Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαρά σου έστειλα mail.

 

 

Χελονάκι πολύ ωραία η μετατροπή! Σε ευχαριστώ για το mail! Σου εύχομαι καλοφόρετο είναι πολύ όμορφο φόρεμα! Περιμένουμε εντυπώσεις όταν το παραλάβεις.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου απάντησαν στο μέιλ!

Λέω να περιμένω εντυπώσεις απο το χελονάκι πριν παραγγείλω μιας και δεν το βιάζομαι!

Χελονάκι ελπίζω να μείνεις ικανοποιημένη! :lol:

bUUCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ κορίτσια. Το πολύ πολύ, άν δε μ'αρέσει για τη βάπτιση θα πάω να πάρω κάτι άλλο και αυτά θα τα φορέσω σε γάμους και βαπτίσεις.

Λογικά θα έρθει την άλλη εβδομάδα, όχι την ερχόμενη. Άντε να δούμε, έχω αγωνία.

Link to comment
Share on other sites

Χελονάκι θα μας φάει η αγωνία.... μα είναι τέλειο το σχέδιο που διάλεξες!

Δε νομίζω να μην είναι ωραίο.

Πάντως μια βόλτα στα μαγαζιά που πήγα είναι πανάκριβα σε σχέση μ' αυτά!

Εστω απο περιέργεια θα παραγγείλω!

bUUCp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριστσια να ρωτησω εσας που παραγγειλατε απο (κινα jessica) ,ποσα εξοδα μεταφορας σας ειπε? εμενα μου ειπε(hi friend

thanks for your email

this dress is 69.99GBP for one

and the shipping cost is 36GBP

so if you want one the total cost is 105.99GBP

usually it will take 20-25 days to process the order from the next businessday

after we receive your both payment and measurment.

Plus 5-7 days shipping time. So total is 25-32 days.

can you tell me when do you want the dress?

so that we can send it to you timely ,thank yo)αν δεν κανω λαθος πιο πανω καποια κοπελα ειπε οτι εδωσε 20ευρο μονο εξοδα μεταφορας...

...Αν πατησεις πανω στην τιμη του φορεματος που διαλεγεις σου βγαζει το βαρος του φορεματος, οποτε σωστα τα υπολογισαν γιατι το δικο σου ειναι 2 κιλα;)

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

...Αν πατησεις πανω στην τιμη του φορεματος που διαλεγεις σου βγαζει το βαρος του φορεματος, οποτε σωστα τα υπολογισαν γιατι το δικο σου ειναι 2 κιλα;)

καλαα.... καταλαβα....:oops:..παει αρχιζω να ψαχνω για φορεμα και θα εχω αυτο ετσι για να λεω οτι το πηρα απο κινα:?:? ευχαριστω για την πληροφορια!!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλαα.... καταλαβα....:oops:..παει αρχιζω να ψαχνω για φορεμα και θα εχω αυτο ετσι για να λεω οτι το πηρα απο κινα:?:? ευχαριστω για την πληροφορια!!!:)

Τωρα στεναχωρηθηκα εγω 0002041D.gif ...γιατι απογοητευτηκες? Σου φαινονται πολλα τα μεταφορικα? Εχω δει σε αλλα κινεζοσαιτ φιξ μεταφορικα 100 και βαλε δολλαρια κλπ. Εγω σκεφτομουν να παραγγειλω και το νυφικο μου απο εκει..Νιωθω πολυ τυχερη γιατι εσεις βρε κοριτσια, πως τις "ξετρυπωνετε" τις ακρες και χαρηκα γιατι ουσα μελος σε αυτο το φορουμ κ χαρη σε εσας, βρηκα αυτη την ακρη! Στο κατω κατω, ας κοστισει το φορεμα μαζι με τα μεταφορικα 150 ευρω(παραδειγμα). Θα βρισκαμε Ελλαδα την ιδια τιμη κ απο ο,τι καταλαβα τους στελνεις και φωτο και σου φτιαχνουν ο,τι αγαπας...Αληθεια,ΕΛΕΝΑ θα μου εξηγησεις? μηπως τελικα εγω ειμαι αυτη που κανω τσαμπα ονειρα????? 000203F2.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

sig.asp?img=ad1

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

:Dοχι μην στεναχωριεσαι!!!! ισα ισα μου αρεσει και εμενα αυτο το σαιτ (jessica) και δεν ειναι καθολου τα χρηματα αυτα ερχονται και φευγουν ειναι το τελευταιο που με ενδιαφερει,αν ηταν αυτη η αιτια δεν θα το ρισκαρα καθολου!! απλα ντρεπομαι:oops: που πηρα ενα φορεμα 2 κιλα για βαπτιση και ισως να ειναι υπερβολικο:(!!! και ισα ισα παντρευεται η καλυτερη μου φιλη και της λεω να παρει απο εκει το δευτερο φορεμα για την δεξιωση,αρκει βεβαια να το παραλαβω και να δω ποιοτητα με τα ιδια μου τα ματια...Και με το καλο και ο γαμος σου και γιατι οχι και να παρεις νυφικο απο εκει ;);)και εγω αυτο θα εκανα αφου τιμες ειναι 1/10 σε σχεσει με της δικες μας:lol:!! το φορεμα το περιμενω τελος μαιου θα σου εντυπωσεις οταν το παραλαβω..

Και ποτε να μην παυεις να ονειρευεσαι ,γιατι τα ονειρα ειναι η ελπιδα για μια καλυτερης ζωης....:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

γιατί εγώ δεν μπορώ να ανοίξω τα link σας και το site?????(της jessika εννοώ)

 

μου φορτώνει την σελίδα αλλά είναι απλά μια καφέ σελίδα χωρίς γράμματα ,χωρίς φορέματα ,χωρίς ....τίποτα ....nada....

 

μήπως τουλάχιστον μπορεί κάποια από εσάς να μου στείλει το e-mail τους για να επικοινωνήσω μαζί τους ????

 

ευχαριστώ

Η ύπαρξή μας είναι αποτέλεσμα των πράξεών μας ...

Link to comment
Share on other sites

απλα ντρεπομαι:oops: που πηρα ενα φορεμα 2 κιλα για βαπτιση και ισως να ειναι υπερβολικο:(!!! .Και με το καλο και ο γαμος σου και γιατι οχι και να παρεις νυφικο απο εκει ;);)και εγω αυτο θα εκανα αφου τιμες ειναι 1/10 σε σχεσει με της δικες μας:lol:!! το φορεμα το περιμενω τελος μαιου θα σου εντυπωσεις οταν το παραλαβω..

Και ποτε να μην παυεις να ονειρευεσαι ,γιατι τα ονειρα ειναι η ελπιδα για μια καλυτερης ζωης....:D:D:D

ααα...αυτος ειναι ο λογος που εσυ στεναχωριεσαι?? Μην σε νοιαζει και αν ειναι να νιωθεις καλυτερα, κανε μια μικρη μεταποιηση...(κοντυνε το λιγο κλπ σε καποια μοδιστρα με 10 - 15 ευρω) εξαλλου δεν παει με το βαρος η υπερβολη;);)!!! Ευχομαι οταν παραλαβεις να ειναι καταπληκτικο πανω σου και να ανταποκρινεται στις προσδοκιες σου!! Καλοφορετο, περιμενουμε εντυπωσεις και οσο για μενα..ναι, ναι, θα συνεχισω να ονειρευομαι οτι με μαξιμουμ 200 ευρω, θα εχω το νυφικο των ονειρων μου:D:D:lol::lol:

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κουμπάρα σε πολύυυυυυυυυ κυριλε γαμο(παντρεύουμε με τον άντρα μου την κόρη του πρωην αφεντικού του)και κατα συνέπεια πρέπει και το φορεμά μου να είναι ανάλογο!!Πάντως για 133 ευρώ που έδωσα είμαι πολύυυυυυυ ικανοποιημένη....
δεν το πιστευω!!!!!!!!!!!!!!!ΤΥΧΑΙΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΕΔΩ! αυτο το ειχα διαλεξει για το γαμομου εδω απο ελλαδα και παιδια καμμια σχεση η τιμη!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ααα...αυτος ειναι ο λογος που εσυ στεναχωριεσαι?? Μην σε νοιαζει και αν ειναι να νιωθεις καλυτερα, κανε μια μικρη μεταποιηση...(κοντυνε το λιγο κλπ σε καποια μοδιστρα με 10 - 15 ευρω) εξαλλου δεν παει με το βαρος η υπερβολη;);)!!! Ευχομαι οταν παραλαβεις να ειναι καταπληκτικο πανω σου και να ανταποκρινεται στις προσδοκιες σου!! Καλοφορετο, περιμενουμε εντυπωσεις και οσο για μενα..ναι, ναι, θα συνεχισω να ονειρευομαι οτι με μαξιμουμ 200 ευρω, θα εχω το νυφικο των ονειρων μου:D:D:lol::lol:

ευχαριστω!!! ναι σκεφτομαι να το κοντυνο αρκετα αν δεν μου αρεσει, εξαλου παντα μινι φορεματακια διαλεγα, τωρα ειπα να δω και πως θα ειναι το μακρι... θα δουμε... ναι και βεβαια θα σας πω της εντυπωσεις την ιδια μερα κιολας !!! σου ευχομαι πραγματικα να βρεις το νυφικο των ονειρων σου!!!:P:p:p και με λιγα χρηματα...χι...χι..:P

Α....και κοριτσια ειδα σε περιοδικο με νυφικα (ελληνικο),!!!ιδιο φορεμα νυφικο με το ιδιο μοντελο απο το σιτε jessika...καλο???:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν το πιστευω!!!!!!!!!!!!!!!ΤΥΧΑΙΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΕΔΩ! αυτο το ειχα διαλεξει για το γαμομου εδω απο ελλαδα και παιδια καμμια σχεση η τιμη!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!

Έχει ξαναγίνει αυτή η συζήτηση και μπήκε αρχείο. Ίσως αυτό που είδες εσύ εδώ στην Ελλάδα να ήταν γνήσιο του επώνυμου οίκου, ενώ στο site της jessica είναι κινέζικα αντίγραφα, καλής μεν ποιότητας, αλλά αντίγραφα.

Link to comment
Share on other sites

πιστευω πως σημασια δεν εχει αν ειναι αντιγραφη η γνησιο ,, ειμαι και εγω βεβαια της μαρκας και του γνησιου!! αλλα μια τετοια μερα που το φορεμα αυτο το φορας μια φορα και οι καλεσμενοι θα σε δουν μονο για μια ωρα με αυτο (γιατι της πιο πολλες φορες στην δεξιωση φορας κατι πιο ανετο!!!) πιστευω το νυφικο πρεπει να ειναι ομορφο πανω σου και να νιωθει η νυφη καλα...και το αν ειναι γνωστου οικου και ακριβο πολλοι λιγοι θα το καταλαβουν...οποτε αν ειναι καλη η ποιοτητα και τιμη γιατι οχι απο κινα... κοριτσια η γνωμη μου...

Link to comment
Share on other sites

δεν το πιστευω!!!!!!!!!!!!!!!ΤΥΧΑΙΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΕΔΩ! αυτο το ειχα διαλεξει για το γαμομου εδω απο ελλαδα και παιδια καμμια σχεση η τιμη!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!

Πάντως που το έδηξα στην κουμπάρα μου και της το είπα οτι ήρθε απο Κινα ΔΕΝ με πίστευε:roll:

Link to comment
Share on other sites

δεν το πιστευω!!!!!!!!!!!!!!!ΤΥΧΑΙΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΕΔΩ! αυτο το ειχα διαλεξει για το γαμομου εδω απο ελλαδα και παιδια καμμια σχεση η τιμη!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!

 

ειχαμε βρει κ τα ιδια νυφικα κ κατηγορηθηκαμε για δυσφμιση οταν το γραψαμε!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι λέτε αυτό?

http://img130.imageshack.us/i/60796999.jpg/

Ή αυτό?

http://img534.imageshack.us/i/6372v.jpg/

Θέλω να το πάρω για την βάφτιση του γιού μου που θα είναι τον Οκτώβριο ποιό από τα δυο λέτε βέβαια και το δεύτερο σε κάποιο άλλο χρώμα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια, ωραία είναι, αλλά μου φαίνονται λίγο "βαριά" για βάφτιση.

Βέβαια θα μου πείτε , γούστα είναι αυτά!

Απλά έγώ είμαι του πιο λιτού, ειδικά για πρωινή βάφτιση

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σημερα μου εστειλε μηνυμα η κινεζα να με ξαναρωτησει για το τι υφασμα θελω... το φορεμα το παραγγειλα τελος απριλιου και ακομα δεν το ραβουν!!! της ειπα οτι το θελω εως 25 μαιου !!! για να δω αν θα μου το στειλουν εως τοτε!!!

εγω πηρα μακρυ φορεμα επειδη η βαπτιση ειναι 20.00 ωρα θα εχουμε και τραπεζι μετα...και οπως ειπε καποια κοπελα πιο πανω (η μαμα παντα πρεπει να ειναι καλοντυμενη ετσι δειχνει το σεβασμο της προς τους καλεσμενους...););)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...