Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Διακοπές στη Πρέβεζα


noni

Recommended Posts

ismeni και Morchelina είστε super! Ευχαριστώ πολύ.

Λοιπόν, φτάνω Κυριακή Μύτικα και την Τρίτη πετάγομαι Λευκάδα στο Κάθισμα αν προλάβω νωρίς ή παραλία Αγ. Νικήτα και πέριξ αν αργήσω. Μια μέρα θα πάω προς Πάργα, για μπάνιο στο Λίχνο και βόλτα στην Πάργα με παγωτό στο χέρι (χα χα!!), μια μέρα Αχέροντα και τις υπόλοιπες μπανάκι στις παραλίες της Πρέβεζας.

Για να μην σας ζαλίσω περισσότερο για πείτε μου πως να σχεδιάσω την μονοήμερη στον Αχέροντα. Πρώτα τη βόλτα στο ποτάμι και μετά φαγητό και μπάνιο ή το ανάποδο; Που ακριβώς πρέπει να πάω; Φαντάζομαι έχει ταμπέλες. Περιμένω οδηγίες προς ναυτιλομένους και ευχαριστώ εκ των προτέρων.

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 272
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν ξερω να σε καθοδηγησω μεχρι εκει. φτανοντας ομως... στις εκβολές εχει ταβερνα με τα τραπεζακια στις οχθες του ποταμού. καθεσαι παραγγελνεις καφε, κανεις βουτιά ή ραφτινγκ και μετα παραγγέλνεις σουβλάκια, μπυριτσες και τρως.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Για να πάρεις καραβάκι, αν αυτό εννοείς, πας στις εκβολές του Αχέροντα στο χωριό Αμμουδιά, ακολουθώντας την Εθνική για Πάργα-Ηγουμενίτσα. Θα σου έλεγα από κει να πας και στις πηγές του Αχέροντα. Από την Εθνική φτάνεις στο ύψος της Αμμουδιάς και μετά στρίβεις δεξιά εσωτερικά για τις πηγές. Εμείς είχαμε πάρει τον "ορεινό" δρόμο για να δούμε τα χωριά εσωτερικά και δεν άξιζε τελικά και ταλαιπωρηθήκαμε. Καλύτερα από τον κάμπο. Νομίζω μεσημέρι στις "πηγές" του Αχέροντα θα είναι πιο δροσερά. Πάτε πρωί στην Αμμουδιά να δείτε τι βόλτες κάνουν, πόσο ψηλά πάνε στο ποτάμι, πόσες ώρες είναι και αποφασίζετε.

 

Άντε για να σε φτιάξω

Link to comment
Share on other sites

Το'πιασα το μύνημα κορίτσια. Ευχαριστώ και πάλι.

Morchelina αν και είναι λίγο βαριά τα ακούσματα αυτά για τα γούστα μου νομίζω ότι μπορώ να τα αντέξω για μια εβδομάδα. Τέτοια θα ακούμε εκεί; Πάντως φτιάχτηκα αρκετά και μετράω τις μέρες αντίστροφα για την άδειά μου.

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια,κανονιστε εσεις ημερομηνια, ωρα, τοπο κλπ. Εγω μπορω να βολευτω οπως θελετε γιατι δε με δεσμευουν υποχρεωσεις (παιδια κλπ).

Ο,τι αποφασισετε ειμαι "μεσα" . Θα δωσω και τηλεφωνο σε καποια κοπελια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λευκάδα για να μην ταλαιπωρηθείς θα σου πρότεινα να πας στην παραλία της Γύρας που είναι ήσυχη και ρηχή και που είναι μόλις περνάς τη γέφυρα που ενώνει το νησί με τη στεριά. Δηλ. μόλις περάσεις τη γέφυρα συνεχίζεις ίσια, δεν στρίβεις αριστερά προς την πόλη. Η παραλία θα είναι στα δεξιά σου. Αν συνεχίσεις σε αυτό το δρόμο θα βγεις επίσης στην παραλία του Αγ. Ιωάννη στους ανεμόμυλους. Εκεί η θάλασσα στους ανεμόμυλους είναι πολύ ωραία και το πρωί είναι ήσυχη. Κατά τις 3:00 το απόγευμα βγάζει αέρα και κάνουν kite surfing, πολύ εντυπωσιακό. Μέχρι Κάθισμα μπορείς επίσης να το τολμήσεις αλλά θα έχει πολύ κόσμο και το πρόβλημα θα είναι βασικά το πάρκινγκ. Πόρτο Κατσίκι είναι πολύ μακριά και ο δρόμος στενός. Από τον Αγ. Ιωάννη η πόλη της Λευκάδας είναι 2 χλμ οπότε πετάγεστε και τη βλέπετε, έχει μια γραφικότητα, ο πεζόδρομος είναι πολύ ωραίος.

 

συμφωνω απολυτα δεν ξερω ποσο χρονων ειναι τα παιδια σου marvas αν ειναι λιγο μεγαλα κανεις ισως και το γυρω της λευκαδας αλλα ειναι για μεγαλυτερους τα παιδια δεν ειναι να τα κλεινεις σε αυτοκινητο πολλες ωρες.

κι εγω καπου κοντα στην πολη θα τα πηγαινα για μπανακι σε ενα απο τα παραπανω ή ακομα και στη Λυγια.

με τιποτε δε θα τα παιδευα να πανε πορτο κατσικι για ηλικιες κατω των 6 ας πουμε ειναι ενα οριο οχι απολυτο.

εγω σε μια μερα τα γυρισα ολα εκανα και μπανιο, εφαγα και ηπια και καφε ψωνισα. κατεβηκαμε τη μια πλευρα ανεβηκαμε την αλλη αλλα χωρις παιδια το τονιζω.

μεσα στην πολη να πατε βολτιτσα και μπανακι εκει κοντα.

Link to comment
Share on other sites

ismeni και Morchelina είστε super! Ευχαριστώ πολύ.

Λοιπόν, φτάνω Κυριακή Μύτικα και την Τρίτη πετάγομαι Λευκάδα στο Κάθισμα αν προλάβω νωρίς ή παραλία Αγ. Νικήτα και πέριξ αν αργήσω. Μια μέρα θα πάω προς Πάργα, για μπάνιο στο Λίχνο και βόλτα στην Πάργα με παγωτό στο χέρι (χα χα!!), μια μέρα Αχέροντα και τις υπόλοιπες μπανάκι στις παραλίες της Πρέβεζας.

Για να μην σας ζαλίσω περισσότερο για πείτε μου πως να σχεδιάσω την μονοήμερη στον Αχέροντα. Πρώτα τη βόλτα στο ποτάμι και μετά φαγητό και μπάνιο ή το ανάποδο; Που ακριβώς πρέπει να πάω; Φαντάζομαι έχει ταμπέλες. Περιμένω οδηγίες προς ναυτιλομένους και ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

ακου κοριτσακι στο καθισμα μαλλον δε θα βρεις να παρκαρεις αλλα δε βαριεσαι πηγαινε να δεις το χρωμμα που εχουν οι παραλιες εκει.

εννοειται το πορτο κατσικι τελειο αλλα για ενηλικες ειναι παιδεμα για παιδια

 

να προειδοποιησω οτι και στο Λιχνος κατι στροφουλες τις εχει οχι ζορικες ομως ευκολες απλα θα το βρειτε πριν την Παργα μη το χασετε και δεν ξερω αν θα βρειτε παρκινγκ καλυτερα νωρις να προλαβετε ειδαλως......

 

το παγωτο στο χερι ισχυει ακομη και ας κυλαει στις φλεβες μου Παργινο αιμα με ποναει που το λεω εχει κατι γρανιτουλες στην παραλια

εγω προσωπικα δε θα πηγαινα για μπανι αλλα βραδακι για βολτουλα ειναι Parga by night οταν το ζησετε θα το καταλαβετε αρα πατε απογευμα να παρετε και εικονες φυσης και σας βρισκει το βραδακι

 

οσο για τον Αχεροντα θα το παρεις ευθεια απο Μυτικα προς Αμμουδια την παραλιακη εθνικη οδο Πρεβεζας - Ηγουμενιτσας εκει πραγματι ειναι οι εκβολες και πραγματι κανεις περιηγηση με σκαφακι μεσα στις εκβολες λυπαμαι δεν ξερω αν εχει φετος και τι ωρα

υπαρχουν και σε ντοκυμαντερ μην παιδευεστε με τα παιδια

 

καλο ειναι πρωι οπως λεει η morcelina αλλα με μεγαλα παιδια καπου εκει ειναι και το Νεκρομαντειο και αυτο πρωι ανοιγει στο χωριο Μεσοποταμος

εκει συνεχιζετε για Καναλακι και κατοπιν Γλυκη

 

περιπατο στις πηγες και μετα περιδρομιαστε φαγακι :lol:

 

θα προτεινα να τερματησετε πηγες λιγο πιο περα απο το pony club στο δρομακι απεναντι απο την εκκλησια του χωριου της Παναγιας

 

εχουμε ταμπελες αν μετρησεις και ποσες θα μας ενημερωσεις πλακα πλακα σε καθε διαφορετικο δρομακι κι απο μια για πηγες αν τις ξυλωσανε με τις πετρες θα με παρετε. ειμαστε μεσα στον πολιτισμο μη μας προσβαλεις ε!

Link to comment
Share on other sites

Για να πάρεις καραβάκι, αν αυτό εννοείς, πας στις εκβολές του Αχέροντα στο χωριό Αμμουδιά, ακολουθώντας την Εθνική για Πάργα-Ηγουμενίτσα. Θα σου έλεγα από κει να πας και στις πηγές του Αχέροντα. Από την Εθνική φτάνεις στο ύψος της Αμμουδιάς και μετά στρίβεις δεξιά εσωτερικά για τις πηγές. Εμείς είχαμε πάρει τον "ορεινό" δρόμο για να δούμε τα χωριά εσωτερικά και δεν άξιζε τελικά και ταλαιπωρηθήκαμε. Καλύτερα από τον κάμπο. Νομίζω μεσημέρι στις "πηγές" του Αχέροντα θα είναι πιο δροσερά. Πάτε πρωί στην Αμμουδιά να δείτε τι βόλτες κάνουν, πόσο ψηλά πάνε στο ποτάμι, πόσες ώρες είναι και αποφασίζετε.

 

Άντε για να σε φτιάξω

 

καλε εσυ τα πας πολυ καλα μηπως εισαι πατριωτακι; οπα

 

μαλλον ειμαστε πολυ πιο προχωρημενοι δεν ακουμε τετοια ουτε στους γαμους πια μετα βιας και σε πανηγυρια

Link to comment
Share on other sites

Το'πιασα το μύνημα κορίτσια. Ευχαριστώ και πάλι.

Morchelina αν και είναι λίγο βαριά τα ακούσματα αυτά για τα γούστα μου νομίζω ότι μπορώ να τα αντέξω για μια εβδομάδα.

 

 

 

Τέτοια θα ακούμε εκεί; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

το πρωτο βραδυ πηγαινε Nicopolis Club :cool:

Link to comment
Share on other sites

Φέτος θα πάμε Πρέβεζα με τον κοινωνικό τουρισμό.Δεν έχω ξαναπάει και ανυπομονώ γιατί έχω ακούσει ότι είναι πολύ όμορφα.Κλείσαμε σε ενοικιαζόμενα δωμάτια χωρίς ημιδιατροφή.Ωραίος φάνηκε ο χώρος από το σαιτ ελπίζω να είναι κιόλας :P

s3KWp3.png

Fmfep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλε εσυ τα πας πολυ καλα μηπως εισαι πατριωτακι; οπα

 

μαλλον ειμαστε πολυ πιο προχωρημενοι δεν ακουμε τετοια ουτε στους γαμους πια μετα βιας και σε πανηγυρια

 

Όχι Θεσσαλονικιά είμαι όπως η Marvas αλλά τόσα χρόνια στις βουνοκορφές της Ρούμελης έχω αλλοτροιωθεί ανεπανόρθωτα.

 

Σοβαρά δεν ακούτε; Είμαστε το τελευταίο προπύργιο τότε. Οπότε κορίτσια για παραδοσιακό πανηγύρι με κλαρίνα όλες στο Καρπενήσι.

Link to comment
Share on other sites

ακου κοριτσακι στο καθισμα μαλλον δε θα βρεις να παρκαρεις αλλα δε βαριεσαι πηγαινε να δεις το χρωμμα που εχουν οι παραλιες εκει.

εννοειται το πορτο κατσικι τελειο αλλα για ενηλικες ειναι παιδεμα για παιδια

 

να προειδοποιησω οτι και στο Λιχνος κατι στροφουλες τις εχει οχι ζορικες ομως ευκολες απλα θα το βρειτε πριν την Παργα μη το χασετε και δεν ξερω αν θα βρειτε παρκινγκ καλυτερα νωρις να προλαβετε ειδαλως......

 

το παγωτο στο χερι ισχυει ακομη και ας κυλαει στις φλεβες μου Παργινο αιμα με ποναει που το λεω εχει κατι γρανιτουλες στην παραλια

εγω προσωπικα δε θα πηγαινα για μπανι αλλα βραδακι για βολτουλα ειναι Parga by night οταν το ζησετε θα το καταλαβετε αρα πατε απογευμα να παρετε και εικονες φυσης και σας βρισκει το βραδακι

 

οσο για τον Αχεροντα θα το παρεις ευθεια απο Μυτικα προς Αμμουδια την παραλιακη εθνικη οδο Πρεβεζας - Ηγουμενιτσας εκει πραγματι ειναι οι εκβολες και πραγματι κανεις περιηγηση με σκαφακι μεσα στις εκβολες λυπαμαι δεν ξερω αν εχει φετος και τι ωρα

υπαρχουν και σε ντοκυμαντερ μην παιδευεστε με τα παιδια

 

καλο ειναι πρωι οπως λεει η morcelina αλλα με μεγαλα παιδια καπου εκει ειναι και το Νεκρομαντειο και αυτο πρωι ανοιγει στο χωριο Μεσοποταμος

εκει συνεχιζετε για Καναλακι και κατοπιν Γλυκη

 

περιπατο στις πηγες και μετα περιδρομιαστε φαγακι :lol:

 

θα προτεινα να τερματησετε πηγες λιγο πιο περα απο το pony club στο δρομακι απεναντι απο την εκκλησια του χωριου της Παναγιας

 

εχουμε ταμπελες αν μετρησεις και ποσες θα μας ενημερωσεις πλακα πλακα σε καθε διαφορετικο δρομακι κι απο μια για πηγες αν τις ξυλωσανε με τις πετρες θα με παρετε. ειμαστε μεσα στον πολιτισμο μη μας προσβαλεις ε!

 

Ειλικρινά δεν είχα καμία πρόθεση να σας προσβάλω. Έρχομαι με τις καλύτερες προθέσεις στα μέρη σας με σκοπό να περάσω καλά και να φύγω με τις καλύτερες αναμνήσεις. Το να μην υπάρχουν επαρκείς ταμπέλες, είναι γενικό φαινόμενο στην Ελλάδα. Αν και τώρα με τις αναλυτικές οδηγίες σας δε νομίζω να έχω πρόβλημα μη χαθώ.

Τα παιδιά μου είναι 7,5 και 4,5, κορίτσια. Για τον Αχέροντα χρειάζεται να φοράμε ρούχα και παπούτσια ή με τα μαγιό και τις σαγιονάρες θα είμαστε εντάξει;

Και για Λευκάδα, καλύτερα να μην ταλαιπωρηθώ στις γνωστές παραλιές και να βολευτώ στα κοντινά, έτσι δεν είναι;

Να δω πότε θα προλάβω να τα κάνω όλα αυτά!

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε συ τα παιδάκια σου είναι σε ηλικίες που ευνοούν τη γύρα που λέμε στην Ήπειρο... Μην αγχώνεσαι. Αν θες να γυρίσεις, γυρνάς. Αν θες να ξεκουραστείς, τώρα με την Εγνατία πας πχ του χρόνου μόνο Λευκάδα.

Όσο για τα κλαρίνα, στην Πρέβεζα τα πράγματα είναι light και εννοείται πως δεν πρόκειται να τα ακούσετε πουθενά εκτός αν πάτε σε πανηγύρι. Και πάλι όμως δεν θα ναι βαριά ηπειρώτικα τραγούδια. Τέτοια ακούμε εμείς οι ορεινοί Ηπειρώτες...

Στον αχέροντα το μαγιό από μέσα απ τα ρούχα. Επίσης καλό θα ταν παπουτσάκια να πάρετε μαζί γιατί τα ποτάμια έχουν κοτρώνες μέσα, δεν είναι σίγουρο πως αν θελήσετε να περπατήσετε μέσα στο ποτάμι θα το καταφέρετε με σαγιονάρες.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια,κανονιστε εσεις ημερομηνια, ωρα, τοπο κλπ. Εγω μπορω να βολευτω οπως θελετε γιατι δε με δεσμευουν υποχρεωσεις (παιδια κλπ).

Ο,τι αποφασισετε ειμαι "μεσα" . Θα δωσω και τηλεφωνο σε καποια κοπελια.

 

λεμε για 19 πρωι-μεσημερι

 

οκ το τηλέφωνο, το κρατάω

 

μου λείπει και της τριτης κοπέλας για να συννενοηθούμε

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Φέτος θα πάμε Πρέβεζα με τον κοινωνικό τουρισμό.Δεν έχω ξαναπάει και ανυπομονώ γιατί έχω ακούσει ότι είναι πολύ όμορφα.Κλείσαμε σε ενοικιαζόμενα δωμάτια χωρίς ημιδιατροφή.Ωραίος φάνηκε ο χώρος από το σαιτ ελπίζω να είναι κιόλας :P

 

πότε θα βρισκεσαι εκεί; κανονίζουμε 19 αυγούστου (ή 20) ΄συνάντηση στον αχέροντα για καφε, ραφτιν, μπανιο και ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ φαί!

στειλε μου το κινητό σου, να μιλήσουμε

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα παιδιά μου είναι 7,5 και 4,5, κορίτσια. Για τον Αχέροντα χρειάζεται να φοράμε ρούχα και παπούτσια ή με τα μαγιό και τις σαγιονάρες θα είμαστε εντάξει;

 

για αχεροντα χρειάζεσια κια μαγιό και δευτερο ίσως αλλα και ρουχα για μετα που θα κατσουμε για φαγητό και θα φυγουμε. θα 'ναι αρκετες οι ωρες. εξω απο το ποταμι αλλά και μέσα εχει βοτσαλα. τα παιδιά βεβαια ως πιο ανθεκτικά... αντεχουν.

καπελο, αντιηλιακό απαραίτητα! πετσέτες κλπ

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

καλε εσυ τα πας πολυ καλα μηπως εισαι πατριωτακι; οπα

 

μαλλον ειμαστε πολυ πιο προχωρημενοι δεν ακουμε τετοια ουτε στους γαμους πια μετα βιας και σε πανηγυρια

 

χαμομηλάκι μάλλον εμείς είμαστε πατριωτάκια!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά δεν είχα καμία πρόθεση να σας προσβάλω. Έρχομαι με τις καλύτερες προθέσεις στα μέρη σας με σκοπό να περάσω καλά και να φύγω με τις καλύτερες αναμνήσεις. Το να μην υπάρχουν επαρκείς ταμπέλες, είναι γενικό φαινόμενο στην Ελλάδα. Αν και τώρα με τις αναλυτικές οδηγίες σας δε νομίζω να έχω πρόβλημα μη χαθώ.

Τα παιδιά μου είναι 7,5 και 4,5, κορίτσια. Για τον Αχέροντα χρειάζεται να φοράμε ρούχα και παπούτσια ή με τα μαγιό και τις σαγιονάρες θα είμαστε εντάξει;

Και για Λευκάδα, καλύτερα να μην ταλαιπωρηθώ στις γνωστές παραλιές και να βολευτώ στα κοντινά, έτσι δεν είναι;

Να δω πότε θα προλάβω να τα κάνω όλα αυτά!

 

ε κοριτσακι πλακα εκανα μη σε τρομαξω σορυ εχεις δικιο το εχω παθει και εγω και αν χαθειτε μπειτε Καναλάκι μετα αφου τερματισετε στριβεται αριστερα για γλυκη προς θεου μην ανεβειτε τα βουνα με κατευθυνση την Πρεβεζα

αλλη επιλογη εκτος απο αυτη

αν παλι ειστε τυχεροι με τις ταμπελες αμεσως μετα το χωριο Καστρι θα δειτε μια ταμπελα να γραφει Αχερουσια μπαινετε στο χωριουδακι και οταν τερματιζεται στριβετε αριστερα ειναι ο δευτερος δρομος

λοιπον θα ντυθειτε για καφεδακι ελαφρα και ανετα οχι με μαγιω γιατι εκει καποιοι αλλοι απλα πανε για καφε το μπανιο για τους τολμηρους

με το μαγιω απο μεσα δλδ

δεν ειναι παντα απαραιτητο να βουτηξεις περισσοτερο απο οτι ως τα γονατα ειδικα τα παιδια το νερο ειναι για σκληρους παικτες

αν θες παρε τα παπουτσακια θαλασσης μαζι σου για τη μεγαλη αν ακολουθησει εστω και λιγο αλλα και παλι η πεζοπορια μεσα στο ποταμι ειναι περισσοτερο για ενηλικες τα παιδια πλατσουριζουν εξω

μπορειται να φατε εκει στις δροσιες ειδικα διπλα στη γεφυρα κοτοπουλακι στο φουρνο το προτεινω και να χαζολογατε ενω τα γαργαρα νερα κυλουν διπλα σας.δεν υπαρχει λογος αγχους χαλαρααααα........

να ενημερωσω οτι δεν ειναι ιδιαιτερα ακριβα

Λευκαδα οτι αντεξετε μεσημερι μπανιο κοντα και απογευμα στην πολη βολτιτσα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια κορίτσια. Εσείς που είστε από την περιοχή για ενημερώστε μας για τη βενζίνη γιατί δε με βλέπω να έρχομαι στα μέρη σας! Δε μας φτάνουν όλα τα άλλα προβλήματά μας, που με το ζόρι κανονίζουμε να πάμε μια εβδομάδα κάπου με τα παιδάκια μας, να μας το στερήσουν κι αυτό;

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια κορίτσια. Εσείς που είστε από την περιοχή για ενημερώστε μας για τη βενζίνη γιατί δε με βλέπω να έρχομαι στα μέρη σας! Δε μας φτάνουν όλα τα άλλα προβλήματά μας, που με το ζόρι κανονίζουμε να πάμε μια εβδομάδα κάπου με τα παιδάκια μας, να μας το στερήσουν κι αυτό;

 

τι εννοεις κοριτσακι δεν ειμαι καθολου ενημερη για το θεμα

Link to comment
Share on other sites

Για την απεργία επ' αόριστον των ιδιοκτητών βυτιοφόρων, μιλάω. Εδώ Θεσσαλονίκη πάντως, τεράστιες ουρές στα πρατήρια βενζίνης και δε ξέρω έως πότε θα τη διαθέτουν. Μέχρι αύριο το πολύ, μετά τέλος! Εκεί δεν έχετε πρόβλημα;

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Για την απεργία επ' αόριστον των ιδιοκτητών βυτιοφόρων, μιλάω. Εδώ Θεσσαλονίκη πάντως, τεράστιες ουρές στα πρατήρια βενζίνης και δε ξέρω έως πότε θα τη διαθέτουν. Μέχρι αύριο το πολύ, μετά τέλος! Εκεί δεν έχετε πρόβλημα;

 

τι λες τωρα αμαν ειμαι και εγω για ταξιδι Σαββατο εχω γαμο θα ρωτησω τον αντρουλη μου αυτος ασχολειται μ αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...