Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παραμονές χειρουργείου για τη Στελλίτσα


Recommended Posts

Πέρσι το καλοκαίρι,περίπου 2-3 μέρες μετά το χειρουργείο της μικρής μου,ήρθε στο θάλαμο η Στελλίτσα,μια μπεμπούλα 11 μέρες μεγαλύτερη από τις δικές μου,στρουμπουλή και πολύ πολύ γελαστή...

Η μαμά της η Σοφία είναι ένας άνθρωπος με μεγάλη γενναιόδωρη καρδιά και μια φίλη πρόθυμη να σου σταθεί οποιαδήποτε στιγμή.

 

Η Στελλίτσα χειρουργήθηκε για υδρονέφρωση και λίγες μέρες μετά τη δική μας αναχώρηση,επέστρεψε στο σπίτι της.

 

Μέχρι τον επανέλεγχο αρκετούς μήνες μετά,η μαμά της συχνά ανησυχούσε πολύ για το αν πήγαν όλα καλά...Πραγματικά πίστευα πως άδικα ανησυχεί ...αλλά το ένστικτό της σα μητέρα που είναι,δεν έκανε λάθος.

Η επέμβαση, εξαιτίας λάθος χειρισμού των γιατρών:mad:,είχε ως αποτέλεσμα το νεφράκι της μικρής να μη λειτουργεί όσο έπρεπε και έτσι σήμερα ο νεφρός πρέπει να αφαιρεθεί.

 

Η Στέλλα με τη μαμά της θα μπουν αύριο το πρωί στο νοσοκομείο και την Παρασκευή θα γίνει η αφαίρεση.

 

Η Σοφία διαβάζει το φόρουμ αλλά δεν έτυχε να γράψει ποτέ ως τώρα,ωστόσο μου ζήτησε να της στείλετε της ευχές της...ανησυχεί και έχει ανάγκη τη στήριξή μας.

 

Σοφία μου όλα θα πάνε καλά και γρήγορα όλα θα ξεχαστούν...

Σε λίγο η Στέλλα από τον καναπέ και την τραπεζαρία θα σκαρφαλώνει και στο φωτιστικό:-P:-P:-P

 

Καλή επιτυχία και γρήγορη ανάρρωση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elli

    Elli 5 δημοσιεύσεις

  • demi

    demi 2 δημοσιεύσεις

  • theolvas

    theolvas 2 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 2 δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Όλα να πάνε καλά για τη Στελλίτσα, όλες οι ευχές μου μαζί της. Και κουράγιο σε αυτή τη μανούλα που σίγουρα τώρα νιώθει τόσο ανίσχυρη. (Τουλάχιστον εγώ όταν κάτι παθαίνει η μικρή μου και δεν περνάει από το χέρι μου να το διορθώσω έτσι νιώθω). Όλα καλά λοιπόν για το κοριτσάκι. :P

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαι σίγουρη πως με τόση θετική ενέργεια που στέλνουμε τόσες μανούλες στην συνονόματη ΟΛΑ θα πάνε τέλεια και θα γυρίσετε χορεύοντας και χαμογελώντας στο σπιτάκι σας....

1119077j8z531qks5.gifempty.gif

Link to comment
Share on other sites

Στελλίτσα καλή επιτυχία....ελπίζω να περάσουν όλα γρήγορα και απο δω και πέρα να είσαι πάντα χαμογελαστή!!!!!!

Μανούλα Σοφία καλό καυράγιο να έχεις.....

Ο Τασούλης μου κι εγώ σας στέλνουμε όλη μας τη θετική ενέργεια για ένα ανώδυνο αποτέλεσμα!!!!!!!!!

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!

Και προσευχούλα θα κάνουμε σήμερα το βράδυ για σας!!!!!!!!

ΤΑΣΟΣ 9/2/09

ΧΡΗΣΤΟΣ 21/7/10

ΘΑΝΟΣ 21/7/10

Link to comment
Share on other sites

Όλα θα πάνε καλά για τη μικρή Στελλίτσα..είμαστε σίγουρες... σας στέλνουμε τα φιλάκια μας και αγκαλίτσες πολλές και γρήγορα χαμογελάκι ευχόμαστε στην μανούλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να πάνε όλα καλά με την Στελίτσα, κουράγιο και υπομονή στην Σοφία, να της μεταφέρεις την θετική ενέργεια και τις ευχές όλων και να μας ενημερώσεις για την πορεία της μικρής.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

υπομονή και δύναμη στους γονείς

χίλια περαστικά στη μικρή κουκλίτσα! και να μη ξαναπατήσει ποτέ το πόδι σε κανένα νοσοκομείο μέχρι τουλάχιστον τη γέννηση των δικών της παιδιών!!!!

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντα τα καλύτερα για τη μικρή μας Στέλλα. Όλα θα πάνε καλά κι όλα θα περάσουν.

Είμαστε μαζί της.

Σε παρακαλώ, μην ξεχάσεις να μας πεις πώς πήγε η εγχείρηση.

Link to comment
Share on other sites

Ολη μου η θετικη ενεργεια στο παιδακι! Ολα να πανε καλα Παναγιτσα μου και μετα θα της κανουμε ενα παρτυ...ΤΕΛΕΙΟ! Να παιξει με το Μαρακι μου, τον Τασουλη κι ολα τα υπολοιπα παιδακια του forum! Ολα θα πανε καλα! Το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...