Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

OLYMPION ΠΑΤΡΑ


Panagiota

Recommended Posts

Χμ, για το Ολύμπιον δεν έχω να πω τίποτα, εγώ γέννησα στο Ιδιωτικό Μαιευτήριο. Στο Ολύμπιο πήγα μόνο μία επίσκεψη σε μια φίλη μου που γέννησε εκεί. Καλοί χώροι, στο ξενοδοχιακό του κομμάτι. Τα υπόλοιπα δεν τα ξέρω.

Θέλω απλώς να κάνω μία ερώτηση στην g19 για ....στατιστικούς λόγους...

 

Ο γιατρός που σου αφαίρεσε την σάλπιγγα, για το εξωμήτριο που ήταν ενδομήτριο!(αν είναι δυνατόν), μήπως το όνομά του αρχίζει από Β...και τελειώνει σε ..όπουλος?

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για τα λάθη των γιατρών δεν φταίνε οι κλινικές.

Ο γιατρός που γράφεις rkt ήταν ο δικός μου και έμεινα απόλυτα δυσαρεστημένη:mad: ο τύπος δεν είναι γιατρός...έμπορος είναι:evil:

Η δε αμοιβή που μου πήρε (εκτός από τα έξοδα της κλινικής) ήταν τρελή....και δεν ήρθε να με δει καθόλου μετά την γέννα.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά δεν φταίνε οι κλινικές. Συμφωνώ. Επίσης δεν είμαι από αυτές που με το που θα ακούσουν το παραμικρό για κάποιον γιατρό, οποιασδήποτε ειδικότητας, θα τον πυροβολήσει. Εχουν δει τα μάτια μου εμένα... Απλά για τον συγκεκριμένο, αν σας πω περίπτωση κολλητής μου, θα ..πεθάνετε στο γέλιο, ή στο κλάμα, ανάλογα.

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χμ, για το Ολύμπιον δεν έχω να πω τίποτα, εγώ γέννησα στο Ιδιωτικό Μαιευτήριο. Στο Ολύμπιο πήγα μόνο μία επίσκεψη σε μια φίλη μου που γέννησε εκεί. Καλοί χώροι, στο ξενοδοχιακό του κομμάτι. Τα υπόλοιπα δεν τα ξέρω.

Θέλω απλώς να κάνω μία ερώτηση στην g19 για ....στατιστικούς λόγους...

 

Ο γιατρός που σου αφαίρεσε την σάλπιγγα, για το εξωμήτριο που ήταν ενδομήτριο!(αν είναι δυνατόν), μήπως το όνομά του αρχίζει από Β...και τελειώνει σε ..όπουλος?

 

Καλημέρα κορίτσια και από μένα! Ο συγκεκριμένος γιατρός πάντως είναι ο γυναικολόγος μου για 10 χρόνια. Έκανα 2 παιδάκια με αυτόν και αρκετές φίλες μου επίσης και κανένα παράπονο δεν άκουσα από κανέναν. Εγώ δεν τον αλλάζω με τίποτα και σαν γιατρό και σαν άνθρωπο.

Όσον αφορά το Ολύμπιον το 2006 και το 2007 που γέννησα εγώ ήταν πολύ καλό. Σαν 5άστερο ξενοδοχείο, εξυπηρέτηση τρελή, όλα τέλεια. Τώρα έχει ρίξει πολύ το επίπεδο, με μεγάλες μειώσεις προσωπικού και πολλά άλλα. Πρόσφατα γέννησε φίλη παιδίατρος εκεί και το τι τους σούρνει δε λέγεται.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου συντοπίτισσα. Ολοι οι γιατροί έχουν funs αλλά και ορκισμένους εχθρούς. Λογικό. Και αυτοί άνθρωποι είναι. Και τον δικό μου γυναικολόγο άμα σου τον πω σίγουρα θα έχεις κάτι να του προσάψεις.

Απλά, καλό είναι όταν κάνουν λάθος να το αναγαγνωρίζουν, να λένε και καμμιά συγνώμη. Οχι βλακείες, πατώντας στο πιο ευαίσθητο σημείο μιας γυναίκας (και άντρα), όταν δυσκολεύονται να κάνουν ένα παιδί. Γιατί εξαιτίας αυτού, μπορούν να πιστέψουν και την μεγαλύτερη κουταμάρα.

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου συντοπίτισσα. Ολοι οι γιατροί έχουν funs αλλά και ορκισμένους εχθρούς. Λογικό. Και αυτοί άνθρωποι είναι. Και τον δικό μου γυναικολόγο άμα σου τον πω σίγουρα θα έχεις κάτι να του προσάψεις.

Απλά, καλό είναι όταν κάνουν λάθος να το αναγαγνωρίζουν, να λένε και καμμιά συγνώμη. Οχι βλακείες, πατώντας στο πιο ευαίσθητο σημείο μιας γυναίκας (και άντρα), όταν δυσκολεύονται να κάνουν ένα παιδί. Γιατί εξαιτίας αυτού, μπορούν να πιστέψουν και την μεγαλύτερη κουταμάρα.

 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!

Link to comment
Share on other sites

Για τα λάθη των γιατρών δεν φταίνε οι κλινικές.

Ο γιατρός που γράφεις rkt ήταν ο δικός μου και έμεινα απόλυτα δυσαρεστημένη:mad: ο τύπος δεν είναι γιατρός...έμπορος είναι:evil:

Η δε αμοιβή που μου πήρε (εκτός από τα έξοδα της κλινικής) ήταν τρελή....και δεν ήρθε να με δει καθόλου μετά την γέννα.

 

Για πες τι αμοιβη σου πηρε?Εχω ακουσει κατι τρελα της ταξης των 3,000 ευρω(η προσωπικη του αμοιβη) και τετοια...ισχυουν ή ειναι παραμυθι?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ο συγκεκριμένος πόσα παίρνει, αλλά ο δικός μου τόσα μου πήρε το 2007 για δίδυμα. Απλώς δεν πλήρωσα τίποτα άλλο, εννοώ επισκέψεις πάρα πολλές και Κυριακές και αργίες.

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλησπερα!εγω γεννησα στο ολυμπιο τον αυγουστο του 2009.το νοσοκομειο ηταν ξενοδοχειο πρωτης κατηγοριας απο θεμα δωματιων καθαριοτητας και εξοπλισμου!γεννησα φυσιολογικα αλλα εκανα επισκληριδιο την οποια χρεωθηκα σαν να εκανα καισαρικη τομη....(φαρμακα υλικα και αναισθησιολογος 500 ευρω)ημουν σε μονοκλινο(1400 ευρω) το οποιο ομως δεν χαρηκα αφου δεν πηρα το μωρακι μου εκει μιας και το ειχαν στην μοναδα παρακολουθησης νεογνων(200 ευρω την ημερα)30 ευρω χρεωνε σε καθε επισκεψη ο παιδιατρος.το μωρακι μου εκανε ικτερο και το εβαλαν και σε λαμπα μεσα στην ανοιχτη θερμοκοιτιδα που ηταν (εξτρα χρεωση)αλλα οπως μου ειπε μετα η παιδιατρος που μας παρακολουθει δεν ηταν αναγκη να μπει σε λαμπα με την τιμη που ειχε!!!!!!!!:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:!με την μαια που με ξεγενησε ειμαι πολυ ικανοποιημενη οπως και με τις κοπελες στην μοναδα νεογνων!καταληξαμε να φυγουμε με εναν λογαριασμο της ταξης των 5000 ευρω για 4 ημερες που μειναμε εκει μαζι με την αμοιβη της γιατρου μου που δεν την αλλαζω με τπτ!τωρα στο δευτερο οταν με το καλο γεννησω ισως και να ξαναπαω εκει.....θα δειξει...

PRW0p2.pngORfXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Για πες τι αμοιβη σου πηρε?Εχω ακουσει κατι τρελα της ταξης των 3,000 ευρω(η προσωπικη του αμοιβη) και τετοια...ισχυουν ή ειναι παραμυθι?

 

Εμένα μου ζήτησε αμοιβή δική του όσο θα πλήρωνα στο δωμάτιο. Συγκεκριμένα 1700 την πρώτη φορά και 1800 την δεύτερη (καισαικές καιοι δύο). Δωμάτιο όμως μου έκλεισε ο ίδιος τρίκλινο και το είχα μόνη μου και ερχόταν πρωί βράδυ να με δει και καμιά φορά το μεσημέρι. Όλες τις επισκέψεις στην διάρκεια της εγκυμοσύνης τις πλήρωνα με το ταμείο μου και πέρα από αυχενική και παρακέντηση που τη ζήτησα εγώ δεν του έδωσα άλλα χρήματα. Το ίδιοκαι σε όλες τις φίλες μου που γέννησαν σε αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο βρε Kate2. Στην φίλη μου, της είπε να της κάνει την αυχενική και τη β' επιπέδου μόνος του :shock: (την οποίά πλήρωσε σχεδόν όσα εγώ που την έκανα σε εξιδεικευμένο γιατρό και με δίδυμα!) και μετά της είπε ότι δεν έβλεπε καλά, δεν ήταν σίγουρος, και την έστειλε να την ξανακάνει και σε εξιδικευμένο!!:rolleyes:

Επιπλέον σε άλλη μου φίλη, της είπε να της κάνει αυτός την αμνιοπαρακέντηση :shock::shock::shock::shock::shock::shock: και φυσικά αυτή έφυγε τρέχοντας. Πολυτεχνίτης ο γιατρός! Και εμβρυολόγος, γενετιστής, απεικονιστής κλπ κλπ. Αυτό δεν μου αρέσει σε αυτόν, καθώς και κάτι άλλο, το κορυφαίο, που δεν σας το έχω πει. Ακόμα. Αν με παρακαλέσετε όμως και είστε ευγενικές........:lol::lol::lol::lol::lol:

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει κοριτσια καλά ειναι τα ξενοδοχεία μαιευτηρια...αλλα αν προκυψει καποιο προβλημα πάλι στο Ριο τα στελνουν..

Ο καθενας θελει να λεει οτι γεννησε εκει και πληρωσε μονοκλινο κι ειχε του βασιλια τις περιποιησεις..αλλα για πηγαινετε κ λιγο στο δημοσιο...οι γιατροι παλι θα τη παρουν τη μιζουλα τους και θα σε προσεξουνε..και καλο κρεβατι σου δινουν και απόλα..

Αλλα στη νοοτροπια του Ελληνα δυστυχως εχει περασει η "πολυτελεια" στα πάντα χωρις να προσεξουν την υγεια του μωρου που θα ερθει!

cIWNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν μου αρέσει σε αυτόν, καθώς και κάτι άλλο, το κορυφαίο, που δεν σας το έχω πει. Ακόμα. Αν με παρακαλέσετε όμως και είστε ευγενικές........:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Pleaaaaaaaaaaaase! :P

 

Εμενα με καισαρικη και επισκληριδιο, με παιδιατρο και καποιες εξτρα εξετασεις (προαιρετικες) που καναμε στο μωρο σε μονοκλινο το Ολυμπιο πηρε 2300 και 1400 ο γιατρος...

Αυτο που μου την εσπασε ειναι οτι -επειδη πηγα κανα 2 φορες να με μετρησουν στον καρδιοτοκογραφο0 μου επαιρναν 17 ευρω...

 

Μια χαρα μου φαινονται...αν σκεφτεις οτι η καισαρικη στο Ριο παει 1500 στο γιατρο, + 500 στον αναισθησιολογο+απο 100 στις μαιες (πολλες φορες και κανα 50αρικο στις καθαριστριες)...μια η αλλη! Και βαλε οτι σε οποιο δωματιο σου κατσει θα πας, και αν γεννησεις ξημερωματα, αργια, πασχα, χριστουγεννα θα σε ξεγεννησει στην καλυτερη ειδικευομενος....

 

Η αδερφη μου που γεννησε στο ιδιωτικο, ενα μηνα μετα απο μενα, η διαφορα στην τιμη ηταν 300 ευρω...αλλα καμια σχεση γενικα..ουτε σαν κτιριο, ουτε σαν εξυπηρετηση...

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενταξει κοριτσια καλά ειναι τα ξενοδοχεία μαιευτηρια...αλλα αν προκυψει καποιο προβλημα πάλι στο Ριο τα στελνουν..

Ο καθενας θελει να λεει οτι γεννησε εκει και πληρωσε μονοκλινο κι ειχε του βασιλια τις περιποιησεις..αλλα για πηγαινετε κ λιγο στο δημοσιο...οι γιατροι παλι θα τη παρουν τη μιζουλα τους και θα σε προσεξουνε..και καλο κρεβατι σου δινουν και απόλα..

Αλλα στη νοοτροπια του Ελληνα δυστυχως εχει περασει η "πολυτελεια" στα πάντα χωρις να προσεξουν την υγεια του μωρου που θα ερθει!

 

Mpiskotaki, δεν ειναι ακριβως ετσι. Καταρχην η μαιευτικη του Ριου εχει ενα μονο μονοκλινο...δυο να γεννανε ταυτοχρονα, τι θα γινει? Θα βγαλουμε τη μιζα σε δημοπρασια? :P

 

Tο οτι αν γινει κατι θα σε πανε στο Ριο ειναι λιγο ..παραπλανητικο. Υπο την εννοια, ναι μεν θα σε πανε στο Ριο, αλλα οχι εκει θα σε σωσουν. Απλα καποιος θα αναλαβει την ευθυνη....ιατρικα δε σημαινει οτι ειναι καλυτερα σωνει και καλα.

 

Επισης, να σου πω κατι? Μου τη σπαει απιστευτα να δινω λεφτα σε μιζα. 1000 φορες να τα δωσω στο Ολυμπιο που σου λεει" Κυριε, αυτοι ειμαστε ,τοσο χρεωνουμε, αν θες ερχεσαι", παρα να καλλιεργω την εννοια της μιζας στα δημοσια νοσοκομεια....μαγκες ειναι αυτοι δλδ? Στη τελικη σκεψου και το αλλο...ετσι που τους εχουμε καλομαθει, καποια στιγμη πιθανως να μην εχουμε να δωσουμε...θα ναι σαν να τους νομιμοποιουμε να μας εχουν παραπεταμενους επειδη δεν εχουμε μιζα...οχι! δε συμφωνω! Πολυ τους καλομαθαμε....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ο γνωστός γιατρός μου έκανε και εμένα την αυχεική διαφάνεια και την αμνιοπαρακέντηση. Η τιμή του ήταν η ίδια με τους εξειδικευμένους.

Το Ρίο έχει απαράδεκτες συνθήκες....η κουνιάδα μου που γέννησε 3 βδομάδες μετά από μένα έμεινε σε 6 κλινο και μετά το μετατρέψανε σε 7 κλινο προσθέτωντας μία Ρομά με όλο της το σόϊ. Το μωρό 4 μέρες δεν το πλύνανε καθόλου, γάλατα δεν είχανε, πάνες ούτε για δείγμα και ο γιατρός της "σταρ" του νοσοκομείου την είχε ξεχάσει κανονοκά μετά το φακελάκι.

Την τουαλέτα την χρησιμοποιούσαν όλοι....τουλάχιστον στο Ολύμπιο έκανα τα ντουσάκια μου με την άνεσή μου.

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο βρε Kate2. Στην φίλη μου, της είπε να της κάνει την αυχενική και τη β' επιπέδου μόνος του :shock: (την οποίά πλήρωσε σχεδόν όσα εγώ που την έκανα σε εξιδεικευμένο γιατρό και με δίδυμα!) και μετά της είπε ότι δεν έβλεπε καλά, δεν ήταν σίγουρος, και την έστειλε να την ξανακάνει και σε εξιδικευμένο!!:rolleyes:

Επιπλέον σε άλλη μου φίλη, της είπε να της κάνει αυτός την αμνιοπαρακέντηση :shock::shock::shock::shock::shock::shock: και φυσικά αυτή έφυγε τρέχοντας. Πολυτεχνίτης ο γιατρός! Και εμβρυολόγος, γενετιστής, απεικονιστής κλπ κλπ. Αυτό δεν μου αρέσει σε αυτόν, καθώς και κάτι άλλο, το κορυφαίο, που δεν σας το έχω πει. Ακόμα. Αν με παρακαλέσετε όμως και είστε ευγενικές........:lol::lol::lol::lol::lol:

 

rkt, τι εννοείς εξειδικευμένους άλλους γιατρούς? Ρώτησες ο ίδιος γιατί κάνει αυχενική και παρακέντηση? Η φίλη σου που πήγε και της την έκανε ρώτησε αν και αυτός ο γιατρός έχει εξειδίκευση και από πού? Εμένα μου μου έκανε και αυχενική και παρακέντηση και ήταν πολύ καλός και στα δύο. Και έχει και ειδικευτεί και έχει και τα κατάλληλα μηχανήματα για να μπορεί να τα κάνει. Αυτά τα διευκρίνησα πριν δεχθώ να τα κάνω. Το να έχει μάθει κάτι παραπάνω κάποιος γιατρός δεν κάνει κακό... Αυτά! Πες μας και το άλλοα όμως μήπως όντως είναι σημαντικό...

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει κοριτσια καλά ειναι τα ξενοδοχεία μαιευτηρια...αλλα αν προκυψει καποιο προβλημα πάλι στο Ριο τα στελνουν..

Ο καθενας θελει να λεει οτι γεννησε εκει και πληρωσε μονοκλινο κι ειχε του βασιλια τις περιποιησεις..αλλα για πηγαινετε κ λιγο στο δημοσιο...οι γιατροι παλι θα τη παρουν τη μιζουλα τους και θα σε προσεξουνε..και καλο κρεβατι σου δινουν και απόλα..

Αλλα στη νοοτροπια του Ελληνα δυστυχως εχει περασει η "πολυτελεια" στα πάντα χωρις να προσεξουν την υγεια του μωρου που θα ερθει!

 

Δηλαδή για να καταλάβω εσύ θέλεις να πληρώσεις -γιατι στο δημόσιο θα πληρώσεις- αλλά να μην έχεις βασιλική περιποίηση αν μπορείς...

Εγώ αν με ρωτάς χαίρομαι που γέννησα εκεί με τις τότε συνθήκες και όχι μςε τις σημερινές... Και όχι γιατί θέλω να τι λέω ότι πήγα εκεί αλλά γιατί θέλω το καλύτερο για μένα και τα παιδάκια μου όταν μπορώ να το έχω, να το έχω...

Link to comment
Share on other sites

rkt, τι εννοείς εξειδικευμένους άλλους γιατρούς? Ρώτησες ο ίδιος γιατί κάνει αυχενική και παρακέντηση? Η φίλη σου που πήγε και της την έκανε ρώτησε αν και αυτός ο γιατρός έχει εξειδίκευση και από πού? Εμένα μου μου έκανε και αυχενική και παρακέντηση και ήταν πολύ καλός και στα δύο. Και έχει και ειδικευτεί και έχει και τα κατάλληλα μηχανήματα για να μπορεί να τα κάνει. Αυτά τα διευκρίνησα πριν δεχθώ να τα κάνω. Το να έχει μάθει κάτι παραπάνω κάποιος γιατρός δεν κάνει κακό... Αυτά! Πες μας και το άλλοα όμως μήπως όντως είναι σημαντικό...

Φυσικά και μπορεί να πάρει εξιδείκευση και να πάρει και τα μηχανήματα, απλά θεωρώ πως 2 καρπούζια στην ίδια μασχάλη δεν χωράνε. Πότε τα προλαβαίνει όλα? Και πιστεύω πως άλλη εμειρία έχει ο εμβρυολόγος που καθημερινά εξετάζει δεκάδες έμβρυα, από τον γυναικολόγο που βλέπει σαφώς λιγότερα. Επίσης ο εμβρυολόγος παρακολουθεί στενά (μιλάμε για σωστούς γιατρούς) τις εξελίξεις στον τομέα του, το ίδιο και ο γυναικολόγος στον δικό του τομέα. Αλλά σε όλους (μαιευτική, εμβρυολογία, απεικονιστική)? Ε, κάτι θα του ξεφύγει.

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Pleaaaaaaaaaaaase! :P

Ε, καλά. Δεν μπορώ να αφήσω παραπονεμένη την πρώτη συντοπίτισσα που ανακάλυψα στο forum. Θα ξεκινήσω με μία ερώτηση (και ξέρω τις απόψεις σου, σε έχω συναντήσει σε διάφορα topic!!:-D). Πιστεύεις στην .........νεκρανάσταση?:mrgreen:

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κορίτσια καλημέρα! Γέννησα πριν ένα μήνα στο Ολύμπιο. Οι εντυπώσεις οι καλύτερες το όλο πακέτο 4200 με φτ και επισκληρίδιο. Αμοιβή ιατρού 2000. Μακάρι και στα επόμενα να μπορώ να ξαναπάω. Ανθρώπινες καταστάσεις παιδιά και ο γιατρός μου από πάνω μου όλη την ώρα και ερχόταν να με δει τουλάχιστον 2 φορές την ημέρα. Αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό μαιευτήριο, πολύ καλό φαγητό (δεν ξέρω αλλά εμένα από τις γέννες μου'χει μείνει η πείνα που είχα μετά) , πολύ πολύ πολύ καλό προσωπικό και ο γιατρός μου κορυφή. Ομως είχα θέμα με την επισκληρίδιο (τα έχω γράψει αναλυτικά σε άλλο ποστ) όπου μετά από τη δεύτερη γέννα μου σε άλλο μαιευτήριο (λόγω μετακόμισης) κατέληξα στο συμπέρασμα ότι μάλλον η αναισθησιολόγος ήταν λίγο άσχετη :(

 

 

Επίσης, καταπληκτικός παιδίατρος

 

Τα χρήματα μου είχαν φανεί οκ (η αμοιβή του γιατρού ήταν τσιμπημένη όμως)

 

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ο γιατρος μου συνεργαζεται με την κλινικη ολυμπιον, οποτε οταν με το καλο ερθει η ανοιξη θα γεννησω εκει.

εχω ακουσει τα καλυτερα, αλλα απο τιμες δεν ξερω τιποτα ακομα. σιγουρα τα 2000 ευρω δεν τα γλιτωνω , αφηστε που και τον γιατρο μου δεν τον εχω ρωτησει ακομα ποσα θα μας παρει..οπότε αναμενουμε....

Link to comment
Share on other sites

2000 πληρωσα εγω με καισαρικη τον απριλιο(στη τιμη ειναι και ο παιδιατρος και η επισκληριδιος που κοστισε 270). Για φυσιολογικο νομιζω ειναι 1500 με επισκληριδιο...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...