Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ινστιτούτο γονιμότητας-Λουτράδης


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. 

 

Θα ήθελα να κλείσω ένα ραντεβού με τον Κ.  Λουτραδη Δημήτρη καθώς άκουσα από γνωστούς πολύ καλά λόγια για τον ίδιο και την ομάδα του. Παρακαλώ οποια κοπέλα έχει κάνει προσπάθεια σε αυτόν ή κάνει, να μου απαντήσει εδώ η να μου στείλει μήνυμα λέγοντας μου εντυπώσεις. Είμαι 33 ετών έχω ταλαιπωρηθεί  και πραγματικά θα εκτιμούσα την οποια γνώμη,  συμβουλή,  βοήθεια. Άκουσα ότι είναι άνθρωπος πάνω από όλα κι αυτό είναι που χρειάζομαι. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο Δημητρης Λουτραδης ειναι ο γυναικολογος μου.Εχω πηγα ενω ημουν εγγυος χωρις εξωσωματικη.Ειναι πανω απο ολα ανθρωπος και ολοι οι συνεργατες του προσωπικο και γιατροι συνεργατες εξαιρετικοι.Εχει τεραστια εμπειρια και γνωση καθοτι ηταν καθηγητης μαιευτικης γυναικολογιας Αλεξανδρα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Sankar είπε:

Ο Δημητρης Λουτραδης ειναι ο γυναικολογος μου.Εχω πηγα ενω ημουν εγγυος χωρις εξωσωματικη.Ειναι πανω απο ολα ανθρωπος και ολοι οι συνεργατες του προσωπικο και γιατροι συνεργατες εξαιρετικοι.Εχει τεραστια εμπειρια και γνωση καθοτι ηταν καθηγητης μαιευτικης γυναικολογιας Αλεξανδρα.

Σε ευχαριστώ πολύ! 

Τον είδα σημερα

Ήταν ειλικρινής αυτό ακριβώς που χρειαζομουν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Καλησπέρα. 

Την Παρασκευή έκανα εμβρυομεταφορα στον Κ.  Λουτραδη. Μεταφέραμε μόνο ένα εμβρυακι καθώς είχα δύο Ωαρια αλλα το  ένα δεν τα κατάφερε. Μου είπε ότι το εμβρυακι μου ηταν κατηγοριας ΙΙΙ αλλα έχω πιθανότητες καθώς έχουν δει άριστα έμβρυα να μην δίνουν εγκυμοσύνη και έμβρυα της κατηγορίας του δικού μου να δίνουν. Από την Παρασκευή είμαι ξάπλα. Βάζω δύο υπόθετα το πρωί και δυο το βράδυ και παίρνω ένα cyclacur το πρωί, ένα το μεσημέρι, ένα το βράδυ κι ένα utrogestan το πρωί από το στόμα κι ένα το βράδυ. Έχω απίστευτη υπνηλία κοιμάμαι όλη μέρα σχεδόν. Για το κέντρο έχω να πω τα καλύτερα εμένα προσωπικά μου φέρθηκαν σαν κόρη τους. Λόγω του ότι είμαι μικρή με πρόωρη εμμηνόπαυση (όπως μου είπαν άλλοι) με πρόσεξαν παρά πολύ Κ μου φέρθηκαν ανθρώπινα. 

Link to comment
Share on other sites

On 31/3/2019 at 4:55 ΜΜ, Thia1985 είπε:

Καλησπέρα. 

Την Παρασκευή έκανα εμβρυομεταφορα στον Κ.  Λουτραδη. Μεταφέραμε μόνο ένα εμβρυακι καθώς είχα δύο Ωαρια αλλα το  ένα δεν τα κατάφερε. Μου είπε ότι το εμβρυακι μου ηταν κατηγοριας ΙΙΙ αλλα έχω πιθανότητες καθώς έχουν δει άριστα έμβρυα να μην δίνουν εγκυμοσύνη και έμβρυα της κατηγορίας του δικού μου να δίνουν. Από την Παρασκευή είμαι ξάπλα. Βάζω δύο υπόθετα το πρωί και δυο το βράδυ και παίρνω ένα cyclacur το πρωί, ένα το μεσημέρι, ένα το βράδυ κι ένα utrogestan το πρωί από το στόμα κι ένα το βράδυ. Έχω απίστευτη υπνηλία κοιμάμαι όλη μέρα σχεδόν. Για το κέντρο έχω να πω τα καλύτερα εμένα προσωπικά μου φέρθηκαν σαν κόρη τους. Λόγω του ότι είμαι μικρή με πρόωρη εμμηνόπαυση (όπως μου είπαν άλλοι) με πρόσεξαν παρά πολύ Κ μου φέρθηκαν ανθρώπινα. 

Καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπέρα καλή χρονιά και καλή επιτυχία σε ότι κάνετε. Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποια κοπέλα εμπειρία από το κύριο Λουτράδη και με το κέντρο γονιμότητας. Σε εξωσωματική αναφέρομαι. Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! 

Link to comment
Share on other sites

Πρόκειται να κάνουμε δεύτερη προσπάθεια με τη σύζυγό μου σε αυτό το κέντρο. Είχαμε κάνει την πρώτη σε άλλον γιατρό και σκεφτομαστε να πάμε για 2η προσπάθεια στον κύριο Λουτράδη. Θα μας βοηθούσατε πολύ να έχει κάποια κοπέλα εμπειρία από το συγκεκριμένο κέντρο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...