Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ανυπαντρες Μητερες....Μπραβο σας!!!!!!


Recommended Posts

είναι τόσο εύκολο όταν είσαι έξω από μία κατάσταση να γράφεις και να λες μεγάλα λόγια ............. Για μένα δεν είναι

Δεν ξέρω τι περνούν όλες οι μανούλες που μεγαλώνουν μόνες τους τα παιδάκια τους. Μπορώ να φανταστώ αλλά νομίζω ότι όσες δυσκολίες και να φανταστώ είναι λίγες μπροστά στην πραγματικότητα. Αυτό που ξέρω σίγουρα είναι ότι οι μανούλες αυτές αποδεικνύουν την αγάπη τους από την πρώτη στιγμή

 

ηταν ο μοναδικος ανθρωπος μου που μου ειπε κρατα το !!! θα το μεγαλωσουμε μαζι ..!!!

 

 

για μένα αυτό τα λέει όλα (και δεν εννοώ τα λόγια που ειπώθηκαν πριν αλλά τις πράξεις που ακολούθησαν)

 

Γιώργο σου αξίζουν χίλια ΜΠΡΑΒΟ (να για κάτι τέτοιες στιγμές ζητούσα πάντα από τη μαμά μου να μας κάνει έναν αδερφό ;))

Η ζωή μου όλη .....

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δέσποινα ΜΠΡΑΒΟ σου!!! οσες κ να είναι οι δυσκολίες θα αποζημιώνεσαι κάθε φορα που θα κοιτάς το παιδάκι σου!! Μπράβο κ στους γονείς σας που μεγαλώσανε τόσο καλά παιδιά με αγάπη για τον άνθρωπο κυρίως!!!τυχερός ο μπεμπούλης που ήρθε στην οικογενειά σας!

Να τον χαίρεστε με υγεία!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πόσο σημαντικό είναι στη ζωή μας να έχουμε τη στήριξη απο την οικογένειά μας!

 

Σας εύχομαι και εγώ να είσαστε πάντα καλά και να χαίρεστε το μωράκι σας. Οι δυσκολίες είναι πάντα πολλές, αλλά οι χαρές που θα ζήσετε με το μωράκι σας είναι μοναδικές!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πόσο σημαντικό είναι στη ζωή μας να έχουμε τη στήριξη απο την οικογένειά μας!

 

Σας εύχομαι και εγώ να είσαστε πάντα καλά και να χαίρεστε το μωράκι σας. Οι δυσκολίες είναι πάντα πολλές, αλλά οι χαρές που θα ζήσετε με το μωράκι σας είναι μοναδικές!!!

 

Συμπηρώνω οτι ειναι ενας τελειος τροπος να ξεκαθαρισουν σχεσεις. Οσοι την κοπανήσουν και οσοι μεινουν να σου σταθουν. Βλέπεις τοσα και ξεκαθαριζεις καταστάσεις.....!!!! ουου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

poli sosta kasperina!!! Gi ayto kai go anafero .....oti pesan oi maskes otan irthe o pelargos ....ekei fanikan oloi...poioi tha eine dipla stin despina kai poioi makria ths.

Sas eyxaristoume gia tis eyxes na ste oles kala kai xereste ta ninakia sas!!!!!:)!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δέσποινα να χαίρεσαι το παιδί σου και να σου δίνει μόνο χαρές.

Γιώργο εύχομαι να είσαι πάντα υγιής, καλότυχος και δίπλα στην αδερφούλα σου.

Είναι τόσο όμορφο κι ελπιδοφόρο στους δύσκολους καιρούς που ζούμε να βλέπουμε τέτοια σπάνια αδερφική αγάπη.

Grow up and get a life!

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει ο μικρός παιδιά!

Δέσποινα, κουράγιο να κάνεις, έχεις την δύναμη να τα καταφέρεις...

Κι όταν θα λυγάς, ο μικρός σου πρίγκηπας θα είναι εκεί για να δώσει φτερά στην ψυχή σου!!!!

Γιώργο, προχθές το έμαθα από τον Στάθη...Μπράβο που δεν πρόδωσες...

Όλα θα πάνε καλά, ότι χρειαστείτε στην διάθεσή σας...

Φιλιά πολλά!!

catcatard20080919_0_Marianna+is.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρω Γιωργο με συγκίνησες και μου θύμισες πολλά με τον δικό μου αδελφό όταν ειδε τον μικρουλη μου. αχ σου αξίζουν πολλά συγχαρητήρια μπράβο , μπράβο σου γιατί η αδερφη σου είναι ψυχούλα , και τέτοιοι άνθρωποι δεν τις χρειάζονται στην ζωή της εφόσον έχει μια τόση όμορφη οικογένεια , να σας ζήσει ο μικρούλης να ναι παντα γερος και δυνατος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koritsia sas eyxaristoume poly !!! gia tis omorfes eyxes sas!!!

 

dora ... na soy zhsei to koritsaki sou!!! xarika polu pou eisai kai esu edw!!!

 

pelagia mou!!!!! na sou xhsei to palikaraki soy !! to phra to mnm poy mou esteiles sto kinhto !!! eyxaristw poly!!! steile moy me pm to kinhto soy pali giati ligo prin tin genna me klepsane kai ta exasa ola !!! o upologistis ta exei paiksei sto spiti kai den mporw na sas milaw syxna.. FILIA POLLA SE OLES SAS !!! YGEIA KORITSIA MONO YGEIA !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
:-D:D:Dto bravo axizei k se sena giorgo......poli prototipo gia antra...eixa k go tyxi vouno oson afora thn epilogi mou..tora omos exo ena teleio bebi k oi treis adelfes moy eine gia ayton san tis kales neraides.nomizo se vrika sto facebook...an eise esi sou exo steilei aitima..kali sinexeia stin anatrofi tou morou sas....k na xete panta tin idia dinami k kali kardia.
Link to comment
Share on other sites

Συμπηρώνω οτι ειναι ενας τελειος τροπος να ξεκαθαρισουν σχεσεις. Οσοι την κοπανήσουν και οσοι μεινουν να σου σταθουν. Βλέπεις τοσα και ξεκαθαριζεις καταστάσεις.....!!!! ουου!

 

 

k si kopelia xania meneis?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Σε ευχαριστουμε φιλε Γιωργο για το κουραγιο που μας δινεις, να ξερεις πως τετοια λογια και μαλιστα απο εναν ανδρα ειναι τον τιμουν ιδιαιτερα!!!

Ειμαι και εγω ανυπαντρη μελλουσα μητερα , ειμαι στον 4ο μηνα και σημερα εμαθα οτι θα κανω κοριτσακι και ειμαι πολυ χαρουμενη!!!

Σημερα ηταν η πρωτη μου επαφη με το site και και διαβασα καποια περιεργα σχετικα με το ονομα και το επιθετο του παιδιου σε οτι αφορα την εκκλησια , αν εχεις καποιες πληροφοριες εσυ ή η αδελφη σου θα το εκτιμουσα αν με ενημερωνατε καθως επισης και θεματα που αφορουν αυτα που με περιμενουν σε 5 μηνες

Σε ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ελενη! Ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη! Στην ενοτητα μονογονεικη οικογενεια θα βρεις πολλα θεματα για της ερωτησεις που θελεις απαντηση! Περνα απο την ενοτητα ανυπαντρες μητερες υπαρχουν εδω? Να τα πουμε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έλένη μου καλώς ήρθες!!!!

 

έλα από εκεί που σου λένε τα κορίτσια.. είμαστε παρεάκι και θα μάθεις πολλά..

 

διάβασε και ότι έχουμε γράψει θα σου χρειαστούν!!!

 

ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να χαιρεστε το μωρακι σας

συγχαρητηρια για το ηθος σας

ειστε δυο καταπληκτικοι ανθρωποι

σας ευχαριστω που μόυ διδαξατε κατι: το μεγαλειο της ψυχης

να ειστε παντα ευτυχισμενοι με το μωρακι σας το οποιο ειναι πολυ

τυχερο που εχει εναν τετοιο θειο και μια τετοια μανουλα

Link to comment
Share on other sites

τελικα οπου Γιωργος κ μαλαμα ετσι!κ ο αδερφος μου ετσι ακριβως αντιτωπισε την δικη μου περιπτωση κ τελικα ειναι κ νονος της μικρης μου!!!πνευματικος πατερας κ οχι μονο ε??μπραβο σας!

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΝΗ Π καλως ηρθες!! με το καλο να ερθει και το κοριτσακι σου !!!

οπως σου ειπαν και τα κοριτσια πιο πανω .. ελα στης ''ανυπαντρες μητερες υπαρχουν εδω'' να τα λεμε..

και ευχομαι να σε βοηθεισουμε!! οπως βοηθεισαν και μενα !!

 

VICTORIA SOFOULA γεια σου και σενα κοπελα μου να χαιρεσται και εσεις το μωρο σας!!!

και μενα τον αλλο μηνα πρωτα ο θεος !!! ο νονος του ειναι ο θειος του ο γιωργος μαζι με δυο αγαπημενες μου φιλες που ειναι και αδελφες.

 

να χαιρεστε ολες καθε στιγμη απο τα μωρα σας ! και να εισται δυνατες και ηρεμες μονο γιαυτα..!!

πλεον με το υπεροχο θαυμα του θεου ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ!! οτι περασα ευχαριστως το ξανα περναω!!

οταν ημουν εγκυος ολα ηταν μαυρα και πολυ δυσκολα..

οταν τον κοιτω τωρα πια χαιρομαι για το λαθος που εκανα τοτε !!! και ζω μονο για το χαμογελο του που μου εχει αλλαξει την ζωη !!

 

ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ !!! ΜΠΕΜΠΗ ΒΑΓΓΕΛΗ ΜΟΥ !!! Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ !!! ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

eisai polu tuxeri pou exeis ton aderfo sou dipla sou!!!!!me ekane na klapsw!!!!exasa ton aderfo mou, 24 xronwn, prin apo treis mines kai mou 8umise polla!!!otan kapoia stigmi paraligo na xwriza me ton antra mou, o aderfoulis mou itan ekei na me stiri3ei me tin koroula mou...einai 8eio dwro auto pou exeis!!!!na ton prosexeis kai na ton agapas oso to paidi sou!!!!egw dustuxws ton exasa.....

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εστω και μετα απο μηνες να πω πως οταν μια οικογενεια μεγαλωνει σωστα τα παιδια της τα αποτελεσματα φαινονται στις μεγαλες αποφασεις.Ετσι και το δικο μου αδελφακι μου ειπε κρατα το παιδι και θα το μεγαλωσουμε μαζι.Και αυτο κανει.Νοιαζεται και αγαπα το παιδι μου ως δικο του.Ειμαι περηφανη για το αδελφακι μου,για τους γονεις μου που αναθρεψαν ενα τετοιον αντρα και για το παιδακι μου που ειναι τυχερο αφου ο θειος του ειναι καλυτερος απ'τον πατερα του και θα μεγαλωσει με αρχες,ηθος,συνεπεια και τολμη για την ζωη του.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

koritsara mou..ki egw emeina egyos sta 19!!! to kratisa kai simera o mpempakos mou einai 11 minwn...o mpampas tou to dextike k malista epemene na me ....apokatastisei..mi xesw...twra pia apla sygatoikoume kai eimaste san 2 xenoi....pistepse me...eyxomai na imoun olomonaxi kai iremi...kai na fantasteis oti den exw k tetoio aderfako na me stirizei...

apla zise thn zwoula sou kai apolayse to paidaki sou..oi gamoi kai ta panygyria einai 99% eikonika!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΝΑΙ ΕΤΣΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΝΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥ 5,500 ΕΥΡΩ ΚΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΟΡΦΑΝΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΡΑΣΑΚΙ ΣΤΗ ΤΟΥΡΤΑ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΕΝΟΙΚΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΥΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΟΡΚΟ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ DNA ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΜΕ ΧΑΜΕΝΟΙ ... ΑΧΧΧΧΧΧΧ

 

ΠΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΕΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ ΓΙΩΡΓΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΑΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΙΩΡΓΟ ΑΝ ΕΧΕΤΕ FACEBOOK ΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΡΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ Ε-ΜΑΙL [email protected]

ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΡΘΕΤΕ ΚΥΠΡΟ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΛΟΞΕΝΗΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...