Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


Guest ΕΛΙ

Recommended Posts

Για να πω την αλήθεια,πήρα σήμερα τηλέφωνο στο σχολείο,και μου έστειλαν τη λίστα με τα υλικά που θα χρειαστούν,και όταν είπα να μου στείλουν και τη λίστα με τα βιβλία,μου απάντησαν ότι "αυτά θα τα πάρετε την Δευτέρα με τα σχολικά......!!!"......ελπίζω όχι μαζί με την απόδειξη του ότι χρωστάτε τόσα........:roll:

 

Βεβαίως και θα σου βάλουν απόδειξη ότι χρωστάτε χρήματα. Εμάς το είχαν γραμμένο στο χαρτάκι που μας έδωσαν την άνοιξη κατά την εγγραφή στην τάξη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σημερα αγορασα τα βιβλια της πρωτης δημοτικου

2 ευρω το ενα τα χρεωνουνε μαλλον γιατι ειναι 17 βιβλια και πληρωσα 34 ευρω

+ 80 ευρω μια σακουλα γραφικα που τα ειχαν ετοιμα για καθε ταξη 114 ευρω

πολλα γραφικα με δυο βιβλια εξτρα μεσα, με βιβλιο αγγλικων, τετραδιο μουσικης, πλαστελινες , κολλαζ κ.τ.λ.

Τα ειδε η κορη μου και ξετρελαθηκε

απο Δευτερα θα παω να αγορασω στολες

αντε καλη χρονια να εχουμε

Link to comment
Share on other sites

Σημερα αγορασα τα βιβλια της πρωτης δημοτικου

2 ευρω το ενα τα χρεωνουνε μαλλον γιατι ειναι 17 βιβλια και πληρωσα 34 ευρω

+ 80 ευρω μια σακουλα γραφικα που τα ειχαν ετοιμα για καθε ταξη 114 ευρω

πολλα γραφικα με δυο βιβλια εξτρα μεσα, με βιβλιο αγγλικων, τετραδιο μουσικης, πλαστελινες , κολλαζ κ.τ.λ.

Τα ειδε η κορη μου και ξετρελαθηκε

απο Δευτερα θα παω να αγορασω στολες

αντε καλη χρονια να εχουμε

 

 

:shock::shock::shock::shock::shock:

ολα αυτα για την πρωτη ταξη????????

ε καλα και τι πληρωνετε τοτε στο ιδιοτικο?

 

μηπως εχουν ξεφυγει λιγακι τα πραγματα?.........

 

τι να πω δηλαδη σε γορτες και αλλες εκδηλωσεις του σχολειου ποσα θα πληρωνετε για τις στολες?.....................πω πω καλο κουραγιο βρε παιδια αλλα πολλα εξοδα για ενα παιδακι Α¨ταξης.............

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εγώ που τα έχω όοοολα τα παιδιά μαζί.... Δηλαδή.... θα πρέπει να μου ανήκει καμιά τράπεζα;;

(εμοτικον που μοιράζει 500ά-ευρα) λα λα λα λα λα

:lol:

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εγώ που τα έχω όοοολα τα παιδιά μαζί.... Δηλαδή.... θα πρέπει να μου ανήκει καμιά τράπεζα;;

(εμοτικον που μοιράζει 500ά-ευρα) λα λα λα λα λα

:lol:

 

 

Φιλενάαααααδα!!!!!Σμάαααακ!!!!!!!(όοοοοοοοχι,δεν σε "γλύφω" τραπεζίτη μου.........:lol:)

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δηλαδή εγώ που τα έχω όοοολα τα παιδιά μαζί.... Δηλαδή.... θα πρέπει να μου ανήκει καμιά τράπεζα;;

(εμοτικον που μοιράζει 500ά-ευρα) λα λα λα λα λα

:lol:

 

Δεν παίζεις κανένα τζόκερ μπας και σωθείς?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock::shock:

τι να πω δηλαδη σε γορτες και αλλες εκδηλωσεις του σχολειου ποσα θα πληρωνετε για τις στολες?.....................πω πω καλο κουραγιο βρε παιδια αλλα πολλα εξοδα για ενα παιδακι Α¨ταξης.............

 

Χριστουγεννιάτικη γιορτή πέρισυ στο νηπιαγωγείο του γιου μου (ιδιωτικό). 60 ευρώ η στολή και 15 ευρώ το άτομο οι προσκλήσεις για να τον δούμε....Σε άρεσε? εμένα πάρα πολύ (για αυτό και για άλλα πολλά τον άλλαξα κιόλας σχολείο)

000202F6.gif

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χριστουγεννιάτικη γιορτή πέρισυ στο νηπιαγωγείο του γιου μου (ιδιωτικό). 60 ευρώ η στολή και 15 ευρώ το άτομο οι προσκλήσεις για να τον δούμε....Σε άρεσε? εμένα πάρα πολύ (για αυτό και για άλλα πολλά τον άλλαξα κιόλας σχολείο)

000202F6.gif

 

αα παρα πολυ ωραια........

πρωτη φορα ακουω να πληρωνεις προσκληση για να δεις το παιδι σου,δηλαδη εμεις που μαζευομαστε ενα σορο καθε φορα παππουδες γιαγιαδες θειες κ.τ.λ. για να τα καμαρωσουμε ποσα δηλαδη θα μας εβγαινε............

ουτε στο χιλτον να πηγαιναμε δηλαδη,τι αλλο θα ακουσουμε.............:evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...