε ''γριππες ερχονται παντα καινουριες και παντα θα εμφανιζονται..σημερα αυτη αυριο αλλη''!!Οποτε εμεις αποφασισαμε οχι!

Θυμαμαι πολυ καλα οτι η γριππη ηταν να προσγειωθει τελη Αυγουστου με αρχες Σεπτεμβρη!!!Πανικος θα γινοταν.Το 40% του πληθυσμου θα νοσουσε!!!Ειχε καθυστερηση η πτηση;;;χιχιχιχ!!Α ειχαμε εκλογες βρε γι αυτο αργησε λιγο να ερθει κατα εδω!!!Λιγο ψυχραιμια απεναντι στην υπερβολη!

 

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

..για αλλη μια φορα,και το εχω ξαναγραψει, αλλα λεει ο ενας παιδιατρος και αλλα ο αλλος!!!

 

μα νομιζω για τοσο σοβαρα θεματα οπως ειναι τα εμβολια ,δεν θα πρεπει να συμφωνουν??

ποιος πρεπει να βγαλει το φιδι απο την τρυπα???εμεις??οι γονεις??:evil:

σε μας δηλαδη ριχνουν το μπαλακι??

γιαυτο δημιουργουνται και αποριες,να το κανω το εμβολιο?να μην το κανω??ειναι σωστο?ειναι λαθος?:?

οι γιατροι ειναι οι ειδικοι σε αυτα τα θεματα ΟΧΙ εμεις!!!

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

Κουφετάκι μου έφτιαξες τη μέρα που μου είπες για παρενέργειες! Ούτε καν το είχα σκεφτεί! Μπρρρρρρ.....

Και εγώ δεν θέλω να το κάνουμε, άλλωστε δεν πάει σχολείο η μικρή, και φυσικά αν ξέρουμε ότι κάποιος είναι άρρωστος δεν θα έρθουμε σε επαφή μαζί του. Είμαι σύμφωνη με αυτά που λες για τις πανδημίες, πιο πολλοί πεθαίνουν απο ελονοσία παρά απο τις πανδημίες. Τεσπά!

Ρένα, η γρίπη έκανε συμφωνία με την καινούρια κυβέρνηση και ακόμα δεν θα την φέρουν. Οπως έχουν παγώσει το θέμα των ημιυπαιθρίων, κάπως έτσι. Του χρόνου και βλέπουμε:-D:grin::-D:grin:

Με ανακουφίζουν οι απαντήσεις σας, ειδικά η δικιά σου Σερενάτα γιατί είστε μεγάλες κοπέλες και πάτε σχολείο.

Αλλά και εμείς είμαστε μεγάλες κοπέλες, μετρηθήκαμε προχθές στη γιατρό και μας έβγαλε 88 πόντους και 12,200!!! Μανεκέν!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...