Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Διακοπές στη Πρέβεζα


noni

Recommended Posts

καλησπερα και απο μενα. Γυρισαμε χτες απο πρεβεζα. Για εμας τα πραγματα δεν ηταν τοσο καλα. Αρχικα παθαμε σοκ απο το ξενοδοχειο. Το ενα απο τα δυο δωματια μυριζε μουχλα και ο αντρας μου τους εβαλε να τα βαψουν αλλα παλι μυριζε. Ετσι την μικρη την κοιμοιζαμε στο δωματιο μας. Ευτυχος ειχα παρει το παρκο. Πηγαμε στο μονολιθι ωραια παραλια αλλα η μικρη επαθε μολυνση στο πιπι της. Πηγαμε Λευκαδα ωραια η παραλια απο ψηλα μπαινοντας ειχε λαδια απο πλοιο. Ομως τι να πω πηγα στην παραλια αλωνακι. Με λιγα λογια απλα επαθα πλακα. Δεν την αλλαζω με καμια. Ρε κοριτσια ποιος βραχος ποιο καθισμα ποια λουτσα ολα ειναι μηδεν. Αλωνακι και παλι Αλωνακι. Απιστευτος ο Αχεροντας τι να πω πηγαμε 2 -3 φορες. Παργα δεν πηγα γιατι ακουσα οτι ειχε πολυ κινηση ουτε Συβοντα. Με λιγα λογια ξανα θα το πω Αλωνακι για μπανιο πηγες Αχεροντα για φαι και το βραδυ βολτα στο λιμανι. Αυτο που μου αρεσε ειναι οτι για να πας στην παραλια επρεπε να περασεις δασος και οτι ειναι μερος που μπορεις να κανεις οικογενειακες διακοπες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 272
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μου αρεσε πολυ τα σπιτια των πρεβεζανων που ειχαν σχεδον τα περισσοτερα γκαζον με κηπο και με ωραια αρχιτεκτονικη. Ειναι ενα μερος που βαριεσε να βλεπεις πρασινο κατι που σε εμας λειπει. Γενικα περασα ωραια αν εξερεσεις το δωματιο την μικρη που επεσε απο το κρεβατι την μελισσα που με τσιμπισε την μολυνση στο πιπι της. Οταν φευγαμε αληθεια στεναχωρεθηκα ηθελα και αλο!!!!!!!!!!!!!!. Α! εχετε και εναν πολυ καλο παιδιατρο κοντα στο λουνα παρκ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα. Γυρισαμε χτες απο πρεβεζα.

 

Βρε κοριτσι, που μας κρυφτηκες εσυ??? Τοσο καιρο λεγαμε για συναντηση στον Αχεροντα...... Κριμα που δεν ησουν παρουσα. Την αλλη φορα......

Και κριμα που σας ετυχαν τοσα στραβα. Κρατησε τα ευχαριστα!!!!

 

Λοιπον για σκεφτειτε και προγραμματιστε χειμερινο τουρισμο στο νομο Φλωρινας! Τωρα που μαθαμε τη διαδικασια, θα σας κατατοπισω πληρως.

 

Σημειωση: Με τοσα που μας ειπε το χαμομηλακι για την Πρεβεζα, πηγα πρωτη φορα και ηταν σαν να ειχα ξαναπαει. Οι δικοι μου εκπλησσονταν καθε φορα που τους ελεγα για κατι!!!!!!!

 

Ευχαριστουμε το χαμομηλακι για την πολυτιμη βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

Ειδα το μυνημα αργα και ημουν Λευκαδα. Το ιδιο βραδυ βρεθηκα με την ismeni στο λιμανι. Περιτο να πω πως η κορη της στην φωτο χανει. Απο κοντα ειναι πολυ ποιο ομορφη.

Link to comment
Share on other sites

Ειδα το μυνημα αργα και ημουν Λευκαδα. Το ιδιο βραδυ βρεθηκα με την ismeni στο λιμανι. Περιτο να πω πως η κορη της στην φωτο χανει. Απο κοντα ειναι πολυ ποιο ομορφη.

 

Εκεινο το βραδυ ημουν κι εγω στο λιμανι, αλλα με πολιορκησαν καποιοι γνωστοι (πατριδα που λενε) οποτε δεν ξανασυναντηθηκα με Ισμηνη.

Συμφωνω για κορη και σιγουρα θα θυμαμαι τα γενεθλεια της. Ετσι Ισμήνη????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και από εμένα. Επιστρέψαμε κι εμείς από τις διακοπές μας στην Πρέβεζα (πριν δύο εβδομάδες για την ακρίβεια αλλά είχαμε πάει κι αλλού μετά) και νομίζω ότι πρέπει να γράψω κι εγώ τις εντυπώσεις μου αν και με έχουν καλύψει οι προηγούμενες (georgiamami τέλεια ανάλυση).

Αρχικά θα μιλήσω για το μέρος που μείναμε, το Μύτικα. Μικρό χωριουδάκι, υπερβολικά ήσυχο με εξοχικά και ενοικιαζόμενα. Απογοητεύτηκα λιγάκι αλλά ευτυχώς η πόλη της Πρέβεζας ήταν σχετικά κοντά. Όσο για την παραλία δεν μας άρεσε καθόλου γιατί είχε κύμα και πέτρα. Μια φορά πήγαμε και δεν το επαναλάβαμε.

Η πόλη της Πρέβεζας μου άρεσε πολύ. Ευχαριστηθήκαμε βόλτες στην παραλία με τα ιστιοφόρα αραγμένα και τις πολλές καφετέριες και εστιατόρια. Επίσης και στα στενά σοκάκια της με τα αμέτρητα ουζερί. Όμορφες εικόνες πραγματικά. Γενικά μου αρέσουν οι πόλεις δίπλα στη θάλασσα.

Από παραλίες θα ξεχωρίσω με διαφορά την παραλία της Λούτσας. Παραλία με αμμουδιά, καθαρή και οργανωμένη και θάλασσα πεντακάθαρη και ρηχή όπως ακριβώς την ήθελαν τα παιδιά. Την επισκεφτήκαμε αρκετές φορές γιατί μας άρεσε πολύ. Αρκετά καλή και η Αμμουδιά και η Καστροσυκιά για τα δικά μας γούστα πάντα.

Στην Αμμουδιά ευχαριστηθήκαμε βολτούλα με τα πόδια δίπλα στο σημείο που ο ποταμός συναντάει τη θάλασσα αλλά πολλά τροχόσπιτα αραγμένα. Απολαύσαμε βάλτα με το καραβάκι στις εκδολές του ποταμού και στις σπηλιές και μάλλον πέσαμε κι εμείς σε καλό «ξεναγό» (κος Κώστας αν θυμάμαι καλά αν και μας είπε ότι θα μας μείνει αξέχαστος και ο ίδιος και η διαδρομή).

Πήγαμε και στις πηγές στο χωρίο Γλυκή. Ωραίο φαγητό αν και δεν το περίμενα λόγω της πολυκοσμίας δίπλα ακριβώς στο ποτάμι. Βουτήξαμε τα πόδια μας στα παγωμένα νερά του Αχέροντα (μας είπαν ότι η θερμοκρασία του νερού είναι 12 βαθμούς) αλλά δυστηχώς δεν κάνεμε rafting που ήθελα πολύ γιατί η μικρή φοβόταν. Η μεγάλη όμως δοκίμασε flying fox και της άρεσε πολύ. Μου έκανε εντύπωση οι πολλοί ελεύθεροι κατασκηνωτές κατά μήκος του ποταμού.

Για την Πάργα τι να πω, απλά ΥΠΕΡΟΧΗ! Όπως τη φανταζόμουν, απίστευτα γραφική και κοσμολοτίσσα. Μου θύμισε νησί και συγκεκριμένα Σαντορίνη. Βέβαια δεν θα την επέλεγα για τη διαμονή μου με τα παιδιά λόγω της πολυκοσμίας. Ανεβήκαμε τα σκαλοπάτια μέχρι το κάστρο. Συναντήσαμε αμέτρητα μαγαζάκια στην ανάβαση, πολύ τουριστικά μέρος. Φυσικά και υπόκυψα στους πειρασμούς και ψώνισα κάτι πραγματάκια. Φτάνοντας στο κάστρο, η θέα μαγευτική. Έβγαλα πολλές φωτογραφίες πρέπει να ομολογήσω. Μου άρεσε το τοπίο πολύ. Και το λιμάνι όπως φαινόταν από ψηλά αλλά και το νησάκι απένταντι. Όλα όμορφα.

Και φυσικά δεν πρέπει να παραλείψω να αναφέρω την ημερήσια εκδρομή μας στη Λευκάδα. Καταφέραμε τελικά να πάμε στο Πόρτο Κατσίκι! Και δε μας δυσκόλεψε καθόλου το κατέβασμα των 100 περίπου σκαλιών κουβαλώντας όλα τα πράγματά μας αλλά η διαδρομή με το αυτοκίνητο μέχρι εκεί. Πολλές και απότομες στροφές. Άξιζε όμως τον κόπο. Μου άρεσε πάρα πολύ. Η παραλία, το τοπίο, το απόλυτο τυρκουάζ χρώμα… Μαγικό!!!Τα παιδιά βέβαια δεν το εκτίμησαν το ίδιο γιατί τα νερά τους φάνηκαν κρύα και απότομα αλλά δεν έχω παράπονο, δεν γκρίνιαξαν καθόλου. Φάγαμε ωραίο φαγητό (το καλύτερο όλων των ημερών) στην πόλη της Λευκάδας και μάλιστα στο λιμάνι και περπατήσαμε στον πεζόδρομο με τα μαγαζιά. Φυσικά κι εδώ έβγαλα άπειρες φωτογραφίες.

Τέλος, αν και δεν το είχαμε στο πρόγραμμα, στο γυρισμό περάσαμε από τα Σύβοτα. Πολύ κοσμοπολίτικα κι εδώ. Εντυπωσιάστηκα από τα «χλιδάτα» νεόκτιστα σπίτια, ειδικά στο δρόμο για Μπέλα Βράκα. Δυστηχώς δεν μπορέσαμε να κατεβούμε στην περιβόητη παραλία γιατί έπρεπε να αφήσουμε το αυτοκίνητο αρκετά μακριά και δεν το ξέραμε και μπλέξαμε με το αυτοκίνητο και με το ζόρι να φύγουμε. Δεν πειράζει, ας αφήσουμε και κάτι για κάποια άλλη φορά.

Γενικά πρέπει να ομολογήσω ότι ευχαριστήθηκα πολύ το ταξίδι, είδαμε και κάναμε πολλά και διαφορετικά πράγματα. Και του χρόνου με υγεία!

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσε πολυ τα σπιτια των πρεβεζανων που ειχαν σχεδον τα περισσοτερα γκαζον με κηπο και με ωραια αρχιτεκτονικη. Ειναι ενα μερος που βαριεσε να βλεπεις πρασινο κατι που σε εμας λειπει. Γενικα περασα ωραια αν εξερεσεις το δωματιο την μικρη που επεσε απο το κρεβατι την μελισσα που με τσιμπισε την μολυνση στο πιπι της. Οταν φευγαμε αληθεια στεναχωρεθηκα ηθελα και αλο!!!!!!!!!!!!!!. Α! εχετε και εναν πολυ καλο παιδιατρο κοντα στο λουνα παρκ

 

 

θα ξεκινησω απ τον κ. Βασίλη τον ειχα και εγω παιδιατρο και τωρα τα παιδια ειναι εξαιρετικός, εξαιρετικος! αν λεμε τον ιδιο!

λυπαμαι κοπελα μου ολα μαζεμενα σου ηρθαν

κατι παρομοιο ειχαμε παθει εμεις Κεφαλλονια αλλα δεν παυει να ειναι απλα υπεροχη

ευχομαι να ειναι η τελευταια φορα που συμβαινει

θεωρω τον εαυτο μου τυχερο που μεγαλωσα εκει που σου αρεσε και μαλιστα σε εποχες που υπηρχαν μονο χωματοδρομοι και καναμε το μπανιο μας σαν εφοπλιστες μονοι σε γαλαζιες λιμνες

δυστηχως η αναπτυξη δεν επιφερει παντα θετικα αποτελεσματα

λυπαμαι γιατι τα παιδια μου δε θα το ζησουν ποτε με τον ιδιο τρπο πια!

ειδικα για τη Λουτσα λυπαμαι και το λεω και αλλη μια φορα απο εδω ειναι αδικο που εδωσαν τοσες αδεις δομησης για κατοικιες οι οποιες δεν αρμοζουν στο χωρο χωρις την υποδομη που ηταν απαραιτητοι

αλλωστε δε διστασα ποτε να το πω και στους ιδιους εκει ψηλα

α ολα κι ολα σε τετοια θεματα ειμαι φωνακλου

πιστευω πως ζουμε στον παραδεισο και εχουμε βαλει στοχο την καταστροφη του!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσι, που μας κρυφτηκες εσυ??? Τοσο καιρο λεγαμε για συναντηση στον Αχεροντα...... Κριμα που δεν ησουν παρουσα. Την αλλη φορα......

Και κριμα που σας ετυχαν τοσα στραβα. Κρατησε τα ευχαριστα!!!!

 

Λοιπον για σκεφτειτε και προγραμματιστε χειμερινο τουρισμο στο νομο Φλωρινας! Τωρα που μαθαμε τη διαδικασια, θα σας κατατοπισω πληρως.

 

Σημειωση: Με τοσα που μας ειπε το χαμομηλακι για την Πρεβεζα, πηγα πρωτη φορα και ηταν σαν να ειχα ξαναπαει. Οι δικοι μου εκπλησσονταν καθε φορα που τους ελεγα για κατι!!!!!!!

 

Ευχαριστουμε το χαμομηλακι για την πολυτιμη βοηθεια.

 

κριμα που δεν ημουν εκει ειμαι σιγουρη πως θα περνουσαμε τελεια

αλλη φορα εκει ή και αλλου! ε;

Link to comment
Share on other sites

Και του χρόνου με υγεία!

 

το ευχομαι!

αυτο με τα τροχοσπιτα ειναι οντως λιγο για μαλωμα αλλα ειμαστε βολικοι δε μαλωνουμε τελικα κανεναν εισ αβρος μας παντα χε χε

παλια στην αμμουδια ο χωρος με τους ευκαλυπτους που εχει περιφραξη ηταν καμπινγκ ετσι πολλοι το ερωτευτηκαν απο παλια και δεν ξεκολλανε!

αλλα και στον Αχεροντα κολλησαν

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα. Επιστρέψαμε κι εμείς από τις διακοπές μας στην Πρέβεζα

Πραγματικα δεν περιμενα οτι θα περνουσαμε τοσο καλα.

Εχει τοσα πολλα πραγματα που μπορεις να δεις και να κανεις, ειλικρινα εξεπλαγην...

 

νιωθω πολυ καλα μαζι σας σκεφτομουν μηπως δε σας αρεσει! και μου φωναξετε ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ερωτημα

εκανε η gergiamami extreme sports τελικα οουαααουυ!

 

 

Χαχαχαχαχα !!!!!

Απαντηση : Εξαρταται ποια σπορ κατατασσεις στην κατηγορια extreme. Αν εννοεις εκει στον ποταμο αν εκανα ραφτιγκ κλπ. σε πληροφορω πως τη μια μερα εκανα πεζοπορεια στην ακρη ποταμου και την αλλη ..... δεν ξεκολλησα απο καρεκλα. Εχω βαλει φωτο στο FΒ.Αν βρω χρονο θα βαλω κι εδω στο προφιλ καποιες.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όταν αναφερόσαστε στα Σύβοτα.

Αναφέρεστε σε αυτά που είναι στην Λευκάδα ή σε αυτά που είναι κοντά στην Πάργα;

 

προφανως στις Θεσπρωτιας να εννοει.

ωραια κ αυτα στη Λευκαδα μικρο χωριουδακι

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω συνεχεια για τις παραλιες,ο αντρας μου για τις παραλιες και το FB,ο τετραχρονος γιος μου για την ιππασια και ο 22μηνων γιος μου για τη βαρκα(εννοει το ''ραφτινγκ'' στο ποταμο)παντως ολη η οικογενεια εχει κατι να θυμαται απο την ομορφη πρεβεζα.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω λεω συνεχεια για τις παραλιες,ο αντρας μου για τις παραλιες και το FB,ο τετραχρονος γιος μου για την ιππασια και ο 22μηνων γιος μου για τη βαρκα(εννοει το ''ραφτινγκ'' στο ποταμο)παντως ολη η οικογενεια εχει κατι να θυμαται απο την ομορφη πρεβεζα.

 

τι ειναι το FB αν δεν μπορεις εδω στειλε μου π.μ εννοεις facebook τι σχεση με Πρεβεζα;

Link to comment
Share on other sites

Μηπως κανω λαθος και λεγεται HB?Ειναι το μαγαζι του Βουκελατου παλιου τερματοφυλακα απεναντι απο τον Αγ.Χαραλαμπο που εχει 3 σπιτικα γλυκα με φοβερο παγωτο.Ειμαι σιγουρη οτι το ξερεις αλλα μαλλον εγω εκανα λαθος στο ονομα.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω συνεχεια για τις παραλιες,ο αντρας μου για τις παραλιες και το FB,ο τετραχρονος γιος μου για την ιππασια και ο 22μηνων γιος μου για τη βαρκα(εννοει το ''ραφτινγκ'' στο ποταμο)παντως ολη η οικογενεια εχει κατι να θυμαται απο την ομορφη πρεβεζα.

 

Μηπως κανω λαθος και λεγεται HB?Ειναι το μαγαζι του Βουκελατου παλιου τερματοφυλακα απεναντι απο τον Αγ.Χαραλαμπο που εχει 3 σπιτικα γλυκα με φοβερο παγωτο.Ειμαι σιγουρη οτι το ξερεις αλλα μαλλον εγω εκανα λαθος στο ονομα.

 

 

χε χε (δυστηχως εδω με επιασες αδιαβαστη, ευτυχως για τα κιλα μου) εχω ενα χρονο να ανεβω πατριδα αλλα το εχω ακουσει οτι εχουμε νεο καλο παγωτο-γλυκο, δεν το εχω γευθει θα βεβαιωθω για το ονομα συντομα!

Link to comment
Share on other sites

χε χε (δυστηχως εδω με επιασες αδιαβαστη, ευτυχως για τα κιλα μου) εχω ενα χρονο να ανεβω πατριδα αλλα το εχω ακουσει οτι εχουμε νεο καλο παγωτο-γλυκο, δεν το εχω γευθει θα βεβαιωθω για το ονομα συντομα!

 

Πρεπει να ειναι παλιο μαγαζι εαν δε κανω λαθος.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Μετά από όσα διάβασα εδώ, χάρη σε σας καλές μου φίλες και χάρη στους γονείς μου, που επισκέφτηκαν πέρισυ το καλοκαίρι την περιοχή, αποφάσισα να πάω εκεί κι εγώ :-):-):-)!!!!

Έκλεισα στο Ηλιοβασίλεμα- Μύτικας σε απίστευτα καλή τιμή και έχει ακριβώς ότι θέλω.

Το ξέρω......λύσσαξα φέτος από νωρίς, ίσως φταίει το ότι πρώτη φορά θα φύγω καλοκαίρι από το σπίτι μου με τον μικρό, από τότε που γέννησα!!!

Ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες!!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από όσα διάβασα εδώ, χάρη σε σας καλές μου φίλες και χάρη στους γονείς μου, που επισκέφτηκαν πέρισυ το καλοκαίρι την περιοχή, αποφάσισα να πάω εκεί κι εγώ :-):-):-)!!!!

Έκλεισα στο Ηλιοβασίλεμα- Μύτικας σε απίστευτα καλή τιμή και έχει ακριβώς ότι θέλω.

Το ξέρω......λύσσαξα φέτος από νωρίς, ίσως φταίει το ότι πρώτη φορά θα φύγω καλοκαίρι από το σπίτι μου με τον μικρό, από τότε που γέννησα!!!

Ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες!!!

 

Καλα μιλαμε εισαι απιστευτη που κανονισες απο τωρα τις διακποες σας...

Ευγε!!!! :D:D:D

 

Λοιπον, ημουν κι εγω περυσι Πρεβεζα και συγκεκριμενα μεναμε στο Ηλιοβασιλεμα. Δεν εχω πολλα να σου πω, παρα μονο οτι ειναι απλα εξαιρετικο. Σχεση ποιοτητας / τιμης, κατι παραπανω ανωτερη των προσδοκιων μας με πολυ καλη εξυπηρετηση επισης.

Η περιοχη θα σου αρεσει παρα πολυ, αφου εχει ηδη ακουσει και διαβασει λεπτομερειες και προσωπικα εγω απλα εξεπλαξην, δεν περιμενα οτι θα ηταν τοσο ομορφα και φυσικα θα περνουσαμε τοσο καλα με τον μικρο μας.

 

Καλη αναμονη λοιπον μεχρι να ερθει η ωρα να πατε τις διακοπουλες σας και οταν γινει αυτο, να περασετε τελεια....

 

Θα περιμενουμε και τις δικες σου εντυπωσεις....:D

Link to comment
Share on other sites

Azaki μου, να ξέρεις πως είμαι κρυφή σου θαυμάστρια!!!:D:D:D

Σε διαβάζω πάντα με πολλή πολλή χαρα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για τα κάλά σου λόγια!!!

Όταν θα πάω αρχές Ιουλίου θα σας γράψω εντυπώσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Azaki μου, να ξέρεις πως είμαι κρυφή σου θαυμάστρια!!!:D:D:D

Σε διαβάζω πάντα με πολλή πολλή χαρα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για τα κάλά σου λόγια!!!

Όταν θα πάω αρχές Ιουλίου θα σας γράψω εντυπώσεις!!!

 

:oops::oops::oops::oops: Αχ! σε ευχαριστω πολυ, τι να πω.... δεν εχω λογια....:oops::oops::D:D

 

Αρχες Ιουλιου ε? Τι καλα, εμεις παντα πηγαινουμε, αναγκαστικα λογω δουλειας μεσα Αυγουστου. Φετος ομως που θα ξεκινησει η αδεια τοκετου μου εκει στα μεση - τελη Ιουλιου, ευελπιστω οτι θα παμε τουλαχιστον λιγακι νωριτερα και φυσικα καπου κοντα εδω, να μην εχουμε και κανενα απροοπτο ;) ....

 

Και παλι σου ευχομαι να περασετε τελεια με το παιδακι σας... που θα περασετε ειναι βεβαιο, ειναι αξεχαστες στιγμες οι διακοπες με το παιδι....:-D:grin::-D:grin:

Link to comment
Share on other sites

:oops::oops::oops::oops: Αχ! σε ευχαριστω πολυ, τι να πω.... δεν εχω λογια....:oops::oops::D:D

 

Αρχες Ιουλιου ε? Τι καλα, εμεις παντα πηγαινουμε, αναγκαστικα λογω δουλειας μεσα Αυγουστου. Φετος ομως που θα ξεκινησει η αδεια τοκετου μου εκει στα μεση - τελη Ιουλιου, ευελπιστω οτι θα παμε τουλαχιστον λιγακι νωριτερα και φυσικα καπου κοντα εδω, να μην εχουμε και κανενα απροοπτο ;) ....

 

Και παλι σου ευχομαι να περασετε τελεια με το παιδακι σας... που θα περασετε ειναι βεβαιο, ειναι αξεχαστες στιγμες οι διακοπες με το παιδι....:-D:grin::-D:grin:

 

Ααα, πρέπει να λέμε και τα καλά, γιατί βλέπω πως οι περισσότεροι λένε πιο εύκολα τις κακιούλες και πολύ δύσκολα καμιά καλή κουβέντα :-P!!!

 

Με το καλό να γεννήσεις το δεύτερο παιδάκι σου :D!!!

Εννοείται πως διακοπές χωρίς τα παιδάκι μας δεν λένε, το επόμενο Σαββατοκύριακο έχω κανονίσει να πάμε Ναύπλιο, ένα τριήμερο και εννοείται πως χωρίς τον σπόρο δεν πάω πουθενά!!!

Πάντως και η Χαλκιδική, που είναι κοντά σας, είναι υπέροχη, οπότε θα βεις κοντά σου πολλές επιλογές!!!

Φιλάκια πολλλααααα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να γεννήσεις το δεύτερο παιδάκι σου :D!!!

Εννοείται πως διακοπές χωρίς τα παιδάκι μας δεν λένε, το επόμενο Σαββατοκύριακο έχω κανονίσει να πάμε Ναύπλιο, ένα τριήμερο και εννοείται πως χωρίς τον σπόρο δεν πάω πουθενά!!!

Πάντως και η Χαλκιδική, που είναι κοντά σας, είναι υπέροχη, οπότε θα βεις κοντά σου πολλές επιλογές!!!

Φιλάκια πολλλααααα!!!!!

 

Σ΄ευχαριστώ πολυ για τις ευχές σου.....:D:D:D κι εσυ να χαίρεσαι το παιδάκι σου, την οικογενειά σου...

 

Εχω παει η αληθεια ειναι σε ΟΛΗ την Χαλκιδικη και τοσες πολλες φορες, οποτε φετος λεμε μαλλον, πρωτα ο Θεουλης, να αλλαξουμε λιγακι και να παμε προς Καβαλα. Εχω και συναδελφο απο εκει και μου λεει πως ενδυκνειται για οικογειεκες διακοπες και επισης οτι εχει πολυ καλη θαλασσα.

 

Ειδωμεν....

 

Σε φιλω....:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...