Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πρώτη Εξωσωματική (νέο)


Recommended Posts

44 minutes ago, ANYPOMONH said:

Αχ βρε κοριτσι τι εχεις τραβήξει κ ΕΣΥ . Να κανείς οτι σου λενε κ ολα θα πάνε καλα. Σε ποια βδομάδα σου έσπασαν τα νερά ; 

Στο πρωτο 26 βδομαδων, στο δευτερο 17βδομαδων και στο τρίτο 9 βδομαδων. Αλλα στα δυο τελευταια ειχα αιμορραγία. Παρα παρα παρα παρα πολυ. Πλημμύρα, λες κ με έκοψαν στη  μεση. Αστα... Τεσπα... με αυτα που εχω περασει ολα τα φοβαμαι. Κ επειδη ειναι πρωτη φορα που κανω εξωσωματικη, ολα μου φαινονται νεα. Ειδικά τα φαρμακα. Τοτε δεν έπαιρνα ουτε ντεπον για τον πυρετο. Επίσης δούλευα απιστευτα. Τωρα οτι μου λενε το κανω. Οποτε υπομονη.. :-) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 299
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

29 minutes ago, Φραουλακι said:

Στο πρωτο 26 βδομαδων, στο δευτερο 17βδομαδων και στο τρίτο 9 βδομαδων. Αλλα στα δυο τελευταια ειχα αιμορραγία. Παρα παρα παρα παρα πολυ. Πλημμύρα, λες κ με έκοψαν στη  μεση. Αστα... Τεσπα... με αυτα που εχω περασει ολα τα φοβαμαι. Κ επειδη ειναι πρωτη φορα που κανω εξωσωματικη, ολα μου φαινονται νεα. Ειδικά τα φαρμακα. Τοτε δεν έπαιρνα ουτε ντεπον για τον πυρετο. Επίσης δούλευα απιστευτα. Τωρα οτι μου λενε το κανω. Οποτε υπομονη.. :-) 

Πω πω τι τράβηξες βρε ψυχή μου.ευχομαι μέσα απο τη ψυχή μου ολα να σου έρθουν βολικά απο δω κ πέρα . Να ακούς τους γιατρούς κ να ξεκουράζεσαι αυτή τη φορά η ζωή θα στα δώσει ολα απλόχερα . Μόνο χαρές ευχομαι απο εδω κ πέρα ο θεος μαζί σου!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ομορφουλες γεια σας κ απο μενα!! Εχω καιρο να γραψω, μπηκα στον 8ο. Ευχομαι καλη επιτυχια Δημητρουλα!!!! Η σκεψη μου μαζι σου!!! Και σε ολα τα κοριτσια που ξεκινανε τωρα !!!:-D

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, LOTUS79 said:

Ομορφουλες γεια σας κ απο μενα!! Εχω καιρο να γραψω, μπηκα στον 8ο. Ευχομαι καλη επιτυχια Δημητρουλα!!!! Η σκεψη μου μαζι σου!!! Και σε ολα τα κοριτσια που ξεκινανε τωρα !!!:-D

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ 8 ΜΗΝΩΝ!!!!ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΟ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ FINGERS CROSSED!!!ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΔΙΕΓΕΡΣΗΣ Κ ΜΕΤΑ...BYE BYE ΚΟΣΜΕ!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΣΚΑΛΙΑ ΧΑΧΑ:oops:

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ (ΟΠΩΣ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΩΡΗΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ) ΟΤΙ ΕΝΑ Η ΔΥΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ Κ ΘΑ ΒΙΩΣΕΙΣ Κ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ!!!ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΑΝΗΨΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Κ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΣΚΙΡΤΙΖΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες μου! Ανυπόμονη και Λοτους και Αναστασία φτάσατε στο τέλος!!!:-D:-D

Φραουλάκι συγχαρητήρια και υπομονή!

Δήμητρα!! Επιτέλους!!! Καλή αρχή!

Οι υπόλοιπες; Κάντι, Xris, Oly, Chrisakii, Loulou, Elma, Stroll;

  • Μου αρέσει 1
tt1d6e78
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω πηγα στο κεντρο που σας ειπα, για μια ακόμη φορα μας επισήμαναν τα λάθη που έγιναν απο τους προηγούμενους γιατρούς, μας πρότειναν να μην παμε σε επόμενη προσπάθεια τουλαχιστον μεχρι να διορθωθεί ο κατακερματισμός και πως αν αυτο ειναι το θεμα μας, τοτε πολυ πιθανό να το κάνουμε μόνοι μας. Επίσης μας ειπαν πως απο τις περιπτώσεις της ανεξήγητης υπογονιμ το 90% εχει εξήγηση και το υπόλοιπο θα εξηγηθεί τα επόμενα χρονια. Αυτα!

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, elma86 said:

Εγω πηγα στο κεντρο που σας ειπα, για μια ακόμη φορα μας επισήμαναν τα λάθη που έγιναν απο τους προηγούμενους γιατρούς, μας πρότειναν να μην παμε σε επόμενη προσπάθεια τουλαχιστον μεχρι να διορθωθεί ο κατακερματισμός και πως αν αυτο ειναι το θεμα μας, τοτε πολυ πιθανό να το κάνουμε μόνοι μας. Επίσης μας ειπαν πως απο τις περιπτώσεις της ανεξήγητης υπογονιμ το 90% εχει εξήγηση και το υπόλοιπο θα εξηγηθεί τα επόμενα χρονια. Αυτα!

Καλημερα!Να ρωτησω λιγο τι σας προτειναν για τον κατακερματισμο?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Μάρα! said:

Καλημέρα φιλενάδες μου! Ανυπόμονη και Λοτους και Αναστασία φτάσατε στο τέλος!!!:-D:-D

Φραουλάκι συγχαρητήρια και υπομονή!

Δήμητρα!! Επιτέλους!!! Καλή αρχή!

Οι υπόλοιπες; Κάντι, Xris, Oly, Chrisakii, Loulou, Elma, Stroll;

Kαλημερα κουκλα.Πω πω και συ βλεπω κλεινεις τον 4 μηνα ε ???πως περναει ετσι ο καιρος απιστευτο......Ευχομαι ολα να σου ερθουν βολικα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DimitraS said:

ΚΟΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥΡΝΟ ΠΟΥΡΝΟ ΜΗΤΕΡΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΑΑΑ Κ ΟΙ GONAL MAZI ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΤΩΩΩΩ

Ολα βολικα κοπελα μου!! Καλη αρχη!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 minutes ago, DimitraS said:

ΚΟΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥΡΝΟ ΠΟΥΡΝΟ ΜΗΤΕΡΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΑΑΑ Κ ΟΙ GONAL MAZI ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΤΩΩΩΩ

αντε αντε με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!πολυ χαρομαι που ξεκινας.....

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, elma86 said:

Εγω πηγα στο κεντρο που σας ειπα, για μια ακόμη φορα μας επισήμαναν τα λάθη που έγιναν απο τους προηγούμενους γιατρούς, μας πρότειναν να μην παμε σε επόμενη προσπάθεια τουλαχιστον μεχρι να διορθωθεί ο κατακερματισμός και πως αν αυτο ειναι το θεμα μας, τοτε πολυ πιθανό να το κάνουμε μόνοι μας. Επίσης μας ειπαν πως απο τις περιπτώσεις της ανεξήγητης υπογονιμ το 90% εχει εξήγηση και το υπόλοιπο θα εξηγηθεί τα επόμενα χρονια. Αυτα!

Και τι προτείνουν τωρα ελμακι μου; τι εννοείς να το κανετε μόνοι σας; μονο με φυσική σύλληψη; τον προεμφυτευτικο σας τον πρότειναν; 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ANYPOMONH said:

αντε αντε με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!πολυ χαρομαι που ξεκινας.....

ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Ε???ΚΑΙ ΕΣΥ Κ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΣΟΥΒΑΛΙΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚ ΤΑ ΤΡΩΩ Κ ΤΑ ΠΙΝΩ ΟΛΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΑΝΕ ΤΑ ΑΛΜΥΡΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΑΑΑΧΧΧ ΝΑ ΔΩ ΚΑΝΑ 3ΨΗΦΙΟ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ Κ ΤΟΝ ΑΙΘΕΡΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ!!!ΜΗ ΔΩ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΘΑ ΛΑΛΗΣΩ!!

  • Μου αρέσει 2

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anoulious said:

Καλημερα!Να ρωτησω λιγο τι σας προτειναν για τον κατακερματισμο?

Ακομα δεν μας ειπαν γιατι περιμενουμε τα αποτελέσματα

1 hour ago, Φραουλακι said:

Και τι προτείνουν τωρα ελμακι μου; τι εννοείς να το κανετε μόνοι σας; μονο με φυσική σύλληψη; τον προεμφυτευτικο σας τον πρότειναν; 

Σιγουρα να μην προχωρήσουμε ακομα σε αλλη εξωσωματική αν δεν αλλάξουν οι συνθήκες. Εφοσον αλλάξουν,να κανουμε οτι θελουμε. Για φυσική σύλληψη το λενε γιατι εγω μολις έγινα 31 και δεν εχουμε αλλα προβληματα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DimitraS said:

ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Ε???ΚΑΙ ΕΣΥ Κ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΣΟΥΒΑΛΙΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚ ΤΑ ΤΡΩΩ Κ ΤΑ ΠΙΝΩ ΟΛΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΑΝΕ ΤΑ ΑΛΜΥΡΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΑΑΑΧΧΧ ΝΑ ΔΩ ΚΑΝΑ 3ΨΗΦΙΟ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ Κ ΤΟΝ ΑΙΘΕΡΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ!!!ΜΗ ΔΩ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΘΑ ΛΑΛΗΣΩ!!

Κοιτα να εισαι εσυ ηρεμη καθι απο μενα και τα υπολοιπα κοριτσα οτι θες.Σε εχω στη σκεψη μου συνεχεια.Ολα καλα θα πανε θα δεις 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσια!

DimitraS καλή αρχή και καλή επιτυχία!! Ήρθε η ώρα επιτέλους!

Τι κάνετε οι υπόλοιπες; Με την αλλαγή του σάιτ, χαθήκαμε λιγάκι.

Εγω προχωράω, η κοιλιά εχει ξεπεταχτει για τα καλα, σε 1 βδομάδα μπαίνω στον 6ο. Εχω την Β επιπέδου σε λίγες μέρες, ελπίζω να πάει καλα...

Ο καιρός περνάει απίστευτα γρήγορα... 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΕΕΣΣΣ

Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ!!

ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ...ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!

ΟΛΕΣ ΤΟΥΡΛΑ Κ ΧΑΛΑΡΕΣ ΛΕΣ Κ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΓΙΑ ΚΑΦΕ!!ΕΓΩ ΨΑΡΩΜΕΝΗ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝΤΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ Κ ΓΙΑ ΕΜΑΣ!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΟΥ ΛΕΩ!!ΟΥΦ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΡΟΥΦΗΞΟΥΝ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΘΑ ΞΕΡΩ!

  • Μου αρέσει 2

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Δημητρούλα καλή αρχή σου εύχομαι!!!! Αυτή τη φορά να πάε όλα τέλεια!!!!!!!!!!!!
Να ρωτήσω κάτι τις πιο παλιές εγγυούλες? Πότε ήρθατε σε επαφή με τον προσωπικό σας γυναικολόγο? Εγώ πήγα στις 5βδομάδες και 3 μέρες για πρώτο υπέρηχο στον εξωσωματικό είδαμε το σάκο και μου είπε να πάω σε 2 βδομάδες να ακούσοθμε καρδούλα. Αλλά αναρωτιόμουνα αν θα πρέπει στο ενδιάμενο να επισκεφτώ το γυναικολόγο μου ή να περιμένω πρώτα να τελειώσω με το κέντρο εξωσωματικής...

  • Μου αρέσει 1
1UEbp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, καιρό είχα να μπω κ γω με τις εργασίες του σάιτ.

 

Ανυπόμονη σε λαχτάρησαν τα πιτσιρίκια σου;  Tώρα  κοντεύεις ε; Λότους που είσαιαιαιαι;;;;; κ συ κοντεύεις; Με το καλό βρε κορίτσια!

 Φραουλάκι με το καλό να ακούσεις μια δυνατή καρδούλα να χτυπά!

 Μάρα τι κάνεις; Σπιρτουλίτο καλή επιτυχία στη β επιπέδου :)

 

Δημητρούλα τσιριμπίμ-τσιριμπόμ!  Ειναι πολλά τα σκαλια; Χαχαχαχ!!!

  • Μου αρέσει 2
Vyokp3.png
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, butterfly1986 said:

Καλημέρα κοριτσάκια! Δημητρούλα καλή αρχή σου εύχομαι!!!! Αυτή τη φορά να πάε όλα τέλεια!!!!!!!!!!!!
Να ρωτήσω κάτι τις πιο παλιές εγγυούλες? Πότε ήρθατε σε επαφή με τον προσωπικό σας γυναικολόγο? Εγώ πήγα στις 5βδομάδες και 3 μέρες για πρώτο υπέρηχο στον εξωσωματικό είδαμε το σάκο και μου είπε να πάω σε 2 βδομάδες να ακούσοθμε καρδούλα. Αλλά αναρωτιόμουνα αν θα πρέπει στο ενδιάμενο να επισκεφτώ το γυναικολόγο μου ή να περιμένω πρώτα να τελειώσω με το κέντρο εξωσωματικής...

Καλημέρα κορίτσι μου , εγώ με το που πήρα θετικό αποτέλεσμα πήγα στον γυναικολόγο μου . Πάω εβδομαδιαία για τις πρώτες 12 βδομαδες μου είπε ... 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, stroll said:

Γεια σας κορίτσια, καιρό είχα να μπω κ γω με τις εργασίες του σάιτ.

 

Ανυπόμονη σε λαχτάρησαν τα πιτσιρίκια σου;  Tώρα  κοντεύεις ε; Λότους που είσαιαιαιαι;;;;; κ συ κοντεύεις; Με το καλό βρε κορίτσια!

 Φραουλάκι με το καλό να ακούσεις μια δυνατή καρδούλα να χτυπά!

 Μάρα τι κάνεις; Σπιρτουλίτο καλή επιτυχία στη β επιπέδου :)

 

Δημητρούλα τσιριμπίμ-τσιριμπόμ!  Ειναι πολλά τα σκαλια; Χαχαχαχ!!!

ΧΑΧΑ 69...ΣΚΑΛΙΑ ΧΑΧΑ!!

FSH 9.5 K GONAL 300 MONAΔΕΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Κ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ...ΤΣΙΡΙΜΠΟΜ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΣΩΚΛΕΙΣΤΗ ΧΑΧΑ

  • Μου αρέσει 1

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημέρα,Χριστός Ανέστη κ υγεια σε σας κ στους αγαπημένους σας. Ξεκιναω την πρωτη εξωσωματικη( περιμενω την περιοδο σε λιγες μερες), εχω παρει ολα τα φαρμακα κ γενικα ειμαι αγχωμένη για το πώς θα το αντιμετωπίσω.Δε φοβαμαι ενεσεις κλπ,φοβαμαι μηπως δεν κανω κατι σωστα στις οδηγιες. Εχω καιρο να μπω, η προσπαθεια γίνεται λόγω του αντρικου παραγοντα,εγω εχω κανει υστεροσκοπηση,κατα τ'αλλα ολα καλα,εκτος του οτι εχω κ πολυκυστικες.Εχει καμια σας εμπειρια πρόσφατη στο Ιασω(iol)?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, samiam said:

Κοριτσια καλημέρα,Χριστός Ανέστη κ υγεια σε σας κ στους αγαπημένους σας. Ξεκιναω την πρωτη εξωσωματικη( περιμενω την περιοδο σε λιγες μερες), εχω παρει ολα τα φαρμακα κ γενικα ειμαι αγχωμένη για το πώς θα το αντιμετωπίσω.Δε φοβαμαι ενεσεις κλπ,φοβαμαι μηπως δεν κανω κατι σωστα στις οδηγιες. Εχω καιρο να μπω, η προσπαθεια γίνεται λόγω του αντρικου παραγοντα,εγω εχω κανει υστεροσκοπηση,κατα τ'αλλα ολα καλα,εκτος του οτι εχω κ πολυκυστικες.Εχει καμια σας εμπειρια πρόσφατη στο Ιασω(iol)?

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΕΝΙΚΑ!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΔΙΕΓΕΡΣΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ Κ 3Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, butterfly1986 said:

Καλημέρα κοριτσάκια! Δημητρούλα καλή αρχή σου εύχομαι!!!! Αυτή τη φορά να πάε όλα τέλεια!!!!!!!!!!!!
Να ρωτήσω κάτι τις πιο παλιές εγγυούλες? Πότε ήρθατε σε επαφή με τον προσωπικό σας γυναικολόγο? Εγώ πήγα στις 5βδομάδες και 3 μέρες για πρώτο υπέρηχο στον εξωσωματικό είδαμε το σάκο και μου είπε να πάω σε 2 βδομάδες να ακούσοθμε καρδούλα. Αλλά αναρωτιόμουνα αν θα πρέπει στο ενδιάμενο να επισκεφτώ το γυναικολόγο μου ή να περιμένω πρώτα να τελειώσω με το κέντρο εξωσωματικής...

Απο προσωπική εμπειρία καλυτερα σε πιο προχωρημένη βδομαδα για να εισαι σίγουρη οτι θα δεις το μπεμπεκακι. Εμεις που πηγαμε νωρις απογοητεύτηκαμε.. επίσης ξεκινησα να πηγαίνω στο γυναικολογο μου, αφού ο σφακ μας πέφτει πια μακρυα. Βεβαια μιλαμε στο τηλ. Τι καλός ανθρωπος βρε παιδια!! 

1 hour ago, samiam said:

Κοριτσια καλημέρα,Χριστός Ανέστη κ υγεια σε σας κ στους αγαπημένους σας. Ξεκιναω την πρωτη εξωσωματικη( περιμενω την περιοδο σε λιγες μερες), εχω παρει ολα τα φαρμακα κ γενικα ειμαι αγχωμένη για το πώς θα το αντιμετωπίσω.Δε φοβαμαι ενεσεις κλπ,φοβαμαι μηπως δεν κανω κατι σωστα στις οδηγιες. Εχω καιρο να μπω, η προσπαθεια γίνεται λόγω του αντρικου παραγοντα,εγω εχω κανει υστεροσκοπηση,κατα τ'αλλα ολα καλα,εκτος του οτι εχω κ πολυκυστικες.Εχει καμια σας εμπειρια πρόσφατη στο Ιασω(iol)?

Και εμενα ηταν πρωτη φορα καλη μου. Μην ανησυχείς καθολου. Αν νοιωθεις ανασφάλεια μπες YouTube. Τα δείχνει ολα αναλυτικά. Αν θελεις προσπάθησε να τρως ανάλατα και οταν ξεκινήσεις την διέγερση να τρως βραστά ασπράδια. Καλη επιτυχια!! 

3 hours ago, DimitraS said:

ΧΑΧΑ 69...ΣΚΑΛΙΑ ΧΑΧΑ!!

FSH 9.5 K GONAL 300 MONAΔΕΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Κ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ...ΤΣΙΡΙΜΠΟΜ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΣΩΚΛΕΙΣΤΗ ΧΑΧΑ

Καλώς να ορίσεις!! Αχαχαχαχα κ γω εσώκλειστη.. δεν ξερω ποσα σκαλιά αλλα ειναι πολλλλλλλλλααααα! Στο τρίτο...  Αχαχαχαχα εβαλα 3 κιλά ρε συ. Θα τρελαθώ.. σκεφτομαι διατροφολόγο. Οι μαμάδες τρελαμενες μου φέρνουν ολο φαγακια νόστιμα ανάλατα αλλα οπως κ να εχει τρωω... αυριο θα κανω επανάσταση!! Σαλατα, αυγά κ άπαχο! Τελος! 

4 hours ago, stroll said:

Γεια σας κορίτσια, καιρό είχα να μπω κ γω με τις εργασίες του σάιτ.

 

Ανυπόμονη σε λαχτάρησαν τα πιτσιρίκια σου;  Tώρα  κοντεύεις ε; Λότους που είσαιαιαιαι;;;;; κ συ κοντεύεις; Με το καλό βρε κορίτσια!

 Φραουλάκι με το καλό να ακούσεις μια δυνατή καρδούλα να χτυπά!

 Μάρα τι κάνεις; Σπιρτουλίτο καλή επιτυχία στη β επιπέδου :)

 

Δημητρούλα τσιριμπίμ-τσιριμπόμ!  Ειναι πολλά τα σκαλια; Χαχαχαχ!!!

Αχ τι ωραια εμπειρία!!! Σε μερικά κέντρα, δεν ξερω για την Αθήνα, δείχνουν τα μωράκια 3D! Δεν μπορεις να φανταστεις τι εικονα εχεις!! Πιπιλίζουν σωματάκι, τεντώνονται, χασμουριούνται. Πολυ γελιο!!! Ολα να πανε τελεια!! Ισως χρειαστεί να Φας σοκολατα η κατι γλυκο για να ξυπνησει αν κοιμαται!! Ολα να πανε τελεια μεσα απο την καρδια μου στρολλακι μου!! 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DimitraS said:

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΕΝΙΚΑ!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΔΙΕΓΕΡΣΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ Κ 3Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!

Ευχαριστώ πολυ!! Δεν ξερω αν θα με βοηθησει να γραφω εδω...θα δειξει!

Γενικα παντως εχω ευαισθησία σε μυκητιασεις κολπιτιδες(τα τελευταια 2 χρονια ) κ φοβαμαι κ γι αυτο στν εκβαση της προσπαθειας.Τις ενεσεις τις κανουμε στην κοιλια?

Καλη επιτυχια,να ναι η τελευταια!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...