Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Διακοπές στη Πρέβεζα


noni

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα ειχα προβλημα με τo pc και δεν μπορουσα να σας παρακολουθησω. Ειμαι μεσα αλλα εχω ενα θεμα. Επειδη χαλασε δεν ξερω πως να φτιαξω το ειμαιλ με αποτελεσμα να εχω μυνημα και να μην μπορω να το διαβασω. Επισης και εμενα με βολεβει καλυτερα πρωι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 272
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε αφού έκαναν επίσχεση οχημάτων, θα ξεκινήσει η τροφοδοσία. Αύριο ξεκινάτε? Αν ναι, θα δεις σήμερα γεμάτα βενζινάδικα χωρίς ουρές και θα αναθαρρήσεις! Καλές διακοπές!

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να πάνε όλα καλά γιατί έχω αχγωθεί. Ξέρεις πως είναι και οι άντρες σ'αυτά τα θέματα!

Την Κυριακή ξεκινάμε (πρώτα ο Θεός). Ελπίζω μέχρι τότε να έχει λυθεί το θέμα. Εγώ πάντως θα ετοιμάσω τα πράγματά μας.

Αλήθεια πως είναι ο καιρός στην περιοχή; Από κόσμο τι γίνεται;

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για να θυμηθώ... ποιός είναι για αχεροντα 19-20 αυγούστου;

 

Εμεις εξακολουθουμε να ειμαστε μεσα, απλως λογω φορτου εργασιας δεν προλαβαινω να μπαινω συχνα στο forum, οποτε σταματαει και η επικοινωνια. Παρακολουθω οσο μπορω, αλλα δεν προλαβαινω να επικοινωνησω, οσο θα ηθελα :wink:.

Θα σου τηλ. οταν πλησιασουν οι μερες των διακοπων, για την τελικη συννενοηση. :cool:

Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο ειχε τιτλο το αλτερ στις ειδησεις

 

"στην επαρχια μονο η πρεβεζα εχει βενζινη":grin:

 

Αυτό είναι υπέροχο!!!:eek:

Είναι αλήθεια; Πως γίνεται;

Ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση.

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Εμεις εξακολουθουμε να ειμαστε μεσα, απλως λογω φορτου εργασιας δεν προλαβαινω να μπαινω συχνα στο forum, οποτε σταματαει και η επικοινωνια. Παρακολουθω οσο μπορω, αλλα δεν προλαβαινω να επικοινωνησω, οσο θα ηθελα :wink:.

Θα σου τηλ. οταν πλησιασουν οι μερες των διακοπων, για την τελικη συννενοηση. :cool:

 

ειμαι σε διακοπές

λεπτομέρειες θα τηλεφωνηθούμε...

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά να περάσουμε όλες, ξεκινάω αύριο πρωί για Πάργα(για 2 εβδομάδες). Βενζίνη στην Πάργα τέλος! μου είπαν, εύχομαι να αλλάξει τις επόμενες μέρες. Καλές διακοπές και προσοχή στο δρόμο.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο ξεκινάμε κι εμείς με το καλό. Ελπίζω να βρούμε βενζίνη στην Πρέβεζα αν και απ'οτι άκουσα μάλλον θα λήξει το θέμα (ευτυχώς!!!). Καλά να περάσετε όλες. Θα τα πούμε όταν επιστρέψουμε για να ανταλλάξουμε εντυπώσεις.

.png.png
Link to comment
Share on other sites

οι διακοπές στην Πρέβεζα είναι καταπληκτικές γιατί μπορείς να τα συνδιάσεις όλα και βουνό και θάλασσα και πόλη κια χωριουδάκια και κυρίως να επισκεφτείς τον Αχέρωντα και τους Παξούς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια ενδιαφέρομαι και εγώ για Καστροσυκιά εάν έχετε να μου συστήσετε κανένα ενοικιαζόμενο δωμάτιο όσο πιο κοντά στην θάλασσα γίνεται.

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

Ολες Πρεβεζα θα μαζευτουμε φετος εεεε???

ΤΕΛΕΙΑ...Ανυπομονω για βολτουλες στα πλακοστρωτα!!!!!!!

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια που τώρα κάνετε τις διακοπούλες σας, μη ξεχάσετε να μας πείτε εντυπώσεις! Ειδικά όσες πάνε μύτικα και Ηλιοβασίλεμα γιατί ενδιαφέρομαι. Αν είναι ρηχή η θαλασσα και αν είναι όσο καλό φαίνεται το συγκρότημα...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Έχει πάει κανείς στην αμμουδιά να μας πει την εμπειρία του?:confused:

 

Γεια σου κουκλιτσα. Μετα απο την μετακομιση μας χαθηκαμε. Εισαι καλα? Περνα καμια φορα απο το Cafe να μας πεις νεα σου.

Στην Αμμουδια θα ειμαι ολη την επομενη εβδομαδα. Θα εχω αποψη την μεθεπομενη. Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για ολη την περιοχη.

Φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μπορώ να πω ότι με ξεσηκώσατε για Πρέβεζα!!!Ειδικά με τη τιμή που μου έδωσε το Ηλιοβασίλεμα....

Μπορείτε να μου πείτε πόσες ώρες είναι ο Μύτικας από Αθήνα; Και ποιες είναι πλησιέστερες παραλίες στο Μύτικα σε περιπτώση που η θάλασσα του ξενοδοχείου δεν είναι καλή; Ο Μύτικας είναι χωριό;

Θα κάνετε και συνάντηση;;Τι ωραία πράγματα είναι αυτά βρε κορίτσια ε;; Νιώθεις πως έχεις φίλους σε όλη την Ελλάδα με αυτό το φόρουμ!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν....και εγώ εκεί θα είμαι τελικά!!!Κλείσαμε 24/8 μέχρι 29/8 (δυστυχώς δεν είχε νωρίτερα κλαψ..) στο ηλιοβασίλεμα!!

Είμαι πολύ ενθουσιασμένη γιατί φαίνεται πολύ ωραία όλη η περιοχή!!

Πάω να εκτυπώσω τις πληροφορίες από το χαμομηλάκι (σόρυ αν κα΄νω λάθος το όνομα) και αρχίζω μελέτη...

Σας ευχαριστώ όλες γιατί τη Πρέβεζα δεν την είχα σκεφτεί ως λύση....!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν....και εγώ εκεί θα είμαι τελικά!!!Κλείσαμε 24/8 μέχρι 29/8 (δυστυχώς δεν είχε νωρίτερα κλαψ..) στο ηλιοβασίλεμα!!

Είμαι πολύ ενθουσιασμένη γιατί φαίνεται πολύ ωραία όλη η περιοχή!!

Πάω να εκτυπώσω τις πληροφορίες από το χαμομηλάκι (σόρυ αν κα΄νω λάθος το όνομα) και αρχίζω μελέτη...

Σας ευχαριστώ όλες γιατί τη Πρέβεζα δεν την είχα σκεφτεί ως λύση....!!

 

μακαρι να περασεις ηρεμες, ξεκουραστες και αξεχαστες διακοπουλες

συγνωμη δεν ειδα το προηγουμενο μηνυμα νωριτερα!

καλα ειναι 24/8 θα εχει φυγει και το μεγαλο κυμα αδειουχων.

λοιπον αν στο μονολιθι ανεβασει λιγο κυμα θαλασσινο εννοω, καποιο απογευμα μην κλαιτε εχει παραλιτσες απανεμες κοντα θα ρωτησετε κι ολας διαβασε και λιγο τις οδηγιες

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...